ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (STYCZEŃ - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
 Baner

IV liga - pomorska - sezon 2019/2020
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI
18. stycznia 2020:
KP Starogard Gdański 2-0 Kaszubia Kościerzyna
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gedania Gdańsk
Kotwica Kołobrzeg 3-1 Gryf Słupsk
Chojniczanka II Chojnice - Wda Lipusz (11:00)
Grom Nowy Staw 2-1 GKS Przodkowo

POPRZEDNIE WYNIKI
10. stycznia 2020 (piątek):
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
7. sierpnia 2019 (środa):
Gedania Gdańsk 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
4. sierpnia 2019 (niedziela):
Wikęd Luzino 0-0 Orkan Rumia MKS (2)
3. sierpnia 2019 (sobota):
Gedania Gdańsk 5-1 GKS Kolbudy (2)
Pomezania Malbork 0-3 Lechia II Gdańsk (1)
Kaszubia Kościerzyna 4-2 Bałtyk II Gdynia (1)
Wda Lipusz 3-1 Radunia II Stężyca
Gryf Słupsk 1-0 Leśnik Manowo
Powiśle Dzierzgoń 7-0 Spójnia Sadlinki
Sokół Zblewo 1-0 Lechia II Gdańsk
2. sierpnia 2019 (piątek):
Orzeł Subkowy 1-4 Wierzyca Pelplin (1)
31. lipca 2019 (środa):
Wda Lipusz 4-4 Gwiazda Karsin (2)
Gedania Gdańsk 2-1 Orkan Rumia MKS (1)
Orzeł Trąbki Wielkie 1-0 GKS Kowale (2)
30. lipca 2019 (wtorek):
Cartusia Kartuzy 5-1 Amator Kiełpino (1)
Wikęd Luzino 1-1 GKS Przodkowo
27. lipca 2019 (sobota):
Kaszubia Kościerzyna 7-0 Sokół Zblewo (3)
Powiśle Dzierzgoń 4-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański (1)
Gedania Gdańsk 1-2 Wierzyca Pelplin (1)
Gwardia Koszalin 2-0 Gryf Słupsk (1)
GKS Przodkowo 4-4 Bałtyk Gdynia
Wda Lipusz 2-2 Wietcisa Skarszewy
KP Starogard Gdański 3-0 Lechia II Gdańsk
Myśliwiec Tuchomie 0-4 Lipniczanka Lipnica
Concordia Elbląg 6-2 Jaguar Gdańsk
26. lipca 2019 (piątek):
Orkan Rumia MKS 1-5 Stolem Gniewino (1)
Wikęd Luzino 12-3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
25. lipca 2019 (czwartek):
MKS Władysławowo 1-5 Pogoń Lębork (1)
24. lipca 2019 (środa):
Wietcisa Skarszewy 3-3 Wierzyca Pelplin
Jeziorak Iława 2-1 Powiśle Dzierzgoń
KP Starogard Gdański 3-1 GKS Przodkowo (1)
Gedania Gdańsk 6-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański (1)
Stolem Gniewino 2-2 MKS Zaborze Zabrze
23. lipca 2019 (wtorek):
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Gryf Słupsk (1)
Wda Lipusz 7-3 Grom Nakla
21. lipca 2019 (niedziela):
Lipniczanka Lipnica 2-8 Zawisza Borzytuchom
20. lipca 2019 (sobota):
Sparta Sycewice 1-1 Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk 1-1 Cartusia Kartuzy (2)
Zenit Łęczyce 0-4 Wikęd Luzino
Wda Lipusz 4-3 Meteor Pinczyn
Powiśle Dzierzgoń 4-2 GKS Wikielec
Sztorm Kosakowo 0-3 Stolem Gniewino
KP Starogard Gdański 6-0 Jaguar Gdańsk
Jantar Ustka 3-1 Wieża Postomino
Pogoń Lębork 3-0 KS Chwaszczyno
Concordia Elbląg 1-0 GKS Przodkowo
Piast Człuchów 1-3 Gwiazda Karsin
19. lipca 2019 (piątek):
Kaszubia Kościerzyna 1-1 Lechia Gdańsk (juniorzy) (1)
17. lipca 2019 (środa):
Grom Nowy Staw 2-3 GKS Przodkowo (1)
Motor Lubawa 3-1 Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin 5-0 Keramzyt Szprudowo
16. lipca 2019 (wtorek):
Gryf Wejherowo 1-0 Stolem Gniewino
13. lipca 2019 (sobota):
Kaszubia Kościerzyna 0-0 Bałtyk Gdynia (1)
GKS Sierakowice 2-5 Lipniczanka Lipnica
Sokół Zblewo 1-2 GKS Przodkowo
GKS Kolbudy 2-1 GKS Kowale
Gwiazda Karsin 1-3 Wda Lipusz
Gedania Gdańsk 1-0 Lechia II Gdańsk
Bałtyk Koszalin 3-0 Gryf Słupsk
Pogoń Lębork 5-0 Jantar Ustka
Stolem Gniewino 3-0 Wikęd Luzino
6. lipca 2019 (sobota):
Stolem Gniewino 2-1 Anioły Garczegorze
NASTĘPNE SPARINGI
25. stycznia 2020 (sobota):
Lechia Gdańsk (CLJ) - Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino (Kartuzy)
Arka Gdynia (CLJ) - Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo
Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork - Wikęd Luzino (12:00 Lębork)
26. stycznia 2020 (niedziela):
Wierzyca Pelplin - Gedania Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice - Lipniczanka Lipnica
29. stycznia 2020 (środa):
Sopocka Akademia Piłkarska - GKS Przodkowo
1. lutego 2020 (sobota):
Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy - Bałtyk II Gdynia
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk
Gwiazda Karsin - GKS Przodkowo
Gryf Słupsk - Leśnik Manowo
Sparta Sycewice - Lipniczanka Lipnica
Stolem Gniewino - Wikęd Luzino (Gniewino)
Wisła Tczew - Wierzyca Pelplin (18:00 Tczew)
4. lutego 2020 (wtorek):
Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze (Kartuzy)
Wikęd Luzino - Radunia Stężyca (18:30 Gniewino)
5. lutego 2020 (środa):
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo (18:00 Lębork)
8. lutego 2020 (sobota):
Gryf Wejherowo - Stolem Gniewino
Sokół Zblewo - Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy - MKS Władysławowo
Sopocka Akademia Piłkarska - Gedania Gdańsk
Wikęd Luzino - GKS Przodkowo
Gryf Słupsk - Wieża Postomino
Wisła Tczew - Wda Lipusz (18:00 Tczew)
9. lutego 2020 (niedziela):
Myśliwiec Tuchomie - Lipniczanka Lipnica
Pogoń Lębork - KS Chwaszczyno (12:00 Lębork)
11. lutego 2020 (wtorek):
Cartusia Kartuzy - Sporting Leźno (Kartuzy)
15. lutego 2020 (sobota):
Polonia Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna (Gdańsk)
MKS Władysławowo - Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Ogniwo Sopot
Sokół Zblewo - GKS Przodkowo
Gryf Słupsk - Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia - Lechia II Gdańsk
GKS Sierakowice - Lipniczanka Lipnica
Anioły Garczegorze - Wikęd Luzino (Lębork)
Arka II Gdynia - Sportis Łochowo
22. lutego 2020 (sobota):
GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna (Stężyca)
MKS Władysławowo - GKS Kowale
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia
Lech Rypin - Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk - Gwardia Koszalin
Radunia II Stężyca - Lipniczanka Lipnica
Arka Gdynia (juniorzy) - Wikęd Luzino
Arka II Gdynia - Polonia Bydgoszcz
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino (17:00 Lębork)
Wisła Tczew - Gwiazda Karsin (18:00 Tczew)
23. lutego 2020 (niedziela):
Wkra Żuromin - Gedania Gdańsk
25. lutego 2020 (wtorek):
Cartusia Kartuzy - Amator Kiełpino (Kartuzy)
28. lutego 2020 (piątek):
Jaguar Gdańsk - MKS Władysławowo
29. lutego 2020 (sobota):
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo
Gryf Słupsk - Sława Sławno
Bałtyk Gdynia - Pogoń Lębork
Wikęd Luzino - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Gedania Gdańsk - Wisła Tczew (18:00 Gdańsk)
1. marca 2020 (niedziela):
Zawisza Borzytuchom - Lipniczanka Lipnica
Pogoń Lębork - Sparta Sycewice (13:00 Lębork)
7. marca 2020 (sobota):
Tęcza Brusy - Kaszubia Kościerzyna (Chojnice)

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE