MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

IV liga - sezon 2019/2020
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
7. sierpnia 2019 (środa):
Gedania Gdańsk 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
4. sierpnia 2019 (niedziela):
Wikęd Luzino 0-0 Orkan Rumia MKS (2)
3. sierpnia 2019 (sobota):
Gedania Gdańsk 5-1 GKS Kolbudy (2)
Pomezania Malbork 0-3 Lechia II Gdańsk (1)
Kaszubia Kościerzyna 4-2 Bałtyk II Gdynia (1)
Gryf Słupsk 1-0 Leśnik Manowo
Wda Lipusz 3-1 Radunia II Stężyca
Powiśle Dzierzgoń 7-0 Spójnia Sadlinki
Sokół Zblewo 1-0 Lechia II Gdańsk
2. sierpnia 2019 (piątek):
Orzeł Subkowy 1-4 Wierzyca Pelplin (1)
31. lipca 2019 (środa):
Wda Lipusz 4-4 Gwiazda Karsin (2)
Gedania Gdańsk 2-1 Orkan Rumia MKS (1)
Orzeł Trąbki Wielkie 1-0 GKS Kowale (2)
30. lipca 2019 (wtorek):
Cartusia Kartuzy 5-1 Amator Kiełpino (1)
Wikęd Luzino 1-1 GKS Przodkowo
27. lipca 2019 (sobota):
Kaszubia Kościerzyna 7-0 Sokół Zblewo (3)
Powiśle Dzierzgoń 4-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański (1)
Gedania Gdańsk 1-2 Wierzyca Pelplin (1)
Gwardia Koszalin 2-0 Gryf Słupsk (1)
GKS Przodkowo 4-4 Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański 3-0 Lechia II Gdańsk
Wda Lipusz 2-2 Wietcisa Skarszewy
Myśliwiec Tuchomie 0-4 Lipniczanka Lipnica
Concordia Elbląg 6-2 Jaguar Gdańsk
26. lipca 2019 (piątek):
Orkan Rumia MKS 1-5 Stolem Gniewino (1)
Wikęd Luzino 12-3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
25. lipca 2019 (czwartek):
MKS Władysławowo 1-5 Pogoń Lębork (1)
24. lipca 2019 (środa):
Wietcisa Skarszewy 3-3 Wierzyca Pelplin
KP Starogard Gdański 3-1 GKS Przodkowo (1)
Jeziorak Iława 2-1 Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk 6-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański (1)
Stolem Gniewino 2-2 MKS Zaborze Zabrze
23. lipca 2019 (wtorek):
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Gryf Słupsk (1)
Wda Lipusz 7-3 Grom Nakla
21. lipca 2019 (niedziela):
Lipniczanka Lipnica 2-8 Zawisza Borzytuchom
20. lipca 2019 (sobota):
Gedania Gdańsk 1-1 Cartusia Kartuzy (2)
Sparta Sycewice 1-1 Gryf Słupsk
Zenit Łęczyce 0-4 Wikęd Luzino
Wda Lipusz 4-3 Meteor Pinczyn
KP Starogard Gdański 6-0 Jaguar Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń 4-2 GKS Wikielec
Pogoń Lębork 3-0 KS Chwaszczyno
Sztorm Kosakowo 0-3 Stolem Gniewino
Jantar Ustka 3-1 Wieża Postomino
Concordia Elbląg 1-0 GKS Przodkowo
Piast Człuchów 1-3 Gwiazda Karsin
19. lipca 2019 (piątek):
Kaszubia Kościerzyna 1-1 Lechia Gdańsk (juniorzy) (1)
17. lipca 2019 (środa):
Grom Nowy Staw 2-3 GKS Przodkowo (1)
Motor Lubawa 3-1 Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin 5-0 Keramzyt Szprudowo
16. lipca 2019 (wtorek):
Gryf Wejherowo 1-0 Stolem Gniewino
13. lipca 2019 (sobota):
Kaszubia Kościerzyna 0-0 Bałtyk Gdynia (1)
GKS Sierakowice 2-5 Lipniczanka Lipnica
Sokół Zblewo 1-2 GKS Przodkowo
Gwiazda Karsin 1-3 Wda Lipusz
GKS Kolbudy 2-1 GKS Kowale
Bałtyk Koszalin 3-0 Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk 1-0 Lechia II Gdańsk
Pogoń Lębork 5-0 Jantar Ustka
Stolem Gniewino 3-0 Wikęd Luzino
6. lipca 2019 (sobota):
Stolem Gniewino 2-1 Anioły Garczegorze
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE