ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 23.11.2019 (SOBOTA) - 3 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 30.11.2019 (SOBOTA) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 01.12.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

IV liga - pomorska - sezon 2019/2020 - Klasyfikacja strzelców





W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):

Lipniczanka Lipnica - Wda Lipusz 1-1 (1),
Strzelcy wg drużyn

13 - Daniel Sławiński (Wierzyca Pelplin), Łukasz Stasiak (GKS Przodkowo)

12 - Mateusz Borowski (Gwiazda Karsin), Maciej Miecznikowski (Jantar Ustka)

10 - Przemysław Kostuch (Pogoń Lębork), Mateusz Łuczak (GKS Przodkowo), Łukasz Racki (Wierzyca Pelplin)

9 - Mateusz Dampc (Stolem Gniewino), Krystian Opłatkowski (Wikęd Luzino), Mateusz Wachowiak (Stolem Gniewino)

8 - Mateusz Dąbrowski (Wikęd Luzino), Patryk Lewandowski (Powiśle Dzierzgoń), Tomasz Tuttas (Kaszubia Kościerzyna), Przemysław Żukowski (Gedania Gdańsk)

7 - Marcin Adamkiewicz (Cartusia Kartuzy), Adam Gross (Wda Lipusz), Paweł Rypel (Cartusia Kartuzy), Jakub Wilczyński (Arka II Gdynia), Roman Zalow (Jaguar Gdańsk)

6 - Jeremiasz Grela (Wda Lipusz), Kamil Patelczyk (Stolem Gniewino), Kamil Sikora (Kaszubia Kościerzyna), Mateusz Zbiranek (Arka II Gdynia)

5 - Maksymilian Banaszewski (Arka II Gdynia), Daniel Chmielnicki (Arka II Gdynia), Krzysztof Cysewski (Wda Lipusz), Robert Felski (Powiśle Dzierzgoń), Michał Fierka (Wikęd Luzino), Piotr Gryszkiewicz (Lechia II Gdańsk), Damian Mikołajczyk (Gryf Słupsk), Mateusz Pietrzyk (Powiśle Dzierzgoń), Sebastian Rugowski (Lechia II Gdańsk), Szymon Rychłowski (Kaszubia Kościerzyna), Bartosz Zalewski (Gedania Gdańsk)

4 - Kacper Bednarczyk (Gryf Słupsk), Maciej Dawid (Jantar Ustka), Krzysztof Garczewski (Jaguar Gdańsk), Mariusz Jary (GKS Kowale), Tomasz Kotwica (Stolem Gniewino), Patryk Laskowski (Wda Lipusz), Marcjan Majcher (Gryf Słupsk), Krystian Patok (GKS Przodkowo), Paweł Pianka (Gedania Gdańsk), Jakub Prondziński (Gwiazda Karsin), Dawid Szałecki (Arka II Gdynia), Michał Szałek (GKS Przodkowo), Radosław Szuba (Jaguar Gdańsk), Błażej Troka (Kaszubia Kościerzyna)

3 - Wojciech Barnik (Gryf Słupsk), Adrian Bukowski (Stolem Gniewino), Robert Cieszyński (Wda Lipusz), Marek Dawidowski (Cartusia Kartuzy), Sebastian Dziadkowiec (Kaszubia Kościerzyna), Krystian Faltyński (Arka II Gdynia), Mateusz Frymark (Gwiazda Karsin), Julian Goyke (Arka II Gdynia), Fabian Górski (Lipniczanka Lipnica), Roland Kazubowski (Cartusia Kartuzy), Arkadiusz Klarecki (Stolem Gniewino), Łukasz Kwaśnik (Pogoń Lębork), Jan Łoś (Arka II Gdynia), Mateusz Madziąg (Stolem Gniewino), Jaroslav Mihalik (Lechia II Gdańsk), Wiktor Miotk (Pogoń Lębork), Gracjan Miszkiewicz (Pogoń Lębork), Wojciech Musuła (Pogoń Lębork), Piotr Myścich (Powiśle Dzierzgoń), Bartłomiej Oleszczuk (Jantar Ustka), Daniel Piechowski (Gryf Słupsk), Tomasz Piekarski (Gryf Słupsk), Kacper Plutowski (Wda Lipusz), Jan Przybyszewski (GKS Kowale), Patryk Regulski (Wikęd Luzino), Artur Rzepiński (Lipniczanka Lipnica), Paweł Sobczyński (Stolem Gniewino), Karol Styś (Gedania Gdańsk), Karol Szopiński (Gedania Gdańsk), Bartosz Śmietanko (Kaszubia Kościerzyna), Krzysztof Wańdzio (Gryf Słupsk), Maciej Wardziński (Stolem Gniewino), Kamil Wójcik (Jantar Ustka)

2 - Jakub Arak (Lechia II Gdańsk), Dawid Blok (Arka II Gdynia), Hubert Branicki (Arka II Gdynia), Łukasz Chylewski (Lipniczanka Lipnica), Kacper Dawid (Jantar Ustka), Paweł Dirda (Wierzyca Pelplin), Patryk Gabrukiewicz (GKS Kowale), Piotr Gierałtowski (GKS Kowale), Bartosz Gutorski (Powiśle Dzierzgoń), Karol Januszewski (Kaszubia Kościerzyna), Michał Jeruć (Pogoń Lębork), Marcin Karniluk (GKS Przodkowo), Mateusz Kerszk (Gwiazda Karsin), Mateusz Klecha (GKS Przodkowo), Adrian Kochanek (Pogoń Lębork), Radosław Krysiński (Kaszubia Kościerzyna), Przemysław Kuss (Cartusia Kartuzy), Krzysztof Kwasny (GKS Kowale), Michał Lepczak (Powiśle Dzierzgoń), Jakub Leszkiewicz (GKS Przodkowo), Patryk Lipski (Lechia II Gdańsk), Damian Lisiecki (Arka II Gdynia), Miłosz Manuszewski (Wierzyca Pelplin), vikri Maulana Egy (Lechia II Gdańsk), Łukasz Murakowski (Wikęd Luzino), Bartłomiej Nałęcz (Gryf Słupsk), Mateusz Niedźwiecki (GKS Przodkowo), Dawid Patelczyk (GKS Przodkowo), Adrian Petk (Lechia II Gdańsk), Michał Podobiński (GKS Kowale), Kamil Pranczk (Lipniczanka Lipnica), Rafał Prądziński (Wda Lipusz), Krzysztof Rompca (Gwiazda Karsin), Błażej Siłkowski (Pogoń Lębork), Artur Wojach (Lipniczanka Lipnica), Rafał Wolski (Lechia II Gdańsk), Adrian Wysiecki (Wda Lipusz)

1 - Joseph Amoah (Gryf Słupsk), Kamil Antonik (Arka II Gdynia), Paweł Arndt (Gwiazda Karsin), Aleksander Atanacković (Pogoń Lębork), Patryk Biesiadziński (Gedania Gdańsk), Paweł Bork (GKS Kowale), Adam Chrzanowski (Lechia II Gdańsk), Mariusz Czajkowski (Lipniczanka Lipnica), Paweł Czoska (Wikęd Luzino), Patryk Dąbrowski (Gryf Słupsk), Paweł Deja (Gedania Gdańsk), Michał Dmitrzyk (Wierzyca Pelplin), Wojciech Dobek (Pogoń Lębork), Mohamed Doumbouya (GKS Przodkowo), Patryk Drewek (Gwiazda Karsin), Krystian Espersen (Jaguar Gdańsk), Aron Formela (Kaszubia Kościerzyna), Mateusz Frankowski (Wierzyca Pelplin), Krystian Froelke (Gwiazda Karsin), Cezary Gawron (Cartusia Kartuzy), Julian Głowacki (Wda Lipusz), Dawid Goniec (Wierzyca Pelplin), Piotr Grabowski (Stolem Gniewino), Krystian Hański (Kaszubia Kościerzyna), Jakub Hołowienko (Gryf Słupsk), Kacper Jendruch (Gryf Słupsk), Patryk Jurczak (Wierzyca Pelplin), Dominik Kaczmarek (Jantar Ustka), Mateusz Kaczmarek (Gwiazda Karsin), Dawid Klawikowski (GKS Przodkowo), Michał Kliński (Pogoń Lębork), Rafał Kobryń (Lechia II Gdańsk), Aleksandar Kolev (Arka II Gdynia), Oleksandr Kostiuk (Wierzyca Pelplin), Nikodem Kozłowski (Jaguar Gdańsk), Kacper Krauze (Kaszubia Kościerzyna), Patryk Kubiszewski (Wda Lipusz), Jarosław Kuźniarski (Jaguar Gdańsk), Remigiusz Lipski (Gwiazda Karsin), Kuba Lizakowski (Lechia II Gdańsk), Piotr Łapigrowski (GKS Przodkowo), Kacper Magdziński (Arka II Gdynia), Mateusz Michalewski (Gedania Gdańsk), Jakub Michor (Pogoń Lębork), Daniel Mikołajewski (Lechia II Gdańsk), Flavio Paixao (Lechia II Gdańsk), fedorov Peres Oleksandr (Jantar Ustka), Maciej Pietruszewski (Jaguar Gdańsk), Maciej Pietrzyk (Powiśle Dzierzgoń), Damian Podkański (Pogoń Lębork), Piotr Przybylski (GKS Kowale), Adrian Raulin (Cartusia Kartuzy), Radosław Robakowski (Wikęd Luzino), Piotr Ruszkul (GKS Przodkowo), Paweł Rutkowski (Wikęd Luzino), Paweł Rzepnikowski (Jaguar Gdańsk), Jakub Sawicki (Jaguar Gdańsk), Paweł Selonke (Wikęd Luzino), Dawid Siemko (Kaszubia Kościerzyna), Franciszek Sierszyński (Cartusia Kartuzy), Piotr Sobieraj (Powiśle Dzierzgoń), Jakub Tobiaski (Wikęd Luzino), Jan Turowski (Cartusia Kartuzy), Fabian Urbański (Arka II Gdynia), Filip Ustowski (Cartusia Kartuzy), Sebastian Wąs (Kaszubia Kościerzyna), Szymon Wenta (Cartusia Kartuzy), Jacek Wicon (Wikęd Luzino), Dawid Więckowski (Gryf Słupsk), Adrian Włoch (Wda Lipusz), Patryk Wójcik (Jantar Ustka), Marcel Wszołek (Lechia II Gdańsk), Klaudiusz Zapora (Cartusia Kartuzy), Artur Ziemblewicz (Gedania Gdańsk), Mateusz Żebrowski (Jantar Ustka), Mateusz Żukowski (Lechia II Gdańsk)
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE