MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Słupsk - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lipniczanka Lipnica 2 6 2 0 0 7 - 0
2. Start Miastko 2 6 2 0 0 5 - 0
3. Sparta Sycewice 2 6 2 0 0 4 - 1
4. MKS Debrzno 2 4 1 1 0 9 - 4 1 1 0 1 0 4 - 4
5. Karol Pęplino 2 4 1 1 0 10 - 4 1 1 0 1 0 4 - 4
6. Myśliwiec Tuchomie 2 3 1 0 1 3 - 2 2 3 1 0 1 3 - 2
7. Sokół Wyczechy 2 3 1 0 1 2 - 7 1 3 1 0 0 2 - 1
8. Piast Człuchów 2 3 1 0 1 8 - 5
9. Jantaria Pobłocie 2 3 1 0 1 3 - 2
10. Słupia Kobylnica 2 3 1 0 1 3 - 4
11. Chrobry Charbrowo 2 3 1 0 1 2 - 3 1 0 0 0 1 0 - 2
12. Błękitni Główczyce 2 1 0 1 1 3 - 4 1 1 0 1 0 2 - 2
13. Stal Jezierzyce 2 1 0 1 1 3 - 4 1 1 0 1 0 2 - 2
14. Zawisza Borzytuchom 2 0 0 0 2 2 - 5
15. Brda Przechlewo 2 0 0 0 2 0 - 9
16. Leśnik Cewice 2 0 0 0 2 1 - 11
Ostatni komentarz dodał GRANIMED15 19.08.2018, 21:39:04




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
1. Karol Pęplino 4 - 4 MKS Debrzno 15 sierpnia 2018 - 18:00
2. Sokół Wyczechy 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 15 sierpnia 2018 - 15:00
3. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Stal Jezierzyce 15 sierpnia 2018 - 17:00
4. Błękitni Główczyce 1 - 2 Sparta Sycewice 15 sierpnia 2018 - 17:00
5. Słupia Kobylnica 3 - 2 Zawisza Borzytuchom 15 sierpnia 2018 - 17:00
6. Lipniczanka Lipnica 5 - 0 Piast Człuchów 15 sierpnia 2018 - 17:30
7. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Leśnik Cewice 15 sierpnia 2018 - 16:00
8. Start Miastko 4 - 0 Brda Przechlewo 15 sierpnia 2018 - 11:00
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
9. MKS Debrzno 5 - 0 Brda Przechlewo 19 sierpnia 2018 - 13:30
10. Jantaria Pobłocie 0 - 1 Start Miastko 18 sierpnia 2018 - 17:00
11. Piast Człuchów 8 - 0 Leśnik Cewice 18 sierpnia 2018 - 16:00
12. Zawisza Borzytuchom 0 - 2 Lipniczanka Lipnica 19 sierpnia 2018 - 16:00
13. Sparta Sycewice 2 - 0 Słupia Kobylnica 18 sierpnia 2018 - 13:00
14. Stal Jezierzyce 2 - 2 Błękitni Główczyce 19 sierpnia 2018 - 17:00
15. Myśliwiec Tuchomie 2 - 0 Chrobry Charbrowo 19 sierpnia 2018 - 18:00
16. Karol Pęplino 6 - 0 Sokół Wyczechy 19 sierpnia 2018 - 18:00
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Sokół Wyczechy - MKS Debrzno 25 sierpnia 2018 - 15:00
18. Chrobry Charbrowo - Karol Pęplino 25 sierpnia 2018 - 14:30
19. Błękitni Główczyce - Myśliwiec Tuchomie 26 sierpnia 2018 - 13:00
20. Słupia Kobylnica - Stal Jezierzyce 25 sierpnia 2018 - 17:00
21. Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 25 sierpnia 2018 - 18:00
22. Leśnik Cewice - Zawisza Borzytuchom 26 sierpnia 2018 - 14:00
23. Start Miastko - Piast Człuchów 25 sierpnia 2018 - 15:00
24. Brda Przechlewo - Jantaria Pobłocie 26 sierpnia 2018 - 11:00
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. MKS Debrzno - Jantaria Pobłocie 2 września 2018 - 17:00
26. Piast Człuchów - Brda Przechlewo 1 września 2018 - 16:00
27. Zawisza Borzytuchom - Start Miastko 2 września 2018 - 16:00
28. Sparta Sycewice - Leśnik Cewice 1 września 2018 - 13:00
29. Stal Jezierzyce - Lipniczanka Lipnica 2 września 2018 - 17:00
30. Myśliwiec Tuchomie - Słupia Kobylnica 2 września 2018 - 13:00
31. Karol Pęplino - Błękitni Główczyce 2 września 2018 - 17:00
32. Sokół Wyczechy - Chrobry Charbrowo 1 września 2018 - 15:00
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Chrobry Charbrowo - MKS Debrzno 8 września 2018 - 14:30
34. Błękitni Główczyce - Sokół Wyczechy 8 września 2018 - 17:00
35. Słupia Kobylnica - Karol Pęplino 8 września 2018 - 15:00
36. Lipniczanka Lipnica - Myśliwiec Tuchomie 9 września 2018 - 17:00
37. Leśnik Cewice - Stal Jezierzyce 9 września 2018 - 14:00
38. Start Miastko - Sparta Sycewice 8 września 2018 - 15:00
39. Brda Przechlewo - Zawisza Borzytuchom 8 września 2018 - 15:00
40. Jantaria Pobłocie - Piast Człuchów 8 września 2018
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. MKS Debrzno - Piast Człuchów 16 września 2018 - 17:00
42. Zawisza Borzytuchom - Jantaria Pobłocie 16 września 2018 - 16:00
43. Sparta Sycewice - Brda Przechlewo 15 września 2018 - 13:00
44. Stal Jezierzyce - Start Miastko 16 września 2018 - 17:00
45. Myśliwiec Tuchomie - Leśnik Cewice 16 września 2018 - 13:00
46. Karol Pęplino - Lipniczanka Lipnica 16 września 2018 - 17:00
47. Sokół Wyczechy - Słupia Kobylnica 15 września 2018 - 15:00
48. Chrobry Charbrowo - Błękitni Główczyce 15 września 2018 - 17:00
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Błękitni Główczyce - MKS Debrzno 23 września 2018 - 13:00
50. Słupia Kobylnica - Chrobry Charbrowo 22 września 2018 - 15:00
51. Lipniczanka Lipnica - Sokół Wyczechy 23 września 2018 - 14:00
52. Leśnik Cewice - Karol Pęplino 23 września 2018 - 14:00
53. Start Miastko - Myśliwiec Tuchomie 22 września 2018 - 15:00
54. Brda Przechlewo - Stal Jezierzyce 22 września 2018 - 15:00
55. Jantaria Pobłocie - Sparta Sycewice 22 września 2018
56. Piast Człuchów - Zawisza Borzytuchom 22 września 2018 - 16:00
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. MKS Debrzno - Zawisza Borzytuchom 30 września 2018 - 16:00
58. Sparta Sycewice - Piast Człuchów 29 września 2018 - 13:00
59. Stal Jezierzyce - Jantaria Pobłocie 30 września 2018 - 17:00
60. Myśliwiec Tuchomie - Brda Przechlewo 30 września 2018 - 13:00
61. Karol Pęplino - Start Miastko 30 września 2018 - 16:30
62. Sokół Wyczechy - Leśnik Cewice 29 września 2018 - 15:00
63. Chrobry Charbrowo - Lipniczanka Lipnica 29 września 2018 - 14:00
64. Błękitni Główczyce - Słupia Kobylnica 30 września 2018 - 13:00
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Słupia Kobylnica - MKS Debrzno 6 października 2018 - 14:00
66. Lipniczanka Lipnica - Błękitni Główczyce 6 października 2018 - 17:00
67. Leśnik Cewice - Chrobry Charbrowo 7 października 2018 - 14:00
68. Start Miastko - Sokół Wyczechy 6 października 2018 - 15:00
69. Brda Przechlewo - Karol Pęplino 7 października 2018 - 11:00
70. Jantaria Pobłocie - Myśliwiec Tuchomie 6 października 2018
71. Piast Człuchów - Stal Jezierzyce 6 października 2018 - 15:00
72. Zawisza Borzytuchom - Sparta Sycewice 7 października 2018 - 16:00
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. MKS Debrzno - Sparta Sycewice 14 października 2018 - 15:30
74. Stal Jezierzyce - Zawisza Borzytuchom 14 października 2018 - 16:00
75. Myśliwiec Tuchomie - Piast Człuchów 14 października 2018 - 13:00
76. Karol Pęplino - Jantaria Pobłocie 14 października 2018 - 16:00
77. Sokół Wyczechy - Brda Przechlewo 13 października 2018 - 15:00
78. Chrobry Charbrowo - Start Miastko 13 października 2018 - 14:00
79. Błękitni Główczyce - Leśnik Cewice 14 października 2018 - 13:00
80. Słupia Kobylnica - Lipniczanka Lipnica 13 października 2018 - 14:00
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Lipniczanka Lipnica - MKS Debrzno 20 października 2018 - 17:00
82. Leśnik Cewice - Słupia Kobylnica 21 października 2018 - 14:00
83. Start Miastko - Błękitni Główczyce 20 października 2018 - 15:00
84. Brda Przechlewo - Chrobry Charbrowo 20 października 2018 - 12:00
85. Jantaria Pobłocie - Sokół Wyczechy 20 października 2018
86. Piast Człuchów - Karol Pęplino 20 października 2018 - 15:00
87. Zawisza Borzytuchom - Myśliwiec Tuchomie 21 października 2018 - 15:00
88. Sparta Sycewice - Stal Jezierzyce 20 października 2018 - 13:00
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 28 października 2018 - 14:00
90. Myśliwiec Tuchomie - Sparta Sycewice 28 października 2018 - 13:00
91. Karol Pęplino - Zawisza Borzytuchom 28 października 2018 - 15:00
92. Sokół Wyczechy - Piast Człuchów 27 października 2018 - 15:00
93. Chrobry Charbrowo - Jantaria Pobłocie 27 października 2018 - 13:00
94. Błękitni Główczyce - Brda Przechlewo 28 października 2018 - 13:00
95. Słupia Kobylnica - Start Miastko 27 października 2018 - 13:00
96. Lipniczanka Lipnica - Leśnik Cewice 28 października 2018 - 13:00
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Leśnik Cewice - MKS Debrzno 4 listopada 2018 - 14:00
98. Start Miastko - Lipniczanka Lipnica 3 listopada 2018 - 13:30
99. Brda Przechlewo - Słupia Kobylnica 3 listopada 2018 - 13:00
100. Jantaria Pobłocie - Błękitni Główczyce 3 listopada 2018
101. Piast Człuchów - Chrobry Charbrowo 3 listopada 2018 - 14:00
102. Zawisza Borzytuchom - Sokół Wyczechy 4 listopada 2018 - 15:00
103. Sparta Sycewice - Karol Pęplino 3 listopada 2018 - 13:00
104. Stal Jezierzyce - Myśliwiec Tuchomie 4 listopada 2018 - 14:00
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. MKS Debrzno - Myśliwiec Tuchomie 11 listopada 2018 - 13:00
106. Karol Pęplino - Stal Jezierzyce 11 listopada 2018 - 14:00
107. Sokół Wyczechy - Sparta Sycewice 10 listopada 2018 - 14:00
108. Chrobry Charbrowo - Zawisza Borzytuchom 10 listopada 2018 - 13:00
109. Błękitni Główczyce - Piast Człuchów 11 listopada 2018 - 13:00
110. Słupia Kobylnica - Jantaria Pobłocie 10 listopada 2018 - 13:00
111. Lipniczanka Lipnica - Brda Przechlewo 11 listopada 2018 - 14:00
112. Leśnik Cewice - Start Miastko 11 listopada 2018 - 14:00
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Start Miastko - MKS Debrzno 17 listopada 2018 - 13:00
114. Brda Przechlewo - Leśnik Cewice 17 listopada 2018 - 13:00
115. Jantaria Pobłocie - Lipniczanka Lipnica 17 listopada 2018
116. Piast Człuchów - Słupia Kobylnica 17 listopada 2018 - 13:00
117. Zawisza Borzytuchom - Błękitni Główczyce 18 listopada 2018 - 15:00
118. Sparta Sycewice - Chrobry Charbrowo 17 listopada 2018 - 13:00
119. Stal Jezierzyce - Sokół Wyczechy 18 listopada 2018 - 14:00
120. Myśliwiec Tuchomie - Karol Pęplino 18 listopada 2018 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE