MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Słupsk - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lipniczanka Lipnica 29 75 24 3 2 123 - 29
2. Start Miastko 29 74 23 5 1 97 - 24
3. Sparta Sycewice 29 62 20 2 7 85 - 42
4. Myśliwiec Tuchomie 29 54 17 3 9 61 - 36
5. Chrobry Charbrowo 29 50 15 5 9 68 - 63
6. Piast Człuchów 29 48 15 3 11 78 - 56
7. Sokół Wyczechy 29 45 14 3 12 85 - 67
8. Karol Milarex Pęplino 29 40 12 4 13 63 - 63
9. MKS Debrzno 29 38 11 5 13 89 - 88
10. Jantaria Pobłocie 29 37 11 4 14 60 - 53 2 4 1 1 0 6 - 3
11. Zawisza Borzytuchom 29 37 11 4 14 56 - 63 2 1 0 1 1 3 - 6
12. Stal Jezierzyce 29 31 9 4 16 53 - 78
13. Słupia Kobylnica 29 29 9 2 18 40 - 61
14. Brda Przechlewo 29 21 7 0 22 33 - 110
15. Błękitni Główczyce 29 16 4 4 21 30 - 108
16. Leśnik Cewice 29 12 3 3 23 35 - 115
Ostatni komentarz dodał Kxpers1 19.06.2019, 11:51:56




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
1. MKS Debrzno 4 - 4 Karol Milarex Pęplino 17 marca 2019 - 15:00
2. Myśliwiec Tuchomie 4 - 2 Sokół Wyczechy 17 marca 2019 - 12:00
3. Stal Jezierzyce 2 - 6 Chrobry Charbrowo 16 marca 2019 - 15:00
4. Sparta Sycewice 3 - 1 Błękitni Główczyce 16 marca 2019 - 13:00
5. Zawisza Borzytuchom 1 - 0 Słupia Kobylnica 17 marca 2019 - 14:00
6. Piast Człuchów 1 - 3 Lipniczanka Lipnica 16 marca 2019 - 15:00
7. Leśnik Cewice 1 - 3 Jantaria Pobłocie 17 marca 2019 - 13:30
8. Brda Przechlewo 0 - 6 Start Miastko 16 marca 2019 - 15:00
Kolejka 17 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
9. Brda Przechlewo 1 - 3 MKS Debrzno 23 marca 2019 - 15:00
10. Start Miastko 1 - 0 Jantaria Pobłocie 23 marca 2019 - 15:00
11. Leśnik Cewice 1 - 6 Piast Człuchów 23 marca 2019 - 16:00
12. Lipniczanka Lipnica 3 - 2 Zawisza Borzytuchom 24 marca 2019 - 15:00
13. Słupia Kobylnica 1 - 3 Sparta Sycewice 23 marca 2019 - 15:00
14. Błękitni Główczyce 1 - 3 Stal Jezierzyce 24 marca 2019 - 13:00
15. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 23 marca 2019 - 16:00
16. Sokół Wyczechy 4 - 1 Karol Milarex Pęplino 23 marca 2019 - 15:00
Kolejka 18 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
17. MKS Debrzno 4 - 4 Sokół Wyczechy 31 marca 2019 - 16:30
18. Karol Milarex Pęplino 2 - 4 Chrobry Charbrowo 31 marca 2019 - 16:00
19. Myśliwiec Tuchomie 5 - 0 Błękitni Główczyce 31 marca 2019 - 13:00
20. Stal Jezierzyce 2 - 2 Słupia Kobylnica 30 marca 2019 - 16:00
21. Sparta Sycewice 1 - 2 Lipniczanka Lipnica 30 marca 2019 - 13:00
22. Zawisza Borzytuchom 0 - 1 Leśnik Cewice 31 marca 2019 - 14:00
23. Piast Człuchów 0 - 1 Start Miastko 30 marca 2019 - 16:00
24. Jantaria Pobłocie 5 - 1 Brda Przechlewo 31 marca 2019 - 13:00
Kolejka 19 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (11) 
25. Jantaria Pobłocie 5 - 2 MKS Debrzno 7 kwietnia 2019 - 11:30
26. Brda Przechlewo 1 - 6 Piast Człuchów 6 kwietnia 2019 - 15:00
27. Start Miastko 2 - 2 Zawisza Borzytuchom 6 kwietnia 2019 - 15:00
28. Leśnik Cewice 0 - 5 Sparta Sycewice 7 kwietnia 2019 - 13:30
29. Lipniczanka Lipnica 3 - 3 Stal Jezierzyce 6 kwietnia 2019 - 17:00
30. Słupia Kobylnica 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie 6 kwietnia 2019 - 15:00
31. Błękitni Główczyce 1 - 0 Karol Milarex Pęplino 7 kwietnia 2019 - 13:00
32. Chrobry Charbrowo 1 - 1 Sokół Wyczechy 6 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 20 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (11) 
33. MKS Debrzno 8 - 3 Chrobry Charbrowo 13 kwietnia 2019 - 17:00
34. Sokół Wyczechy 8 - 0 Błękitni Główczyce 13 kwietnia 2019 - 15:00
35. Karol Milarex Pęplino 2 - 0 Słupia Kobylnica 14 kwietnia 2019 - 11:00
36. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Lipniczanka Lipnica 14 kwietnia 2019 - 13:00
37. Stal Jezierzyce 5 - 0 Leśnik Cewice 13 kwietnia 2019 - 17:00
38. Sparta Sycewice 0 - 2 Start Miastko 13 kwietnia 2019 - 13:00
39. Zawisza Borzytuchom 3 - 0 Brda Przechlewo 14 kwietnia 2019 - 14:00
40. Piast Człuchów 0 - 3 Jantaria Pobłocie 13 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 21 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
41. Piast Człuchów 3 - 0 MKS Debrzno 17 kwietnia 2019 - 17:00
42. Jantaria Pobłocie 4 - 1 Zawisza Borzytuchom 20 kwietnia 2019 - 14:00
43. Brda Przechlewo 1 - 2 Sparta Sycewice 17 kwietnia 2019 - 17:00
44. Start Miastko 2 - 2 Stal Jezierzyce 20 kwietnia 2019 - 12:00
45. Leśnik Cewice 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie 17 kwietnia 2019 - 17:30
46. Lipniczanka Lipnica 5 - 1 Karol Milarex Pęplino 17 kwietnia 2019 - 17:45
47. Słupia Kobylnica 1 - 3 Sokół Wyczechy 17 kwietnia 2019 - 17:00
48. Błękitni Główczyce 0 - 9 Chrobry Charbrowo 17 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (10) 
49. MKS Debrzno 7 - 2 Błękitni Główczyce 28 kwietnia 2019 - 16:00
50. Chrobry Charbrowo 1 - 0 Słupia Kobylnica 27 kwietnia 2019 - 15:00
51. Sokół Wyczechy 2 - 4 Lipniczanka Lipnica 27 kwietnia 2019 - 15:00
52. Karol Milarex Pęplino 4 - 1 Leśnik Cewice 28 kwietnia 2019 - 11:00
53. Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Start Miastko 28 kwietnia 2019 - 13:00
54. Stal Jezierzyce 3 - 0 Brda Przechlewo 27 kwietnia 2019 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
55. Sparta Sycewice 2 - 0 Jantaria Pobłocie 27 kwietnia 2019 - 15:00
56. Zawisza Borzytuchom 3 - 1 Piast Człuchów 28 kwietnia 2019 - 14:00
Kolejka 23 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (12) 
57. Zawisza Borzytuchom 3 - 2 MKS Debrzno 5 maja 2019 - 14:00
58. Piast Człuchów 1 - 2 Sparta Sycewice 1 maja 2019 - 16:00
59. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Stal Jezierzyce 5 maja 2019 - 13:00
60. Brda Przechlewo 0 - 2 Myśliwiec Tuchomie 4 maja 2019 - 15:00
61. Start Miastko 6 - 1 Karol Milarex Pęplino 1 maja 2019 - 11:00
62. Leśnik Cewice 1 - 7 Sokół Wyczechy 4 maja 2019 - 18:00
63. Lipniczanka Lipnica 2 - 2 Chrobry Charbrowo 5 maja 2019 - 15:00
64. Słupia Kobylnica 2 - 2 Błękitni Główczyce 4 maja 2019 - 17:00
Kolejka 24 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (24) 
65. MKS Debrzno 3 - 1 Słupia Kobylnica 12 maja 2019 - 18:00
66. Błękitni Główczyce 0 - 7 Lipniczanka Lipnica 12 maja 2019 - 13:00
67. Chrobry Charbrowo 3 - 0 Leśnik Cewice 11 maja 2019 - 17:00
68. Sokół Wyczechy 2 - 3 Start Miastko 11 maja 2019 - 18:00
69. Karol Milarex Pęplino 8 - 0 Brda Przechlewo 11 maja 2019 - 11:00
70. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Jantaria Pobłocie 11 maja 2019 - 18:00
71. Stal Jezierzyce 2 - 4 Piast Człuchów 11 maja 2019 - 11:00
72. Sparta Sycewice 3 - 0 Zawisza Borzytuchom 11 maja 2019 - 16:00
Kolejka 25 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
73. Sparta Sycewice 5 - 3 MKS Debrzno 18 maja 2019 - 16:00
74. Zawisza Borzytuchom 3 - 4 Stal Jezierzyce 19 maja 2019 - 14:00
75. Piast Człuchów 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie 18 maja 2019 - 16:00
76. Jantaria Pobłocie 1 - 1 Karol Milarex Pęplino 19 maja 2019 - 13:00
77. Brda Przechlewo 0 - 12 Sokół Wyczechy 18 maja 2019 - 15:00
78. Start Miastko 8 - 1 Chrobry Charbrowo 18 maja 2019 - 15:00
79. Leśnik Cewice 9 - 0 Błękitni Główczyce 19 maja 2019 - 13:30
80. Lipniczanka Lipnica 8 - 1 Słupia Kobylnica 19 maja 2019 - 15:00
Kolejka 26 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (11) 
81. MKS Debrzno 0 - 5 Lipniczanka Lipnica 26 maja 2019 - 16:00
82. Słupia Kobylnica 3 - 2 Leśnik Cewice 25 maja 2019 - 15:00
83. Błękitni Główczyce 0 - 7 Start Miastko 26 maja 2019 - 13:00
84. Chrobry Charbrowo 3 - 0 Brda Przechlewo 25 maja 2019 - 17:00
85. Sokół Wyczechy 4 - 3 Jantaria Pobłocie 25 maja 2019 - 15:00
86. Karol Milarex Pęplino 2 - 1 Piast Człuchów 26 maja 2019 - 11:00
87. Myśliwiec Tuchomie 0 - 0 Zawisza Borzytuchom 26 maja 2019 - 13:00
88. Stal Jezierzyce 1 - 5 Sparta Sycewice 25 maja 2019 - 17:00
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (31) 
89. Stal Jezierzyce 1 - 5 MKS Debrzno 1 czerwca 2019 - 17:00
90. Sparta Sycewice 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 1 czerwca 2019 - 16:00
91. Zawisza Borzytuchom 3 - 1 Karol Milarex Pęplino 1 czerwca 2019 - 16:00
92. Piast Człuchów 4 - 1 Sokół Wyczechy 1 czerwca 2019 - 16:00
93. Jantaria Pobłocie 1 - 2 Chrobry Charbrowo 2 czerwca 2019 - 14:00
94. Brda Przechlewo 4 - 1 Błękitni Główczyce 1 czerwca 2019 - 15:00
95. Start Miastko 3 - 0 Słupia Kobylnica 1 czerwca 2019 - 17:30
vo, goście nie przyjechali
96. Leśnik Cewice 1 - 4 Lipniczanka Lipnica 29 maja 2019 - 18:30
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (38) 
97. MKS Debrzno 8 - 1 Leśnik Cewice 9 czerwca 2019 - 17:00
98. Lipniczanka Lipnica 4 - 1 Start Miastko 9 czerwca 2019 - 17:00
99. Słupia Kobylnica 3 - 0 Brda Przechlewo 8 czerwca 2019 - 17:00
100. Błękitni Główczyce 0 - 4 Jantaria Pobłocie 9 czerwca 2019 - 13:00
101. Chrobry Charbrowo 4 - 1 Piast Człuchów 8 czerwca 2019 - 15:00
102. Sokół Wyczechy 6 - 2 Zawisza Borzytuchom 8 czerwca 2019 - 18:00
103. Karol Milarex Pęplino 2 - 2 Sparta Sycewice 7 czerwca 2019 - 19:00
104. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Stal Jezierzyce 9 czerwca 2019 - 13:00
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
105. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 MKS Debrzno 16 czerwca 2019 - 18:00
106. Stal Jezierzyce 0 - 3 Karol Milarex Pęplino 16 czerwca 2019 - 19:00
107. Sparta Sycewice 5 - 1 Sokół Wyczechy 15 czerwca 2019 - 16:00
108. Zawisza Borzytuchom 3 - 3 Chrobry Charbrowo 15 czerwca 2019 - 16:00
109. Piast Człuchów 3 - 0 Błękitni Główczyce 15 czerwca 2019 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
110. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Słupia Kobylnica 16 czerwca 2019 - 13:00
111. Brda Przechlewo 0 - 4 Lipniczanka Lipnica 12 czerwca 2019 - 18:30
112. Start Miastko 9 - 2 Leśnik Cewice 15 czerwca 2019 - 15:00
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
113. MKS Debrzno - Start Miastko 22 czerwca 2019 - 15:00
114. Leśnik Cewice - Brda Przechlewo 22 czerwca 2019 - 15:00
115. Lipniczanka Lipnica - Jantaria Pobłocie 22 czerwca 2019 - 15:00
116. Słupia Kobylnica - Piast Człuchów 22 czerwca 2019 - 15:00
117. Błękitni Główczyce - Zawisza Borzytuchom 22 czerwca 2019 - 15:00
118. Chrobry Charbrowo - Sparta Sycewice 22 czerwca 2019 - 15:00
119. Sokół Wyczechy - Stal Jezierzyce 22 czerwca 2019 - 15:00
120. Karol Milarex Pęplino - Myśliwiec Tuchomie 20 czerwca 2019 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE