MKS Debrzno 3 - 1 Słupia Kobylnica 12 maja 2019 - 18:00
Błękitni Główczyce 0 - 7 Lipniczanka Lipnica 12 maja 2019 - 13:00
Chrobry Charbrowo 3 - 0 Leśnik Cewice 11 maja 2019 - 17:00
Sokół Wyczechy 2 - 3 Start Miastko 11 maja 2019 - 18:00
Karol Milarex Pęplino 8 - 0 Brda Przechlewo 11 maja 2019 - 11:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Jantaria Pobłocie 11 maja 2019 - 18:00
Stal Jezierzyce 2 - 4 Piast Człuchów 11 maja 2019 - 11:00
Sparta Sycewice 3 - 0 Zawisza Borzytuchom 11 maja 2019 - 16:00

BUCEK   10.05.2019, 21:38:55
Zapraszamy w sobotę od godz.11:00 do śledzenia relacji LIVE z meczu 24 kolejki słupskiej klasy okręgowej pomiędzy drużynami KAROL PĘPLINO - BRDA PRZECHLEWO.

Obserwator69   11.05.2019, 20:34:29
Lipniczanka chyba nie dane Wam jest awansować. Sędziowie na to nie pozwolą. Start do 70 minuty 2-0 w plecy. Karny z kapelusza i 2-1. Pan Sawicki w 90 minucie daje czerwień dla Sokoła i dolicza 8 minut. Oczywiście zaraz 2-2 , kolejny wałek i 3-2 w 99 minucie meczu dla Miastka. Naprawdę odechciewa się patrzeć na takie wałki...
 Kibic626   11.05.2019, 21:20:26
Pięknie Sawicki mecz w Wyczechach wyprostował, Copperfield przy nim to laik, powinni mu dać sędziować Ligę Europy to to w finale by były oba kluby z ekstraklasy - czarów niema :O
 Dario90   11.05.2019, 21:26:41
Czarów może niema ,ale mamy w naszym lidze pana S. braci C. u których rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Głowa do góry, życzę powodzenia.
 Sokolnik123@interia.   11.05.2019, 22:05:29
Lipniczanka nie dla Was awans.Sędziowie pchają na siłę Start Miastko.To co zrobili w Wyczechach to jest jawne pogwalcenie przepisów piłki nożnej.Przy stanie 2:0 dla Sokoła sędziowie wzięli mecz w swoje ręce. :$
 Sokół84   12.05.2019, 08:53:45
Sokół nie poddawac sie ...Co do sedziow to brak słów....,ale cóż jezeli wałki sa sa w ekstraklasie np.mecz Lechia-Legia gdzie sedzia zameldowany w Bydgoszczy a zamieszkujacy Warszawe sedziuje mecz tak wazny
..To co tu sie dziwic ....Nasze zwiazki Pilki Noznej oraz sedziowie nadaja. Jak to powiedzial pewien Pan"DNO I CZTERY METRY MUŁU"
 startowiec   12.05.2019, 10:23:49
Brawo Start
 Sokolnik123@interia.   12.05.2019, 10:36:06
startowiec za co brawo,czyżby za to że Sawicki i spółka wygrał za was mecz?
 Sokolnik123@interia.   12.05.2019, 11:33:48
Ciekawe wiadomości pomeczowe Sokół Start.Pan Swicki przyznaje kierownikowi Sokoła że popełnił dwa bledy(masa błędów zamierzonych na korzyść Startu).Ciekawe jest to że OZPN nie przysłał obserwatora na mecz kolejki.Czyżby też macza palce aby nie dopuścić do awansu Lipniczanki?. :huh:
 stopaweza   12.05.2019, 12:54:05
Sokolnik wytłumacz mi kto w tej malopoważnej lidze ma interes żeby akurat pchać Start do ligi wyzej a nie Lipniczanke
 stopaweza   12.05.2019, 12:54:06
 Sokolnik123@interia.   12.05.2019, 13:09:30
stopaweza napisałem wyraźnie,czytaj uważnie.Dlaczego ?,tego nie wiem.

Widz1952   12.05.2019, 13:56:28
Sokół spłakany... karny ewidentny, nie oszukujmy się. Przy bramce na 2:2 błąd sędziego, racja. Tak jak wy opoznialiscie gra tak nikt nie robił chyba nigdy, za opóźnienie powinniście być wykartkowani, czerwo za 2 żółtą ewidentne. Zagraliscie jak frajerzy i tyle w temacie i nie płaczcie już. Life is life.
 Widz1952   12.05.2019, 14:40:55
Ktoś zna wynik w Główczycach?
 startowiec   12.05.2019, 14:51:33
Nie interesuje mnie jakiś P. Sawicki tylko trzy punkty dla Startu. Tyle w temacie.
 Mike51   12.05.2019, 18:50:59
Wazne 3 pkt dla Startu. I tyle w temacie.
 Kibic07   12.05.2019, 21:19:51
Ja się wcale nie dziwie chłopakom z Wyczech , oglądałem drugą połowę i ewidentne dwa błędy sędziego bramka na 2:2 i karny piłka nastrzelona noga obrońcy później po ręce brak jakiego kol wiek ruchu ręką niema mowy o jedenastce czytaj interpretacje kolegium sędziowskie PZPN mecz Legia Lechia interwencja Rzezniczaka , druga żółta a w konsekwencji czerwień prawidłowo.
 Obserwator69   15.05.2019, 08:46:43
Widz1952, tu nie chodzi o to że Sokół spłakany, bo Sokół o nic nie walczy. Chodzi o sprawiedliwość tych rozgrywek i bezczelny poziom sędziowania :)
 pinos   17.05.2019, 17:53:50
Kibic07 tak się dopytam: Gdzie ty w meczu Lechia - Legia Rzeźniczaka widziałeś??? :O :O :roll:
 pinos   17.05.2019, 17:56:56
 Kibic07   17.05.2019, 21:27:37
Cóż za spostrzegawczość, ale chyba wszyscy wiedzą o jaką sytuacje mi chodziło, ale kolego masz racje Jędrzejczyk . :huh: