ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 26.01.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2012 i MŁODSI - 27.01.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 02.02.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2005 i MŁODSI - 03.02.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

V liga - grupa Słupsk - sezon 2018/2019
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
5. sierpnia 2018 (niedziela):
Błękitni Główczyce - Zenit Redkowice
MKS Debrzno - Gwiazda Karsin
Karol Pęplino - KS Damnica
29. lipca 2018 (niedziela):
Błękitni Główczyce 2-6 GTS Czarna Dąbrówka
Lipniczanka Lipnica - Jantar Pawłowo
Karol Pęplino - Echo Biesowice
28. lipca 2018 (sobota):
Pogoń Lębork 0-3 Chrobry Charbrowo
22. lipca 2018 (niedziela):
GKS Sierakowice 3-6 Lipniczanka Lipnica
Myśliwiec Tuchomie 1-0 Orkan Gostkowo
21. lipca 2018 (sobota):
Karol Pęplino 5-0 Zawisza Borzytuchom
18. lipca 2018 (środa):
Pogoń Lębork 2-1 Błękitni Główczyce
15. lipca 2018 (niedziela):
Anioły Garczegorze 4-2 Błękitni Główczyce
14. lipca 2018 (sobota):
Bytovia II Bytów 5-2 Lipniczanka Lipnica
13. lipca 2018 (piątek):
Start Miastko 3-3 Jantar Ustka
NASTĘPNE SPARINGI
2. lutego 2019 (sobota):
Start Miastko - Zawisza Borzytuchom (Bytów)
Pogoń Lębork - Sparta Sycewice (12:00 Lębork)
3. lutego 2019 (niedziela):
Bytovia II Bytów - Lipniczanka Lipnica (11:00 Bytów)
Anioły Garczegorze - Chrobry Charbrowo (15:00 Lębork)
8. lutego 2019 (piątek):
Bytovia II Bytów - Zawisza Borzytuchom (18:00 Bytów)
9. lutego 2019 (sobota):
Darłovia Darłowo - Start Miastko (Darłowo)
Chojniczanka II Chojnice - Lipniczanka Lipnica
10. lutego 2019 (niedziela):
Błękitni Główczyce - Anioły Garczegorze
Pogoń II Lębork - Chrobry Charbrowo (11:00 Lębork)
MKS Debrzno - Pogoń Łobżenica (12:00 Wałcz)
13. lutego 2019 (środa):
Pogoń Lębork - Błękitni Główczyce (18:00 Lębork)
16. lutego 2019 (sobota):
Jantar Ustka - Start Miastko (Ustka)
Gryf Słupsk - Lipniczanka Lipnica
17. lutego 2019 (niedziela):
Błękitni Główczyce - Rowokół Smołdzino
Pogoń Lębork - Karol Milarex Pęplino (11:00 Lębork)
MKS Debrzno - GLKS Wysoka (12:00 Wałcz)
Chrobry Charbrowo - Wikęd Luzino (17:00 Lębork)
23. lutego 2019 (sobota):
Wieża Postomino - Start Miastko (Darłowo)
Pogoń Lębork - Lipniczanka Lipnica
24. lutego 2019 (niedziela):
Chrobry Charbrowo - Leśnik Cewice (11:00 Lębork)
MKS Debrzno - Sparta Złotów (12:00 Wałcz)
2. marca 2019 (sobota):
Gryf Polanów - Start Miastko (Polanów)
Wieża Postomino - Lipniczanka Lipnica
MKS Debrzno - Gwiazda Karsin (Chojnice)
3. marca 2019 (niedziela):
Chrobry Charbrowo - Słupia Charnowo
9. marca 2019 (sobota):
Start Miastko - Barton Barcino (Miastko)
Urania Udorpie - Lipniczanka Lipnica
Tarnovia Tarnówka - MKS Debrzno (15:00 )
10. marca 2019 (niedziela):
Chrobry Charbrowo - Polonez Bobrowniki (14:00 Charbrowo)

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE