MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

V liga - grupa Słupsk - sezon 2018/2019
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
10. marca 2019 (niedziela):
Tarnovia Tarnówka - MKS Debrzno
Chrobry Charbrowo - Polonez Bobrowniki
Sława Sławno - Błękitni Główczyce
9. marca 2019 (sobota):
Start Miastko - Barton Barcino (2)
Urania Udorpie - Lipniczanka Lipnica
Sparta Sycewice - Karol Milarex Pęplino
3. marca 2019 (niedziela):
Chrobry Charbrowo - Słupia Charnowo
Darpol Barzowice - Błękitni Główczyce
Karol Milarex Pęplino - Echo Biesowice
2. marca 2019 (sobota):
Garbarnia Kępice 2-2 Start Miastko (1)
MKS Debrzno - Gwiazda Karsin
Wieża Postomino - Lipniczanka Lipnica
Echo Biesowice - Karol Milarex Pęplino
24. lutego 2019 (niedziela):
MKS Debrzno - Sparta Złotów
Pogoń Lębork - Lipniczanka Lipnica
Chrobry Charbrowo - Leśnik Cewice
Błękitni Główczyce - GTS Czarna Dąbrówka
Karol Milarex Pęplino - KS Damnica
23. lutego 2019 (sobota):
Wieża Postomino 3-2 Start Miastko (1)
KS Damnica - Karol Milarex Pęplino
20. lutego 2019 (środa):
Lipniczanka Lipnica 4-5 KS Mściszewice
17. lutego 2019 (niedziela):
GKS Sierakowice 2-5 Lipniczanka Lipnica
Gryf II Słupsk 3-2 Błękitni Główczyce (1)
Pogoń Lębork 4-1 Karol Milarex Pęplino
MKS Debrzno 4-5 GLKS Wysoka
Chrobry Charbrowo - Wikęd Luzino
Błękitni Główczyce - Rowokół Smołdzino
16. lutego 2019 (sobota):
Jantar Ustka 2-1 Start Miastko (1)
Piast Człuchów 1-3 Borowiak Czersk
KS Skorzewo 0-2 Zawisza Borzytuchom
13. lutego 2019 (środa):
Pogoń Lębork 3-1 Błękitni Główczyce
10. lutego 2019 (niedziela):
Błękitni Główczyce 2-5 Anioły Garczegorze
Jantar Ustka 2-2 Karol Milarex Pęplino
MKS Debrzno 2-5 Pogoń Łobżenica
Pogoń II Lębork 3-2 Chrobry Charbrowo
Gwiazda Karsin - Piast Człuchów
9. lutego 2019 (sobota):
Chojniczanka II Chojnice 5-1 Lipniczanka Lipnica
Darłovia Darłowo 5-1 Start Miastko
8. lutego 2019 (piątek):
Bytovia II Bytów 5-2 Zawisza Borzytuchom
3. lutego 2019 (niedziela):
Bytovia II Bytów 1-3 Lipniczanka Lipnica
Anioły Garczegorze - Chrobry Charbrowo
2. lutego 2019 (sobota):
Start Miastko 6-0 Zawisza Borzytuchom (2)
Pogoń Lębork 0-1 Sparta Sycewice
26. stycznia 2019 (sobota):
Gryf Słupsk 5-4 Sparta Sycewice (1)
29. lipca 2018 (niedziela):
Błękitni Główczyce 2-6 GTS Czarna Dąbrówka
28. lipca 2018 (sobota):
Pogoń Lębork 0-3 Chrobry Charbrowo
22. lipca 2018 (niedziela):
GKS Sierakowice 3-6 Lipniczanka Lipnica
Myśliwiec Tuchomie 1-0 Orkan Gostkowo
21. lipca 2018 (sobota):
Karol Pęplino 5-0 Zawisza Borzytuchom
18. lipca 2018 (środa):
Pogoń Lębork 2-1 Błękitni Główczyce
15. lipca 2018 (niedziela):
Anioły Garczegorze 4-2 Błękitni Główczyce
14. lipca 2018 (sobota):
Bytovia II Bytów 5-2 Lipniczanka Lipnica
13. lipca 2018 (piątek):
Start Miastko 3-3 Jantar Ustka
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE