SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

IV liga - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Cartusia Kartuzy 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Orkan Rumia 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Centrum Pelplin 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Gedania Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Gryf Słupsk 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Stolem Gniewino 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Anioły Garczegorze 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Pogoń Lębork 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Arka II Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
10. KP Starogard Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Start Miastko 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Grom Nowy Staw 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Wikęd Luzino 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Powiśle Dzierzgoń 0 0 0 0 0 0 - 0
15. Jaguar Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
16. GKS Kolbudy 0 0 0 0 0 0 - 0
17. Radunia Stężyca 0 0 0 0 0 0 - 0
18. Kaszubia Kościerzyna 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał rudynaboisko 21.07.2017, 14:25:02


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
1. Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański
2. Radunia Stężyca - Kaszubia Kościerzyna
3. GKS Kolbudy - Orkan Rumia
4. Jaguar Gdańsk - Centrum Pelplin
5. Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk
6. Gryf Słupsk - Wikęd Luzino
7. Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino
8. Start Miastko - Anioły Garczegorze
9. Arka II Gdynia - Pogoń Lębork
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. KP Starogard Gdański - Pogoń Lębork
11. Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia
12. Stolem Gniewino - Start Miastko
13. Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw
14. Gedania Gdańsk - Wikęd Luzino
15. Centrum Pelplin - Powiśle Dzierzgoń
16. Orkan Rumia - Jaguar Gdańsk
17. Kaszubia Kościerzyna - GKS Kolbudy
18. Cartusia Kartuzy - Radunia Stężyca
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański
20. GKS Kolbudy - Cartusia Kartuzy
21. Jaguar Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
22. Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia
23. Wikęd Luzino - Centrum Pelplin
24. Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk
25. Start Miastko - Gryf Słupsk
26. Arka II Gdynia - Stolem Gniewino
27. Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. KP Starogard Gdański - Anioły Garczegorze
29. Stolem Gniewino - Pogoń Lębork
30. Gryf Słupsk - Arka II Gdynia
31. Gedania Gdańsk - Start Miastko
32. Centrum Pelplin - Grom Nowy Staw
33. Orkan Rumia - Wikęd Luzino
34. Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń
35. Cartusia Kartuzy - Jaguar Gdańsk
36. Radunia Stężyca - GKS Kolbudy
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. GKS Kolbudy - KP Starogard Gdański
38. Jaguar Gdańsk - Radunia Stężyca
39. Powiśle Dzierzgoń - Cartusia Kartuzy
40. Wikęd Luzino - Kaszubia Kościerzyna
41. Grom Nowy Staw - Orkan Rumia
42. Start Miastko - Centrum Pelplin
43. Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk
44. Pogoń Lębork - Gryf Słupsk
45. Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino
Kolejka 6 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino
47. Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze
48. Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork
49. Centrum Pelplin - Arka II Gdynia
50. Orkan Rumia - Start Miastko
51. Kaszubia Kościerzyna - Grom Nowy Staw
52. Cartusia Kartuzy - Wikęd Luzino
53. Radunia Stężyca - Powiśle Dzierzgoń
54. GKS Kolbudy - Jaguar Gdańsk
Kolejka 7 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Jaguar Gdańsk - KP Starogard Gdański
56. Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy
57. Wikęd Luzino - Radunia Stężyca
58. Grom Nowy Staw - Cartusia Kartuzy
59. Start Miastko - Kaszubia Kościerzyna
60. Arka II Gdynia - Orkan Rumia
61. Pogoń Lębork - Centrum Pelplin
62. Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk
63. Stolem Gniewino - Gryf Słupsk
Kolejka 8 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KP Starogard Gdański - Gryf Słupsk
65. Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino
66. Centrum Pelplin - Anioły Garczegorze
67. Orkan Rumia - Pogoń Lębork
68. Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia
69. Cartusia Kartuzy - Start Miastko
70. Radunia Stężyca - Grom Nowy Staw
71. GKS Kolbudy - Wikęd Luzino
72. Jaguar Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 9 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Powiśle Dzierzgoń - KP Starogard Gdański
74. Wikęd Luzino - Jaguar Gdańsk
75. Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy
76. Start Miastko - Radunia Stężyca
77. Arka II Gdynia - Cartusia Kartuzy
78. Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna
79. Anioły Garczegorze - Orkan Rumia
80. Stolem Gniewino - Centrum Pelplin
81. Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk
83. Centrum Pelplin - Gryf Słupsk
84. Orkan Rumia - Stolem Gniewino
85. Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze
86. Cartusia Kartuzy - Pogoń Lębork
87. Radunia Stężyca - Arka II Gdynia
88. GKS Kolbudy - Start Miastko
89. Jaguar Gdańsk - Grom Nowy Staw
90. Powiśle Dzierzgoń - Wikęd Luzino
Kolejka 11 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Wikęd Luzino - KP Starogard Gdański
92. Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń
93. Start Miastko - Jaguar Gdańsk
94. Arka II Gdynia - GKS Kolbudy
95. Pogoń Lębork - Radunia Stężyca
96. Anioły Garczegorze - Cartusia Kartuzy
97. Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna
98. Gryf Słupsk - Orkan Rumia
99. Gedania Gdańsk - Centrum Pelplin
Kolejka 12 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. KP Starogard Gdański - Centrum Pelplin
101. Orkan Rumia - Gedania Gdańsk
102. Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk
103. Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino
104. Radunia Stężyca - Anioły Garczegorze
105. GKS Kolbudy - Pogoń Lębork
106. Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia
107. Powiśle Dzierzgoń - Start Miastko
108. Wikęd Luzino - Grom Nowy Staw
Kolejka 13 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Grom Nowy Staw - KP Starogard Gdański
110. Start Miastko - Wikęd Luzino
111. Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń
112. Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk
113. Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy
114. Stolem Gniewino - Radunia Stężyca
115. Gryf Słupsk - Cartusia Kartuzy
116. Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
117. Centrum Pelplin - Orkan Rumia
Kolejka 14 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. KP Starogard Gdański - Orkan Rumia
119. Kaszubia Kościerzyna - Centrum Pelplin
120. Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk
121. Radunia Stężyca - Gryf Słupsk
122. GKS Kolbudy - Stolem Gniewino
123. Jaguar Gdańsk - Anioły Garczegorze
124. Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork
125. Wikęd Luzino - Arka II Gdynia
126. Grom Nowy Staw - Start Miastko
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Start Miastko - KP Starogard Gdański
128. Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw
129. Pogoń Lębork - Wikęd Luzino
130. Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń
131. Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk
132. Gryf Słupsk - GKS Kolbudy
133. Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca
134. Centrum Pelplin - Cartusia Kartuzy
135. Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. KP Starogard Gdański - Kaszubia Kościerzyna
137. Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia
138. Radunia Stężyca - Centrum Pelplin
139. GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk
140. Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk
141. Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino
142. Wikęd Luzino - Anioły Garczegorze
143. Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork
144. Start Miastko - Arka II Gdynia
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
145. Arka II Gdynia - KP Starogard Gdański
146. Pogoń Lębork - Start Miastko
147. Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw
148. Stolem Gniewino - Wikęd Luzino
149. Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń
150. Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk
151. Centrum Pelplin - GKS Kolbudy
152. Orkan Rumia - Radunia Stężyca
153. Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04