IV liga - pomorska - sezon 2017/2018

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 34 94 31 1 2 120 - 18
2. Grom Nowy Staw 34 77 25 2 7 103 - 45
3. Gryf Słupsk 34 67 20 7 7 81 - 43
4. Stolem Gniewino 34 54 15 9 10 73 - 56
5. Kaszubia Kościerzyna 34 53 15 8 11 66 - 53
6. Arka II Gdynia 34 49 14 7 13 62 - 55
7. Anioły Garczegorze 34 48 13 9 12 66 - 54 4 7 2 1 1 5 - 1
8. Jaguar Gdańsk 34 48 13 9 12 60 - 58 4 6 2 0 2 4 - 5
9. Wikęd Luzino 34 48 14 6 14 45 - 53 4 4 1 1 2 2 - 5
10. Pogoń Lębork 34 47 14 5 15 46 - 64
11. Drutex-Bytovia II Bytów 34 41 11 8 15 42 - 49 2 4 1 1 0 2 - 0
12. GKS Kolbudy 34 41 10 11 13 55 - 49 2 1 0 1 1 0 - 2
13. Powiśle Dzierzgoń 34 40 11 7 16 50 - 64
14. Orkan Rumia MKS 34 39 11 6 17 54 - 67 2 2 0 2 0 3 - 3
15. Gedania Gdańsk 34 39 11 6 17 69 - 73 2 2 0 2 0 3 - 3
16. Start Miastko 34 36 9 9 16 54 - 80
17. Cartusia Kartuzy 34 35 9 8 17 67 - 77
18. Sokół Wyczechy 34 3 1 0 33 25 - 180
Ostatni komentarz dodał zielketeam 30.06.2018, 12:11:10


 Baner


Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (76) 
Cartusia Kartuzy 3 - 2 Drutex-Bytovia II Bytów 5 sierpnia 2017 - 11:00
Radunia Stężyca 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 6 sierpnia 2017 - 15:00
GKS Kolbudy 0 - 0 Orkan Rumia MKS 5 sierpnia 2017 - 17:00
Jaguar Gdańsk 8 - 1 Sokół Wyczechy 5 sierpnia 2017 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Gedania Gdańsk 5 sierpnia 2017 - 16:00
Gryf Słupsk 1 - 0 Wikęd Luzino 5 sierpnia 2017 - 17:00
Grom Nowy Staw 0 - 1 Stolem Gniewino 5 sierpnia 2017 - 16:00
Start Miastko 4 - 4 Anioły Garczegorze 5 sierpnia 2017 - 17:00
Arka II Gdynia 0 - 3 Pogoń Lębork 5 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (44) 
Drutex-Bytovia II Bytów 0 - 1 Pogoń Lębork 13 sierpnia 2017 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 1 Arka II Gdynia 12 sierpnia 2017 - 16:10
Stolem Gniewino 4 - 0 Start Miastko 12 sierpnia 2017 - 16:30
Gryf Słupsk 5 - 4 Grom Nowy Staw 12 sierpnia 2017 - 17:00
Gedania Gdańsk 2 - 4 Wikęd Luzino 12 sierpnia 2017 - 11:00
Sokół Wyczechy 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 12 sierpnia 2017 - 13:00
Orkan Rumia MKS 4 - 0 Jaguar Gdańsk 12 sierpnia 2017 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 GKS Kolbudy 12 sierpnia 2017 - 15:00
Cartusia Kartuzy 0 - 3 Radunia Stężyca 12 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (40) 
Radunia Stężyca 2 - 0 Drutex-Bytovia II Bytów 15 sierpnia 2017 - 15:00
GKS Kolbudy 2 - 2 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2017 - 17:00
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia 2017 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Orkan Rumia MKS 15 sierpnia 2017 - 14:00
Sokół Wyczechy 2 - 6 Wikęd Luzino 15 sierpnia 2017 - 17:00
Grom Nowy Staw 6 - 3 Gedania Gdańsk 15 sierpnia 2017 - 14:00
Start Miastko 4 - 3 Gryf Słupsk 27 września 2017 - 17:00
Arka II Gdynia 4 - 4 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2017 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 1 Anioły Garczegorze 15 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (45) 
Drutex-Bytovia II Bytów 0 - 0 Anioły Garczegorze 20 sierpnia 2017 - 15:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Pogoń Lębork 19 sierpnia 2017 - 11:00
Gryf Słupsk 1 - 0 Arka II Gdynia 19 sierpnia 2017 - 17:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Start Miastko 19 sierpnia 2017 - 11:00
Sokół Wyczechy 0 - 5 Grom Nowy Staw 19 sierpnia 2017 - 11:00
Orkan Rumia MKS 1 - 4 Wikęd Luzino 19 sierpnia 2017 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 19 sierpnia 2017 - 15:00
Cartusia Kartuzy 2 - 4 Jaguar Gdańsk 19 sierpnia 2017 - 11:00
Radunia Stężyca 3 - 4 GKS Kolbudy 20 sierpnia 2017 - 15:00
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (48) 
GKS Kolbudy 0 - 0 Drutex-Bytovia II Bytów 26 sierpnia 2017 - 17:00
Jaguar Gdańsk 0 - 2 Radunia Stężyca 26 sierpnia 2017 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Cartusia Kartuzy 26 sierpnia 2017 - 16:00
Wikęd Luzino 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 26 sierpnia 2017 - 13:00
Grom Nowy Staw 3 - 2 Orkan Rumia MKS 26 sierpnia 2017 - 16:00
Start Miastko 8 - 1 Sokół Wyczechy 25 sierpnia 2017 - 18:00
Arka II Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk 27 sierpnia 2017 - 11:00
Pogoń Lębork 1 - 0 Gryf Słupsk 27 sierpnia 2017 - 17:00
Anioły Garczegorze 1 - 3 Stolem Gniewino 26 sierpnia 2017 - 16:10
Kolejka 6 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (50) 
Drutex-Bytovia II Bytów 1 - 2 Stolem Gniewino 3 września 2017 - 11:00
Gryf Słupsk 3 - 0 Anioły Garczegorze 2 września 2017 - 17:00
Gedania Gdańsk 1 - 2 Pogoń Lębork 2 września 2017 - 11:00
Sokół Wyczechy 0 - 2 Arka II Gdynia 2 września 2017 - 15:00
Orkan Rumia MKS 3 - 3 Start Miastko 2 września 2017 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Grom Nowy Staw 2 września 2017 - 15:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Wikęd Luzino 2 września 2017 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 2 września 2017 - 16:00
GKS Kolbudy 0 - 0 Jaguar Gdańsk 2 września 2017 - 15:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (65) 
Jaguar Gdańsk 4 - 3 Drutex-Bytovia II Bytów 9 września 2017 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 GKS Kolbudy 9 września 2017 - 16:00
Wikęd Luzino 1 - 3 Radunia Stężyca 9 września 2017 - 16:00
Grom Nowy Staw 4 - 2 Cartusia Kartuzy 9 września 2017 - 16:00
Start Miastko 0 - 6 Kaszubia Kościerzyna 9 września 2017 - 17:00
Arka II Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia MKS 10 września 2017 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 1 Sokół Wyczechy 25 listopada 2017 - 12:00
Anioły Garczegorze 2 - 1 Gedania Gdańsk 10 września 2017 - 14:10
Stolem Gniewino 2 - 2 Gryf Słupsk 9 września 2017 - 11:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (63) 
Drutex-Bytovia II Bytów 2 - 0 Gryf Słupsk 17 września 2017 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 2 Stolem Gniewino 16 września 2017 - 14:00
Sokół Wyczechy 1 - 6 Anioły Garczegorze 16 września 2017 - 17:00
Orkan Rumia MKS 0 - 1 Pogoń Lębork 16 września 2017 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 4 - 3 Arka II Gdynia 16 września 2017 - 15:00
Cartusia Kartuzy 4 - 3 Start Miastko 16 września 2017 - 11:00
Radunia Stężyca 4 - 5 Grom Nowy Staw 17 września 2017 - 15:00
GKS Kolbudy 2 - 1 Wikęd Luzino 16 września 2017 - 15:00
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 16 września 2017 - 16:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (44) 
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Drutex-Bytovia II Bytów 23 września 2017 - 16:00
Wikęd Luzino 2 - 1 Jaguar Gdańsk 23 września 2017 - 16:00
Grom Nowy Staw 3 - 1 GKS Kolbudy 23 września 2017 - 15:00
Start Miastko 0 - 4 Radunia Stężyca 23 września 2017 - 17:00
Arka II Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy 24 września 2017 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 23 września 2017 - 16:30
Anioły Garczegorze 1 - 3 Orkan Rumia MKS 24 września 2017 - 14:10
Stolem Gniewino 7 - 2 Sokół Wyczechy 23 września 2017 - 13:00
Gryf Słupsk 3 - 0 Gedania Gdańsk 23 września 2017 - 14:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (50) 
Drutex-Bytovia II Bytów 1 - 1 Gedania Gdańsk 1 października 2017 - 11:00
Sokół Wyczechy 0 - 6 Gryf Słupsk 30 września 2017 - 16:00
Orkan Rumia MKS 1 - 2 Stolem Gniewino 30 września 2017 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Anioły Garczegorze 30 września 2017 - 11:00
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Pogoń Lębork 1 października 2017 - 11:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Arka II Gdynia 1 października 2017 - 15:00
GKS Kolbudy 4 - 0 Start Miastko 30 września 2017 - 15:00
Jaguar Gdańsk 1 - 3 Grom Nowy Staw 30 września 2017 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Wikęd Luzino 30 września 2017 - 16:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (92) 
Wikęd Luzino 2 - 1 Drutex-Bytovia II Bytów 7 października 2017 - 14:30
Grom Nowy Staw 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 7 października 2017 - 14:00
Start Miastko 0 - 2 Jaguar Gdańsk 7 października 2017 - 16:00
Arka II Gdynia 2 - 1 GKS Kolbudy 8 października 2017 - 11:00
Pogoń Lębork 0 - 1 Radunia Stężyca 7 października 2017 - 16:00
Anioły Garczegorze 2 - 1 Cartusia Kartuzy 8 października 2017 - 14:10
Stolem Gniewino 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 7 października 2017 - 13:00
Gryf Słupsk 5 - 0 Orkan Rumia MKS 7 października 2017 - 14:00
Gedania Gdańsk 8 - 2 Sokół Wyczechy 7 października 2017 - 11:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (63) 
Drutex-Bytovia II Bytów 2 - 1 Sokół Wyczechy 15 października 2017 - 11:00
Orkan Rumia MKS 1 - 1 Gedania Gdańsk 14 października 2017 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 3 Gryf Słupsk 14 października 2017 - 11:00
Cartusia Kartuzy 0 - 3 Stolem Gniewino 14 października 2017 - 11:00
Radunia Stężyca 3 - 2 Anioły Garczegorze 15 października 2017 - 15:00
GKS Kolbudy 0 - 0 Pogoń Lębork 14 października 2017 - 14:00
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Arka II Gdynia 14 października 2017 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Start Miastko 14 października 2017 - 14:00
Wikęd Luzino 0 - 4 Grom Nowy Staw 14 października 2017 - 15:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (90) 
Grom Nowy Staw 1 - 1 Drutex-Bytovia II Bytów 21 października 2017 - 13:00
Start Miastko 4 - 1 Wikęd Luzino 21 października 2017 - 15:00
Arka II Gdynia 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń 21 października 2017 - 11:00
Pogoń Lębork 3 - 1 Jaguar Gdańsk 21 października 2017 - 15:00
Anioły Garczegorze 3 - 1 GKS Kolbudy 22 października 2017 - 14:10
Stolem Gniewino 2 - 3 Radunia Stężyca 21 października 2017 - 11:00
Gryf Słupsk 3 - 0 Cartusia Kartuzy 21 października 2017 - 14:00
Gedania Gdańsk 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 21 października 2017 - 11:00
Sokół Wyczechy 3 - 2 Orkan Rumia MKS 21 października 2017 - 14:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (65) 
Drutex-Bytovia II Bytów 1 - 0 Orkan Rumia MKS 29 października 2017 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Sokół Wyczechy 28 października 2017 - 13:00
vo, zdekompletowanie zespołu gości
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Gedania Gdańsk 25 listopada 2017 - 11:00
Radunia Stężyca 0 - 0 Gryf Słupsk 29 października 2017 - 14:00
Stolem Gniewino 2 - 2 GKS Kolbudy 25 listopada 2017 - 12:00
Jaguar Gdańsk 0 - 3 Anioły Garczegorze 25 listopada 2017 - 13:00
Ogniwo Sopot
Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Pogoń Lębork 28 października 2017 - 14:00
Wikęd Luzino 2 - 0 Arka II Gdynia 28 października 2017 - 15:00
Grom Nowy Staw 3 - 0 Start Miastko 28 października 2017 - 13:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (62) 
Start Miastko 0 - 0 Drutex-Bytovia II Bytów 4 listopada 2017 - 13:00
Arka II Gdynia 0 - 2 Grom Nowy Staw 4 listopada 2017 - 11:00
Pogoń Lębork 0 - 4 Wikęd Luzino 4 listopada 2017 - 13:00
Anioły Garczegorze 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń 5 listopada 2017 - 14:10
Stolem Gniewino 1 - 1 Jaguar Gdańsk 4 listopada 2017 - 12:00
Gryf Słupsk 2 - 0 GKS Kolbudy 4 listopada 2017 - 13:00
Gedania Gdańsk 1 - 8 Radunia Stężyca 4 listopada 2017 - 11:00
Sokół Wyczechy 0 - 7 Cartusia Kartuzy 4 listopada 2017 - 14:00
Orkan Rumia MKS 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna 5 listopada 2017 - 12:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (69) 
Drutex-Bytovia II Bytów 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 12 listopada 2017 - 11:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Orkan Rumia MKS 11 listopada 2017 - 11:00
Radunia Stężyca 12 - 0 Sokół Wyczechy 12 listopada 2017 - 13:00
Gedania Gdańsk 0 - 3 GKS Kolbudy 11 listopada 2017 - 11:00
Jaguar Gdańsk 4 - 4 Gryf Słupsk 11 listopada 2017 - 13:00
Ogniwo Sopot
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Stolem Gniewino 11 listopada 2017 - 13:00
Wikęd Luzino 0 - 0 Anioły Garczegorze 12 listopada 2017 - 13:00
Grom Nowy Staw 4 - 0 Pogoń Lębork 11 listopada 2017 - 13:00
Start Miastko 1 - 1 Arka II Gdynia 12 listopada 2017 - 12:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (75) 
Arka II Gdynia 2 - 2 Drutex-Bytovia II Bytów 18 listopada 2017 - 11:00
Pogoń Lębork 3 - 1 Start Miastko 18 listopada 2017 - 13:00
Anioły Garczegorze 3 - 2 Grom Nowy Staw 2 maja 2018 - 17:00
Stolem Gniewino 2 - 0 Wikęd Luzino 18 listopada 2017 - 13:00
Gryf Słupsk 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 18 listopada 2017 - 13:00
Gedania Gdańsk 1 - 0 Jaguar Gdańsk 18 listopada 2017 - 11:00
Sokół Wyczechy 0 - 6 GKS Kolbudy 18 listopada 2017 - 13:00
Orkan Rumia MKS 0 - 3 Radunia Stężyca 19 listopada 2017 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Cartusia Kartuzy 18 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 18 - 10/11. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (41) 
Drutex-Bytovia II Bytów 0 - 1 Cartusia Kartuzy 11 marca 2018 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Radunia Stężyca 6 czerwca 2018 - 17:30
Orkan Rumia MKS 2 - 1 GKS Kolbudy 9 maja 2018 - 18:30
Sokół Wyczechy 2 - 4 Jaguar Gdańsk 23 maja 2018 - 17:00
Gedania Gdańsk 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 10 marca 2018 - 18:00
w Sopocie
Wikęd Luzino 1 - 1 Gryf Słupsk 25 kwietnia 2018 - 16:30
Stolem Gniewino 3 - 5 Grom Nowy Staw 6 czerwca 2018 - 17:00
Anioły Garczegorze 2 - 2 Start Miastko 16 maja 2018 - 17:00
Pogoń Lębork 1 - 0 Arka II Gdynia 10 marca 2018 - 15:00
Kolejka 19 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (18) 
Pogoń Lębork 0 - 1 Drutex-Bytovia II Bytów 17 marca 2018 - 16:00
Arka II Gdynia 1 - 1 Anioły Garczegorze 18 marca 2018 - 11:00
Start Miastko 4 - 4 Stolem Gniewino 1 maja 2018 - 13:00
Grom Nowy Staw 0 - 1 Gryf Słupsk 17 marca 2018 - 14:00
Wikęd Luzino 0 - 3 Gedania Gdańsk 6 czerwca 2018 - 18:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Sokół Wyczechy 3 maja 2018 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
Jaguar Gdańsk 4 - 0 Orkan Rumia MKS 17 marca 2018 - 15:30
GKS Kolbudy 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 18 marca 2018 - 14:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Cartusia Kartuzy 18 marca 2018 - 15:00
Kolejka 20 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (36) 
Drutex-Bytovia II Bytów 0 - 6 Radunia Stężyca 25 marca 2018 - 11:00
Cartusia Kartuzy 3 - 3 GKS Kolbudy 24 marca 2018 - 13:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Jaguar Gdańsk 9 maja 2018 - 18:00
Orkan Rumia MKS 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń 24 marca 2018 - 15:00
Wikęd Luzino 3 - 0 Sokół Wyczechy 24 marca 2018 - 12:00
Gedania Gdańsk 3 - 6 Grom Nowy Staw 24 marca 2018 - 11:00
Gryf Słupsk 0 - 1 Start Miastko 24 marca 2018 - 14:00
Stolem Gniewino 1 - 2 Arka II Gdynia 24 marca 2018 - 19:00
Anioły Garczegorze 3 - 0 Pogoń Lębork 25 marca 2018 - 14:00
Kolejka 21 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (56) 
Anioły Garczegorze 1 - 0 Drutex-Bytovia II Bytów 31 marca 2018 - 14:00
Pogoń Lębork 1 - 4 Stolem Gniewino 28 marca 2018 - 16:30
Arka II Gdynia 1 - 2 Gryf Słupsk 28 marca 2018 - 15:30
Start Miastko 1 - 4 Gedania Gdańsk 31 marca 2018 - 15:00
Grom Nowy Staw 4 - 1 Sokół Wyczechy 31 marca 2018 - 14:00
Wikęd Luzino 1 - 1 Orkan Rumia MKS 31 marca 2018 - 12:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 31 marca 2018 - 14:00
Jaguar Gdańsk 2 - 2 Cartusia Kartuzy 31 marca 2018 - 11:00
GKS Kolbudy 0 - 3 Radunia Stężyca 31 marca 2018 - 12:00
Kolejka 22 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (33) 
Drutex-Bytovia II Bytów 2 - 0 GKS Kolbudy 8 kwietnia 2018 - 11:00
Radunia Stężyca 5 - 0 Jaguar Gdańsk 7 kwietnia 2018 - 12:00
Cartusia Kartuzy 0 - 4 Powiśle Dzierzgoń 7 kwietnia 2018 - 13:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Wikęd Luzino 7 kwietnia 2018 - 15:00
Orkan Rumia MKS 0 - 2 Grom Nowy Staw 7 kwietnia 2018 - 16:00
Sokół Wyczechy 0 - 2 Start Miastko 7 kwietnia 2018 - 15:00
Gedania Gdańsk 0 - 5 Arka II Gdynia 7 kwietnia 2018 - 11:00
Gryf Słupsk 3 - 1 Pogoń Lębork 7 kwietnia 2018 - 15:00
Stolem Gniewino 2 - 1 Anioły Garczegorze 7 kwietnia 2018 - 12:00
Kolejka 23 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (46) 
Stolem Gniewino 0 - 2 Drutex-Bytovia II Bytów 14 kwietnia 2018 - 13:00
Anioły Garczegorze 3 - 2 Gryf Słupsk 15 kwietnia 2018 - 16:00
Pogoń Lębork 2 - 2 Gedania Gdańsk 14 kwietnia 2018 - 17:00
Arka II Gdynia 5 - 1 Sokół Wyczechy 15 kwietnia 2018 - 11:00
Start Miastko 2 - 1 Orkan Rumia MKS 14 kwietnia 2018 - 17:00
Grom Nowy Staw 4 - 0 Kaszubia Kościerzyna 14 kwietnia 2018 - 14:00
Wikęd Luzino 1 - 0 Cartusia Kartuzy 14 kwietnia 2018 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Radunia Stężyca 14 kwietnia 2018 - 16:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 GKS Kolbudy 14 kwietnia 2018 - 15:30
Kolejka 24 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (29) 
Drutex-Bytovia II Bytów 3 - 1 Jaguar Gdańsk 22 kwietnia 2018 - 11:00
GKS Kolbudy 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 21 kwietnia 2018 - 15:00
Radunia Stężyca 5 - 0 Wikęd Luzino 22 kwietnia 2018 - 15:00
Cartusia Kartuzy 2 - 7 Grom Nowy Staw 21 kwietnia 2018 - 13:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Start Miastko 21 kwietnia 2018 - 15:00
Orkan Rumia MKS 1 - 1 Arka II Gdynia 21 kwietnia 2018 - 16:00
Sokół Wyczechy 1 - 3 Pogoń Lębork 21 kwietnia 2018 - 15:00
Gedania Gdańsk 4 - 0 Anioły Garczegorze 21 kwietnia 2018 - 11:00
Gryf Słupsk 4 - 3 Stolem Gniewino 22 kwietnia 2018 - 15:00
Kolejka 25 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (47) 
Gryf Słupsk 4 - 0 Drutex-Bytovia II Bytów 28 kwietnia 2018 - 15:00
Stolem Gniewino 3 - 2 Gedania Gdańsk 28 kwietnia 2018 - 13:00
Anioły Garczegorze 7 - 2 Sokół Wyczechy 29 kwietnia 2018 - 14:00
Pogoń Lębork 3 - 2 Orkan Rumia MKS 28 kwietnia 2018 - 17:00
Arka II Gdynia 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 28 kwietnia 2018 - 11:00
Start Miastko 2 - 1 Cartusia Kartuzy 28 kwietnia 2018 - 17:00
Grom Nowy Staw 0 - 1 Radunia Stężyca 28 kwietnia 2018 - 14:00
Wikęd Luzino 3 - 1 GKS Kolbudy 28 kwietnia 2018 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Jaguar Gdańsk 28 kwietnia 2018 - 16:00
Kolejka 26 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (42) 
Drutex-Bytovia II Bytów 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 6 maja 2018 - 11:00
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Wikęd Luzino 5 maja 2018 - 17:00
GKS Kolbudy 0 - 2 Grom Nowy Staw 5 maja 2018 - 16:00
Radunia Stężyca 4 - 0 Start Miastko 6 maja 2018 - 15:00
Cartusia Kartuzy 3 - 3 Arka II Gdynia 5 maja 2018 - 13:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Pogoń Lębork 5 maja 2018 - 11:00
Orkan Rumia MKS 2 - 1 Anioły Garczegorze 5 maja 2018 - 16:00
Sokół Wyczechy 0 - 5 Stolem Gniewino 5 maja 2018 - 15:00
Gedania Gdańsk 1 - 2 Gryf Słupsk 5 maja 2018 - 11:00
Kolejka 27 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (46) 
Gedania Gdańsk 1 - 1 Drutex-Bytovia II Bytów 12 maja 2018 - 11:00
Gryf Słupsk 7 - 1 Sokół Wyczechy 13 maja 2018 - 17:00
Stolem Gniewino 3 - 1 Orkan Rumia MKS 12 maja 2018 - 12:00
Anioły Garczegorze 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 13 maja 2018 - 16:00
Pogoń Lębork 0 - 1 Cartusia Kartuzy 12 maja 2018 - 17:00
Arka II Gdynia 0 - 1 Radunia Stężyca 13 maja 2018 - 17:00
Start Miastko 3 - 2 GKS Kolbudy 12 maja 2018 - 12:00
Grom Nowy Staw 1 - 1 Jaguar Gdańsk 12 maja 2018 - 13:00
Wikęd Luzino 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 12 maja 2018 - 16:00
Kolejka 28 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (54) 
Drutex-Bytovia II Bytów 4 - 0 Wikęd Luzino 20 maja 2018 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Grom Nowy Staw 19 maja 2018 - 17:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Start Miastko 19 maja 2018 - 17:00
GKS Kolbudy 2 - 1 Arka II Gdynia 19 maja 2018 - 14:00
Radunia Stężyca 6 - 0 Pogoń Lębork 20 maja 2018 - 15:00
Cartusia Kartuzy 4 - 3 Anioły Garczegorze 19 maja 2018 - 13:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Stolem Gniewino 19 maja 2018 - 15:00
Orkan Rumia MKS 1 - 0 Gryf Słupsk 20 maja 2018 - 12:00
Sokół Wyczechy 0 - 10 Gedania Gdańsk 19 maja 2018 - 15:00
Kolejka 29 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (38) 
Sokół Wyczechy 0 - 3 Drutex-Bytovia II Bytów 26 maja 2018 - 15:00
Gedania Gdańsk 2 - 2 Orkan Rumia MKS 27 maja 2018 - 11:00
Gryf Słupsk 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 27 maja 2018 - 17:00
Stolem Gniewino 2 - 0 Cartusia Kartuzy 26 maja 2018 - 16:00
Anioły Garczegorze 0 - 1 Radunia Stężyca 26 maja 2018 - 12:00
Pogoń Lębork 2 - 5 GKS Kolbudy 26 maja 2018 - 17:00
Arka II Gdynia 4 - 3 Jaguar Gdańsk 27 maja 2018 - 11:00
Start Miastko 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 26 maja 2018 - 14:00
Grom Nowy Staw 3 - 0 Wikęd Luzino 26 maja 2018 - 14:00
Kolejka 30 - 31. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (31) 
Drutex-Bytovia II Bytów 4 - 2 Grom Nowy Staw 31 maja 2018 - 11:00
Wikęd Luzino 0 - 0 Start Miastko 30 maja 2018 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Arka II Gdynia 30 maja 2018 - 17:30
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Pogoń Lębork 31 maja 2018 - 17:00
GKS Kolbudy 1 - 1 Anioły Garczegorze 31 maja 2018 - 18:00
Radunia Stężyca 5 - 0 Stolem Gniewino 31 maja 2018 - 15:00
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Gryf Słupsk 31 maja 2018 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Gedania Gdańsk 30 maja 2018 - 17:30
Orkan Rumia MKS 3 - 1 Sokół Wyczechy 31 maja 2018 - 13:30
Kolejka 31 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (32) 
Orkan Rumia MKS 3 - 1 Drutex-Bytovia II Bytów 3 czerwca 2018 - 12:00
Sokół Wyczechy 2 - 8 Kaszubia Kościerzyna 2 czerwca 2018 - 15:30
Gedania Gdańsk 3 - 1 Cartusia Kartuzy 3 czerwca 2018 - 11:00
Gryf Słupsk 1 - 4 Radunia Stężyca 3 czerwca 2018 - 12:00
GKS Kolbudy 1 - 0 Stolem Gniewino 3 czerwca 2018 - 17:00
Anioły Garczegorze 0 - 1 Jaguar Gdańsk 3 czerwca 2018 - 14:00
Pogoń Lębork 5 - 3 Powiśle Dzierzgoń 3 czerwca 2018 - 17:00
Arka II Gdynia 2 - 0 Wikęd Luzino 3 czerwca 2018 - 13:00
Start Miastko 1 - 3 Grom Nowy Staw 3 czerwca 2018 - 12:00
Kolejka 32 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
Drutex-Bytovia II Bytów 2 - 0 Start Miastko 9 czerwca 2018 - 18:00
Grom Nowy Staw 3 - 1 Arka II Gdynia 9 czerwca 2018 - 14:00
Wikęd Luzino 2 - 0 Pogoń Lębork 9 czerwca 2018 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Anioły Garczegorze 9 czerwca 2018 - 17:00
Jaguar Gdańsk 2 - 2 Stolem Gniewino 9 czerwca 2018 - 17:00
GKS Kolbudy 1 - 2 Gryf Słupsk 9 czerwca 2018 - 18:00
Radunia Stężyca 5 - 0 Gedania Gdańsk 10 czerwca 2018 - 15:00
Cartusia Kartuzy 11 - 0 Sokół Wyczechy 9 czerwca 2018 - 13:00
vo, zdekompletowanie składu drużyny gości
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Orkan Rumia MKS 10 czerwca 2018 - 17:00
Kolejka 33 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (43) 
Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Drutex-Bytovia II Bytów 16 czerwca 2018 - 13:00
Orkan Rumia MKS 5 - 2 Cartusia Kartuzy 16 czerwca 2018 - 13:00
Sokół Wyczechy 0 - 4 Radunia Stężyca 16 czerwca 2018 - 15:00
GKS Kolbudy 0 - 1 Gedania Gdańsk 16 czerwca 2018 - 13:00
Gryf Słupsk 1 - 1 Jaguar Gdańsk 16 czerwca 2018 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Stolem Gniewino 16 czerwca 2018 - 13:00
Anioły Garczegorze 2 - 0 Wikęd Luzino 16 czerwca 2018 - 13:00
Pogoń Lębork 0 - 4 Grom Nowy Staw 16 czerwca 2018 - 13:00
Arka II Gdynia 3 - 1 Start Miastko 16 czerwca 2018 - 13:00
Kolejka 34 - 23. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (15) 
Drutex-Bytovia II Bytów 1 - 2 Arka II Gdynia 23 czerwca 2018 - 17:00
Start Miastko 3 - 0 Pogoń Lębork 23 czerwca 2018 - 17:00
Grom Nowy Staw 2 - 1 Anioły Garczegorze 23 czerwca 2018 - 17:00
Wikęd Luzino 2 - 1 Stolem Gniewino 23 czerwca 2018 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 Gryf Słupsk 23 czerwca 2018 - 17:00
Jaguar Gdańsk 1 - 0 Gedania Gdańsk 20 czerwca 2018 - 18:00
GKS Kolbudy 7 - 0 Sokół Wyczechy 23 czerwca 2018 - 17:00
Radunia Stężyca 5 - 0 Orkan Rumia MKS 23 czerwca 2018 - 17:00
Cartusia Kartuzy 6 - 2 Kaszubia Kościerzyna 23 czerwca 2018 - 17:00