MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki

IV liga - sezon 2017/2018 - Klasyfikacja strzelców



Strzelcy wg drużyn

32 - Łukasz Stasiak (Gryf Słupsk)

29 - Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw)

27 - Damian Kugiel (Radunia Stężyca)

26 - Mateusz Gruszewski (Grom Nowy Staw)

20 - Kacper Kiełb (Orkan Rumia MKS)

19 - Mateusz Łuczak (Radunia Stężyca), Mateusz Wachowiak (Stolem Gniewino)

18 - Mateusz Niedźwiecki (Cartusia Kartuzy), Mateusz Słumiński (Anioły Garczegorze)

17 - Marcin Dampc (Cartusia Kartuzy), Karol Januszewski (Gedania Gdańsk), Sławomir Pufelski (Start Miastko)

15 - Artur Formela (Radunia Stężyca), Artur Rzepiński (Start Miastko), Paweł Sobczyński (Stolem Gniewino)

14 - Krystian Opłatkowski (Wikęd Luzino)

13 - Mateusz Dampc (Stolem Gniewino), Norbert Hołtyn (Arka II Gdynia), Mateusz Pietrzyk (Powiśle Dzierzgoń), Robert Wesołowski (Grom Nowy Staw)

12 - Bartosz Bławat (Gedania Gdańsk)

11 - Piotr Karasiński (Radunia Stężyca), Łukasz Kościan (Sokół Wyczechy), Damian Podkański (Jaguar Gdańsk), Michał Szewczyk (), Tomasz Tuttas (Kaszubia Kościerzyna)

10 - Michał Drzymała (Kaszubia Kościerzyna), Andrzej Kaszuba (Radunia Stężyca)

9 - Tomasz Bejuk (Radunia Stężyca), Radosław Krysiński (Kaszubia Kościerzyna), Damian Mikołajczyk (Gryf Słupsk), Damian Tofil (Gryf Słupsk)

8 - Michał Fierka (Wikęd Luzino), Tomasz Galikowski (), Grzegorz Gruchała (GKS Kolbudy), Łukasz Łapigrowski (Anioły Garczegorze), Fabian Słowiński (Pogoń Lębork)

7 - Adrian Kwiatkowski (Anioły Garczegorze), Piotr Łapigrowski (Pogoń Lębork), Jakub Nowakowski (Stolem Gniewino), Michał Pastuszka (GKS Kolbudy), Krzysztof Wierzba (Powiśle Dzierzgoń)

6 - Michał Choszcz (Anioły Garczegorze), Mateusz Frankowski (GKS Kolbudy), Maciej Gorwa (Gedania Gdańsk), Mateusz Kozieniec (Kaszubia Kościerzyna), Kamil Piotrowski (Grom Nowy Staw), Adam Prusaczyk (Jaguar Gdańsk), Michał Renusz (Orkan Rumia MKS), Olgierd Stanisławski (GKS Kolbudy), Bartosz Stencel (Radunia Stężyca), Mariusz Węgliński (Kaszubia Kościerzyna), Oskar Wiśniewski (Start Miastko), Roman Zalow (Jaguar Gdańsk)

5 - Mariusz Broda (Gedania Gdańsk), Paweł Czoska (Wikęd Luzino), Bartosz Drewek (Grom Nowy Staw), Damian Formela (Anioły Garczegorze), Dominik Gniadecki (Arka II Gdynia), Kamil Klimas (Pogoń Lębork), Paweł Koniuszek (Start Miastko), Jarosław Kuźniarski (Jaguar Gdańsk), Jakub Leszkiewicz (Cartusia Kartuzy), Marcjan Majcher (Gryf Słupsk), Dominik Naczk (Radunia Stężyca), Oskar Ryk (Arka II Gdynia), Daniel Sidor (Anioły Garczegorze), Adrian Solczak (Gryf Słupsk), Łukasz Szuciło (GKS Kolbudy), Filip Witkowski (Gedania Gdańsk), Adrian Wysiecki (Radunia Stężyca), Rafał Zagdan (Drutex-Bytovia II Bytów), Sebastian Żołnowski (Jaguar Gdańsk)

4 - Przemysław Bocheński (Gedania Gdańsk), Krzysztof Cysewski (Grom Nowy Staw), Patryk Dąbrowski (Gedania Gdańsk), Kacper Dubanowski (GKS Kolbudy), Paweł Gniewkowski (Orkan Rumia MKS), Bartosz Gutorski (Powiśle Dzierzgoń), Mariusz Karpiński (Anioły Garczegorze), Łukasz Kłos (Pogoń Lębork), Maciej Kozakowski (Arka II Gdynia), Szymon Kulas (Orkan Rumia MKS), Gracjan Miszkiewicz (Pogoń Lębork), Łukasz Murakowski (Wikęd Luzino), Jakub Piłat (Sokół Wyczechy), Paweł Piotrowski (GKS Kolbudy), Tomasz Przybyszewski (Powiśle Dzierzgoń), Tomasz Slusarz (Gryf Słupsk), Grzegorz Smolarek (Anioły Garczegorze), Marcin Staszczuk (Anioły Garczegorze), Michał Szałek (Pogoń Lębork), Radosław Szuba (Jaguar Gdańsk), Karol Świdziński (Gryf Słupsk), Artur Wojach (Kaszubia Kościerzyna), Paweł Żuk (GKS Kolbudy)

3 - Dorian Affeld (Arka II Gdynia), Dawid Blok (Arka II Gdynia), Michael Buraczewski (Jaguar Gdańsk), Mariusz Czapiewski (), Łukasz Czerwionka (Jaguar Gdańsk), Ryszard Dawidowski (Cartusia Kartuzy), Paweł Deja (Gedania Gdańsk), Mohamed Doumbouya (Orkan Rumia MKS), Michał Gajewski (Powiśle Dzierzgoń), Krzysztof Iwanowski (Radunia Stężyca), Michał Jeruć (Orkan Rumia MKS), Krzysztof Jezierski (Stolem Gniewino), Tomasz Kotwica (Wikęd Luzino), Dawid Kowalski (Orkan Rumia MKS), Sebastian Kowalski (Wikęd Luzino), Piotr Kozdra (Pogoń Lębork), Daniel Lisowski (Stolem Gniewino), Dawid Łaga (Stolem Gniewino), Marcin Malinowski (Gedania Gdańsk), Tomasz Malkowski (GKS Kolbudy), Łukasz Olszewski (Powiśle Dzierzgoń), Tomasz Piekarski (Kaszubia Kościerzyna), Adam Skierkowski (Radunia Stężyca), Jacek Sobczyk (Jaguar Gdańsk), Marcel Stanischewski (Start Miastko), Mateusz Stankiewicz (Pogoń Lębork), Wojciech Szymański (Jaguar Gdańsk), Marcin Świątek (Grom Nowy Staw), Mateusz Toporek (Cartusia Kartuzy), Sebastian Wąs (Kaszubia Kościerzyna), Wojciech Wójcik (Gryf Słupsk), Robert Zieliński (Grom Nowy Staw)

2 - Aleksander Atanacković (Kaszubia Kościerzyna), Kacper Bednarczyk (Gryf Słupsk), Damian Belecki (Jaguar Gdańsk), Krzysztof Błażek (Grom Nowy Staw), Adrian Bukowski (Orkan Rumia MKS), Krzysztof Danielak (Grom Nowy Staw), Jakub Giec (Cartusia Kartuzy), Alik Grigoryan (Anioły Garczegorze), Maciej Jaroszyński (Sokół Wyczechy), Dawid Klawikowski (Radunia Stężyca), Lago Kpassa liade (), Damian Kraemer (Sokół Wyczechy), Filip Krefft (Pogoń Lębork), Jakub Krefft (Orkan Rumia MKS), Krzysztof Kropidłowski (Drutex-Bytovia II Bytów), Fabian Lengiewicz (Arka II Gdynia), Patryk Lewandowski (Powiśle Dzierzgoń), Jan Łoś (Arka II Gdynia), Mateusz Madziąg (Stolem Gniewino), Paweł Matejek (GKS Kolbudy), Mateusz Muller (Powiśle Dzierzgoń), Wojciech Musuła (Pogoń Lębork), Bartosz Nowicki (Arka II Gdynia), Rafał Ogrodowicz (Jaguar Gdańsk), Mateusz Olszewski (Arka II Gdynia), Dawid Patelczyk (Stolem Gniewino), Krystian Patok (Stolem Gniewino), Paweł Pianka (Grom Nowy Staw), Kamil Pranczk (Start Miastko), Adrian Roppel (Wikęd Luzino), Szymon Sadowski (Kaszubia Kościerzyna), Piotr Sienkiewicz (Cartusia Kartuzy), Oskar Sikorski (Arka II Gdynia), Michał Siwak (Orkan Rumia MKS), Ariel Sobczak (Sokół Wyczechy), Rafał Ulczyński (Gedania Gdańsk), Jędrzej Waczkowski (Pogoń Lębork), Mateusz Wesserling (Pogoń Lębork), Tomasz Wiercioch (Powiśle Dzierzgoń), Damian Wilgos (GKS Kolbudy), Mateusz Wiśniewski (Grom Nowy Staw), Paweł Wróblewski (Gedania Gdańsk)

1 - Michał Bednarski (Arka II Gdynia), Maciej Błaszkowski (Drutex-Bytovia II Bytów), Karol Borek (Sokół Wyczechy), Bartłomiej Borowicz (Start Miastko), Szymon Budziński (Wikęd Luzino), Damian Chrapkowski (Sokół Wyczechy), Jakub Cierocki (Drutex-Bytovia II Bytów), Mario Cieślik (), Dawid Czerwionka (Orkan Rumia MKS), Sukhoruk Denis (Jaguar Gdańsk), Wojciech Dobek (Radunia Stężyca), Karol Dołgowski (Sokół Wyczechy), Dawid Domjan (Gedania Gdańsk), Robert Domżalski (Drutex-Bytovia II Bytów), Łukasz Dziengielewicz (GKS Kolbudy), Alan Fol (Kaszubia Kościerzyna), Krzysztof Garbowski (Gedania Gdańsk), Piotr Grabowski (Arka II Gdynia), Mateusz Gruchała (GKS Kolbudy), Mateusz Gułajski (Arka II Gdynia), Maksymilian Hebel (Drutex-Bytovia II Bytów), Bartosz Hundrieser (Orkan Rumia MKS), Przemysław Iwański (Cartusia Kartuzy), Michał Janiak (Orkan Rumia MKS), Kacper Jendruch (Gryf Słupsk), Tomasz Jeżowski (Stolem Gniewino), Patryk Jurczak (GKS Kolbudy), Kamil Juśkiewicz (Stolem Gniewino), Kamil Kankowski (Stolem Gniewino), Patryk Kapica (Start Miastko), Marcin Karniluk (Radunia Stężyca), Kamil Kinas (Jaguar Gdańsk), Mateusz Klecha (Arka II Gdynia), Jakub Kłosowski (Arka II Gdynia), Tomas Kosut (Arka II Gdynia), Maciej Koszałka (Stolem Gniewino), Jan Kreczmański (GKS Kolbudy), Sergiej Krivets (Arka II Gdynia), Marek Kruczkowski (Powiśle Dzierzgoń), Sebastian Krysiński (Powiśle Dzierzgoń), Łukasz Kwaśnik (Anioły Garczegorze), liade Lago orlande (Drutex-Bytovia II Bytów), Michał Lepczak (Grom Nowy Staw), Łukasz Littwin (Sokół Wyczechy), Kacper Małolepszy (Wikęd Luzino), Dawid Markiewicz (Arka II Gdynia), Marcin Maszota (Wikęd Luzino), Michał Mejer (Radunia Stężyca), Grzegorz Miecznik (Grom Nowy Staw), Dariusz Mienik (Wikęd Luzino), Filip Modelski (), Adrian Mordal (Gryf Słupsk), Artur Narewski (Anioły Garczegorze), Szymon Nowicki (Arka II Gdynia), Tomasz Panek (Jaguar Gdańsk), Kacper Paninski (Cartusia Kartuzy), Daniel Piechowski (Gryf Słupsk), Maciej Pietruszewski (Jaguar Gdańsk), Maciej Pietrzyk (Powiśle Dzierzgoń), Adrian Polański (Arka II Gdynia), Achilleas Poungouras (Arka II Gdynia), Jarosław Radzki (Start Miastko), Daniel Rompa (Radunia Stężyca), Paweł Rutkowski (Wikęd Luzino), Jakub Rybicki (Grom Nowy Staw), Dawid Siemko (Kaszubia Kościerzyna), Franciszek Sierszyński (Cartusia Kartuzy), Łukasz Skowroński (Gedania Gdańsk), Krzysztof Sobieraj (Arka II Gdynia), Maciej Staniaszek (Gryf Słupsk), Maciej Stenka (), Michał Szczepankowski (Gedania Gdańsk), Mariusz Szmidke (), Filip Tomasiewicz (Anioły Garczegorze), Artur Urban (Gedania Gdańsk), Marcin Waldach (Orkan Rumia MKS), Maciej Wardziński (Jaguar Gdańsk), Błażej Wenta (Kaszubia Kościerzyna), Brajan Wieczorek (Arka II Gdynia), Krystian Wojnicki (Gedania Gdańsk), Olaf Wójtowicz (Arka II Gdynia), Sebastian Wroński (Cartusia Kartuzy), Łukasz Wróbel (), Jan Zabłotni (Stolem Gniewino), Mateusz Zbiranek (Arka II Gdynia), Kacper Zengerski (Kaszubia Kościerzyna), Jarosław Żak (Start Miastko), Michał Żebrakowski (Arka II Gdynia)
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE