POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki

IV liga - sezon 2017/2018
Sparingi





Wyślij informację o sparingu >>
DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
13. stycznia 2018 (sobota):
Olimpia Elbląg 8-0 Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk 4-4 Wieża Postomino
29. lipca 2017 (sobota):
Gedania Gdańsk 2-1 Gwiazda Karsin
Radunia Stężyca 1-1 Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw - Lechia Gdańsk CLJ
Wierzyca Pelplin 4-1 Jaguar Gdańsk
28. lipca 2017 (piątek):
Start Miastko 3-1 Mechanik Bobolice (1)
Polonia Gdańsk 2-6 Jaguar Gdańsk
26. lipca 2017 (środa):
Pogoń Lębork 1-2 GKS Sierakowice (1)
22. lipca 2017 (sobota):
GKS Przodkowo 1-2 Radunia Stężyca (1)
Grom Nowy Staw - Concordia Elbląg (1)
Wietcisa Skarszewy 1-0 Gedania Gdańsk (1)
Gryf Polanów 0-1 Start Miastko (1)
Kaszubia Kościerzyna 1-0 Pogoń Lębork
19. lipca 2017 (środa):
Piast Człuchów 3-3 Start Miastko (5)
Gedania Gdańsk 5-1 Bałtyk II Gdynia
Pogoń Lębork 0-1 Bałtyk Koszalin
Centrum Pelplin 5-3 Gwiazda Karsin (1)
KP Starogard Gdański 4-0 Start Warlubie
Pomezania Malbork 3-2 Powiśle Dzierzgoń
18. lipca 2017 (wtorek):
Bałtyk Gdynia 1-0 Jaguar Gdańsk
17. lipca 2017 (poniedziałek):
Pogoń Lębork 3-5 Radunia Stężyca
15. lipca 2017 (sobota):
Grom Nowy Staw 0-5 GKS Przodkowo (2)
Start Miastko 2-1 Leśnik Manowo (2)
Pogoń Lębork 1-2 Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk 4-3 GKS Kowale
Wda Lipusz 2-2 Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia 7-1 Tennis Borussia Berlin
Centrum Pelplin 5-1 Arka Gdynia (JS)
10. lipca 2017 (poniedziałek):
Radunia Stężyca 7-0 KS Kamienica Królewska
8. lipca 2017 (sobota):
Anioły Garczegorze 2-0 Wikęd Luzino
NASTĘPNE SPARINGI
20. stycznia 2018 (sobota):
Radunia Stężyca - Sokół Zblewo
GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna (Sopot)
Powiśle Dzierzgoń - Wierzyca Decka Pelplin (12:00 Malbork)
KP Starogard Gdański - Jaguar Gdańsk (13:00 Starogard Gdański)
Gwardia Koszalin - Anioły Garczegorze (18:00 Słupsk)
24. stycznia 2018 (środa):
Drutex-Bytovia Bytów - Jaguar Gdańsk (18:00 Bytów)
26. stycznia 2018 (piątek):
Bałtyk II Gdynia - Gedania Gdańsk (Gdynia)
27. stycznia 2018 (sobota):
Powiśle Dzierzgoń - Concordia Elbląg
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański
Wierzyca Decka Pelplin - Kaszubia Kościerzyna (Tczew)
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo (12:00 Malbork)
Pogoń Lębork - MKS Władysławowo (12:00 Lębork)
31. stycznia 2018 (środa):
Radunia Stężyca - Anioły Garczegorze
Concordia Elbląg - Gedania Gdańsk (Elbląg)
3. lutego 2018 (sobota):
Wkra Żuromin - Powiśle Dzierzgoń
Olimpia Elbląg - Grom Nowy Staw (Elbląg)
Radunia Stężyca - Osiczanka Osice
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk (11:00 Kartuzy)
Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze (12:30 Słupsk)
Pogoń Lębork - Sokół Karlino (14:00 )
Sparta Sycewice - Start Miastko (15:00 Słupsk)
Jaguar Gdańsk - GKS Kowale (16:00 Gdańsk Nowy Port)
10. lutego 2018 (sobota):
Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca
Bałtyk II Gdynia - Cartusia Kartuzy
Unia Susz - Powiśle Dzierzgoń (Iława)
Orkan Rumia MKS - MKS Władysławowo (Rumia)
Gedania Gdańsk - GKS Kowale
Grom Nowy Staw - Arka Gdynia (CLJ) (12:00 Malbork)
Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna (12:00 )
Jaguar Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański (16:00 Gdańsk Nowy Port)
11. lutego 2018 (niedziela):
Sparta Sycewice - Anioły Garczegorze (15:00 Słupsk)
13. lutego 2018 (wtorek):
Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy
17. lutego 2018 (sobota):
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Powiśle Dzierzgoń (Starogard Gdański)
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze (Lębork)
Radunia Stężyca - Gryf Wejherowo
Start Warlubie - Gedania Gdańsk (Świecie)
Grom Nowy Staw - Wierzyca Decka Pelplin (12:00 Malbork)
Portowiec Gdańsk - Jaguar Gdańsk (12:00 Gdańsk Nowy Port)
Pogoń Lębork - Wda Lipusz (12:00 )
24. lutego 2018 (sobota):
Bałtyk Gdynia - Gryf Słupsk
GKS Wikielec - Powiśle Dzierzgoń (Iława)
Wikęd Luzino - Anioły Garczegorze (Lębork)
GKS Kolbudy - GKS Kowale
Radunia Stężyca - Wierzyca Decka Pelplin
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gedania Gdańsk (Starogard Gdański)
Lechia Gdańsk (juniorzy) - Cartusia Kartuzy (11:00 Sopot)
Pogoń Lębork - GKS Sierakowice (12:00 )
Concordia Elbląg - Grom Nowy Staw (14:00 Elbląg)
Jaguar Gdańsk - GKS Przodkowo (15:00 Sopot)
28. lutego 2018 (środa):
Drutex-Bytovia II Bytów - Myśliwiec Tuchomie (Bytów)
3. marca 2018 (sobota):
Bałtyk II Gdynia - GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw - Lechia Gdańsk (juniorzy)
MKS Władysławowo - Wikęd Luzino (Cetniewo)
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze (Lębork)
GKS Sierakowice - Cartusia Kartuzy
Radunia Stężyca - GKS Przodkowo
Wietcisa Skarszewy - Gedania Gdańsk (Skarszewy)
Gryf Słupsk - Sparta Sycewice (12:30 Słupsk)
Jaguar Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański (15:00 Sopot)
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Prabuty (16:00 Iława)

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE