GKS Żukowo 2 - 0 KP Gdynia 14 października 2012 - 16:00
GKS II Przodkowo 3 - 0 Kamionka Sopot 14 października 2012 - 11:00
GKS III Kolbudy 3 - 1 Sztorm II Mosty 14 października 2012 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 Barka Łebno 13 października 2012 - 13:00
Pauza: KKS Koleczkowo,

edson   10.10.2012, 23:14:00
Słyszałem, że AP Gdynia Dąbrowa rozgrywa swoje mecze na Oksywiu gdzieś blisko Akademii Marynarki
Wojennej może to ktoś potwierdzić?
 informator19   11.10.2012, 09:50:32
Tak, ja mogę to potwierdzić. :)
 marchew103   11.10.2012, 12:06:57
mecz GKS ŻUKOWO-KP GDYNIA 14 października 2012 GODZINA 14.00 nie 16 jak tu podano
 domino1065   13.10.2012, 15:52:00
AP Gdynia - Barka 0:3 :D
 Andrzej_S   14.10.2012, 12:49:26
GKS III Kolbudy - Sztorm Mosty 3:1 (1:0)
 informator19   14.10.2012, 14:16:03
GKS II Przodkowo-Kamionka Sopot 3:0 (1:0)
 kibickks   14.10.2012, 16:39:32
GKS Żukowo - KP Gdynia 2-0 (2-0)

Zasłużone zwyciestwo ekipy z Zukowo a gdyby wykorzystali "setki" jakie mieli w tym spotkaniu to skonczyło by sie z 6-0! GKS od poczatku prowadził gre i do przerwy spokojnie prowadzili w meczu, w drugiej połowie zarysowała sie przewaga KP w posiadaniu piłki ale nic wieceje bo Gdynianie nie zagrazali praktycznie w ogóle swojemu przeciwnikowi.
 dawidovsky   14.10.2012, 17:12:37
kibickks 6:0? ... dobry żart ;)
 superSTAR   14.10.2012, 17:17:13
A jednak Żukowo nie wygrywa tylko z najsłabszymi, a mecz w Sopocie można uznać jako wypadek przy pracy...

POzdro...
 Grosso89   14.10.2012, 18:09:45
Bramki dla Żukowa po stałych fragmentach, z gry nie skonstruowali praktycznie żadnej składnej akcji. Zwycięstwo zasłużone dla Żukowa. Pozdrawiam
 piotr84   14.10.2012, 20:08:10
heh żukowo przegrało w sopocie 4:0 i to jest przypadek??? po prostu gdynia zagrała słabszy mecz w rewanżu gdynia pokarze gdzie jest miejsce żukowa:)
 spenss   14.10.2012, 21:20:48
piotr84 tak to jest przypadek. Ciekaw jestem jaki będzie wynik Żukowa z Kamionką w rewanżu, jeżeli goście wywiozą choć 1 pkt to wtedy przyznam Ci racje że wynik 4:0 to nie przypadek.
Odnośnie meczu GKS-KP to wygrana Żukowa zasłużona, dużo więcej sytuacji mieli gospodarze, a goście prócz kilku niecelnych strzałów z dystansu tylko klepali w środku pola z czego oczywiście nic nie wynikało. 6:0 jak napisał kibickks to lekka przesada wg mnie ale te 3 może 4 bramki mogły paść.
P.S. Kibice KP wulgarni i chamscy mogliby przyjechać i posprzątać to co zostawili po sobie na placu przy boisku(kupa śmieci). Niby z miasta a jednak kultura nie ta...
 piotr84   14.10.2012, 21:34:43
no właśnie zobaczymy na rewanżu przypadek by było jak by sopot wygrał 1:0 i jeszcze by strzelili w 90 minucie i gdyby żukowo było lepsze dobra koniec tematu pozdro:)
 kibickks   14.10.2012, 22:07:20
dawidovsky prypomnij sobie akcje z koncówki pierwszej połwy jak dwa razy zawodnicy GKSu wychodzili na czysta pozycje i tylko brak dokładnego strzału nie dał im bramki, albo akcja z koncówki meczu gdzie wysoki napastnik Żukowa miał piłke na nodze i przed soba bramkarza i tylko on wie czemu uderzył tak słabo na bramke! A KP hmmm nie przypominam sobie zadnej dogodne sytuacji, owszem były strzały ale z 20-25metra i to sporo na bramka! Nie wspomne juz o grze bocznych pomocników którzy w drugiej połowie dostawali sporo piłek do boku i praktycznie kazda wrzutka była zepsuta :/ Moze jakis kryzys bo jak do tej pory KP było dla mnie najlepiej poukładanym zespołem taktycznie a w tym meczu cos sie posypało :/ Powodzenia :)
 uogulniony   15.10.2012, 09:34:56
No no.. Zwracam honor :) jednak nie skończyło sie punktowanie Żukowa :) Musze sie kiedyś przejechać na wasz mecz :)

Pozdro.
 marchew103   15.10.2012, 11:17:04
zapraszamy na nasz stadion ale to juz na wiosnę. Nam został juz tylko mecz z KKS Koleczkowo no i zimujemy.Pozdrowienia dla wszystkich ekip i powodzenia.