Sztorm II Mosty 0 - 2 KP Gdynia 5 maja 2013 - 17:00
Barka Łebno 3 - 3 KKS Koleczkowo 4 maja 2013 - 17:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 3 GKS Żukowo 5 maja 2013 - 10:00
GKS III Kolbudy 1 - 3 GKS II Przodkowo 5 maja 2013 - 11:00
Pauza: Kamionka Sopot,

edson   04.05.2013, 19:39:26
Barka Łebno - KKS Koleczkowo 3:3 (2:0)
 uogulniony   05.05.2013, 11:04:24
No prosze .. Jednak zawodnicy z Łebna niby po rozsypce a robia furore:) Koleczkowo jak narazie grało z dwoma przecietnymi zespołami i chyba zostało zbytnio zachwalane :) Ciekawe jak nastepne mecze, moze kolejne niespodzianki ? Sztorm moze wyrwie punkty Kp ;)
 kibickks   05.05.2013, 12:40:14
To był mega dziwny mecz, KKS przyjechał bez 2 podstawowych obronców co było widoczne na boisku, oczywiscie powtórka z poprzedniej rundy i KKS strzela sobie samobójcza bramke w 20min meczu a tuz przed przerwa dostaje na 0-2 :/ Mecz zaciety jak to derby, ale gospodarze lepiej wykorzystywali małe boisko jakie jest w Łebnie i mieli optyczna przewage, po przerwie zawodnicy KKSu zaczeli szturmowac bramke Barki i w 50min zawodnik gospodarzy zagrywa umyslnie reka piłke w polu karnym i oczywiscie dostaje czerwien i karny dla KKSu zamieniony na bramke. KKS poszedł za ciosem i po około 5min prowadził juz 3-2! I gdy wydawał sie ze kwestia czasu bedzie dobicie rywali bo akcji pod bramka Barki było sporo to zawodnik KKSu popełnia fatalny bład którego na bramke zamienia ambitnie walczaca ekipa gospodarzy i jest 3-3! w koncówce zawodnicy KKSu mieli dwie dogodne sytuacje by objac prowadzenie ale zabrakło zimnej krwi! Wczesniejze stwierdzenie ze Barka sie rozsypała było spowodowane tym w jakim składzie przyjechali na sparing, teraz widac ze Barka ma naprawde mocna i młoda ekipe i ta porazka z Kamionka to wypadek przy pracy. Mysle ze napewno nie składaja broni i licza sie w walce o A-klase! Co do KKSu to duze brawa ze mimo iz w osłabionym składzie zdołali sie podniesc po przerwie i tylko brak szczescia spowodował ze nie odniesli 3 zwyciestwa w tej rundzie.
 sedziakalosz   07.05.2013, 15:47:53
KP pewnie wygrało grajac dosyć dobrze, a nawet mógł byc wiekszy wynik. Poprawa w KP lecz cały czas nie zbyt duża skuteczność. Gdynia walczy o awans dlatego zaciska zeby i to widać . Co do AP to walczyło a skończyło sie jak zawsze. No i Koleczkowo... choć całego meczu nie widziałem wycofuje każde słowo z poprzedniej kolejki dokładnie każde...obrona przepuszczała piłki, na skrzydłach nie mieli siły biegać a ataku poprostu nie było. Barka nie grała dobrze, poprostu KKs grał słabo. KKS nie strzelał w tym meczu bramek tylko miał szczęście. 1br- karny, 2. kasnal wturlał z metra 3. wtopa bramkarza który nie jest bramkarzem. kto awansuje? tego chyba nikt teraz nie przepowie.
 kibickks   07.05.2013, 16:48:04
Kolego sedziakalosz dobrze powiedziałes ze wycofujesz kazde słowo bo nawet najwiekszy optymista nie okresliłby gry KKSu na IV lige! Zgodze sie z Toba co do przebiegu meczu bo w pierwszej połowie była jedna wielka padaka i 0 celnych strzałów,w drugiej połowie gra sie poprawiła ale widoczne były braki kadrowe a zwłaszvcza 2 podstawowych obronców, których zastapili zawodnicy nie grajacy w ogóle badz tacy co graja na innych pozycjach. Te roszady napewno nie pomogły, ale to tylko B-klasa i tu ciezko zmotywowac młodego chłopaka by systeatycznie chodził na treningi czy mecze! Nie mozna tez porównywac meczu do meczu, bo w Koleczkowie jest inne boisko i w Łebnie tez. Z okresleniem kto na jakim gra poziomie i co prezentuje najlepiej poczekac do konca sezonu.