Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2012/2013

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS II Przodkowo 16 35 11 2 3 54 - 28
2. KP Gdynia 16 34 11 1 4 43 - 19
3. Kamionka Sopot 16 33 10 3 3 53 - 24
4. GKS Żukowo 16 32 10 2 4 34 - 19
5. KKS Koleczkowo 16 26 7 5 4 34 - 19
6. Barka Łebno 16 23 7 2 7 52 - 39
7. Sztorm II Mosty 16 12 4 0 12 22 - 42
8. GKS III Kolbudy 16 11 3 2 11 34 - 64
9. AP Gdynia Dąbrowa 16 1 0 1 15 5 - 77
Ostatni komentarz dodał Rothen 30.07.2013, 18:10:37


 Baner


Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
Kamionka Sopot 3 - 2 Barka Łebno 1 września 2012 - 14:00
KP Gdynia 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 2 września 2012 - 12:00
KKS Koleczkowo 3 - 1 GKS III Kolbudy 2 września 2012 - 13:00
GKS Żukowo 2 - 3 GKS II Przodkowo 2 września 2012 - 17:00
Pauza: Sztorm II Mosty,
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (6) 
GKS III Kolbudy 1 - 4 GKS Żukowo 9 września 2012 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 2 KKS Koleczkowo 9 września 2012 - 17:00
Barka Łebno 1 - 6 KP Gdynia 9 września 2012 - 13:00
Sztorm II Mosty 0 - 3 Kamionka Sopot 9 września 2012 - 15:00
Pauza: GKS II Przodkowo,
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (11) 
KP Gdynia 3 - 0 Sztorm II Mosty 15 września 2012 - 11:00
KKS Koleczkowo 1 - 2 Barka Łebno 16 września 2012 - 13:00
GKS Żukowo 5 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 15 września 2012 - 17:00
GKS II Przodkowo 11 - 3 GKS III Kolbudy 16 września 2012 - 11:00
Pauza: Kamionka Sopot,
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 4 GKS II Przodkowo 23 września 2012 - 14:00
Barka Łebno 0 - 2 GKS Żukowo 23 września 2012 - 13:00
Sztorm II Mosty 0 - 2 KKS Koleczkowo 23 września 2012 - 15:00
Kamionka Sopot 1 - 2 KP Gdynia 22 września 2012 - 14:00
Pauza: GKS III Kolbudy,
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
KKS Koleczkowo 0 - 0 Kamionka Sopot 30 września 2012 - 13:00
GKS Żukowo 4 - 1 Sztorm II Mosty 29 września 2012 - 16:00
GKS II Przodkowo 1 - 3 Barka Łebno 29 września 2012 - 16:00
GKS III Kolbudy 3 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 30 września 2012 - 11:00
Pauza: KP Gdynia,
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
Barka Łebno 7 - 2 GKS III Kolbudy 7 października 2012 - 13:00
Sztorm II Mosty 0 - 6 GKS II Przodkowo 7 października 2012 - 15:00
Kamionka Sopot 4 - 0 GKS Żukowo 6 października 2012 - 14:00
KP Gdynia 0 - 0 KKS Koleczkowo 7 października 2012 - 13:00
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
GKS Żukowo 2 - 0 KP Gdynia 14 października 2012 - 16:00
GKS II Przodkowo 3 - 0 Kamionka Sopot 14 października 2012 - 11:00
GKS III Kolbudy 3 - 1 Sztorm II Mosty 14 października 2012 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 Barka Łebno 13 października 2012 - 13:00
Pauza: KKS Koleczkowo,
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (14) 
Sztorm II Mosty 2 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 21 października 2012 - 15:00
Kamionka Sopot 5 - 2 GKS III Kolbudy 20 października 2012 - 14:00
KP Gdynia 2 - 3 GKS II Przodkowo 20 października 2012 - 15:00
KKS Koleczkowo 2 - 0 GKS Żukowo 21 października 2012 - 13:00
Pauza: Barka Łebno,
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (33) 
GKS II Przodkowo 2 - 2 KKS Koleczkowo 28 października 2012 - 13:30
GKS III Kolbudy 1 - 5 KP Gdynia 28 października 2012 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 0 Kamionka Sopot 27 października 2012 - 13:00
Barka Łebno 6 - 0 Sztorm II Mosty 28 października 2012 - 13:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 10 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (25) 
Barka Łebno 2 - 6 Kamionka Sopot 20 kwietnia 2013 - 17:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 4 KP Gdynia 21 kwietnia 2013 - 10:00
GKS III Kolbudy 1 - 5 KKS Koleczkowo 21 kwietnia 2013 - 11:00
GKS II Przodkowo 2 - 2 GKS Żukowo 15 maja 2013 - 17:00
Pauza: Sztorm II Mosty,
Kolejka 11 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (21) 
GKS Żukowo 1 - 1 GKS III Kolbudy 27 kwietnia 2013 - 16:00
KKS Koleczkowo 7 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 28 kwietnia 2013 - 13:00
KP Gdynia 0 - 1 Barka Łebno 28 kwietnia 2013 - 17:00
Kamionka Sopot 2 - 1 Sztorm II Mosty 27 kwietnia 2013 - 14:00
Pauza: GKS II Przodkowo,
Kolejka 12 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
Sztorm II Mosty 0 - 2 KP Gdynia 5 maja 2013 - 17:00
Barka Łebno 3 - 3 KKS Koleczkowo 4 maja 2013 - 17:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 3 GKS Żukowo 5 maja 2013 - 10:00
GKS III Kolbudy 1 - 3 GKS II Przodkowo 5 maja 2013 - 11:00
Pauza: Kamionka Sopot,
Kolejka 13 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
GKS II Przodkowo 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 11 maja 2013 - 15:30
goście nie przyjechali
GKS Żukowo 1 - 0 Barka Łebno 11 maja 2013 - 17:00
KKS Koleczkowo 2 - 1 Sztorm II Mosty 12 maja 2013 - 13:00
KP Gdynia 1 - 5 Kamionka Sopot 12 maja 2013 - 17:00
Pauza: GKS III Kolbudy,
Kolejka 14 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (37) 
Kamionka Sopot 1 - 1 KKS Koleczkowo 18 maja 2013 - 14:00
Sztorm II Mosty 0 - 3 GKS Żukowo 19 maja 2013 - 16:00
Barka Łebno 2 - 4 GKS II Przodkowo 18 maja 2013 - 17:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 6 GKS III Kolbudy 19 maja 2013 - 10:00
Pauza: KP Gdynia,
Kolejka 15 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
GKS III Kolbudy 4 - 4 Barka Łebno 26 maja 2013 - 11:00
GKS II Przodkowo 3 - 1 Sztorm II Mosty 26 maja 2013 - 17:00
GKS Żukowo 2 - 1 Kamionka Sopot 25 maja 2013 - 17:00
KKS Koleczkowo 2 - 3 KP Gdynia 26 maja 2013 - 13:00
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 16 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (14) 
KP Gdynia 2 - 1 GKS Żukowo 2 czerwca 2013 - 17:00
Kamionka Sopot 4 - 3 GKS II Przodkowo 1 czerwca 2013 - 14:00
Sztorm II Mosty 4 - 0 GKS III Kolbudy 2 czerwca 2013 - 16:00
Barka Łebno 13 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 1 czerwca 2013 - 17:00
Pauza: KKS Koleczkowo,
Kolejka 17 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 6 Sztorm II Mosty 9 czerwca 2013 - 11:00
GKS III Kolbudy 4 - 5 Kamionka Sopot 9 czerwca 2013 - 11:00
GKS II Przodkowo 1 - 5 KP Gdynia 9 czerwca 2013 - 10:00
GKS Żukowo 2 - 1 KKS Koleczkowo 8 czerwca 2013 - 17:00
Pauza: Barka Łebno,
Kolejka 18 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
KKS Koleczkowo 1 - 2 GKS II Przodkowo 16 czerwca 2013 - 17:00
KP Gdynia 5 - 1 GKS III Kolbudy 16 czerwca 2013 - 17:00
Kamionka Sopot 13 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 16 czerwca 2013 - 17:00
Sztorm II Mosty 5 - 3 Barka Łebno 15 czerwca 2013 - 17:00
Pauza: GKS Żukowo, .