KKS Koleczkowo - Sztorm II Mosty 2;1 (1;0)
 stawiar8   12.05.2013, 20:03:49
kp gdynia 1 SPK 5 :)
 kibickks   12.05.2013, 20:17:43
Co do meczu w Koleczkowie to wynik sprawiedliwy, w pierwszej połowie dominacja KKSu, w drugiej gra wyrównana z lekka przewaga przyjezdnych którzy gonili wynik. Ekipa z Mostów całkowicie inna niz ta z poprzedniej rundy. Bardzo dobry i mocny zespół który jeszcze troche punktów powinien zdobyc. A jezeli chodzi o mecz KP z SPK to ten wynik o tyle jest niespodzianka ze nie było dwucyfrówki dla SPK, do przerwy 0-3 i sporo akcji pod bramka KP, a ekipa z Gdyni nie była w stanie akcji stworzyc a juz nie mówiac o strzale na bramke, druga połowa podobnie, sporo zmarnowanych akcji SPK i jedyna bramka, ładnej urody dla KP z wolnego.
 barcelinho   12.05.2013, 20:18:45
w tym roku ta liga to jedna wielka niewiadoma! ale to fajnie bo rozgrywki są bardzo atrakcyjne, ciekaw jestem czemu, aż 5 bramek dostało KP u siebie... :unsure:
 Andrzej_S   13.05.2013, 08:35:26
Ciekawostką jest też to, że bramkę dla Sztormu strzelił zawodnik, który zaczynał obecny sezon jako bramkarz, później grał jako obrońca a w spotkaniu z KKS po raz pierwszy w życiu zagrał w ataku i od razu bramka.
Nie ma to jak być uniwersalnym zawodnikiem.
 uogulniony   13.05.2013, 12:44:06
Byłem na meczu Kp Spk.. powiem tak. Spk to dla mnie pierwsza druzyna do awansu ( poza Porzdkowem ,ktore juz ten awans ma praktycznie ) Kp .. hm. z taka gra no to raczej nie powinni zbyt wielu pkt zdobyc w tej rundzie, nie wiem czy mieli braki kadrowe ale z przodu biega gosciu z 20 kg nadwaga.. zero komunikacji w obronie, brak kondycjii, a Spk czekalo na swoje okazje i mialo ich duzo duzo wiecej niz wynik pokazuje, gdyby byla dwucyfrowka to tez by było dobrze :) ten wysoki gracz w Spk robi im roznice, rywale boja sie w niego wejsc a on poprostu sobie biegnie i strzela bramke za bramka . gratulacje dla Spk :)
 Alves   13.05.2013, 22:39:56
A Przodkowo chce zrobić awans czy poleci sobie tak jak w zeszłym sezonie. Dla nieogarniętych : w zeszłym roku B klasa to była liga, każda drużyna dobra, 12 drużyn, 6-7 drużyn do końca miało szanse na awans, Przodkowo miało 3 miejsce, ale stwierdzili, że nie dadzą rady 2 drużyn utrzymywać na wysokich poziomie i zamiast Przodkowa weszło czwarte Karlikowo. W tym sezonie GKS II chce zrobić awans czy znów gra, żeby grać .. bez awansu?
 uogulniony   14.05.2013, 16:39:04
To już sprawa przodkowa :) Jak dla mnie to dobrze ,ze chłopaki przynajmniej chca grac i wygrywaja a nie graja ludzmi z tzw zbieraniny z wioski aby tylko grac i miec kase ktora sobie przelożą na pierwsza druzyne . Niech grają dalej swoje a może jakiś sponsor sie znajdzie i wynagrodzi im prace na treningach :)