Borowiak Czersk 3 - 0 Sławek Borzechowo 1 kwietnia 2012 - 14:00
Korner Korne 3 - 5 Sparta Konarzyny 31 marca 2012 - 17:00
KS Grabowo 4 - 3 Czarni Piece 1 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejarz Chojnice 1 - 2 Wda Lipusz 31 marca 2012 - 15:00
Szarża Krojanty 2 - 2 Tęcza Brusy 31 marca 2012 - 16:00
Santana Wielki Klincz 1 - 4 Sokół Zblewo 1 kwietnia 2012 - 14:00

Mecz na szczycie w Kornym :))) :D :D
 xSPARTAx   27.03.2012, 20:46:39
Nie chcę krakać, ale Spartanie są na fali 8)
 CZARNUCHnr8   28.03.2012, 12:30:18
chcialbym przypomniec...ze Tecza jest najlepiej grajacym zespolem na wyjazdach w calej serie A..wiec krojanty nie badzcie tacy pewni wygranej..
 ziomal89   28.03.2012, 20:14:27
nikt tu nie jest pewien ze w tym meczu szarza wygra ani nik tak nie twierdzi.po prostu wszystko sie okaze po osttnim gwizdku sedziego.powodzenia
 fusball   30.03.2012, 23:36:13
Borowiak ostatnio przegrał w Zblewie, wiec pewnie teraz u siebie będzie bardzo zmobilizowany, ciężki mecz dla Sławka, ale skoro są marzenia o awansie to trzeba wygrywać wyjazdy...powodzenia Borzechowo :idea:
 Anonymous.   31.03.2012, 11:41:35
Sparta miała obóz przygotowawczy na Syberii, więc się zaiste zimy nie boi. Co na to Korner Korne ? :P
 CXR77   31.03.2012, 17:08:13
Wie ktoś jak Wda Lipusz?
 CXR77   31.03.2012, 17:08:41
 szneko   31.03.2012, 17:21:18
Kolejarz-Wda 1-2 dla wdy Bartek Machut 2. ogromna przewagą wdy. kolejarz stworzył 1 sytuację bramkową która był rzut karny w 90 minucie.a przez cały mecz praktycznie gospodarze nie istnieli.
 69guziec   31.03.2012, 18:41:05
wie ktos jak tęcza?
 M7_Czarni   31.03.2012, 18:45:30
Szarża - Tęcza 2:2. Tęcza prowadziła już 2:0, ale w drugiej połowie dała się zepchnąć całkowicie do obrony. Szarża bezustannie atakowała, najpierw Frymark nie kryty przez nikogo z 7 metrów trafił w słupek, ale później się zrehabilitował dośrodkowując z rogu na głowę Szymczaka, a potem samemu doprowadzając do wyrównania. Remis nie zadowolił żadnej z drużyn.
 Spartanin1994   31.03.2012, 18:53:21
Korner Korne 3:5 Sparta Konarzyny
Po pierwszych 5min Korner prowadził 2:0 ale Sparta nie dała sie i wygrała ten mecz :D
 seba_1994   31.03.2012, 19:34:27
Jutro Borzechowo :D
 matip   31.03.2012, 19:49:22
szarza lepsza szkoda straty 2 punktow :(
 szybki   31.03.2012, 20:29:11
w drugiej połowie bramkarz krojant normalnie zmarzł. Normalnie miał dwa-lub trzy razy możliwośc interwencji.
 Anonymous.   31.03.2012, 20:52:04
Mecz Kornera ze Spartą to nie był mecz, to był dramat :P Brawo dla piłkarzy i kibiców Sparty.
 spartanin1996   31.03.2012, 21:02:49
Anonymous. Dlaczego nie mecz ?
 Anonymous.   31.03.2012, 21:15:36
No takie widowisko, że ciężko to nazwać meczem. Jestem pełen podziwu dla Spartan. Mało kto by się podniósł po takich 2 ciosach. Sparta na pewno na fali. Chce już następny mecz :D
 Anonymous.   31.03.2012, 21:16:28
 CZARNUCHnr8   31.03.2012, 22:17:19
kur.. krojanty jeb..placzki..co prawda to prawda..1 polowa zdecydowanie dla teczy ktora moga prowadzic 5-0..ale druga polowa dal krojant..ktorzy caly czas plakali jak tylko byl kontakt fizyczny z zawodnikiem z brus..enada..a sedzia gwizdal wszystko co krzyczeli zawodnicy gospodarzy..brak srodka pola zadecydowal ze tecza z wygranrgo meczu..zremisowala..
 kokso   31.03.2012, 23:51:33
 kokso   01.04.2012, 00:02:12
a pozatym dziekujcie ze mecz juz sie skaczyl bo szarza wam dala by w dupe 3 brama byla by zaraz :s :s :s :s wtedy macie na maxa porazke a tak 1 punkt :puke: :puke: :puke:
 szybki   01.04.2012, 07:49:53
Do CZARNUCHA, na jakim TY meczu byłeś (5-0 do przerwy) ,Brusy miały 3 akcje z czego 2 wykorzystali,a potem obrona" Częstochowy'i co sił piłka do wody.Krojanty nie mieli szczęścia tego dnia-2 poprzeczki, słupek no i gramy dalej.
 Dolar777   01.04.2012, 11:41:39
Co do meczu W Krojantach. To takich symulacji Krojant jeszcze nie widzialem.:puke: Kładli sie przy kazdym starciu z zawodnikami gośći. Tecza wykartkowana, nawet czerwona za 1 faul na maxymlalnie zółta, a Szarża nie dostała ani jednej.
i faulowała równie brutalnie, sedzia nie reagował na wyzwiska ze strony bramkarza szarzy w jego kierunku,
gwizdał na każde krzyki " aua " szarży
Poza tym Jak to można grac jeden mecz 5-6 piłkami co chwile były zmieniane i donoszone.
Sedzia nawet nie poinformował ile doliczył, przeciagał mecz tylko po to żeby szarża zdobyła 3 bramkę, mecz trwał 8 minut ponad regulaminowego czasu. :puke:
 matip   01.04.2012, 12:23:37
dla Krojant ten remis jest jak porażka wiec sie nie podniecaj .tecza nawet majac tak okrojony sklad nie wposcila Cie nawet na minute wiec sie nie przeżywaj. mecz w naszym wykonaniu byl slaby ale waszego stylu boje sie nawet opisywac bo oprócz pierwszej bramki nie pokazaliscie zupelnie nic, bo jak inaczej to okreslic, jeżeli przez 90 min nagminnie wybija sie pilke nie szukajac jakiegokolwiek rozegrania.moze kiedys cos wam wyjdzie. pozdrawiam.Bez obrazy ale ta A-klasa to i tak za wysokie progi a garnie 5 min w przeciagu calej rundy nie upoważnia Cie do wymadzrzania sie :s
 santiagoSK   01.04.2012, 12:41:02
dolar777 - tobie raczej brakie paru dolarów w kieszeni na płki :puke:
(5,6 piłek jak 3-wyjebane do stawu przez brusaków)

czarnuch 8 - chyba dawno nie przeleciała ciebie czarna pała! :puke:
 seba_1994   01.04.2012, 14:07:37
Jak tam Borzechowo ?
 sokolzblewo   01.04.2012, 14:53:08
do przerwy santana 0#0 zblewo
 sokolzblewo   01.04.2012, 15:33:26
15 minut do konca zblewo prowadzi 4#0 santana nic nie gra jedna dobra akcje mieli i zasluzenie przegraja
 sokolzblewo   01.04.2012, 15:46:37
4#1 zblewo wygralo dwie dobre akcje santany reszte zblewo przewazalo. Tyle w temacie.
 szneko   01.04.2012, 15:50:28
Grabowo-Czarni 4-3. brawo za gre do końca Czarni prowadzili 3-1 ale grajacy do końca piłkarze z Grabowa strzelili w ostatnich minutach 3 bramki i wygrali 4-3

fusball   01.04.2012, 16:38:16
w doliczonym czasie Sławek strzela 3 bramki!!!!!!!
Borowiak -Sławek 3:3
 seba_1994   01.04.2012, 16:44:32
To ile w końcu ?
 fusball   01.04.2012, 16:45:04
Krystian861 ale dodaj dlaczego nie strzelił, przeciez bramkarz Borowiaka najpierw zrobił gwiazde a potem bronił na czworaka i to zdeprymowała piłkarza Sławka. Ja się pytam czy to jest dopuszczalne?
 seba_1994   01.04.2012, 16:55:32
3-0 tak ?
 Anonymous.   01.04.2012, 19:13:02
Jak dla mnie to ta kolejka była mega nieprzewidywalna. To przez tą pogodę.
 Kalaa   01.04.2012, 19:30:17
piece co się stało z 1;3 na 4;3 czy zabrakło doświadczenia :P
 xbronek   01.04.2012, 20:25:18
jednak Wda najpewniejsza i najlepsza :D tak dalej chłopaki :roll:
 xbronek   01.04.2012, 20:44:42
czarni, szarża,tęcza bijcie się o drugie miejsce bo pierwsze zajęte do końca. :D
 xbronek   01.04.2012, 21:05:57
z tego co wyczytałem brusy jak to brusy grają jak na wieśniaków przystało kopacze w pole do roboty wieśniaki do b-klasy palanty :D
 xbronek   01.04.2012, 21:11:34
kokso debilu jak twoja szrża do Wdy wam daleko osły :D
 mario_piece1   01.04.2012, 21:14:43
Kalaa nie brak doświatczenia tylko Grabowo zagroło dobrą ostatnią część meczu,a pozatym gratulacje dla victori nastempny dziadek w składzie i strzela dramki
 Mateo5   01.04.2012, 21:21:10
co do meczu szarża-tęcza
Pierwsza połowa wyrównana, dobrze powstrzymywane ataki szarży i kontry tęczy. Mocny wiatr w jedną stronę nie ułatwiał nikomu gry. Do przerwy 2-0 dla tęczy (przed przerwą zmarnowana setka sam na sam więc mogło być trzy). Po przerwie szarża grała z wiatrem i próbowała odrobić straty, my się cofnęliśmy i laga do przodu (tak zrobiłby prawie każdy zespół z tej ligi) tym bardziej, że graliśmy bez bramkarza (chłopak bronił pierwszy raz w życiu) i jeszcze bez trzech podstawowych zawodników. 10 min. przed końcem wpadły dwie bramki dla szarży minuta po minucie. Co do sędziego i boiskowego zachowania zawodników szarży - bez komentarza.
 szneko   01.04.2012, 21:32:17
do xbronek-spokojnie po co obrażać tu kogos na tym forum.też mysle że Wda juz 1 miejsca nie odda do końca.teraz 2 teoretycznie 2 łatwe mecze bo Grabowo dom i wyjazd Korne.ale to piłka i nigdy nie można byc niczego pewnym.Piece same sobie narobiły dym praktycznie wygrany mecz i Sławek byłby juz blisko.a tak to juz ciężko.potem Sławek dom i to bedzie kluczowy mecz dla drużyn które liczą na dogonienie Sławka że Wda ten mecz wygra i przy tym bardzo pomoże innym.pożyjemy zobaczymy.zapomnijmy może już o tej kolejce i poczekajmy na nastepna.pozdro dla wszystkich
 kokso   01.04.2012, 21:55:30
xbronek mordo moze chcesz sie spot;;; pedale chetnie co :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ bym z toba pogadal smierdzielu :push:
 Anonymous.   01.04.2012, 23:38:21
"Nie mocny jest ten kto wygrywa, lecz ten który wygrywa i ma szacunek do innych" :P
 xbronek   02.04.2012, 17:49:44
kokso fajny bałwan z ciebie a na spotkanie za głupi jesteś :(
 kokso   02.04.2012, 17:58:41
xbonek ty chyba powines rente na glowe dostac albo lepiej cie odrazu uspac widac ze sie meczysz zyciem
:D :D :D :D :D mozgu
 xbronek   02.04.2012, 19:03:37
kokso strasznie nerwowy dupek z ciebie od razu widać że jesteś koksiarz z burakowa :D
 xbronek   02.04.2012, 19:07:36
kokso chętnie bym ci skopał dupsko ale i tak dalej będziesz prostakiem sam widzisz spotkanie nie ma sęsu ośle 8)
 perez93   02.04.2012, 19:45:53
Do Krojant wybieramy się w trzy auta. Na mecz docieramy gdzieś około 10 min po pierwszym gwizdku, zajmujemy miejsce na sektorze gospodarzy, których było około 50, ale rozmieszczeni w różnych miejscach, niektórzy siedzą w autach a inni stoją pod szatniami zawodników. Na początku zaznaczamy swoją obecność paroma okrzykami.
W drugiej połowie meczu, dopingujemy i spinamy się do miejscowych między innymi krzyczymy "chcemy zadymy Krojanty chcemy zadymy", kolesie z Krojant którzy oglądali ten mecz z auta coś do nas krzyczą więc podchodzimy, jednego z nich wyciągamy z auta(jego "koledzy" - brak jakiej kolwiek reakcji) Później jakiś koleś krzyczy, żebyśmy nie kozaczyli bo jest nas więcej ich było pięciu więc proponujemy im zabawę po pięciu, powiedzieli, że nie chcą. Doszliśmy do wniosku, że nie ma po co dalej z nimi rozmawiać bo to typowe baby, więc wracamy na stadion. A tam niemiła niespodzianka nasza TĘCZA remisuje 2:2 :/... Droga powrotna mija nam prawie bez żadnych przygód :D

Odniosę się jeszcze do jednego komentarza:
kokso :

"dobre a tecza tylko dupe bronila pilkami na aut co chwile gra na czas i te ich kibice smieszni :D :D :D :D :D dzieci z alkoholem ale jade ostro hehe na lisc z wygladu a co tam taka polska brusmeny dno :P"

Dzieci raczej tam nie było, z tych 15 osób wszyscy pełnoletni. alkohol był w nieznacznej ilości, a jak napisałeś "na liść z wyglądu" to dlaczego nie przyszedłeś tam nam tego powiedzieć ?

TB !
Do zobaczenia na kibicowskim szlaku !!
 xbronek   02.04.2012, 20:04:37
perez93 ty to dopiero masz kore zrytą. kokso przy tobie to pikuś. kibole w brusak jak zawsze zamroczeni po winach. gratuluje inteligencji perez93 jesteś nie zły pętak i oszołom. :D
 perez93   02.04.2012, 21:26:43
xbronek - zapewne jesteś niepełno sprawny umysłowo i twoje życie ogranicza się do siedzenia przed kompem, dlatego tak spinasz dupe...

Uwaga uwaga!! xbronek zabijaka przez kabel hahaha !!
 xbronek   02.04.2012, 21:36:07
oj perez93 zwieracze ci puszczają zesrańcu :D wali w całych brusach fuj oberwańcu :s
 xbronek   02.04.2012, 21:41:25
perez93 na mecz pojechaliscie w trzy auta czyli dwa maluchy i trabant, niezła wiocha 8)
 perez93   02.04.2012, 21:54:31
xbronek ja nie gadam z kurestwem a więc wyjdź z tego forum..

spinaj dalej nara
 kokso   02.04.2012, 22:33:56
ja nie jestem z krojant to wiec brusy jak ja bym byl tam dalej to bym wam dyskoteke zrobil jazda ale paczka z brus byla jeden chudszy od drugiego knapy szarza gora pindole
 kokso   02.04.2012, 22:36:18
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D szarza :D :D :D :D krojanty :D :D :D
 siwyyy   03.04.2012, 00:25:30
xbronek widać ze lubi do buzi :$
 xbronek   03.04.2012, 20:24:13
siwyyy ty ochlapusie sama twoja ksywa mówi wszytko czyli ,,siwy baran" rzadko się zdarza ... :blink:
 xbronek   03.04.2012, 21:33:19
perez93 ja tobie mówie trzymaj zwieracze bo nie je fajnie w brusach :puke:
 xbronek   03.04.2012, 21:44:35
perez93 nie lepiej było jechać na mecz na osłach , zmieniali byście sie. :D
 Anonymous.   03.04.2012, 22:33:48
Na zajeb*stą beke sposób bardzo prosty... wystarczy wejść na forum i czytać wasze posty :P
 ziomal89   03.04.2012, 23:25:56
normalnie jak to czytam to wstydze sie ze w dowodzie osobistym mam wpisane miejsce zamieszkania Brusy!!!
 bombeer1   04.04.2012, 07:08:17
jako zawodnikowi Teczy to tez mi glupio czytajac Wasze wpisy.po co " kibice " Teczy wypisujecie takie pierdoly?? skoro uwazacie sie za Naszych kibicow to przychodzcie na stadiony i Nam kibicujcie a nie wypisywac takie pierdoly na forum !!!! Napinanie na forum to zajecie dla "kibiców" a nie kibiców.pozdrawiam i zycze powodzenia każdej druzynie.
 spartanin1996   04.04.2012, 15:31:25
bombeer1, lepiej tego nie mów bo "kibice" Tęczy wpier*olą swojemu zawodnikowi...
 xbronek   04.04.2012, 16:46:28
brawo spartanin1996 bic swoich piłkarzy to potraficie w grupie i po winach pajacu :D
 pawel4568   05.04.2012, 11:20:39
Dla mnie to śmieszne 3:1 do pierwszej połowy wygrywać a pod koniec drugiej dać sobie wbić 3 i przegrać 4:3.
Zawsze Piece grają najlepiej w sobotę ale w niedzielę to już gorzej może jednak się pozbierają mam nadzieję, teraz w sobotę po świętach Korner. Będzie ciekawie z tego powodu, że to stary rywal z B klasy Pieców, a po za tym niestety Korner spada powoli do B klasy więc będzie widowisko.
 lipuszanin   05.04.2012, 12:22:23

Ooo ktoś tu się napina z brusowskiej nory.
Wstawimy się napewno i zapraszamy do Nas się ponapinać, a nie cwaniakujesz na forum.
 koniu063   05.04.2012, 17:47:35
koniec spiny i kieruje to do wszystkich!
jest już grubo kilka dni po meczu więc dajmy sobie luz ponadto na Brusach nie jest ciekawie bo niebiescy już szukają wrażeń... koniec kolejki narka!
 bruszanin   05.04.2012, 18:18:35
koniu jakich wrazen szukaja?bo mi jakos nic nie wiadomo!
Wynik: 3 - 5 (2 - 1)

Ogólnie ciężki mecz głównie przez pogodę (silny wiatr i śnieg). Przewagę miała drużyna, która grała z wiatrem. Pierwsza połowa dla Kornera (2 bramki w 8 min.) druga to przewaga Sparty (3 bramki w ostatnie 10 min.).