11. Sparta Konarzyny 22 14 4 2 16 41 - 84

Sparta Konarzyny 1 - 5 Borowiak Czersk 17 września 2011 - 17:30
Czarni Piece 0 - 5 Sławek Borzechowo 17 września 2011 - 16:00
Wda Lipusz 8 - 1 Korner Korne 18 września 2011 - 14:00
Tęcza Brusy 2 - 2 KS Grabowo 17 września 2011 - 16:00
Sokół Zblewo 1 - 2 Kolejarz Chojnice 17 września 2011 - 16:00
Santana Wielki Klincz 2 - 2 Szarża Krojanty 18 września 2011 - 13:00

adi2901   14.09.2011, 17:58:54
się zastanówcie jak obstawiacie mecz Sławka ! Myślicie że ktoś jest mocny dla Borzechowa to się mylicie !!
 Mateo5   14.09.2011, 20:40:45
Pachnie kozactwem. Widzę, że mamy już zwycięzce ligi. Odwołajmy wszystkie mecze Sławka, bo po co wychodzić na boisko i walczyć z nimi - szkoda czasu :)
 djpele87   14.09.2011, 22:07:03
Victoria Kaliska-Sławek Borzechowo - mecz zapowiada sie bardzo ciekawie, trudno ocenic kto bedzie lepszy bo według mnie obie druzyny grają bardzo dobrą piłke....
 borzechowiak   14.09.2011, 22:49:19
nie popieram adiego2901, To dopiero początek ligi, jak by nie patrzeć zespoły z którymi przyszło się nam mierzyć zajmują 4 ostatnie miejsca..

Sparingi z Piecami była zawsze ciekawe, i podejrzewam że teraz będzie równie ciekawie, sądzę że albo padnie remis albo wygrana Sławka.

Każdy ma prawo obstawić inaczej.

Mateo nie odwołujmy meczy:P

Pozdrawiam:)
 Cygan_14   15.09.2011, 14:11:05
mecz z Borowiakiem bedzie na pewno ciezki biorac tez pod uwage brak kilku podstawowych zawodnikow.ale powalczymy na pwno i jesli przestaniemy popelniac proste bledy to mozemy cos ugrac.i na to licze;)
 alexpiece   15.09.2011, 17:40:43
adi2901, jeśli to ty to zadz.....
 fusball   15.09.2011, 21:28:59
Mateo :pewnie ze kozactwem, trzeba być pewnym siebie a co ma młody mówić, jak stary dziadek, ze nigdy nic nie wiadomo bo wszyscy są mocni?:) no ale nadmierna pewność siebie często jest karcona wiec nie masz się o co martwić:)
jednak mam nadzieje ze nie tym razem bo Sławkowi idzie fajnie i niech wygrywa jak najdłużej
Tylko tak dalej
a Ty borzechowiak nie bądz taki kunktator:) tylko postaraj się zlać im ....
pozdro dla wszystkich
 adi2901   16.09.2011, 16:41:41
alexpiece o co ci kaman hmm ? Jak jestes taki mądry to zobaczymy np co bedzie za trzy kolejki :)
 borzechowiak   17.09.2011, 00:08:53
Nie chce żeby uważano że w Borzechowie są sami napinacze.
 adi2901   17.09.2011, 10:57:16
jacy napinacze ?? :O
 fusball   17.09.2011, 13:56:09
Co lepiej obejrzec Sławka czy siatkówke?:)
powodzenia
 xSPARTAx   17.09.2011, 14:55:18
Byliśmy ostatnio w Borzechowie, mili i normalni ludzie.
Fajna atmosfera tam panuje. I kibice fajni.
 znawca1   17.09.2011, 18:06:07
tecza 2-2
 obiektywny_ligowiec   17.09.2011, 18:37:31
Sokół - Kolejarz 1-2
 piece   17.09.2011, 18:38:19
Piece-Sławek Borzechowo 0-5 przespana pierwsza połowa i w ciągu 15 minut stracone 4 bramki druga połowa już wyrównana brawo dla chłopaków z Borzechowa zasłurzona wygrana powodzenia dalej
 CZARNUCHnr8   17.09.2011, 19:18:08
tecza-grabowo bardzo slabe widowisko...juuz lepiej popatrzec na lige miedzygminna
 spartanin1996   17.09.2011, 19:54:08
Sparta 1 : 5 Borowiak.
 messibarca   17.09.2011, 20:00:05
do czarnucha jak ci nie pasuje to jedz sobie na gminą lige.my gramy w A klasie i nam to pasuje.ty grasz w B klasie i cię to boli
 xSPARTAx   17.09.2011, 20:06:07
Jeżeli chodzi o Spartę to mecz stał na poziomie do pierwszej połowy, potem stracone 2 bramki z niczego, potem trzecia i po meczu... Ale były momenty że chciało się ten mecz oglądać. Musimy więcej grać ofensywnie, a nie zamykamy się i zostawiamy piłkę na naszej połowie. Takie jest moje zdanie.
 lazior79   17.09.2011, 21:52:02
alexpiece moze cos wiecej
 adi2901   18.09.2011, 00:22:14
szynszyl ty sie lepiej nie wtracaj ok !!
 adi2901   18.09.2011, 15:31:16
jednak jak narazie mam racje co do gry Sławka, byle tak dalej :love:
 borzechowiak   18.09.2011, 15:58:39
Sławek!! :love: :love:
 szneko   18.09.2011, 17:25:09
WDA-KORNER 8-1. dla Wdy Bartek Machut 4,a także Tadeusz Trzos,Maciej Wałdoch,Mateusz Wilma i Grzegorz Lipiński po 1..obiektywnie oceniając ten mecz to ogromna przewaga Wdy i wynik 8-1 jest zdecydowanie za niski do tego co działo sie na boisku i do mnóstwa niewykorzystanych sytuacji sam na sam z bramkarzem,chyba 6 lub 7 razy Wda nie wykorzystała takich sytuacji.Korner w 1 połowie raz zagroziło bramce Wdy i ładna bramka Patryka Pobłockiego.w 2 połowie ten sam zawodnik przeprowadził groźna akcje po której mógł paść gol.wynik cieszy ale skuteczność już mniej ale taka jest piłka.za tydzień ciekawy mecz ze Sławkiem i napewno bedzie to dobre widowisko.powodzenia dla wszystkich ekip.
 szneko   18.09.2011, 17:26:23
Santana-Szarża 2-2
 siwek-19-87   19.09.2011, 09:19:23
A Szarżę znowu sędzia skrzywdził? :puke:
 loskp   19.09.2011, 09:26:08
Ciekawe kto będzie pierwszym szczęsliwcem który zdoła odebrac Sławkowi jakieś pkt ? :)
 coach_1   19.09.2011, 09:31:44
siwek1987- sędzia szarży nie skrzywdził. Oby takiej 3 sedziowskiej było wiecej.
wyluzuj
 jedynka   19.09.2011, 11:03:27
a czemu niby sedzia szarze skrzywdzil? wedlug mnie dore sedziowanie
 korkotrampek   19.09.2011, 17:49:34
kto strzelal bramki dla borzechowa?
 matip   19.09.2011, 18:30:17
sedziowanie na wysokim poziomi zadnych razoncych bledow .do zeszlego tyg to sedziowanie niebo :) w koncu mozna pochwalic
 adi2901   20.09.2011, 16:45:58
dla Borzechowa 2x Czubek, Sz. Łosiński, Szopiński, Schalkowski - Prosze bardzo :)
 teczowiec   20.09.2011, 17:56:47
Do siwek-19-87. Mam nadzieje że nie jesteś z Kornego, bo ciekawe czy będziesz targał z drużyn w ten wekend jak Wy dostaniecie zaś w łeb :D :D :D . Na twoim miejscu dałbym se siana tłu.u. Bo Twoje komentarze to do przedszkola. :P :P :P :P :P . Teraz czytaj i się śmiej ośle, sam z siebie :( :( :idea: .