Santana Wielki Klincz 2 - 4 Borowiak Czersk 14 kwietnia 2012 - 16:00
Sokół Zblewo 1 - 1 Szarża Krojanty 14 kwietnia 2012 - 17:00
Tęcza Brusy 1 - 1 Kolejarz Chojnice 14 kwietnia 2012 - 16:00
Wda Lipusz 0 - 1 KS Grabowo 15 kwietnia 2012 - 14:00
Czarni Piece 3 - 2 Korner Korne 14 kwietnia 2012 - 16:00
Sparta Konarzyny 1 - 3 Sławek Borzechowo 15 kwietnia 2012 - 14:00

spartanin1996   04.04.2012, 22:17:03
Śmiem obstawiać zwycięstwo Sparty nad Sławomirem.
 szneko   05.04.2012, 21:03:13
derby powiatu kościerskiego w Wielki Czwartek w Łubianie.Ceramik Łubiana-Wda Lipusz 1-5
0-1 Trzos
0-2 samobójczy
0-3 Lipiński
0-4 Machut
1-4 Ceramik
1-5 Gliwa.
dobry mecz całej drużyny Wdy z 5 ligowcem z Łubiany.
 Anonymous.   06.04.2012, 11:36:31
Spartanin1996, masz rację. Sparta ostatnio na fali i myślę, że nie powinna zawieźć swoich kibiców.
 bombeer1   06.04.2012, 12:10:31
moim zdaniem Borzechowo pokaze miejsce w szeregu Sparcie.Sparta w tej rundzie spisuje sie dobrze ( no ale grała z druzynami z ostatnich miejsc ) Borzechowo zaliczyło "wpadkę " w meczu w Czersku ale popatrzcie jaki okazały wynik z Kornerem. obstawiam 4-1 dla Sławka.Chciałbym by było inaczej ,ale niech wygra lepszy :D Pozdrawiam
 xbronek   06.04.2012, 21:41:36
spartanin1996 śmiem śmiać się z ciebie. Sławek nie ta półka co korne. Będzie lanie. :D
 Anonymous.   06.04.2012, 23:14:40
Z całym szacunkiem do Sławomira, ale Sparta już nie takie mocne drużyny ogrywała. Chciałbym aby Sparta wygrała, ale wiem że to nie będzie takie łatwe, ponieważ Sławomir to nie drużyna z 7. miejsca B-klasy, tylko 2. miejsca A-klasy. Mamy nadzieje, że Sławomir zlekceważy (słabą) Spartę :D
 spartanin1996   07.04.2012, 19:29:58
xbronek dla Cb wszyscy są wieśniakami...

Sparta ma po swojej stronie w meczu z Borzechowem boisko, które podejrzewam, że jest jednym z najgorzej przygotowanych boisk naszej A-Klasy. A Sparta także spisywała się dobrze w sparingach np. mecz przegrany z Brdą Przechlewo 0:1, chociaż powinno być co najmniej 5:1 dla Sparty. I proszę was nie lekceważcie Sparty, bo naprawdę dobrze wykorzystała okres przygotowawczy. Ale okaże się dopiero w meczy ze Sławomirem, bo to będzie pierwszy lepszy rywal z którym Sparta zmierzy się po przerwie.
 xbronek   07.04.2012, 19:36:03
boisko maćie za łapuwe. bo jak przyjedzie telewizja to związekvbędzie się tłumaczył. poczekamy po świętach pozdrawiam :D
 xbronek   07.04.2012, 19:39:40
po pierwszym gwizdku będzie weryfikacja :D
 szneko   07.04.2012, 19:48:38
Panowie ogarnijcie troche z dodawaniem pkt przed meczem.No Wda powinna w tych 2 meczach miec 6 pkt bo wszystko za tym przemawia ale najważniejszy jest szacunek dla przeciwnika i nie jedna juz drużyna sie przejechała na dodawaniu pkt przed meczami więc spokojnie.czas pokaże co bedzie dalej.co do meczu Sparta-Sławek faworyt jest i jeżeli goście zagraja tak jak potrafia Sparta zostanie pokonana.a to że wygrała 2 mecze na wiosne nic nie znaczy zespoły z samego dołu tabeli to były.Sławek przujedzie to na tle mocnego rywala okaże sie jak wam ten sezon przygotowawczy sie udał hehe:)
 lipuszanin   07.04.2012, 19:52:30
jeżeli chodzi o spotkanie między Spartą, a Sławkiem to liczę na Sparte, lepiej dla Nas :P
 szneko   07.04.2012, 19:59:09
my mamy juz taką sytuacje że na nikogo nie musimy liczyć wszystko w naszych nogach i głowach:)Sławek mamy u siebie i Piece też:)w najbliższych 4 meczach Wdy to Grabowo dom.wyjazd Korne.Sławek Dom i Sparta wyjazd.mysle że jeżeli Wda zagra tak jak potrafi to po tych 4 meczach juz Wda bedzie mieć awans tym bardziej że 2 drużyny awansują:)Wda spadła po 5 latach w 5 lidze dość przypadkowo bo wiemy że miniony sezon aż 5 drużyn spadło a nie 2 jak co roku.i było wiadomo że Wda bardzo szybko chciała powrócić tam gdzie jej miejsce i to potwierdza.pozdro dla Wszystkich:)x bronek wesołych świąt hehe:)
 spartanin1996   07.04.2012, 20:00:13
xbronek, przeczytaj sobie słownik ok ?
Mówisz na wszystkich wieśniaki, a większość ludzi z tego forum pewnie myśli, że ty jesteś największym wieśniakiem pozdro. :D
 xbronek   08.04.2012, 08:19:47
spartanin1996 nie wszyscy tylko kilku palantów takich jak ty wieśniaku :D
 lipuszanin   09.04.2012, 14:48:03
Nie ma co być takim pewnym siebie szneko. Różnie to bywa.. A w ost meczu u siebie to za wiele nie pokazaliście na co Was stać.

Walczyć, trenować ! Lipusz musi panować !
 seba_1994   09.04.2012, 16:47:49
Jestem z Borzechowa i kibicuję Sławkowi. Ale xboniek czy jak ci tam ty wieśniaku...Nigdy awans nie jest pewny. Jeszcze Sławek może stracić to miejsce które daje awans,ale ja wierzę że utrzymamy to drugie miejsce.
 Spartanin1994   10.04.2012, 12:15:33
xbronek nie bądź taki pewny żebyś czasem sie nie zdziwił, nic tu nie jest pewne
 xbronek   11.04.2012, 17:09:14
seba_1994 ty głupku sławek pewnie ma w gaćiach że straci 2 miejsce bo ja na Wde jestem pewny gamońiu :D
 seba_1994   12.04.2012, 21:46:37
Twoja ortografia mówi wszystko za Ciebię.
 spartanin1996   13.04.2012, 21:51:01
Kolejka zaraz się zaczyna, a brusacy jeszcze nie spinają ?
 Mateo5   13.04.2012, 23:24:39
spartanin1996 i po co zapalasz? Dopiero zakończyła się jedna bezsensowna dyskusja. Skupmy się na grze i komentowaniu wydarzeń piłkarskich.
 Maxxx_Sparta   14.04.2012, 12:35:46
spartanin1996 po co takie bezsensowne wpisy???
tylko TY się "spinasz" :@

Powodzenie w meczach dzisiejszych jak i jutro dla wszystkich drużyn :P

SPARTA :idea: :idea: :idea:
 pawel4568   14.04.2012, 19:30:35
Ej wiecie jaki wynik Czarni Piece-Korner Korne? Nie byłem na meczu bo miałem inne sprawy więc proszę o podanie mi wyniku. Jeśli chodzi o spartę to nie śmiem się wypowiadać na ich temat bo to żenada mówić, że jest się na fali jeśli wygrywa się ze 2 mecze z drużynami z końca tabeli. Co innego wygrać ze 5 meczy z czołowymi drużynami.
 Krzysiek9999   14.04.2012, 20:55:20
bez sensu mówić po dwóch meczch że jest się na fali. nie róbmy sobie jaj !!! są to dla Sparty cenne punkty ale nie powód do tego żeby od razu się bić z czołówką. Na boisku dzieją się różne rzeczy może się uda wygrać nawet ze Sławkiem, ale osobiście uważam że to mało prawdopodobne.
A panowie niech trochę wyluzują ;P cieszmy się że możemy grać czy dopingować swoje drużyny. Niech piłka nożna cieszy a nie prowadzi do sporów !!!
 Barthez16   14.04.2012, 21:04:55
Santana-Borowiak 2-4
 pomorskipilkarz   15.04.2012, 12:06:36
co do meczu Sokol-Krojanty to dla oka fajny mecz przy stanie 0-1 sedzia nie uznał bramki prawidlowej na 0-2 bramkarz Sokoła wpadł w zawodnika z Krojant a sedzia boczny dopatrzył sie faulu.Sokól rownież miał okazje do zdobycia gola w I połowie ale mial w tym dniu słaba skutecznosc. Na poczatku drugiej połowy Krojanty mogły zapewnic sobie 3 punkty ale napastnik gości nie wykorzystał 2 dogodnych okazji do strzelenia gola w koncowce Sokól przycisnał i strzelił w koncowce wyrównujaca bramka. mecz wyrównany ale lepsze okazje miały krojany szkoda ich 3 remisu bo oddala sie awans do V ligi.
 messibarca   15.04.2012, 12:46:08
TĘCZA BRUSY-KOLEJARZ CHOJNICE.mecz jedno strony tęcza przeważała cały mecz .kolejarz słaby zdobył gola centalnię z rożnego. tęcza powinna wygrać 4-1 ale brak skuteczności
 bombeer1   15.04.2012, 14:44:54
jakie wyniki w konarzynach i lipuszu ?
 Franki92   15.04.2012, 16:09:38
Sparta 1-3 Sławek
 barca25   15.04.2012, 16:24:06
Wda Lipusz- LKP Jareks Grabowo 0 : 1
Mecz wyrównany z akcjami z obu stron.Grabowo oststnie 15 minut grało w 10 po 2 żółtej a w konsekwencji czerwonej kartce dla Zbyszka Jakusza.Goście grajac w osłabieniu zdołali strzelic bramkę po kontrze, której skutecznym egzekutorem był Tomasz Gierszewski.
Do szneka
i co z tych 2 łatwych meczów, które mieliście łatwo wygrać nic nie wyszło, tak to jest przypisywanie sobie punktów przed meczem.Już kiedys psałem że nasza grupa jest wyrównana i każydy z każdym może wygrać co potwierdza dzisiejszy wynik, a Grabowo jest w tej grupie niedoceniane a uważam że moga jeszcze dużo namieszać.
pozdro
 szneko   15.04.2012, 16:26:13
Wda-Jareks 0-1. beznadziejny mecz Wdy.Sytuację były ale brak skuteczności.gospodarze od okolo 60 minuty w przewadze ale bicię głową w mur. Jareks gola strzelił okolo 85 minuty.i można powiedzieć że to zasłużona wygraną Gosci a Wda w koncu została sprowadzona na ziemię i nie ma już niepokonanych drużyn.Powodzenia dla Jareksu bo naprawdę dobry mecz W ich wykonaniu no a my to szkoda gadac
 Anonimowy.   15.04.2012, 16:48:52
W Konarzynach mecz wyrównany z minimalną przewagą Sparty. Wg mnie gdyby nie fatalni sędziowie mecz by mógł się potoczyć inaczej, a wynik byłby remisowy. Sparta ostatnie 10/15 minut w 10 za 2 żółte kartki wyjęte z kapelusza, piłkarz Sparty dotknął piłkę za polem ręką i za to dostał 1 żółtą kartkę. Sławek ostatnie 5/10 minut także w 10 po wejściu w kolano. Zarówno Sławek jak i Sparta bardzo dobry mecz, ale powtarzam, że sędzia fatalny. Myślę, że piłkarze Sławka się z tym zgodzą. I jak to powiedział trener Sparty - "10 minut dłuższy mecz i by się pozabijali na tym boisku".
 seba_1994   15.04.2012, 17:05:17
Nie byłem ale całe szczęście że Sławek wygrał.
 Anonymous.   15.04.2012, 17:06:32
Czy my zawsze musimy coś mieć do sędziów? Nie oczekujmy w A-klasie sędziów na poziomie Ekstraklasy. Zajmijmy się grą, a nie ciągle na sędziów. A co do wyniku, to myślę że najsprawiedliwszy byłby remis.