MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 22 42 12 6 4 51 - 31
2. Sokół Zblewo 22 41 13 2 7 66 - 31
3. Szarża Krojanty 22 41 11 8 3 64 - 34
4. Sławek Borzechowo 22 41 12 5 5 64 - 34
5. Tęcza Brusy 22 40 12 4 6 50 - 40
6. Borowiak Czersk 22 34 10 4 8 53 - 41
7. Kolejarz Chojnice 22 31 9 4 9 37 - 40
8. Czarni Piece 22 30 9 3 10 48 - 55
9. Santana Wielki Klincz 22 28 8 4 10 42 - 47
10. KS Grabowo 22 23 7 2 13 64 - 70
11. Sparta Konarzyny 22 14 4 2 16 41 - 84
12. Korner Korne 22 8 2 2 18 32 - 105
Ostatni komentarz dodał bart19 21.07.2012, 08:24:01



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (85) 
1. Korner Korne 2 - 2 Borowiak Czersk 21 sierpnia 2011 - 17:00
2. Sławek Borzechowo 7 - 4 KS Grabowo 20 sierpnia 2011 - 13:30
3. Sparta Konarzyny 1 - 2 Kolejarz Chojnice 21 sierpnia 2011 - 14:00
4. Czarni Piece 2 - 1 Szarża Krojanty 20 sierpnia 2011 - 16:00
5. Wda Lipusz 2 - 1 Santana Wielki Klincz 21 sierpnia 2011 - 14:00
6. Tęcza Brusy 1 - 3 Sokół Zblewo 20 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (47) 
7. Borowiak Czersk 1 - 2 Sokół Zblewo 28 sierpnia 2011 - 16:00
8. Santana Wielki Klincz 1 - 3 Tęcza Brusy 28 sierpnia 2011 - 13:00
9. Szarża Krojanty 1 - 1 Wda Lipusz 27 sierpnia 2011 - 17:00
10. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Czarni Piece 27 sierpnia 2011 - 16:00
11. KS Grabowo 6 - 2 Sparta Konarzyny 28 sierpnia 2011 - 13:00
12. Korner Korne 0 - 3 Sławek Borzechowo 28 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (37) 
13. Sławek Borzechowo 3 - 1 Borowiak Czersk 3 września 2011 - 17:00
14. Sparta Konarzyny 4 - 2 Korner Korne 4 września 2011 - 14:00
15. Czarni Piece 5 - 4 KS Grabowo 3 września 2011 - 16:00
16. Wda Lipusz 4 - 0 Kolejarz Chojnice 3 września 2011 - 16:00
17. Tęcza Brusy 0 - 2 Szarża Krojanty 3 września 2011 - 17:00
18. Sokół Zblewo 1 - 2 Santana Wielki Klincz 3 września 2011 - 16:00
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (51) 
19. Borowiak Czersk 2 - 2 Santana Wielki Klincz 11 września 2011 - 16:00
20. Szarża Krojanty 2 - 3 Sokół Zblewo 10 września 2011 - 16:00
21. Kolejarz Chojnice 0 - 1 Tęcza Brusy 10 września 2011 - 16:00
22. KS Grabowo 1 - 2 Wda Lipusz 11 września 2011 - 14:00
23. Korner Korne 1 - 6 Czarni Piece 11 września 2011 - 17:00
24. Sławek Borzechowo 6 - 0 Sparta Konarzyny 10 września 2011 - 17:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (34) 
25. Sparta Konarzyny 1 - 5 Borowiak Czersk 17 września 2011 - 17:30
26. Czarni Piece 0 - 5 Sławek Borzechowo 17 września 2011 - 16:00
27. Wda Lipusz 8 - 1 Korner Korne 18 września 2011 - 14:00
28. Tęcza Brusy 2 - 2 KS Grabowo 17 września 2011 - 16:00
29. Sokół Zblewo 1 - 2 Kolejarz Chojnice 17 września 2011 - 16:00
30. Santana Wielki Klincz 2 - 2 Szarża Krojanty 18 września 2011 - 13:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (79) 
31. Borowiak Czersk 2 - 2 Szarża Krojanty 25 września 2011 - 16:00
32. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Santana Wielki Klincz 24 września 2011 - 15:00
33. KS Grabowo 2 - 1 Sokół Zblewo 25 września 2011 - 14:00
34. Korner Korne 1 - 4 Tęcza Brusy 25 września 2011 - 17:00
35. Sławek Borzechowo 1 - 1 Wda Lipusz 24 września 2011 - 16:00
36. Sparta Konarzyny 1 - 3 Czarni Piece 25 września 2011 - 14:00
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (71) 
37. Czarni Piece 2 - 1 Borowiak Czersk 1 października 2011 - 15:00
38. Wda Lipusz 4 - 1 Sparta Konarzyny 2 października 2011 - 14:00
39. Tęcza Brusy 2 - 2 Sławek Borzechowo 1 października 2011 - 16:00
40. Sokół Zblewo 8 - 0 Korner Korne 2 października 2011 - 14:00
41. Santana Wielki Klincz 3 - 2 KS Grabowo 2 października 2011 - 13:00
42. Szarża Krojanty 4 - 2 Kolejarz Chojnice 1 października 2011 - 15:30
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (71) 
43. Borowiak Czersk 5 - 0 Kolejarz Chojnice 9 października 2011 - 14:00
44. KS Grabowo 2 - 4 Szarża Krojanty 9 października 2011 - 14:00
45. Korner Korne 5 - 4 Santana Wielki Klincz 9 października 2011 - 15:00
46. Sławek Borzechowo 2 - 1 Sokół Zblewo 8 października 2011 - 16:00
47. Sparta Konarzyny 1 - 5 Tęcza Brusy 9 października 2011 - 14:00
48. Czarni Piece 1 - 1 Wda Lipusz 8 października 2011 - 15:00
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (69) 
49. Wda Lipusz 2 - 1 Borowiak Czersk 16 października 2011 - 14:00
50. Tęcza Brusy 7 - 3 Czarni Piece 15 października 2011 - 15:00
51. Sokół Zblewo 7 - 0 Sparta Konarzyny 16 października 2011 - 14:00
52. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Sławek Borzechowo 16 października 2011 - 13:00
53. Szarża Krojanty 6 - 0 Korner Korne 15 października 2011 - 15:00
54. Kolejarz Chojnice 3 - 1 KS Grabowo 15 października 2011 - 14:00
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (105) 
55. Borowiak Czersk 5 - 1 KS Grabowo 23 października 2011 - 16:00
56. Korner Korne 0 - 3 Kolejarz Chojnice 23 października 2011 - 13:00
57. Sławek Borzechowo 1 - 1 Szarża Krojanty 22 października 2011 - 15:00
58. Sparta Konarzyny 4 - 2 Santana Wielki Klincz 23 października 2011 - 14:00
59. Czarni Piece 6 - 1 Sokół Zblewo 22 października 2011 - 15:00
60. Wda Lipusz 1 - 0 Tęcza Brusy 23 października 2011 - 14:00
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (49) 
61. Tęcza Brusy 4 - 2 Borowiak Czersk 29 października 2011 - 15:00
62. Sokół Zblewo 1 - 3 Wda Lipusz 29 października 2011 - 15:00
63. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Czarni Piece 30 października 2011 - 13:00
64. Szarża Krojanty 4 - 2 Sparta Konarzyny 29 października 2011 - 14:30
65. Kolejarz Chojnice 3 - 1 Sławek Borzechowo 29 października 2011 - 14:00
66. KS Grabowo 5 - 2 Korner Korne 30 października 2011 - 14:00
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (75) 
67. Borowiak Czersk 6 - 2 Korner Korne 6 listopada 2011 - 13:00
68. KS Grabowo 1 - 4 Sławek Borzechowo 6 listopada 2011 - 14:00
69. Kolejarz Chojnice 0 - 0 Sparta Konarzyny 5 listopada 2011 - 14:00
70. Szarża Krojanty 3 - 1 Czarni Piece 5 listopada 2011 - 14:00
71. Santana Wielki Klincz 0 - 2 Wda Lipusz 6 listopada 2011 - 13:00
72. Sokół Zblewo 1 - 2 Tęcza Brusy 6 listopada 2011 - 13:00
Kolejka 13 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (100) 
73. Sokół Zblewo 1 - 0 Borowiak Czersk 24 marca 2012 - 16:00
74. Tęcza Brusy 1 - 2 Santana Wielki Klincz 24 marca 2012 - 16:00
75. Wda Lipusz 2 - 2 Szarża Krojanty 25 marca 2012 - 14:00
76. Czarni Piece 4 - 2 Kolejarz Chojnice 24 marca 2012 - 15:00
77. Sparta Konarzyny 4 - 3 KS Grabowo 25 marca 2012 - 14:00
78. Sławek Borzechowo 9 - 0 Korner Korne 24 marca 2012 - 15:30
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (78) 
79. Borowiak Czersk 3 - 0 Sławek Borzechowo 1 kwietnia 2012 - 14:00
80. Korner Korne 3 - 5 Sparta Konarzyny 31 marca 2012 - 17:00
81. KS Grabowo 4 - 3 Czarni Piece 1 kwietnia 2012 - 14:00
82. Kolejarz Chojnice 1 - 2 Wda Lipusz 31 marca 2012 - 15:00
83. Szarża Krojanty 2 - 2 Tęcza Brusy 31 marca 2012 - 16:00
84. Santana Wielki Klincz 1 - 4 Sokół Zblewo 1 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejka 15 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (48) 
85. Santana Wielki Klincz 2 - 4 Borowiak Czersk 14 kwietnia 2012 - 16:00
86. Sokół Zblewo 1 - 1 Szarża Krojanty 14 kwietnia 2012 - 17:00
87. Tęcza Brusy 1 - 1 Kolejarz Chojnice 14 kwietnia 2012 - 16:00
88. Wda Lipusz 0 - 1 KS Grabowo 15 kwietnia 2012 - 14:00
89. Czarni Piece 3 - 2 Korner Korne 14 kwietnia 2012 - 16:00
90. Sparta Konarzyny 1 - 3 Sławek Borzechowo 15 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejka 16 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
91. Borowiak Czersk 5 - 2 Sparta Konarzyny 22 kwietnia 2012 - 14:00
92. Sławek Borzechowo 1 - 1 Czarni Piece 21 kwietnia 2012 - 16:30
93. Korner Korne 4 - 3 Wda Lipusz
94. KS Grabowo 8 - 0 Tęcza Brusy 22 kwietnia 2012 - 14:00
95. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Sokół Zblewo 21 kwietnia 2012 - 16:00
96. Szarża Krojanty 1 - 1 Santana Wielki Klincz 21 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 17 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (47) 
97. Szarża Krojanty 3 - 0 Borowiak Czersk 28 kwietnia 2012 - 16:00
98. Santana Wielki Klincz 2 - 2 Kolejarz Chojnice 29 kwietnia 2012 - 14:00
99. Sokół Zblewo 4 - 0 KS Grabowo 28 kwietnia 2012 - 17:00
100. Tęcza Brusy 5 - 0 Korner Korne 28 kwietnia 2012 - 16:00
101. Wda Lipusz 2 - 2 Sławek Borzechowo 29 kwietnia 2012 - 14:00
102. Czarni Piece 3 - 3 Sparta Konarzyny 28 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 18 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (55) 
103. Borowiak Czersk 1 - 0 Czarni Piece 6 maja 2012 - 14:00
104. Sparta Konarzyny 3 - 4 Wda Lipusz 5 maja 2012 - 16:00
Anulowanie walkoweru
105. Sławek Borzechowo 2 - 3 Tęcza Brusy 5 maja 2012 - 17:00
106. Korner Korne 0 - 6 Sokół Zblewo
107. KS Grabowo 2 - 4 Santana Wielki Klincz 6 maja 2012 - 14:00
Anulowanie walkoweru
108. Kolejarz Chojnice 1 - 2 Szarża Krojanty 3 maja 2012 - 14:00
Kolejka 19 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (53) 
109. Kolejarz Chojnice 1 - 2 Borowiak Czersk 12 maja 2012 - 16:00
110. Szarża Krojanty 6 - 2 KS Grabowo 12 maja 2012 - 16:00
111. Santana Wielki Klincz 2 - 1 Korner Korne 13 maja 2012 - 14:00
112. Sokół Zblewo 4 - 1 Sławek Borzechowo 16 maja 2012 - 18:00
mecz przełożony
113. Tęcza Brusy 2 - 1 Sparta Konarzyny 12 maja 2012 - 17:00
114. Wda Lipusz 4 - 1 Czarni Piece 13 maja 2012 - 14:00
Kolejka 20 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (69) 
115. Borowiak Czersk 1 - 1 Wda Lipusz 20 maja 2012 - 14:00
116. Czarni Piece 1 - 2 Tęcza Brusy 19 maja 2012 - 16:00
117. Sparta Konarzyny 2 - 3 Sokół Zblewo 19 maja 2012 - 16:00
118. Sławek Borzechowo 2 - 3 Santana Wielki Klincz 19 maja 2012 - 17:00
119. Korner Korne 1 - 5 Szarża Krojanty 19 maja 2012 - 17:00
120. KS Grabowo 2 - 4 Kolejarz Chojnice 20 maja 2012 - 14:00
Kolejka 21 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (73) 
121. KS Grabowo 7 - 1 Borowiak Czersk 27 maja 2012 - 14:00
122. Kolejarz Chojnice 4 - 1 Korner Korne 26 maja 2012 - 16:00
123. Szarża Krojanty 2 - 3 Sławek Borzechowo 26 maja 2012 - 16:00
124. Santana Wielki Klincz 4 - 0 Sparta Konarzyny 26 maja 2012 - 16:00
125. Sokół Zblewo 6 - 0 Czarni Piece 26 maja 2012 - 17:00
126. Tęcza Brusy 2 - 1 Wda Lipusz 26 maja 2012 - 17:00
Kolejka 22 - 3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (142) 
127. Borowiak Czersk 3 - 1 Tęcza Brusy 3 czerwca 2012 - 13:00
128. Wda Lipusz 1 - 5 Sokół Zblewo 3 czerwca 2012 - 13:00
129. Czarni Piece 1 - 2 Santana Wielki Klincz 3 czerwca 2012 - 13:00
130. Sparta Konarzyny 3 - 8 Szarża Krojanty 3 czerwca 2012 - 13:00
131. Sławek Borzechowo 4 - 0 Kolejarz Chojnice 3 czerwca 2012 - 13:00
132. Korner Korne 4 - 4 KS Grabowo 3 czerwca 2012 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE