GKS Bobowo 1 - 1 Szpak Skórcz 2 października 2010 - 16:00

GKS Bobowo-Gminny Klub Sportowy Bobowo:)
 rafaello1033   27.09.2010, 15:23:37
OTS Osiek- Sławek Borzechowo ???????? OTS znów w plecy ???????
 ozyrys   27.09.2010, 22:58:08
Hmmm...Borzechowo pierwsza porażka?? O tak... w Osieku już czuć zapach zwycięstwa gospodarzy :P
 starogard   28.09.2010, 08:09:07
nie chce być uszczypliwy i nie mam nic do Osieka ale po dwóch ostatnich porażkach
z przeciętnymi drużynami to bym nie liczył na zwycięstwo z liderem oni by musieli pijani chyba przyjechać wtedy tak ale wierzyć w zwycięstwo swojej drużyny .
 dzikus30   28.09.2010, 08:56:59
witam wszystkich kopaczy w najsłapszej lidze. mam nadziję że moja ekipa pokaże to co w ostatnim meczy czyli prawdziwą gre w piłkę. 8) zobaczymy na co stać piłkarzy z walichnów. powodzenia dla wszystkich ekip. pozdro dla RODZINY :blink: :blink: :blink:
 dzikus30   28.09.2010, 09:07:06
czekamy na RAJKOWY :@ :@ :@ zapraszam wszystkich przyjaciuł LG na mecz pomiędzy KS rajkowy-CENTRUM PELPLIN. pozdro dla smętowa :D :D :D
 lzs bytonia   28.09.2010, 14:38:24
Brakujący strzelcy.

Centrum II Pelplin - GKS Bobowo 3-3 (3), Szpak Skórcz - Centrum II Pelplin 1-3 (3), LZS Więckowy - OTS Osiek 5-2 (2),

vandersoja   01.10.2010, 08:50:20
Dzikus chodziłeś kiedyś do szkoły???Miejscowosci piszę się z dużych liter :P Nie wiem co oznaczają te minki twoje ale powiem Ci tylko tyle ze możesz sie zdziwić na meczu KS-Centrum :D Tylko KS RAJKOWY
 vandersoja   02.10.2010, 19:44:42
Viktoria Kaliska 1-4 KS Rajkowy :D Na mecz nie dojechał sędzia wiec po 15 min oczekiwania wylosowano i wypadło na osobę Gości!!!Rajkowy na ten mecz przyjechali w 11,a juz po 20 min po kontuzji jednego z naszych zawodników gralismy w 10.Kaliska miało dużą przewagę i otworzyli wynik tego spotkania.Wynik do przerwy 1:0 dla Victorii.Na drugą połowę weszlismy bardziej skoncentrowani.Udało nam się strzelić bramkę na 1:1.Po tej bramce Viktoria bardziej się otworzyła i wykorzystalismy to strzelając trzy kolejne bramki.Wynik mógł być wyższy dla Rajków dużo fauli w polu karnym i ręka ale sędzia nic nie reagował,Victoria przegrywając zaczeła grać ostro czasami też faulowali od tyłu.Bramki dla KS:Zieliński Patrykx2,Rajewski Mariusz,Michna Patryk
 donPedro   03.10.2010, 11:04:12
Co do meczu w Smętowie to dominacja gospodarzy praktycznie przez całe spotkanie .W pierwszej połowie mnóstwo sytuacji bramkowych z których cztery wykorzystane .Druga połowa zaczęła się od prostych strat gospodarzy ,którzy próbowali gry w innym ustawieniu co nie przyniosło efektu i goście strzelili bramkę . Po straconej bramce Pogoń wróciła do poprzedniego ustawienia i końcówka spotkania była pod jej dyktando .Ostatnia bramka padła z rzutu karnego którego wywalczył młody napastnik gospodarzy którego faulem zatrzymał bramkarz gości.
 donPedro   03.10.2010, 17:46:15
OTS Osiek -Sławek Borzechowo 1:9
 perez770   03.10.2010, 17:52:30
Meteor-Orzeł 3-1. Bramki dla Pinczyna Wołoszyn, Cichosz, Mielewski. Na meczu znaczy się w przerwie dużo się działo. Dzięki kibicom z Więcków. Szkoda gadać.
 borzechowiak   03.10.2010, 18:50:24
Bramki dla Borzechowa:3x S.Łośiński,3x B.Czubek, 1x P.Ossowski i 2x R.Dzienniak.
 loko2006   03.10.2010, 19:14:53
Centrum II Pelplin- Wisła Walichnowy jaki wynik meczu??

ja____!   04.10.2010, 20:23:26
perez770 a co się działo ? co do meczu GKS-u ze Szpakiem mecz wyrównany, niestety największym przeciwnikiem obu zespołów było boisko, niestety można śmiało stwierdzić że jest to obecnie najgorsze boisko w tej lidzie, szkoda.Trzeba wsiąść się w garść, bo za dużo głupich punktów tracimy, teraz mecze w większości z zespołami, znajdującymi się pod nami w tabeli więc powinno być łatwiej o punkty.
 starogard   04.10.2010, 21:44:43
byłem wczoraj przypadkiem ,w Radziejewie w przerwie meczu to się działo na rżysku ,podziwiam tych kibiców którzy przyjechali nie na swój mecz i wopcej wiosce robią gnój ,zastanówcie się to ma być zabawa gra w piłkę a nie rozróby kto tam przyjechał napewno dobrze wie .
 lexero   04.10.2010, 22:13:54
raz dostana po tych brzydkich pyskach i do konca sezonu z domu nie beda wychodzic .
 lzs bytonia   06.10.2010, 21:39:07
Wiem, ze jestesmy zdoli do tego :P ale dzis mielismy dobre serduszka i nie sprawdzalismy przeciwnikow :P