KS Rajkowy 1 - 1 LZS Więckowy 12 września 2010 - 14:00

ciekawe jak mecz w Borzechowie |)
 semperfi   11.09.2010, 20:08:10
Sławek-Centrum 4:1
Bramki dla sławka:2xCzubek Bartosz 1xZyntek Mateusz 1xLempkowski Przemysław
Mecz rozpoczoł sie z 30min spóżnieniem ponieważ sedzia sie nie śpieszył na borzechowski obiekt.Sławek wystąpił w ustawieniu 4 4 2 od samego początku Sławek atakował i w przeciągu 10 min miał ok 5sytłacji w tym jedna 100% mimo tego Centrum przeprowadzało grożne kontry lecz brakowało im skuteczności w 15 minucie po dośrodkowaniu z lewej flanki przez Szalkowskiego piłke do siatki skierował Bartosz Czubek i było 1:0.W dalszej cześci spotkania Sławek atakował cała druzyna wyprowadzajac grozne ataki od obrony sytłacja za sytłacja ale snajperzy Sławka chybiali miedzy czasie goście sie nie poddawali i po błedach obrony gospodarzy mieli 31005sytuacjektórych nie potrafili wykorzystac
.W 35 minucie po rzucie wolnym piłke przyjoł Czubek a Zyntek mocnym uderzeniem po długim lewym słupku umieścił ja w siatce do przerwy 2:0.Po zmianie stron Sławek cała drurzyna ,,siadł"na przeciwnika stwarzajac sytuacje za sytuacja lecz skutecznoścć była gorsza od bardzo dobrze wyglądającej gry spadkowicza z A klasy.W 60min faul w polu karnym na Sebastianie Łosinskim i karny który został wykonany wzorowo przez Przemysława Lempkowskiego który pewnie umieścił piłke w siatce 3:0.Kilka minut póżniej pogubiła sie obrona Centrum pod mocnym presingiem Sławka i kolejna bramka zdobyta przez Czubka.20min do końca meczu centrum starało sie zdobyc bramkę honorowa i udało im sie to w 90min po błedzie obrony.Mimo wyniku to właśnie Centrum Pelplin sprawiło faworytowi do awansu najwiecej problemu z dotychczasowych przeciwników 8)
 Geniojo   11.09.2010, 20:15:02
Dla borzechowa Zyntek Patryk a nie mateusz :idea:
 kolo98   11.09.2010, 21:50:24
a mecz w Borzechowie komentował Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz
 borzechowiak   11.09.2010, 21:53:18
Asysta przy pierwszej bramce Tomasz Niesiołowski.
zamiast Sebastian Łosinski to powinno być Szymon Łośiński;)
 lzs bytonia   11.09.2010, 22:53:43
Ciężki mecz w Bobowie, ale myślę, że remis jest sprawiedliwym wynikiem. GKS ma teraz mocna paczke i napewno bedzie w czlowce ligi w tym sezonie.
 szczepan   12.09.2010, 12:05:16
Dla GKS Bobowo: Maciej Sikora, Grzegorz Potulski
 specjalmocny   12.09.2010, 12:07:35
bramki dla bobowa strzelali sikora maciej i potulski grzegorz
 lzs bytonia   12.09.2010, 13:36:44
Wisła Walichnowy - Victoria Kaliska walkower 3-0. Goście nie dojechali.
 vandersoja   12.09.2010, 16:44:05
Mecz w Rajkowach stał na bardzo wysokim poziomie jak to po meczu powiedział sędzia.Pierwsza połowa zdecydowanie dla gospodarzy mieli tyle okazji ze mogło być po meczu ale niestety po 45min wynik bezbramkowy!!!W drugiej odsłonie to przewaga Więcków i to Oni jako pierwsi objeli prowadzenie.W końcówce meczu KS Rajkowy cisnął i dązył do wyrównaia,co udało im sie dopiero w doliczonym czasie gry dokładnie w ostatniej min(93).Po uderzeniu z kąta boiska Patryka Melki zimną krew zachował Dawid Frost umieszczając piętą piłke w długim rogu bramkarza!!!Sędzia najlepszy jak dotąd był naprawde uczciwy i wszystko widział>Mało fauli z obu stron!!!Dzieki chłopaki z Więcków za mecz;)pozdro
 pawlo960   12.09.2010, 18:00:38
Meteor Pinczyn 7 - 2 OTS Osiek .. Bramki dla Osieka Mateusz Motykowski & Paweł Cejrowski /
 Gilu$   12.09.2010, 18:54:04
Dla Pinczyna 5x wołoszyn, dawid szymanek, gila
 mazur   12.09.2010, 19:08:54
Bramka dla Borkowa Brodnicki Arkadiusz
 lzs bytonia   12.09.2010, 20:29:39
Kto strzelił bramki dla Wiecków i Centrum ?
 adam24021989   13.09.2010, 10:11:51
osobiście widziałem jak zawodnicy victorii wsiadali do autokaru. prawdopodobną przyczyną niedotarcia na spotkanie mogła być awaria na trasie, lub zbyt mała liczba zawodników co wiąże się z niedopuszczeniem do rozegrania meczu przez sędziego proszę o opinie na ten temat kogoś kto oczekiwał na ten mecz na stadionie Wisły
 peja261   13.09.2010, 20:30:51
Orlikowski Maciej Więckowy ładny mecz sędzia na poziomie i nie jak Pinczyn nikt nie narzeka na boisko jest jakie jest takie same dla każdego a i nie wnoszą skarg po prostu nie umiecie znieść takiego rezultatu i za frajer niema punkcików.
 perez770   13.09.2010, 20:38:41
 Gilu$   13.09.2010, 22:45:31
Ludzie z Więcków, cieszcie sie z punktu zdobytego z nami, zazdroszcze wam, że umiecie grac w pilke na łace, gdzie stoja bramki. Dobrze, że wiecie ze macie w ten prostokąt celować, czegoś was trener nauczył, ale trzymam kciuki byście nauczyli sie czegoś wiecej nie tylko kopania pilki do przodu i próbowania strzałow w prostokąt o bokach w przyblizeniu 7,30x2,50 ;) Powodzenia w celowaniu!

vandersoja   13.09.2010, 23:00:56
Oczywiście nie mam nic do Pinczyna ani do żadnej z druzyn ale kolega z Więcków ma racje,warunki zawsze sa takie same dla obu ekip i trzeba grać.Nie każdy może odrazu mieć boisko takie jak Wy.Dlatego nie ma o co się kłócić tylko poprostu cieszyć się z tego co robimy,bo wiadomo gra w piłkę sprawia nam przyjemność i niech wygrywają lepsi.Pozdro dla wszystkich drużyn "B" klasy grupy VIII :)
 T-mac   13.09.2010, 23:38:02
sedzia czekal do 14.30 prawie ale nikt nie przyjechal i nie bylo zadnego tel z informacja.....jak narazie czekamy na decyzje zwiazku
 Omek6   14.09.2010, 16:24:11
Do kolegów z Pinczyna. Nie wystarczy tylko przyjechac i udawac gwiazd .. Trzeba umiec grac a nie strzelac szmaty. Nasz zawodnik strzelil gola z 30 metrow w okienko ... Gdybyscie byli tacy dobrzy to wygralibyscie a tu Zonk !