ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VIII - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sławek Borzechowo 26 70 23 1 2 104 - 21
2. Pogoń Smętowo 26 59 19 2 5 73 - 38
3. LZS Bytonia 26 51 16 3 7 70 - 40
4. Meteor Pinczyn 26 47 15 2 9 86 - 49
5. Szpak Skórcz 26 44 13 5 8 53 - 43
6. Centrum II Pelplin 26 43 13 4 9 71 - 62
7. Wisła Walichnowy 26 41 13 2 11 60 - 48
8. Orzeł Borkowo 26 32 10 2 14 52 - 65
9. GKS Bobowo 26 30 8 6 12 54 - 63
10. LZS Więckowy 26 27 7 6 13 42 - 64
11. KS Rajkowy 26 27 8 3 15 38 - 66
12. Victoria Kaliska 26 22 7 1 18 39 - 80
13. Orzeł Radziejewo 26 16 5 1 20 43 - 80
14. OTS Osiek 26 16 4 4 18 41 - 107
Ostatni komentarz dodał asienka 07.11.2012, 10:13:10



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
1. Meteor Pinczyn 1 - 4 Sławek Borzechowo 28 sierpnia 2010 - 17:00
2. KS Rajkowy 3 - 5 Orzeł Borkowo 29 sierpnia 2010 - 14:00
3. LZS Więckowy 0 - 1 Wisła Walichnowy 29 sierpnia 2010 - 14:00
4. OTS Osiek 4 - 3 Szpak Skórcz 28 sierpnia 2010 - 18:00
5. Pogoń Smętowo 5 - 1 GKS Bobowo 28 sierpnia 2010 - 17:00
6. Victoria Kaliska 4 - 3 Centrum II Pelplin 28 sierpnia 2010 - 16:00
7. Orzeł Radziejewo 1 - 4 LZS Bytonia 29 sierpnia 2010 - 14:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (52) 
8. Sławek Borzechowo 3 - 1 LZS Bytonia 4 września 2010 - 17:00
9. Centrum II Pelplin 4 - 2 Orzeł Radziejewo 5 września 2010 - 17:00
10. GKS Bobowo 4 - 2 Victoria Kaliska 4 września 2010 - 17:00
11. Szpak Skórcz 2 - 2 Pogoń Smętowo 4 września 2010 - 17:00
12. Wisła Walichnowy 3 - 1 OTS Osiek 5 września 2010 - 14:00
13. Orzeł Borkowo 2 - 1 LZS Więckowy 5 września 2010 - 14:00
14. Meteor Pinczyn 6 - 0 KS Rajkowy 5 września 2010 - 14:00
Kolejka 3 - 8. września 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
15. KS Rajkowy 0 - 7 Sławek Borzechowo 8 września 2010 - 17:00
16. LZS Więckowy 2 - 2 Meteor Pinczyn 8 września 2010 - 18:00
17. OTS Osiek 2 - 1 Orzeł Borkowo 8 września 2010
18. Pogoń Smętowo 3 - 2 Wisła Walichnowy 8 września 2010 - 17:00
19. Victoria Kaliska 0 - 3 Szpak Skórcz 8 września 2010 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2
20. Orzeł Radziejewo 2 - 5 GKS Bobowo 8 września 2010 - 17:00
21. LZS Bytonia 6 - 2 Centrum II Pelplin 8 września 2010 - 17:00
Kolejka 4 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
22. Sławek Borzechowo 4 - 1 Centrum II Pelplin 11 września 2010 - 17:00
23. GKS Bobowo 2 - 2 LZS Bytonia 11 września 2010 - 17:00
24. Szpak Skórcz 5 - 1 Orzeł Radziejewo 12 września 2010 - 15:00
25. Wisła Walichnowy 3 - 0 Victoria Kaliska 12 września 2010 - 14:00
vo,niestawienie się na zawody
26. Orzeł Borkowo 1 - 2 Pogoń Smętowo 12 września 2010 - 14:00
27. Meteor Pinczyn 7 - 2 OTS Osiek 12 września 2010 - 14:00
28. KS Rajkowy 1 - 1 LZS Więckowy 12 września 2010 - 14:00
Kolejka 5 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (43) 
29. LZS Więckowy 1 - 2 Sławek Borzechowo 19 września 2010 - 14:00
30. OTS Osiek 3 - 4 KS Rajkowy 19 września 2010 - 14:00
31. Pogoń Smętowo 0 - 2 Meteor Pinczyn 18 września 2010 - 16:00
32. Victoria Kaliska 3 - 1 Orzeł Borkowo 18 września 2010 - 16:00
33. Orzeł Radziejewo 0 - 2 Wisła Walichnowy 19 września 2010 - 14:00
34. LZS Bytonia 5 - 1 Szpak Skórcz 18 września 2010 - 17:00
35. Centrum II Pelplin 3 - 3 GKS Bobowo 19 września 2010 - 17:00
Kolejka 6 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (75) 
36. Sławek Borzechowo 2 - 1 GKS Bobowo 26 września 2010 - 11:00
37. Szpak Skórcz 1 - 3 Centrum II Pelplin 26 września 2010 - 14:00
38. Wisła Walichnowy 6 - 3 LZS Bytonia 26 września 2010 - 14:00
39. Orzeł Borkowo 3 - 0 Orzeł Radziejewo 26 września 2010 - 14:00
40. Meteor Pinczyn 5 - 2 Victoria Kaliska 26 września 2010 - 14:00
41. KS Rajkowy 0 - 1 Pogoń Smętowo 26 września 2010 - 14:00
42. LZS Więckowy 5 - 2 OTS Osiek 26 września 2010 - 14:00
Kolejka 7 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (40) 
43. OTS Osiek 1 - 9 Sławek Borzechowo
44. Pogoń Smętowo 5 - 1 LZS Więckowy 2 października 2010 - 15:00
45. Victoria Kaliska 1 - 4 KS Rajkowy 2 października 2010 - 16:00
46. Orzeł Radziejewo 1 - 3 Meteor Pinczyn 3 października 2010 - 14:00
47. LZS Bytonia 4 - 0 Orzeł Borkowo 2 października 2010 - 16:00
48. Centrum II Pelplin 2 - 0 Wisła Walichnowy
49. GKS Bobowo 1 - 1 Szpak Skórcz 2 października 2010 - 16:00
Kolejka 8 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (62) 
50. Sławek Borzechowo 1 - 3 Szpak Skórcz 9 października 2010 - 16:00
51. Wisła Walichnowy 6 - 1 GKS Bobowo 10 października 2010 - 14:00
52. Orzeł Borkowo 4 - 3 Centrum II Pelplin 10 października 2010 - 14:00
53. Meteor Pinczyn 1 - 2 LZS Bytonia 10 października 2010 - 14:00
54. KS Rajkowy 2 - 4 Orzeł Radziejewo 10 października 2010 - 14:00
55. LZS Więckowy 2 - 0 Victoria Kaliska 10 października 2010 - 14:00
56. OTS Osiek 2 - 3 Pogoń Smętowo
Kolejka 9 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (48) 
57. Pogoń Smętowo 1 - 3 Sławek Borzechowo 16 października 2010 - 15:00
58. Victoria Kaliska 4 - 1 OTS Osiek 17 października 2010 - 12:00
59. Orzeł Radziejewo 6 - 0 LZS Więckowy 17 października 2010 - 14:00
60. LZS Bytonia 6 - 1 KS Rajkowy 16 października 2010 - 16:00
61. Centrum II Pelplin 3 - 2 Meteor Pinczyn 17 października 2010 - 15:00
62. GKS Bobowo 2 - 3 Orzeł Borkowo 16 października 2010 - 15:00
63. Szpak Skórcz 1 - 2 Wisła Walichnowy 17 października 2010 - 14:00
Kolejka 10 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (96) 
64. Sławek Borzechowo 5 - 0 Wisła Walichnowy 23 października 2010 - 15:00
65. Orzeł Borkowo 2 - 3 Szpak Skórcz 24 października 2010 - 14:00
66. Meteor Pinczyn 9 - 0 GKS Bobowo 24 października 2010 - 14:00
67. KS Rajkowy 0 - 3 Centrum II Pelplin 23 października 2010 - 16:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1
68. LZS Więckowy 3 - 3 LZS Bytonia 24 października 2010 - 13:00
69. OTS Osiek 0 - 3 Orzeł Radziejewo 24 października 2010 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:2
70. Pogoń Smętowo 3 - 0 Victoria Kaliska 23 października 2010 - 15:00
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 11 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (53) 
71. Victoria Kaliska 1 - 2 Sławek Borzechowo 31 października 2010 - 12:00
72. Orzeł Radziejewo 2 - 4 Pogoń Smętowo 31 października 2010 - 14:00
73. LZS Bytonia 4 - 0 OTS Osiek 30 października 2010 - 15:00
74. Centrum II Pelplin 5 - 4 LZS Więckowy
75. GKS Bobowo 4 - 0 KS Rajkowy 30 października 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:0
76. Szpak Skórcz 4 - 3 Meteor Pinczyn
77. Wisła Walichnowy 1 - 2 Orzeł Borkowo 31 października 2010 - 14:00
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (82) 
78. Sławek Borzechowo 3 - 2 Orzeł Borkowo 6 listopada 2010 - 14:00
79. Meteor Pinczyn 6 - 3 Wisła Walichnowy 7 listopada 2010 - 14:00
80. KS Rajkowy 1 - 2 Szpak Skórcz 7 listopada 2010 - 14:00
81. LZS Więckowy 0 - 6 GKS Bobowo 7 listopada 2010 - 14:00
82. OTS Osiek 1 - 6 Centrum II Pelplin 7 listopada 2010 - 14:00
83. Pogoń Smętowo 1 - 2 LZS Bytonia 6 listopada 2010 - 14:00
84. Victoria Kaliska 2 - 3 Orzeł Radziejewo 7 listopada 2010 - 12:00
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (87) 
85. Orzeł Radziejewo 0 - 4 Sławek Borzechowo 14 listopada 2010 - 14:00
86. LZS Bytonia 3 - 0 Victoria Kaliska 14 listopada 2010 - 13:00
87. Centrum II Pelplin 1 - 4 Pogoń Smętowo
88. GKS Bobowo 7 - 0 OTS Osiek 13 listopada 2010 - 14:00
89. Szpak Skórcz 0 - 1 LZS Więckowy 14 listopada 2010 - 14:00
90. Wisła Walichnowy 5 - 1 KS Rajkowy 14 listopada 2010 - 14:00
91. Orzeł Borkowo 1 - 2 Meteor Pinczyn 14 listopada 2010 - 14:00
Kolejka 14 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (82) 
92. Sławek Borzechowo 2 - 0 Meteor Pinczyn 26 marca 2011 - 15:30
93. Orzeł Borkowo 2 - 0 KS Rajkowy 27 marca 2011 - 14:00
94. Wisła Walichnowy 3 - 0 LZS Więckowy 27 marca 2011 - 14:00
vo, gra nieuprawnionego zawodnika Wiecki Leszek 3 żółte kartki, na boisku 0-2
95. Szpak Skórcz 0 - 0 OTS Osiek 27 marca 2011 - 14:00
96. GKS Bobowo 1 - 2 Pogoń Smętowo 26 marca 2011 - 16:00
97. Centrum II Pelplin 7 - 2 Victoria Kaliska 27 marca 2011 - 13:00
98. LZS Bytonia 5 - 1 Orzeł Radziejewo 26 marca 2011 - 16:00
Kolejka 15 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (53) 
99. LZS Bytonia 0 - 3 Sławek Borzechowo 2 kwietnia 2011 - 17:00
100. Orzeł Radziejewo 0 - 1 Centrum II Pelplin 3 kwietnia 2011 - 14:00
101. Victoria Kaliska 3 - 2 GKS Bobowo 2 kwietnia 2011 - 16:00
102. Pogoń Smętowo 3 - 2 Szpak Skórcz 2 kwietnia 2011 - 16:00
103. OTS Osiek 1 - 2 Wisła Walichnowy 3 kwietnia 2011 - 14:00
104. LZS Więckowy 0 - 3 Orzeł Borkowo 3 kwietnia 2011 - 14:00
vo, gra nieuprawnionego zawodnika Wiecki Leszek 3 żółte kartki, na boisku 1-1
105. KS Rajkowy 1 - 0 Meteor Pinczyn 3 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 16 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (42) 
106. Sławek Borzechowo 5 - 1 KS Rajkowy 9 kwietnia 2011 - 16:00
107. Meteor Pinczyn 3 - 2 LZS Więckowy 10 kwietnia 2011 - 14:00
108. Orzeł Borkowo 2 - 2 OTS Osiek 10 kwietnia 2011 - 14:00
109. Wisła Walichnowy 1 - 2 Pogoń Smętowo 10 kwietnia 2011 - 14:00
110. Szpak Skórcz 2 - 0 Victoria Kaliska 10 kwietnia 2011 - 14:00
111. GKS Bobowo 2 - 0 Orzeł Radziejewo 9 kwietnia 2011 - 17:00
112. Centrum II Pelplin 3 - 1 LZS Bytonia 10 kwietnia 2011 - 13:00
Kolejka 17 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
113. Centrum II Pelplin 1 - 3 Sławek Borzechowo 17 kwietnia 2011 - 13:00
114. LZS Bytonia 0 - 0 GKS Bobowo 17 kwietnia 2011 - 11:00
w Zblewie
115. Orzeł Radziejewo 0 - 1 Szpak Skórcz 17 kwietnia 2011 - 14:00
116. Victoria Kaliska 5 - 2 Wisła Walichnowy 16 kwietnia 2011 - 17:00
117. Pogoń Smętowo 2 - 1 Orzeł Borkowo 16 kwietnia 2011 - 16:00
118. OTS Osiek 2 - 4 Meteor Pinczyn 17 kwietnia 2011 - 14:00
119. LZS Więckowy 1 - 0 KS Rajkowy 17 kwietnia 2011 - 14:00
Kolejka 18 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (42) 
120. Sławek Borzechowo 5 - 1 LZS Więckowy 23 kwietnia 2011 - 17:00
121. KS Rajkowy 6 - 0 OTS Osiek 23 kwietnia 2011 - 16:00
122. Meteor Pinczyn 1 - 3 Pogoń Smętowo 23 kwietnia 2011 - 13:00
123. Orzeł Borkowo 2 - 3 Victoria Kaliska 23 kwietnia 2011 - 17:00
124. Wisła Walichnowy 1 - 0 Orzeł Radziejewo 23 kwietnia 2011 - 17:00
125. Szpak Skórcz 1 - 0 LZS Bytonia 23 kwietnia 2011 - 17:00
126. GKS Bobowo 1 - 0 Centrum II Pelplin 23 kwietnia 2011 - 17:00
Kolejka 19 - 30. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
127. GKS Bobowo 1 - 0 Sławek Borzechowo 30 kwietnia 2011 - 17:00
128. Centrum II Pelplin 2 - 1 Szpak Skórcz 30 kwietnia 2011 - 12:00
129. LZS Bytonia 4 - 2 Wisła Walichnowy 30 kwietnia 2011 - 17:00
w Zblewie
130. Orzeł Radziejewo 1 - 3 Orzeł Borkowo 30 kwietnia 2011 - 16:00
131. Victoria Kaliska 1 - 2 Meteor Pinczyn 30 kwietnia 2011 - 17:00
132. Pogoń Smętowo 3 - 0 KS Rajkowy 30 kwietnia 2011 - 16:00
133. OTS Osiek 3 - 1 LZS Więckowy 30 kwietnia 2011 - 16:00
Kolejka 20 - 3. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
134. Sławek Borzechowo 10 - 0 OTS Osiek 3 maja 2011 - 12:00
w zespole gości grał nieuprawniony zawodnik ARKADIUSZ DERDA 7ż.k.
135. LZS Więckowy 3 - 3 Pogoń Smętowo 3 maja 2011 - 17:00
136. KS Rajkowy 1 - 0 Victoria Kaliska 3 maja 2011 - 14:00
137. Meteor Pinczyn 7 - 1 Orzeł Radziejewo 3 maja 2011 - 13:00
138. Orzeł Borkowo 1 - 2 LZS Bytonia 3 maja 2011 - 14:00
139. Wisła Walichnowy 2 - 3 Centrum II Pelplin 3 maja 2011 - 14:00
140. Szpak Skórcz 2 - 1 GKS Bobowo 3 maja 2011 - 14:00
Kolejka 21 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (65) 
141. Szpak Skórcz 1 - 1 Sławek Borzechowo
142. GKS Bobowo 2 - 2 Wisła Walichnowy 7 maja 2011 - 17:00
143. Centrum II Pelplin 4 - 4 Orzeł Borkowo 8 maja 2011 - 13:00
144. LZS Bytonia 2 - 1 Meteor Pinczyn 8 maja 2011 - 11:00
w Zblewie
145. Orzeł Radziejewo 0 - 3 KS Rajkowy 8 maja 2011 - 14:00
146. Victoria Kaliska 3 - 0 LZS Więckowy 7 maja 2011 - 17:00
147. Pogoń Smętowo 7 - 0 OTS Osiek 7 maja 2011 - 17:00
Kolejka 22 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (43) 
148. Sławek Borzechowo 5 - 1 Pogoń Smętowo 14 maja 2011 - 17:00
149. OTS Osiek 2 - 2 Victoria Kaliska 15 maja 2011 - 15:00
150. LZS Więckowy 3 - 1 Orzeł Radziejewo 15 maja 2011 - 14:00
151. KS Rajkowy 2 - 0 LZS Bytonia 15 maja 2011 - 16:00
152. Meteor Pinczyn 2 - 2 Centrum II Pelplin 14 maja 2011 - 18:00
153. Orzeł Borkowo 5 - 1 GKS Bobowo 15 maja 2011 - 14:00
154. Wisła Walichnowy 2 - 1 Szpak Skórcz 15 maja 2011 - 14:00
Kolejka 23 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (60) 
155. Wisła Walichnowy 0 - 2 Sławek Borzechowo 22 maja 2011 - 14:00
156. Szpak Skórcz 2 - 1 Orzeł Borkowo
157. GKS Bobowo 2 - 4 Meteor Pinczyn 21 maja 2011 - 18:00
158. Centrum II Pelplin 2 - 2 KS Rajkowy 22 maja 2011 - 13:00
159. LZS Bytonia 1 - 3 LZS Więckowy 22 maja 2011 - 11:00
w Zblewie
160. Orzeł Radziejewo 4 - 4 OTS Osiek 22 maja 2011 - 14:00
161. Victoria Kaliska 0 - 2 Pogoń Smętowo 21 maja 2011 - 17:00
Kolejka 24 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (22) 
162. Sławek Borzechowo 8 - 1 Victoria Kaliska 28 maja 2011 - 17:00
163. Pogoń Smętowo 7 - 0 Orzeł Radziejewo 28 maja 2011 - 17:00
gra nieupr.zaw.
164. OTS Osiek 1 - 3 LZS Bytonia 29 maja 2011 - 15:00
165. LZS Więckowy 4 - 1 Centrum II Pelplin 29 maja 2011 - 14:00
166. KS Rajkowy 4 - 1 GKS Bobowo 29 maja 2011 - 16:00
167. Meteor Pinczyn 4 - 5 Szpak Skórcz 29 maja 2011 - 15:00
168. Orzeł Borkowo 0 - 7 Wisła Walichnowy 29 maja 2011 - 14:00
Kolejka 25 - 4. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
169. Orzeł Borkowo 1 - 6 Sławek Borzechowo 4 czerwca 2011 - 16:00
170. Wisła Walichnowy 2 - 3 Meteor Pinczyn 4 czerwca 2011 - 16:00
171. Szpak Skórcz 4 - 1 KS Rajkowy 4 czerwca 2011 - 16:00
172. GKS Bobowo 1 - 1 LZS Więckowy 4 czerwca 2011 - 16:00
173. Centrum II Pelplin 5 - 2 OTS Osiek 4 czerwca 2011 - 16:00
174. LZS Bytonia 4 - 1 Pogoń Smętowo 4 czerwca 2011 - 16:00
w Zblewie
175. Orzeł Radziejewo 10 - 0 Victoria Kaliska 4 czerwca 2011 - 16:00
gra niepr.zaw. Szczepanek M. 3żk
Kolejka 26 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (61) 
176. Sławek Borzechowo 5 - 0 Orzeł Radziejewo 11 czerwca 2011 - 16:00
gra nieupraw.zw.Kilich A. 6 żk nieopłacona, na boisku 5-2
177. Victoria Kaliska 0 - 3 LZS Bytonia 11 czerwca 2011 - 16:00
nieupraw.zaw.Szczepanek M. 3żk nieopłacona, na boisku 3-2
178. Pogoń Smętowo 3 - 1 Centrum II Pelplin 11 czerwca 2011 - 16:00
179. OTS Osiek 5 - 2 GKS Bobowo 11 czerwca 2011 - 16:00
180. LZS Więckowy 2 - 2 Szpak Skórcz 11 czerwca 2011 - 16:00
181. KS Rajkowy 0 - 0 Wisła Walichnowy 11 czerwca 2011 - 16:00
182. Meteor Pinczyn 6 - 0 Orzeł Borkowo 11 czerwca 2011 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE