Orzeł Borkowo 1 - 2 Meteor Pinczyn 14 listopada 2010 - 14:00

poczekamy zobaczymy :D
 cris77   05.11.2010, 18:41:53
kiedy i o ktorej jest mecz w Pelplinie???
 dzikus30   06.11.2010, 10:06:50
nie wiadomo dokładnie ale pewnie w niedziele bo prawie zawsze gramy w niedziele. zapowiada się dobre widowisko bo jeszcze nikt nie wygrał w pelplinie. życzę powodzenia wszystkim ekipom. pozdro dla chłopaków ze smętowa. niech wygra lepszy. do zobaczenia na murawie :blink: :blink: :blink:
 vandersoja   06.11.2010, 18:39:44
W Pelplinie nikt nie wygrał bo gracie w niedzielę i bierzecie ludzi z V ligi tych którzy nie zagrają w sobotę albo nie grają pełnych 90min.Po wzmocnieniach na wiosnę Rajkowy przyjada po 3pkt,bo w meczach derbowych umiemy zagrac dobrze,tak jak przed laty z Restalem Kulice no i ten mecz w Rajkowach z Wami byliśmy lepsi.
 vandersoja   07.11.2010, 11:23:30
Palant to moze z ciebie ośle.Jak wy macie swoich ludzi w b klasie to ciekawe ze na wyjazdach słabo Wam idzie,a marzyciel to chyba z ciebie bo jak z Nami graliście to nie wiedzieliscie co sie działo na boisku zero kondycji i wgl zero jakiejkolwiek gry z waszej strony!!!Jaką Wy bramkę strzeliliście z wolnego w środek zeby nie słońce i nasza słaba skuteczność to byście dostali baty,każdy ci powie.A z Więckowami to też jak by wam karty sprawdzili to byście nie wygrali :P Tylko KS Rajkowy :love: :love:
 hestia   07.11.2010, 11:58:14
zgodze się z vandersoją.!!!
 vandersoja   07.11.2010, 12:06:16
Do Hestii:Kim Ty kolego jesteś mogę wiedzieć?pozdro
 hestia   07.11.2010, 17:33:12
człowiekiem.. widziałem kilka waszych meczy... ja jestem za toba a ty masz jeszcze jakiś problem??

pozdro dla rajków i bobowa !!!!!!!
 Gilu$   07.11.2010, 18:01:08
Kiedy gra pelplin?
 tczjast   07.11.2010, 18:18:07
Kropisz trochę rozumu i naucz się liczyć kartki i pauzować za nie - to po pierwsze a po drugie to jest liga i gra się na punkty. I pamiętaj gra to się w ekstraklasie a u was to tylko można kopać do przodu i na nią,
Ty się nawet nie nadajesz to prowadzenia taczki a bierki to już wyższa liga..
Pozdrawiam
 vandersoja   07.11.2010, 18:39:32
do Hestii:Ja nie mam kolego do Ciebie problemu po prostu zapytałem z ciekawości.pozdro.Reszty komentarzy nie bedę opisywał bo nie mam zamiaru się kłócić.pozdro dla normalnych
 ozyrys   07.11.2010, 18:40:18
Pogoń musi wygrać!!! ps. sprawdzajcie karty. Bo Centrum gra u siebie i się wszystko wyjaśni czy biorą czy nie z V ligi. Słabi są...tak podsumuję.
 Centrum_   07.11.2010, 22:41:41
Sprawdzać karty może nam każdy nikt u nas w rundzie jesiennej nie zagrał na lewo wieć szukajcie szczęścia :)

ANTY RAJKI :)
 Gilu$   08.11.2010, 12:20:30
Czy w Borkowie są szatnie w tym nowym budynku przy boisku?
 hestia   08.11.2010, 15:31:24
ANTY RAJKI????? o boziu... jacy wy żalowi....
 mazur   08.11.2010, 18:16:33
są szatnie
 Gilu$   08.11.2010, 20:24:48
No to fajnie, bo juz myslalem ze w tym mrozie trzeba bedzie sie na dworzu przebierac. Dzieki za informacje ;)
 krytyk12   09.11.2010, 10:46:00
No i ostatnia kolejka przed nami :roll: ciekawe czy coś się zmieni w tabeli
 specjalmocny   09.11.2010, 19:20:46
mecz bobowo - osiek na 99,9 proc. sie nie odbedzie, boisko zalane i to tak ze napewno nie wyschnie do soboty,jestem zawodnikiem bobowa lecz dziwie sie kierowniknikowi ze nie zrobil nic by mecz rozegrac na boisku gosci,lub wynajac boisko ,ktore jest zglosone do zwiazku.wydaje mi sie ze jesli by podjol takie dzialania odpowiednio wczesnie czyli (poniedzialek)udalo by sie to dopiac,szkoda
 ozyrys   09.11.2010, 21:03:38
No kurka bardzo szkoda.
 ozyrys   09.11.2010, 21:06:53
kombinujcie z tym boichem.
 joma_4   10.11.2010, 13:56:39
vandersoja mam do Ciebie pytanko, niby dlaczego Więckowy miały sprawdzać karty Centrum??

Niszczyciel88   11.11.2010, 08:53:50
Witam wszystkich grajków i nie tylko. Moim zdaniem wszystkie mecze tej kolejki są bardzo ciekawe. przypominam że to tylko zabawa panowie. pozdr dla wszystkich ekip.LZS :love: B
 York19   11.11.2010, 12:40:11
bardzo ciasno pomiędzy 2-7 miejscem wszystko się może zdarzyć - Meteor :love: w rundzie wiosennej zabawa będzie trwała do ostatniej kolejki - widać że ta grupa jest bardzo silna :love: Meteor. Pokuszę się o stwierdzenie, że wszystkie 7-8 drużyn z naszej grupy spokojnie poradziłyby sobie w A klasie - no cóż ale awans to nie taka prosta sprawa. Wszystkim ekipom życzę powodzenia.
 olo10   11.11.2010, 17:42:47
panowie czy odbędzie się meczyk pomiędzy gks bobowem - ots osiek
 jojo_   11.11.2010, 22:11:12
boisko wygląda fatalnie :( ale w bobowie jest wszystko możliwe 8) tym bardziej ze to ostatni mecz, wiec wszystko okaze sie w sobote :)
 ozyrys   11.11.2010, 22:40:58
Przejeżdżam często przez bobowo i widziałem boicho...kurka musicie coś z tym boichem zrobić, trawka fajna ale te kałuże to masakra. Do soboty już nie dużo czasu więc szukajcie sposobów by się odbył meczyk
 specjalmocny   13.11.2010, 16:13:52
bobowo-osiek 7-0
 vandersoja   13.11.2010, 16:23:17
Dobre widowisko szykuje się w Walichnowach gdzie miejscowa Wisła podejmie przyjezdnych z Rajków.Jakby nie patrzeć są to derby gminne i zawsze spotkania miedzy tymi zespołami były ciekawe.Jak dotychczas Wisła wygrała 3 krotnie 2 razy u siebie(3:2,2:1) a raz na wyjeździe (0:2) zaś Rajkowy wygrały 2 razy u siebie (3:2 i 3:2) i zremisowały 1:1 na wyjeździe.Po wynikach widać że moze być jutro ciekawie szczególnie że Rajkowy są w trudnej sytuacji i potrzebują pkt.Zobaczymy czy się uda napewno będziemy walczyć do ostatniego gwizdka.Pozdro dla reszty ekip
 olo10   13.11.2010, 16:49:53
to co było dziś w bobowie to jest kupa smiechu brawa dla kierownictwa gks bobowa
 vandersoja   13.11.2010, 18:31:24
można wiedzieć co się działo w Bobowie?
 krystekstg   13.11.2010, 18:55:55
Vandersoja- boisko w stanie masakrycznym po pierwszej połowie chłopaki grali w wielkim gównie ze tak powiem zero organizacji i przygotowania ze strony gospodarzy(bobowa) i ze sędzia pozwolił rozegrać ten mecz to tez skandal bo to boisko to jezioro i wielkie błoto było. A co do Wyniku osiek grał w 10 od pierwszych minut. Mimo to widziałem ze walczyli do samego końca- nie widziałem ich podstawowych graczy i w bramce bodajrze stał ich obrońca także ekipa nieźle okrojona była- Bobowo wtydzić sie za przygotowanie!
 vandersoja   13.11.2010, 19:26:14
dzięki za info;)Tak wiem boisko Bobowa jest bardzo mokre my też graliśmy u nich 2 tygodnie temu i też chłopacy narzekali no ale cóż Bobowo dostało licencje i nie wiem czy sędzia ma coś do powiedzenia.
 joma_4   13.11.2010, 19:49:37
vandersoja: o co Tobie chodziło z tym sprawdzaniem kart przez Więckowy?
 szczepan   13.11.2010, 20:44:21
GKS Bobowo - OTS Osiek 7:0 (3:0) Sławomir Kobierzyński 3, Daniel Szmyt 2, Maciej Sikora, Mateusz Chyła.
 szczepan   13.11.2010, 20:47:26
Pozdrawiam odważnych "piłkarzy" i aurę, która może wiosną będzie bardziej łaskawa i stanie się sprzymierzeńcem ich miernoty.
 lzs bytonia   13.11.2010, 20:49:11
Brakuje jeszcze w klasyfikacji strzelcow bramek dla Wisły z ostatniego meczu w Pinczynie.
 vandersoja   13.11.2010, 21:16:12
z Więckowami dla Pelplina strzelił Werner ale jaki hehe pozdro dla kumatych
 specjalmocny   14.11.2010, 15:02:30
do krystekstg warunki na boisku byly dla wszystkich taki same,boisko bylo przygotowane tak jak zawsze,nie wiem czego ty sie jeszcze spodziewales,to ze boisko bylo zalane to raczej nasza wina nie jest,aury sie nie oszuka ,troche pokory dla przeciwnika tez by sie nalezalo ,dobrze ze na bramce osieka bronil obronca a nie 60 letni soltys Waszej wsi ,na ataku zagral ks proboscz tez z koniecznosci dla tego bylo 7-0,
 szczepan   14.11.2010, 15:30:13
LZS Bytonia - Victoria Kaliska 3:0, Orzeł Borkowo - Meteor Pinczyn 0:2 (mecz trwa, jeszcze 15 min)
 joma_4   14.11.2010, 16:00:55
z Więckowami strzelił Werner Łukasz. Więc teoria spiskowa Tobie nie wychodzi panie vandersoja
 vandersoja   14.11.2010, 16:52:17
Wisła 5-1 KS Rajkowy!!!Przy wyniku 1:1 sędzia uznał bramkę dla Wisły z 2 metrowego spalonego co przesądziło o końcowym wyniku a na koniec meczu Nas zawodnik dostaje czerwoną kartke a sędzia w protokole wpisuj kartkę dla Walichnów.
 Omek6   14.11.2010, 17:17:33
Dla Więcków strzelił Kosiecki Błażej
 Geniojo   14.11.2010, 17:18:40
Radziejewo- Borzechowo 0-4
 borzechowiak   14.11.2010, 17:19:45
Lider pewnie nia wyjeździe wygrywa w derbach.
 daf07   14.11.2010, 18:48:43
Mecz Szpaka z Więckowami był na równym poziomie. Wielkie podziękowania dla bramkarza Więcków który wybronił wiele bardzo mocnych strzałów, a co najważniejsze rzut karny. Brawo dla LZS za piękny mecz i pozdrowienia dla Skórcza. Do zobaczenia na wiosne wszystkie ekipy :) Pozdro!!
 mazur   14.11.2010, 19:21:40
Bramka dla Borkowa Dytrych Mirosław - Borkowo grało od 65 minuty w 10tkę. Brawo dla chłopaków za walkę szczegónie w drugiej połowie i Brawo dla przyjezdnych kibiców dobry doping
B Klasa. XIII kolejka

LZS Bytonia - Victoria Kaliska 3-0 (0-0)

Bramki: Wojciech Ostanówka, Podolski Leszek, Begier Damian

Ostatnie spotkanie rundy jesiennej w niedzielne popołudnie z Victorią Kaliska zaczęło się o godzinie 13.12. Goście przeciwko nam wystąpili w najsilniejszym składzie. U nas również zestawienie zawodników było optymalne. Pierwszą okazję bramkową mieliśmy po rzucie rożnym. Następnie na bramkę uderzał Damian Begier, ale w obu sytuacjach brakowało skuteczności. W 9. minucie Victoria oddała pierwszy celny strzał na naszą bramkę. W 13. minucie po akcji Leszka Podolskiego mamy rzut rożny. Szanse na zdobycie bramki miał Wojciech Ostanówka. Chwilę później ten sam zawodnik zmarnował okazję bramkową. W 17. minucie trójkowa akcja Dariusz Bławat - Kamil Szarafin - Przemysław Begier i ten ostatni oddał zbyt lekki strzał, który obronił bramkarz Victorii. Mieliśmy przewagę, i bramka wisiała w powietrzu. W 30. minucie Victoria miała rzut rożny i po dośrodkowaniu minimalnie chybił napastnik Victorii. W 39. minucie gry najpierw Wojciech Ostanówka miał szanse na zdobycie bramki, następnie Victoria odpowiedziała groźnym strzałem, który obronił Daniel Machnikowski. Kolejna okazja to znowu Wojciech Ostanówka, który strzela obok słupka. W 43. minucie Damian Begier z rzutu wolnego uderza nad bramką. W tej samej minucie akcję miał Leszek Podolski, ale nieczysto trafił w piłkę. Do przerwy zatem bezbramkowy remis.

Po zmianie stron obejmujemy prowadzenie. Podanie z głębi pola od Dariusza Bławata wykorzystuje Wojciech Ostanówka i jest 1-0 dla nas. Minutę później faulowany w polu karnym zostaje Przemysław Begier, ale sędzia nie odgwizdał faulu. W 53. minucie jest już 2-0 dla nas. Zgranie piłki przez Wojciecha Ostanówkę wykorzystał Leszek Podolski. W kolejnych minutach po rzucie rożnym strzał głową Wojciecha Ostanówki wybija z bramki stoper gości. W 63. minucie prowadzimy już 3-0. Dośrodkowanie z rzutu wolnego zgrywa Wojciech Ostanówka i piłkę z najbliższej odległości pakuje do siatki Damian Begier. Następne minuty to nasza przewaga. Dośrodkowanie wprowadzonego w 2. połowie Daniela Kropidłowskiego trafiło wprost na głowę Wojciecha Ostanówki, którego strzał obronił bramkarz Victorii. W kolejnych minutach Dariusz Bławat oddaje strzał z powietrza nad bramką. Na 4-0 mógł podwyższyć Daniel Kropidłowski, ale mając przed sobą pustą bramkę oddał zbyt lekki strzał. W kolejnych minutach groźny strzał Victorii broni nasz bramkarz, Ostatecznie wygraliśmy z Victorią 3-0.
 daf07   14.11.2010, 22:28:21
Jesteś taki mądry a może chcesz mecz z drugim zespołem z Kalisk? Pamiętaj, mieszkasz tylko w małem betonii która handluje czerwoną ropą.
 lzs bytonia   14.11.2010, 22:53:53
Hehe. Aleś Ty dowcipny "kolego" z Więcków. Spotkamy się na wiosnę. Ciekawe czy przyjedziecie :P
 lzs bytonia   14.11.2010, 23:52:18
Ty mieszkasz w jeszcze mniejszej wiosce, w ktorej oprocz szkoly nie ma nic. Jest zabita deskami !!!
 jelo5679   15.11.2010, 06:02:57
trzeba zwrócić uwagę na Bobowo, po porażce z Pinczynem 9-0 wygrali kolejne 3 mecze bilans bramek 17-0
 pelpliniak   15.11.2010, 10:33:18
Bramka dla Centrum
Jarosław Wojdyr... piekne uderzenie w okienko bramki Smętowa:)
 MmeteorR   15.11.2010, 14:33:30
Bramki Meteor - Drawski, Woloszyn
 kolo98   15.11.2010, 14:53:04
tak zwracamy uwgę na Bobowo że się odrodziło pod koniec rundy będziemy o tym pamiętać gdyż na wiosnę znów pewnie zaczną przegrywać
 cpelplin   15.11.2010, 16:25:00
Brawo Rajkowy, swietna runda ;p
 vandersoja   15.11.2010, 18:47:43
Do cpelplin.A co wy się Nami interesujecie,żal Wam dupe ściska że przegraliście z Nami na boisku???Patrzcie lepiej na siebie,na pierwszy zespół który jest na spadku w V lidze.Macie Najlepszego trenera bo takim jest Pan Leszek Różycki a nie potraficie tego docenić.Panowie pieniądze to nie wszystko!!!!
 jojo_   15.11.2010, 19:26:36
Tyy... kolo98 :p żebyś się jeszcze nie zdziwił na wiosnę ;) heh
 kolo98   15.11.2010, 22:02:55
chciałbym się zdziwić graliście trzy mecze z dołem tabeli w tym dwa u siebie "w błotnistej jaskini lwa" i się podniecacie mimo wszystko życzę wam jak najlepiej pozdro
 lzs bytonia   16.11.2010, 11:02:41
Brakujący strzelcy:

Meteor Pinczyn - Wisła Walichnowy 6-3 (3 bramki dla Wisły),
Wisła Walichnowy - KS Rajkowy 5-1 (5 bramek dla Wisły)
 jojo_   16.11.2010, 17:58:46
chłopie kto tu mówi o podniecaniu?? widzisz żeby komuś tu kisiel leciał? bo ja nie.. więc wyluzuj.
co do boiska, to prawda- jest najgorsze w całej lidze, ale zawsze równe dla obydwu drużyn. (nie wiem skąd jesteś?) ale wydaje mi się, że bajecznego futbolu nie gracie i nie potrzebujecie "stołu" żeby się boiskiem tłumaczyć jak wielu tu na forum... tym bardziej że to tylko b-klasa i każdy może wygrać z każdym i wszędzie...
 kolo98   16.11.2010, 19:41:30
jednak niektórzy się podniecają czytaj wyżej jelo5679
 krytyk12   16.11.2010, 20:33:57
Ty kolo98 skąd możesz wiedzieć ze Bobowo na wiosnę zacznie przegrywać ? współpracujesz z FRYZJEREM czy jak ???
 kolo98   16.11.2010, 21:16:52
wiedzieć nie mogę masz rację ale co roku bobowo piszę że będzie lepiej ale niestety puste słowa w sumie szkoda bo mają dobrą ekipę znam paru zawodników i myślę że może jak by się spieli to może byłoby lepiej