Sokół Zblewo 4 - 2 Kolejarz Chojnice 23 października 2010 - 15:00
Szarża Krojanty 2 - 0 Cartusia II Kartuzy 23 października 2010 - 15:30
Amator Kiełpino 2 - 0 Grom Leśno 24 października 2010 - 13:00
Santana Wielki Klincz 2 - 0 Tęcza Brusy 24 października 2010 - 14:00
KS Grabowo 4 - 5 Huragan Nowe Polaszki 24 października 2010 - 14:00
Sokół Ełganowo 1 - 1 Borowiak Czersk 23 października 2010 - 16:00

Alex   17.10.2010, 19:41:49
Najciekawsze mecze w Krojantach i Kiełpinie.... Trzymam kciuki za Kartuzy i mam nadzieje ze 3 pkt. zostana w Kiełpinie.. Powodzenia
 sokolzblewo   17.10.2010, 22:08:50
no ciekawe mecze:D
 siedem   18.10.2010, 16:27:36
Wie ktoś kiedy jest mecz LKS Sokół Ełganowo - MLKS Borowiak Czersk?
 siwy20   18.10.2010, 22:20:47
klincz teraz dostanie lomot od teczy wszyscy beda jedziemy cala paka do was bujcie sie cieniasy caly autokar ludzi jedzie pociagiem tecza tecza tecza 3:0 najmjej
 fidodido   19.10.2010, 10:38:07
"cały autokar ludzi jedzie pociągiem" :) :) :) Ty siwy20 chyba jeszcze jesteś spity od soboty !!! A po meczu cały pociąg ludzi pojedzie autokarem do Brus - pisząc twoim językiem - ale jaja !!! Zakop sie gościu w kopcu i nie wychodz do wiosny.
 siedem   19.10.2010, 10:45:42
Nikt nie wie kiesy gra Sokół z Borowiakiem?Mecz kolejki w Kiełpinie stawiam 3:0 dla Amatora a debil z Brus nadal się nie uspokoił mimo 4 porażek z rzędu
 sokolzblewo   19.10.2010, 13:01:58
siwy20 to jakas lama....
 bombeer1   19.10.2010, 14:50:37
nie zwazajcie na komenty siwy20 albo jakis dzieciak albo ktos z lesna podsyca atmosfere i robi " nagonke" na tęcze...pozdrowienia dla normalnych
 jedynka   19.10.2010, 23:01:41
siwy20 mega pet buahhhaaaa :D
 Point   19.10.2010, 23:09:40
"cały autokar ludzi jedzie pociągiem" - witaj siwy20, stęskniłam się! :D
 vanGrand   20.10.2010, 13:19:10
bombeer1 dlaczego sugerujesz, że to ktoś z Leśna? później się dziwisz, że komuś to się nie spodoba i zaczyna się wyzywanie!
 Kibic1990   20.10.2010, 16:41:51
Taa siwy20 rozwaliłeś mnie swoim postem xD
 groom   20.10.2010, 18:08:21
ten siwy20 na pewno nie jest z leśna. a klincz nie ma się czego bać bo na mecze tęczy jeździ góra 5 osób są to albo stare dziadki albo młodzi guwniaże jedynie tęcza może dostać oklep . 8)
mam nadzieję że klincz wykorzysta tą sytuację i wygrają ten mecz ponieważ bramkarz lamusów zrobił sobie coś w rękę :( na pewno będzie bronił jakiś inny torba :P klincz klincz klincz co najmniej 3:0 :blink:
 siwyyy   20.10.2010, 18:25:17
''bramkarz lamusów zrobił sobie coś w rękę na pewno będzie bronił jakiś inny torba klincz klincz klincz co najmniej 3:0 '' z całym szacunkiem do Ciebie, ale poziom Twojego ostatniego post'u wręcz powala... :puke:
 POGROM   20.10.2010, 19:26:24
Kolejny siwy lamus z tęczy się znalazł niedługo cała tęcza zsiwieje haha :D
 kacka281   20.10.2010, 19:36:29
Obsady sędziowskie
A-III-49 Sokół Zblewo - Kolejarz Chojnice 23.10 15:00 Staszek Hildebrandt Zabrocki
A-III-50 Kornowscy Szarża Krojanty - Cartusia II Kart 23.10 15:30 Pawłowski K. Rekowski Recław
A-III-51 Amator Kiełpino - Grom Leśno 24.10 13:00 Szulta Stan. Bahr Pawski
A-III-52 Santana Wielki Klincz - Tęcza Brusy 24.10 14:00 Brochocki Grzębowski Nawrocki
A-III-53 Jareks Grabowo - Huragan Nowe Polaszki 24.10 14:00 Grzybek Małecki Pach
A-III-54 Sokół Ełganowo - Borowiak Czersk Liebner Brochocki Brozdowski
 siwyyy   20.10.2010, 22:00:47
Ja tam ani z Brus ani z Tęczy nie jestem, także wyluzuj :P Ale u was w Leśnie widze dobrobyt...internetowi napinacze wyrastają, jak grzyby po deszczu :huh: pozdro dla narmalnych i więcej szacunku dla rywala...nawet tego za którym nie przepadamy :push:
 Luiznazario   21.10.2010, 11:24:08
Teraz przed meczem każdy będzie musiał z łopata biegać żeby odśnieżyc hahah ;D
 bombeer1   22.10.2010, 15:48:42
lesno i kolejarz wygrywaja swoje mecze przez walkower...niestety...
 robaq91   22.10.2010, 19:41:39
Nie ma co się cieszyć,jutro już wszystko wróci na swoje miejsce to pomyłka :)
 koniu063   22.10.2010, 21:04:45
prawie się rozpłakałem...
 patrznasiebie   22.10.2010, 21:09:49
to nie ma Was mobilizować do tego żeby sie teraz litować ale do tego żebyście najpierw pomyśleć a potem sie wypowiedzieć!!!
do koniu063 oj chłopaki przecież nie płaczą!!!! :puke:
 patrznasiebie   22.10.2010, 21:10:42
*żebyście najpierw pomyśleli a potem sie wypowiedzieli!!!
 koniu063   22.10.2010, 22:23:58
napisałem "prawie" a "prawie" robi WIELKĄ różnice!
 patrznasiebie   22.10.2010, 22:28:37
i widzisz sam/sami rozpoczynacie głupą zaczepkę i sie dziwicie,ze tu każdy sie kłóci!
o byłe gówno!!!nie nie!!!
 siwy20   22.10.2010, 22:35:48
a tecza dostanie trzy punkty tez powinna dostac za kartuzie
 GromLeśno_4ever   22.10.2010, 22:38:31
Nie starczy wam ze dostaliscie za Czersk?>
 Luiznazario   22.10.2010, 23:36:40
dokładnie grom leśno!! co za satysfakcja dostać walkowera?!jeszcze z nami by chcieli dostac....księgowa w pzpn się pomyliła i nie zatwierdziła zapłaconych kartek...i tyle. Siwy20 widocznie za mało dostał walkowerów...!
 bartek85   23.10.2010, 19:16:35
To ilu było na zawodników borowiaka na boisku ?
 berti82   23.10.2010, 19:21:07
szarża : kartuzy- 2:0 :D
 Wlad_Zbl   23.10.2010, 19:26:40
Sokół Zblewo 4 - 2 Kolejarz Chojnice

gol dla gospodarzy w 1 minucie, po 10 minutach wyrównanie gości, około 25 minuty prowadzenie gości 2-1..
Pod koniec pierwszej połowy rzut karny dla gospodarzy i wyrównanie na 2-2 i takim wynikiem zakończyła się 1 połowa... około minuty 55-60 ponownie rzut karny dla gospodarzy po zagraniu jednego z zawodników Kolejarza ręką w polu karnym.. 3-2 dla gospodarzy.. Około minuty 65-70 bezmyślne zagranie zawodnika Kolejarza po którym zobaczył czerwoną kartkę. Sędzia odgwizdał faul dla Kolejarza a zawodnik zaraz po gwizdku kopnął zawodnika Sokoła - czerwony kartonik zasłużony. Około 75 minuty kontratak gospodarzy zakończony golem. Pod koniec meczu kilka sytuacji Sokoła ale bez powodzenia. Podsumowując: gdy było 2-1 dla gości myślałem, że Sokół przegra Kolejarz przez kilka ładnych minut siedział na połowie gospodarzy ale bez skuteczności.. Wynik zasłużony chociaż oby dwie drużyny mogły wygrać. Motyw meczu: sędzia w drugiej połowie odgwizdał rzut rożny dla Kolejarza, 2 zawodników głośno krzyknęło "Brawo panie sędzio mamy rzut rożny - typu wow, hurra"
sędzia przywołał oby dwóch do siebie po czym jeden z nich " Ale Panie sędzio my się tylko cieszymy że mamy rzut rożny" hehe :D poziom sędziowania nie za wysoki.. mogło być lepiej, ale znając naszą A-klasę mogło być o wiele gorzej he... Pozdrawiam Wlad_Zbl 8)
 kaczak   23.10.2010, 20:18:34
No Borowiak kończył w 11
 ziombel00   23.10.2010, 20:21:56
..w leśnie krowy biegaja w barwach gromu.po ile bulwy w leśnie? śmierdzi gnojówą u was buuuu..
 kacka281   23.10.2010, 20:34:19
Bardzo fajne spotkanie było dziś w Krojantach. Pozacietym i dość wyrównanym meczu gospodarze wygrali 2-0. poziom sędziowania na 4+. Nie uznane 2-ie bramki dla gospodarzy. Brawo SZARŻA. Gratulacje.
 Grooom   23.10.2010, 20:50:10
ziombel00 nie chuchaj se pod nos, wtedy może Ci i śmierdzi i zarazem masz schizy 8)
 cartusia1234   23.10.2010, 20:52:19
Do kacka281. Kolego to były bramki przy których sędzia podją prawidłową decyzje. Zagraliście bardzo dobry mecz. Pozim tego spotkania był na wysokim poziomie i nie przypominał wogóle że to tylko a- klasa. Pozdrawiamy . Słowa uznania dla waszego ostatniego stopera , przez całą trasę do domu nie mogliśmy się go nachwalić.
 felek   23.10.2010, 20:54:06
Sokól -Borowiak 1-1. do przerwy 1-0 dla sokoła . Po przerwie nie wiem co pisac sedzia wywala 4 zawodników sokoła z boiska szczescie ze za dwie zólte kartki .Trener karol kusaj ,mejer paweł radziszewski daniel cis grzegorz nie wiadomo za co Borowiak gra 25 minut w przewadze 4 zawodników strzela bramke 20 minut prezd koncem , sedzia dolicza 5 minut do regulaminowego czasu. pierwsza połowa sedziowana była w sposób dobry mozna tylko dodac bład sedziego wyrazny przy zóltych kartkach dla dwóch zawodników zawodnik sojkoła depcze po paLCACH zawodnikowi z czerska ten go odpycha i uderza zawodnik sokoła laduje metr dalej co sie dzieje zólta dla sokoła i borowiaka, zenada powinno byc zólta dla sokoła i czerwien dla czerska.druga połowa to popis jednego aktora sedziego oczywiscie sokłll dostyaje dwqie czerwoine kartki w jednej akcji atakuje sokoł zawodnik sokała mija dwóch zawodników borowiaka mija 3 zostaje faulowany sedzia dyktuje rzut wolny dla sokoła jest 5 metrów od akcji boczny podnosi choragiewke bedac 25metrów od akcji po konsultacji główny p[okazuje czerwien zawodnikowi z ełg. nie wytzymuja kolejni zawodnicy w jednej min ucie 2 opuszcza boisko , mało tego widzac ze czersk sobie nie radzi sedzia wyrzuca kolejnych 2 zawodnikóe sokoła z boiska .kibice gosci mówia co on odpierdala co o czym swiadczy. sokoł konczac w 7 zasłurxył na słowa uznania i na 3 punkty tylko dziwi sedziowanie do przerwy ok a po przerwie.....lacznie sedzia pokazal 8 kartek zóltych dla sokoła i 2 dla czerska bo musiał.jedno szczescie ze sokól bedzie grał za tydzien osłabiny tylko jednym zawodnikiem który dostyał czerwona kartke. piszczie o sedziowaniu meczów przez sedziów z borowiakiem po to bardzo podpada . pozdro dla wszystkich zespołow
 grom007   23.10.2010, 20:58:52
no tak w Leśnie chociaż bulwy są,bo w brusach to same buraki :puke:
 kaczak   23.10.2010, 20:59:38
o poziomie sędziowania to mi się nie chce pisac bo szkoda klawiatury... :O zawodnicy z Czerska ok, spoko goście ale przez kalosza zrobiła się niestety nerwówka....
 teczowiec   23.10.2010, 20:59:39
Sędziów to ja lubię ale buronów z Leśna to nie. :P :D :idea:
 ziombel00   23.10.2010, 21:10:25
grooom rajtuzy sie mamie podarły do brus kupic kupic Biedronkaa..a ronkiel macie brukwie?
 Grooom   23.10.2010, 21:31:48
ziombel00 Nie sepleń tyle, być może i mamy, a co twoja mama jest głodna i chce żebyś jej kupił?
 ziomeklesno   23.10.2010, 22:12:56
Do teczowiec: kindżoł, tak wiemy kim jesteś, ty cwaniaku, nie badź taki mądry w gębie.
 teczowiec   23.10.2010, 22:25:46
Ok. NO i co mi brudasie zrobisz. ZIOMEKLESNO LEPIEJ UBIERZ SIĘ DO KOŚCIOŁA POŻĄDNIE BO JAK ŻEBRAK WYGLĄDASZ. Ostatnio jak w niedziele Cię widziałem to myślałem że na proteze zbierasz :P :P :P . Pa syfiarzu :idea:
 kacka281   23.10.2010, 22:28:50
Teraz to widać że to napewno dzieci z Brus i Leśna te posty piszą.
 Kibic1990   23.10.2010, 22:42:24
Weź tęczowiec nie przesadzaj i nie wyzywaj innych, tak samo ziomeklesno i Grooom, już nawet siwy20 się uspokoił i chwała mu za to, bo wstyd nam robił. Jak chcecie się wyzywać to nie na forum. Narka :)
 marcin@   24.10.2010, 10:32:53
ziombel00 po co zaczynasz takie tematy i razem z dziecmi z leśna robisz wioche z forum. Po co to ? ? ? Tęczowiec i reszta z Brus bądzcie lepiej Cicho ,Tęczy nie idzie ostatnio gra a wy jeszcze na forum jakieś napinki zaczynacie lepiej przyjdzcie za tydz na mecz i dopingem pomózcie Tęczy.Pozdrawiam :)
 jedynka   24.10.2010, 10:52:06
o ktorej wyjezdza autobus-pociag do KLINCZA buahahaha
 bartek85   24.10.2010, 12:52:28
dziwię się Panu sędziemu z meczu sokoła z borowiakiem bo jak dobrze pamiętam to mecz nie może zostać rozpoczęty(być kontynuowany) jeżeli w jednej z drużyn jest mniej niż 7 zawodników, bądź różnica pomiędzy ilością zawodników w poszczególnych drużynach jest większa niż 3 a tutaj wszystko wskazuje , że ta różnica wyniosła 4:/

No chyba, że przepisy się ostatnio(w przeciągu 2-3 lat) pozmieniały.
 sokolzblewo   24.10.2010, 15:04:27
wyniki?
 Duendo   24.10.2010, 15:52:31
marcin@
wyzywając kibiców Leśna od "dzieci" sam robisz napinkę...
 fedor24   24.10.2010, 16:33:02
Bulwy z lesna dostaly od Amatora 2-0 i powinni skakac z radosci bo gra byla tylko do jednej bramki,powinno byc 5 minimum ale chyba sedzia sie zlitowal nad bulwami i odpuscil kolejny rzut karny...a kibice lesna dajcie spokoj buractwa wiekszego nie widzialem te pajace miedzy soba sie lali...
 koniu063   24.10.2010, 16:34:43
to u nich normalne :puke:
 fedor24   24.10.2010, 16:37:27
a pilkarze lesna to srednia chyba 1,50 wzrostu strach bylo dmuchnac zeby ktorys nie polecial,a te baletnice caly czas aua aua jak boli o jeju naprawde wiecej smiechu niz gry nie wiem jakim cudem oni sie znalezli w tej grupie bo w pilke napewno grac nie potrafia...mysle ze ich kibice by wiecej pokazli na boisku szczegolnie pan Zenek bez zebow co uderfzal w beben lesna...no ale jak to mowia buractwo jest i zostanie buractwem...a bulwy zgodze sie z kolega ze trafne okreslenie o nich...pozdro dla prawdziwych druzyn
 GromLeśno_4ever   24.10.2010, 17:25:24
Co do meczu GROMU nr 8 z Kiełpina powinien normalnie czerwoną kartkę dostać ,bo rzucił napastnika GROMU w metalowe ogrodzenie , i grał agresywnie a sędzia nic. Fredor jakos najniższy w Leśnie jest Bodzio który kiwał was jak dzieci więc się przymknij lepiej. Najpierw sie śmialiście a potem szybko na policje dzwonicie BUHHAAH pośmiać sie można .A co do sędzi brak słów co się dzieje z PZPN :(
 GromLeśno_4ever   24.10.2010, 17:46:09
A i gratulacje dla Kiełpina;]
 GROM1   24.10.2010, 18:09:05
Lepiej nie pisać nic na temat Kiełpina tak jak tam jeb... nie wiem nawet czym to porażka. Jeśli chodzi o sędziownie w dzisiejszym spotkaniu to w skali 1-6 oceniam na 2 sędziowie to chyba nie wiedzieli po tam przyjechali. Bravo dla zawodników z kiełpina na wiosne zapraszamy do nas. Tylko błagam was nie zabierajcie ze sobą tych waszych kibiców (tzn. dziadków) bo to parodia zeby na meczu dzwonić po policje (śmiech) jeszcze jedna aluzja do kolesia z numerem 8 z kiełpina chłopie zacznij grać w piłkę nożną a nie w rugby na boisku bo w leśnie ci to na dobre nie wyjdzie za dużo cwaniakujesz. (żenada)No i oczywiście pajace z Brus zaczynają napinkę wiecie co dzieciaki to już się robi nudne weżcie sie ogarnijcie i weźcie sie za dopingowanie swojej drużyny

GROM GROM GROM
 jedynka   24.10.2010, 18:09:21
jak grabowo-polaszki
 GROM1   24.10.2010, 18:10:28
Wie ktoś jak spotkanie w grabowie
 grom007   24.10.2010, 18:48:05
zimbell00 naprawdę błyszczysz tekstami,to jest po niżej krytyki,fajnie,ze sie uczysz nowych wyrazów-"bulwa",ale nie musisz aż tak sie tym chwalić kolego.Mi tez jest przykro że twoj klub przegrywa z każdym jak leci.Wyzywając innych od "bulew"raczej swojej drużynie nie pomożesz,ale dobra rób co chcesz.Twoje wpisy świadczą o Tobie samym :puke:

GROM nic sie nie stało za tydzień gramy u siebie powalczmy o 3pkt:D

GROM :love:
 GROM1   24.10.2010, 18:59:15
Apeluje do wszystkich mkibiców LEŚNA nie reagujcie na komenty kibiców z brus to są jeszcze dzieci które chodzą do gimnazjum lub zawodówki i po co z takimi wdawać się w kłotnie. Takwięc ogarnijcie się i tylko

GROM GROM GROM LEŚNO :love: :love: :love:
 grom007   24.10.2010, 19:10:22
Oki ogarniamy sie :D

GROM :love:
 Alex   24.10.2010, 19:40:14
Co do meczu Amator - Grom Leśno... Nigdy nie szukam zaczepki ale musze zabrac glos co do tego meczu. Nie znam zawodnikow z Leśna ale wydaje mi sie ze w tej druzynie "zaczepki" szuka tylko z 3 lub 4 zawodnikow.. reszta wydaje sie ok.. wiadomo ze czasami kazdemu puszcza nerwy ale oni notorycznie prowokowali. Kazda decyzja dobra lub zla byla przez nich komentowana... Kibice przez caly czas krytykowali lub wyzywali sedziow prowadzacych spotkanie. Co do zawodnika nr 8 z Kielpina.. dlaczego nie napiszecie ze sytuacja wygladala nastepujaco... zawodnicy biegli bark w bark, sedzia podyktowal rzut z autu dla nas, nasz zawodnik chcial szybko rozpoczac gre a Wasz kolega nie chcial oddac mu pilki po czym go odepchnal... nasz oczywiscie nie pozostal dluzny i rowniez odepchnal Waszego, ktory nie wpadl na plot tylko odegral przedstawienie zlapal sie za twarz i udawal. Moim zdaniem oboje powinni dostac po zoltej kartce i bylby spokoj. Mam nadzieje ze takich sytuacji bedzie jak najmniej. Pozdrawiam
 sokolzblewo   24.10.2010, 19:48:36
BARDZO SIE CIESZE ZE LESNO I BRUSY PRZEGRALY!!!! DZIECI NEO MOZE SIE UCISZA BURAKI NAJWIEKSZE JAKICH POZNALEM!!!!
 fedor24   24.10.2010, 20:03:32
podzielam zdanie kolegi z zblewa...gramy juz ktorys rok w tej grupie i nigdy nie bylo takich sytuacji na forum...co do teczy mysle ze paru malolatow nie grajacych w tej druzynie pisze na forum bo druzyna na boisku calkiem nawet kulturka no ale do panow z lesna no to boiska sluzy do gry w tak zwany futbol nie do wyzwisk szarpanie i potem obrazania na forum rzadko krytykuje druzyny ale co do lesna to naprawde szczyt buractwa i ciezko sie powstrzymac po tym jak graja i jak pisza na forum...dzieki Bogu jest to druzyna ktora walczy o utrzymanie jak widac nie o awans takze skupmy sie na czolowce i walczmy panowie czerpiac z tego przyjemnosc...pozd
 Kibic1990   24.10.2010, 21:14:05
Ja jestem normalnym kibicem Tęczy :) . A napinki to robią jakieś dzieci czyli siwy20 i tęczowiec, którzy nie mają kultury i wyzywają wszystkich :( - w necie są kozakami a w realu :puke: . Proszę ich nie słuchać, bo tylko psują opinie tęczy i zrażają do nas inne kluby. Pozdro :D
 grzesiek1118   24.10.2010, 21:15:30
do Leśna, żadko kiedy coś piszę bo jak widze na waszą "wojne" z Brusami to mi sie tylko śmiać chce, jak dzieci. Nie wiem czy to piszą Kibce czy piłkarze, mam to gdzies. A co do meczu w Kiełpinie. Panowie z Gromu weźcie sie za gre, a nie napinacie sie na forum a na boisku płaczecie. Nie mówie to o wszystkich zawodnikach Gromu ale o poszczególnych którzy psuli atmosfere na boisku, ciągle jakies gadki...Pozdrowienia dla normalnych
 bartek85   24.10.2010, 21:58:32
a z grabowa to wiadomości zawsze z kilkudniowym opóźnieniem docierają;d
zna ktoś wynik ?
 vip99   24.10.2010, 22:02:31
do grzesiek1118 i do innych ktorzy komentuja ta dziwna napinke pomiedzy lesnem a brusami , panowie : zaznaczam jestem kibicem leśna , musimy niestety troszke wytrzymac z tymi dziwnymi napinkami to spewnoscia sa jakies dzieci ktore dostaly okazje wypowiedzi na internecie, lesno dotad gralo w b klasie sami wiecie jak tam bylo , nie deklasujcie lesna tylko przez to ze pare osob zachowuje sie nie tak jak powinno, dzisiaj bylem w kielpinie i slyszalem ze wyzwiska ze strony kibicow byly zarowno z lesna jak i z kielpina , z obydwu stron byl alkohol wiec wiadomo jak to moze byc, ale tak to juz jest kibice z lesna sa na kazdym meczu i zycze wszystkim takich kibicow ktozy sa na dobre i na zle , bo jak czytam to forum , co niektore drozyny strasza inne cytuje '' klincz bojcie sie bo do was jedziemy autokarem i pociagem to smiac mi sie chce, dzisiaj rowniez bylem na meczu teczy , kompletna porazka , zadnego kibica , nawet prezes nie przyjechal. Ostatnio im nie idzie no ale coz taki sport. I jeszcze raz apeluje nie przekladajcie tego forum na to co sie dzieje na boisku bo lesno naprawde jest wporzadku
 vip99   24.10.2010, 22:07:42
a co do dzisiejszego meczu w kielpinie , sedzia z pewnoscia dopomogl z ta pierwszą bramką :blink: powodzenia w nastepnej kolejce :D
 siwy20   24.10.2010, 22:24:59
teczowiec wstyd mi za ciebie naprawde ty wogole chodzisz na mecze do brus przyjdz lepiej i pomoz chlopakom
 koniu063   24.10.2010, 22:52:48
vip99 chyba nie wiesz co oznacza kibic... bylo dzis nas kilku a to ze jest nas malo to nie zawsze spiewamy ale zawsze jestesmy i to na kazdym meczu...
 vip99   24.10.2010, 23:06:33
do koniu063 dobrze wiem co to znaczy kibic , ale przyznaj na taką miejscowosc jak brusy ,liczba waszych kibicow mowi sama za siebie. Jak lesno gralo z brusami bylo was wielu , kto tam stal, kibice ? chyba nie, bo kolejne frekwencje sa calkiem inne
 vip99   24.10.2010, 23:10:04
do siwy20 przeciez mialo byc 0;3 a jest 2;0 co jest ? kiepski z ciebie typer wynikow :D
 koniu063   24.10.2010, 23:11:31
powiem tak slabo w chu.. z nasza organizacja... mozecie byc z siebie dumni ze u was jest tak a nie inaczej..
 Duendo   25.10.2010, 18:22:01
@tęczowiec
"wkrutce" ... :roll: :huh: :weirdo:
 mar_87   25.10.2010, 19:28:37
piszecie tutaj o forum, ze dzieci sie napinaja itd. ale kto byl na meczu w kielpinie to sobie napewno zdanie wyrobil. kibice z lesna fakt przyjechali w licznym gronie ale zachowanie ich bylo tragiczne. non stop wyzywanie sedziego itd, tak samo gadanie zawodnikow (nie wszystkich) ze z sedzia nie wygraja itd. co do pierwszej bramki to nawet nikt specjalnie nie protestowal wiec sedzia gwizdnal to co powinien. amator powinien jeszcze oprocz tych 2 bramek strzelic ze 4 i do tego miec drugiego ewidentnego karnego, gdzie grom nie mial zadnej dogodnej sytuacji z ktorej powinna pasc bramka. sedzia fakt nie prezentowal wysokiego poziomu ale mylil sie w obie strony, wiec przestancie zwalac tylko na niego bo to juz nie pierwszy mecz gdzie sedzia wam mecz ustawil. wiecej pracy a mniej gadania to moze cos z was bedzie bo jak narazie niestety druzyna z dolu tabeli.
 GromLeśno_4ever   25.10.2010, 20:15:16
mar_87 jak dla ciebie 5 miejsce to dolna część tabeli to naprawde mądry jesteś , a 4 bramek nie mogliście mieć bo GROM miał extra bramkarza;] A goli Grom nie zdobył bo np. na początku meczu piękna okazja Pawła Hamerskiego wyszedł by sam na sam a tu kosa z prawej i lewej strony i ani wolnego ani kartki tylko kontuzja , i bez czołowego napastnika łatwo nie jest , a gdy do tego dojdą nerwy i sędzia to nie ma co sie dziwić. Dobra skończmy temat.
Do zobaczenia w Leśnie.
 fedor24   25.10.2010, 20:33:55
oj a bulwy dalej swoje...po pierwsze walkower z Cartusia bedzie anulowany bo to pomylka w pzpn...takze juz cartusia was wyprzedza bo dojdzie jej 6 punktow po przez drugi walkower anulowany takze juz na 6 spadacie po cym Kolejarz otrzyma na dniach walkowera z Elganowem gdzie takze was wyprzedza takze witamy nie na 5 ale na 7 miejscu niniejszym mysle ze mar_87 chodzilo bardziej o poziom waszej gry rowny dolnej tabeli...mamy juz prawie koniec rundy juz mniej wiecej znamy poziomy druzyn i niestety jak dla nas patrzac na poziom innych druzyn powinniscie rywalizowac w spadkowiczach..
 GromLeśno_4ever   25.10.2010, 20:46:20
Bulwa to chyba ty jak juz i sie zamknij jak nie wiesz z kim rozmawiasz. Zobaczymy juz za 2 tygodnie na którym miejscu bedzie GROM. Raczcie takze zauważyc ze GROM awansował dopiero z B klasy i jak sobie radzi;] w połowie tabeli całkiem nieźle.

GROM GROM GROM!!!
 BOKSER   25.10.2010, 21:30:49
Ej pajace z gR0mÓ,
Jak wam się tak brusy nie podobają to wypierdalać ze starej i z pablo i na swój CPN wypierdalać,
wielkie kozaki kurwa które śpiewaja jebać brusy a po każdym meczu na piwo gdzie przyjeżdżają ?? do Brus.
U nas za dużo ludzi nie ma bo są inne zajęcia, a wy bulwy obierzeta, krowom poscielita i możeta w filcokach na boisko zapsierdalac, ten beben to jakie zastosow w gospodarstwie ma??i wgl co to jest A klasa? ludzie z brus jeżdża na mecze ekstraklasy.
 groom   25.10.2010, 22:03:41
dziwne tu brusy są takie mądre . a jak przyjdzie co do czego to uciekają . co było podczas meczu GROM tęcza - wystarczyło 5 osób i już dało zadyme z brus chyba 10 dostało po ryjach a od nas 1 był lekko zadrapany. do pablo i starej przyjechaliśmy specjalnie ale wy uciekliście jak tchórze . NA FORUM JESTEŚCIE MĄDRZY - PRZEDSTAWCIE SIĘ W REALU TO POGADAMY TROCHĘ INACZEJ!!!!!!!!!!!
 POGROM   25.10.2010, 22:11:41
Taa mądry "BOKSER' lamus z Brus lepiej se przypomnij skąd było na meczu wiięcej kibiców , gdy z wami graliśmy.I skończ z tymi bulwami lamusie jebany bo se inaczej pogadamy! Nara.
 sokolzblewo   26.10.2010, 19:23:26
nie latwiej jak spotkacie sie na trasie brusy lesno i daciie sobie po ryju ? po co piszecie wyzywacie sie tylko robicie wstyd swoim druzynom...
 POGROM   26.10.2010, 21:45:18
To po co musi zaczynać od takiego zdania jak "Ej pajace z gR0mÓ" jak tak pisze to niech się zamknie i nie daje głupich tekstów takiego formatu. Nie tylko mnie to wkurzyło ale i psuje takim czymś całą atmosferę tego forum.
 Grooom   26.10.2010, 22:14:36
Chłopaki z Leśna: Dajcie spokój.
Niech Ci z Tęczy sobie piszą co chcą, przecież wiemy że szukają tylko zaczepki a jak przyjdzie co do czego to nie mają takiej odwagi jak tu na forum.
Nie zwracajmy na nich uwagi, pokażmy że jesteśmy mądrzejsi od nich
 czlowiek__   27.10.2010, 15:26:35
tu się można nieźle uśmiać :D :D |) może napisze dlaczego albo raczej zacytuje :) "Ej pajace z gR0mÓ" "Bulwy z lesna" "z tatą gnój przezucaj" rz* ;p "nie wiesz z kim rozmawiasz" CBA ? jakieś wtyki tutaj wszyscy mają 8) "a co twoja mama jest głodna" "w leśnie krowy biegaja w barwach gromu.po ile bulwy w leśnie?" to jest PRO :D "chyba jeszcze jesteś spity od soboty" "śmierdzi gnojówą u was buuuu.." ja wam polecam chłopaki inna stronę a mianowicie www.mamtalent.pl tam takimi tekstami zawojujecie, kto wie może nawet pófinał :weirdo: