Kolejarz Chojnice 0 - 2 Amator Kiełpino 4 września 2010 - 14:00
Santana Wielki Klincz 1 - 2 Szarża Krojanty 5 września 2010 - 14:00
KS Grabowo 1 - 3 Sokół Zblewo 5 września 2010 - 14:00
Sokół Ełganowo 3 - 1 Cartusia II Kartuzy 4 września 2010 - 16:30
Borowiak Czersk 3 - 0 Grom Leśno 5 września 2010 - 17:00
Huragan Nowe Polaszki 2 - 3 Tęcza Brusy 4 września 2010 - 17:00

Zieloni pozdrawiaja GROM LESNO!:)
 sokolzblewo   30.08.2010, 18:16:30
moze ktos z Leśna napisac jak do was sie jedzie i gdzie stadion? dzieki.
 siedem   30.08.2010, 19:33:26
Czas na drugą kolejkę najciekawiej powinno być w Klinczu stawiam na zwycięstwo Kornowskich 3 : 2

traffik   31.08.2010, 08:35:58
I z Brus musicie sie kierowac na Koscierzyne. 6km od Brus jest wioska Lubnia w ktorej musicie skrecic w lewo (zreszta bedzie znak) i jedziecie 9km i jestescie w Lesnie a stadion znajduje sie na poczatku z lewej strony
 sokolzblewo   31.08.2010, 19:08:59
ok dzieki za informacje
 siedem   03.09.2010, 15:14:27
To zaczynamy od meczu w Chojnicach Gdzie Kolejarz podejmuje Amator stawiam na zwycięstwo gości 1 : 0
 siwy20   03.09.2010, 22:21:17
Tecza jutro 3 punkty musza byc inny wynik bedzie zaskoczeniem
 bombeer1   04.09.2010, 01:32:17
w druzynie Teczy jutro brak kilku podstawowych grajkow wiec bedzie ciezko o 3 pkt..mam nadzieje ze chlopaki sie postaraja i 3 pkt dodamy na konto teczy :D Powodzenia
 sokolzblewo   04.09.2010, 13:33:43
mam pytanie czy moge prosci z kazdej druzyny kogos kto by mi pisal wynik sms-em odrazu po meczu ? prosze o kontakt na gg 9561074 dziekuje
 bombeer1   04.09.2010, 18:02:28
jak narazie poczatek 2 polowy tecza prowadzi z polaszkami 3 do 1 :) Chlopaki utrzymac ten wynik do konca
 bombeer1   04.09.2010, 18:46:50
koncowy wynik polaszki- tecza 2-3 ( 1-2) brawo chlopaki za 3 pkt :D pozdrawiam
 bombeer1   04.09.2010, 18:47:20
sorki mala pomylka do przerwy wynik 1-3 :)
 mar_87   04.09.2010, 19:13:28
Kolejarz - Amator 0:2 (0:0)
 BarcaMan   04.09.2010, 19:14:36
bombeer1 a dlaczego nie było kilku zawodników? Czyżby woleli zobaczyć mecz Chojniczanki z Zawiszą?
 kaczak   04.09.2010, 19:28:06
Sokół-Cartusia 3:1 8)
 bombeer1   04.09.2010, 19:44:06
do BarcaMan : brak kilku graczy poniewaz : 2 graczy na weselu, 1 kontuzja i 1 wyjazd....
 capo2009   04.09.2010, 20:17:11
Huragan - Tęcza 2:3 (1:2)
Bramki dla Tęczy: Mazurkiewicz Dariusz `20, Czarnowski Patryk `39, Lepak Krzysztof `46
 osa_Tęcza   04.09.2010, 20:57:55
bravo Tecza!
 GromLeśno_4ever   04.09.2010, 21:06:52
Zobaczymy jak sobie Grom poradzi bez podstawowych zawodników z powodu wesela. Pzdr Dla Borowiaka :D
 kris25   05.09.2010, 10:46:40
mam nadzieje że GROM pokarze Borowiakowi co potrafi mój typ 2:0 dla GROMU
 kaczak80   05.09.2010, 11:05:50
Sokół Ełganowo po bardzo dobrym spotkaniu zdobył swoje pierwsze punkty 8)
 siwyyy   05.09.2010, 13:16:32
Mati chyba jednak nie jest tak jak mówisz bo czołowy snajper Tęczy, pewnie wiesz o kim mowa...stał w kolejce na mecz Chojna-Zawisza przede mną w kolelejce :P bravo chłopaki za walke i za 3 pkty...MLKS :love: :love: :love:
borowiak czersk - grom lesno 3-0
(3-0) borowiak zagrał ładny mecz chociaż od 50 minuty w 10.
MLKS :D
 siwyyy   05.09.2010, 19:18:27
o Rodzenia.... :unsure:
 kicor   05.09.2010, 19:48:00
Podobno wielki groooooooooooom przegrał . Czy to prawda ???
 Krab90   05.09.2010, 19:49:15
Kto strzelił bramki dla Gromu ?
 Krab90   05.09.2010, 19:50:49
Sorry przegrali do 3:0 cieniasy !!!!!!!!
 osa_Tęcza   05.09.2010, 20:11:56
Marcin doznal kontuzji, ktora wykluczyla go z gry w sobotnim meczu. Mam nadzieje ze na kolejny bedzie gotowy. |)
 koniu063   05.09.2010, 21:09:40
Krab za ten komentarz masz szacunek :D
 GromLeśno_4ever   05.09.2010, 21:16:48
Grom nie przegrał meczu tylko wygrał Sędzia na samym początku faul w polu karnym przywilej pószczona gra Bramkarz Gromu obronił to wraca i karny 0;1 potem 3 metrowy spalony 2;0 a 3 gol normalnie strzelony bo Grom nie maił motywacji i szans wygrania z sędzią.
 marcin@   05.09.2010, 21:47:11
GromLeśno_4ever jeszcze na murawę zwal przegraną gromu ha ha :P:P Byliście słabsi i tyle w temacie
 bombeer1   05.09.2010, 22:19:33
brawa dla wieeeeeeeeeeeeeeeeelkiego Gromu.zagraliscie wysmienity mesz!!!szkoda ze tak malo tylko dostaliscie .....:) a do tego w meczu z WIELKIMI przyjaciólmi :):):) bynajmniej tydzien temu odnioslem takie wrazenie :D:D:D:D:D:D Brawo Boro :):):):) W Brusach bez zmiany , Grom Leśno zawsze ...... :P
 bombeer1   05.09.2010, 22:20:43
ojejku i niestety Grom dostał mecz przez sedziego....tzn przez 3 sedziow w tym samym czasie popelniali bledy :):):):):):)
 GromLeśno_4ever   06.09.2010, 14:43:01
Byłem na meczu i widziałem jak sędziowali nie jestem z Leśna ale kibicuje im szkoda ze PZPN to rozwala
 osa_Tęcza   06.09.2010, 14:55:37
teraz jest 3 sedziow, wiec to raczej watpliwe aby bramki padaly z 2 czy 3 metrowych spalonych.

Moze wy zagraliscie dobrze, a Borowiak po prostu lepiej co?
trzeba umiec przyznac sie do swojej slabszej gry.
tyle. i powodzenia wszystkim w nastepnych meczach.
 Krystian861   06.09.2010, 15:27:31
GromLeśno_4ever: sędzia pomagał Borowiakowi ? dziwne bo większość spornych sytuacji gwizdał na korzyść Gromu. Karny ewidentny, a spalony na 2-0, gdzie był ? Gol padł po wrzutce z boku i strzale główką. Na 3-0 zawodnik nasz ruszył z własnej połowy i strzelił, to tez raczej spalonego nie było. Dziwne jest, że ten sam sędzia po raz drugi sędziuje Borowiakowi (w Brusach także sędziował)...
 GromLeśno_4ever   06.09.2010, 15:35:09
Osa ja byłem na meczu widziałem co sie działo i z PZPN-u nie można być zadowolonym po tym widowisku. A co do meczu przyznam ze grom grał słabiej osłabienie z powodu ślubu 1 z zawodników połowa na nim była i;] Ale naprawde sędziowie cienko.
 Dolar777   06.09.2010, 16:12:13
tez bylem na meczu w czersku. i nie zgadzam sie ze sedzia byl za borowiakiem. sprawidliwi sedziowie byli.
grom nawet nie poradzil sobie zeby strzelic chociaz kontaktowa bramke gdy od 50 minuty czersk gral w 10 po specjalnaym nabiciu pilka zawodnika za co jest zolta kartka a ow zawodnik juz predzej dostal kartke za przewinienie.
i niby jakie oslabienie w gromie bylo ? wszystkie gwiazdy graly...
 fairplay   06.09.2010, 19:53:44
do ludzi z Leśna: kogo z Waszych podstawowych zawodników nie było?bo jakoś nie widziałem większych braków w składzie!!!
 GromLeśno_4ever   06.09.2010, 21:56:25
Napastnika Kurka i połowa składu była na weselu to nie byli w stanie grac na 100 % xD