ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2010/2011 - 17.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2006/2007 - 18.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2004/2005 - 24.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Amator Kiełpino 22 45 14 3 5 62 - 36
2. Cartusia II Kartuzy 22 45 14 3 5 48 - 28
3. Borowiak Czersk 22 44 13 5 4 42 - 18
4. Szarża Krojanty 22 43 14 1 7 50 - 36
5. Sokół Zblewo 22 28 8 4 10 45 - 44
6. KS Grabowo 22 27 7 6 9 42 - 49
7. Santana Wielki Klincz 22 26 7 5 10 37 - 30
8. Tęcza Brusy 22 26 7 5 10 29 - 29
9. Kolejarz Chojnice 22 26 7 5 10 34 - 47
10. Huragan Nowe Polaszki 22 23 7 2 13 30 - 56
11. Grom Leśno 22 19 5 4 13 24 - 41
12. Sokół Ełganowo 22 19 4 7 11 29 - 58
Ostatni komentarz dodał obiektywny_ligowiec 19.07.2011, 15:26:41
* Ilość drużyn spadających z ligi może ulec zmianie



Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (52) 
1. Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 Kolejarz Chojnice 28 sierpnia 2010 - 17:00
2. Tęcza Brusy 3 - 0 Borowiak Czersk 29 sierpnia 2010 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:0
3. Grom Leśno 2 - 1 Sokół Ełganowo 29 sierpnia 2010 - 14:00
4. Cartusia II Kartuzy 2 - 2 KS Grabowo 29 sierpnia 2010 - 17:00
5. Sokół Zblewo 1 - 1 Santana Wielki Klincz 28 sierpnia 2010 - 17:00
6. Szarża Krojanty 6 - 3 Amator Kiełpino 28 sierpnia 2010 - 17:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (52) 
7. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Amator Kiełpino 4 września 2010 - 14:00
8. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Szarża Krojanty 5 września 2010 - 14:00
9. KS Grabowo 1 - 3 Sokół Zblewo 5 września 2010 - 14:00
10. Sokół Ełganowo 3 - 1 Cartusia II Kartuzy 4 września 2010 - 16:30
11. Borowiak Czersk 3 - 0 Grom Leśno 5 września 2010 - 17:00
12. Huragan Nowe Polaszki 2 - 3 Tęcza Brusy 4 września 2010 - 17:00
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (49) 
13. Tęcza Brusy 2 - 1 Kolejarz Chojnice 12 września 2010 - 16:00
14. Grom Leśno 4 - 0 Huragan Nowe Polaszki 12 września 2010 - 14:00
15. Cartusia II Kartuzy 0 - 1 Borowiak Czersk 12 września 2010 - 16:00
16. Sokół Zblewo 2 - 2 Sokół Ełganowo 11 września 2010 - 16:00
17. Szarża Krojanty 0 - 0 KS Grabowo 11 września 2010 - 16:30
18. Amator Kiełpino 3 - 2 Santana Wielki Klincz 12 września 2010 - 13:00
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (108) 
19. Kolejarz Chojnice 3 - 1 Santana Wielki Klincz 18 września 2010 - 16:00
20. KS Grabowo 2 - 4 Amator Kiełpino 19 września 2010 - 14:00
21. Sokół Ełganowo 0 - 4 Szarża Krojanty 18 września 2010 - 16:30
22. Borowiak Czersk 4 - 0 Sokół Zblewo 19 września 2010 - 16:00
23. Huragan Nowe Polaszki 2 - 2 Cartusia II Kartuzy 18 września 2010 - 16:00
24. Tęcza Brusy 0 - 0 Grom Leśno 19 września 2010 - 16:00
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (36) 
25. Grom Leśno 1 - 0 Kolejarz Chojnice 26 września 2010 - 14:00
26. Cartusia II Kartuzy 2 - 1 Tęcza Brusy 26 września 2010 - 15:00
27. Sokół Zblewo 6 - 0 Huragan Nowe Polaszki 25 września 2010 - 16:00
28. Szarża Krojanty 3 - 4 Borowiak Czersk 25 września 2010 - 16:30
29. Amator Kiełpino 6 - 1 Sokół Ełganowo 26 września 2010 - 13:00
30. Santana Wielki Klincz 0 - 1 KS Grabowo 26 września 2010 - 14:00
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (64) 
31. Kolejarz Chojnice 2 - 2 KS Grabowo 2 października 2010 - 14:00
32. Sokół Ełganowo 4 - 1 Santana Wielki Klincz 2 października 2010 - 16:30
33. Borowiak Czersk 3 - 1 Amator Kiełpino 3 października 2010 - 16:00
34. Huragan Nowe Polaszki 1 - 2 Szarża Krojanty 2 października 2010 - 15:00
35. Tęcza Brusy 2 - 3 Sokół Zblewo 2 października 2010 - 15:00
36. Grom Leśno 3 - 4 Cartusia II Kartuzy 3 października 2010 - 14:00
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (44) 
37. Cartusia II Kartuzy 3 - 1 Kolejarz Chojnice 10 października 2010 - 15:00
38. Sokół Zblewo 3 - 0 Grom Leśno 9 października 2010 - 15:00
39. Szarża Krojanty 1 - 0 Tęcza Brusy 9 października 2010 - 16:00
40. Amator Kiełpino 3 - 2 Huragan Nowe Polaszki 10 października 2010 - 12:30
41. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Borowiak Czersk 10 października 2010 - 14:00
42. KS Grabowo 6 - 0 Sokół Ełganowo 10 października 2010 - 14:00
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (57) 
43. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Sokół Ełganowo 16 października 2010 - 14:00
vo,brak kart zawodniczych i dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości
44. Borowiak Czersk 1 - 0 KS Grabowo 17 października 2010 - 15:00
45. Huragan Nowe Polaszki 2 - 0 Santana Wielki Klincz 16 października 2010 - 15:00
46. Tęcza Brusy 0 - 2 Amator Kiełpino 16 października 2010 - 15:00
47. Grom Leśno 2 - 1 Szarża Krojanty 17 października 2010 - 14:00
48. Cartusia II Kartuzy 3 - 0 Sokół Zblewo 17 października 2010 - 15:00
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (94) 
49. Sokół Zblewo 4 - 2 Kolejarz Chojnice 23 października 2010 - 15:00
50. Szarża Krojanty 2 - 0 Cartusia II Kartuzy 23 października 2010 - 15:30
51. Amator Kiełpino 2 - 0 Grom Leśno 24 października 2010 - 13:00
52. Santana Wielki Klincz 2 - 0 Tęcza Brusy 24 października 2010 - 14:00
53. KS Grabowo 4 - 5 Huragan Nowe Polaszki 24 października 2010 - 14:00
54. Sokół Ełganowo 1 - 1 Borowiak Czersk 23 października 2010 - 16:00
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (69) 
55. Kolejarz Chojnice 1 - 0 Borowiak Czersk 30 października 2010 - 14:00
56. Huragan Nowe Polaszki 3 - 0 Sokół Ełganowo 30 października 2010 - 14:30
vo,zawieszona licencja drużyny gości
57. Tęcza Brusy 0 - 1 KS Grabowo 31 października 2010 - 14:00
58. Grom Leśno 0 - 2 Santana Wielki Klincz 31 października 2010 - 14:00
59. Cartusia II Kartuzy 5 - 1 Amator Kiełpino 31 października 2010 - 14:00
60. Sokół Zblewo 3 - 4 Szarża Krojanty 30 października 2010 - 14:00
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (105) 
61. Szarża Krojanty 4 - 1 Kolejarz Chojnice 6 listopada 2010 - 14:00
62. Amator Kiełpino 2 - 4 Sokół Zblewo 7 listopada 2010 - 13:00
63. Santana Wielki Klincz 0 - 1 Cartusia II Kartuzy 7 listopada 2010 - 14:00
64. KS Grabowo 3 - 3 Grom Leśno 7 listopada 2010 - 14:00
65. Sokół Ełganowo 1 - 0 Tęcza Brusy 7 listopada 2010 - 13:00
66. Borowiak Czersk 6 - 0 Huragan Nowe Polaszki 7 listopada 2010 - 14:00
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
67. Kolejarz Chojnice 1 - 2 Huragan Nowe Polaszki 26 marca 2011 - 14:00
68. Borowiak Czersk 1 - 0 Tęcza Brusy 27 marca 2011 - 15:00
69. Sokół Ełganowo 2 - 2 Grom Leśno 26 marca 2011 - 16:00
70. KS Grabowo 2 - 3 Cartusia II Kartuzy 27 marca 2011 - 14:00
71. Santana Wielki Klincz 3 - 2 Sokół Zblewo 27 marca 2011 - 14:00
72. Amator Kiełpino 5 - 0 Szarża Krojanty 27 marca 2011 - 14:00
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (48) 
73. Amator Kiełpino 7 - 0 Kolejarz Chojnice 3 kwietnia 2011 - 12:00
74. Szarża Krojanty 1 - 2 Santana Wielki Klincz 2 kwietnia 2011 - 15:00
75. Sokół Zblewo 5 - 0 KS Grabowo 2 kwietnia 2011 - 16:00
76. Cartusia II Kartuzy 3 - 0 Sokół Ełganowo 3 kwietnia 2011 - 14:00
77. Grom Leśno 0 - 1 Borowiak Czersk 3 kwietnia 2011 - 14:00
78. Tęcza Brusy 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 3 kwietnia 2011 - 14:00
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (37) 
79. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Tęcza Brusy 9 kwietnia 2011 - 14:00
80. Huragan Nowe Polaszki 1 - 0 Grom Leśno 9 kwietnia 2011 - 17:00
81. Borowiak Czersk 2 - 0 Cartusia II Kartuzy 9 kwietnia 2011 - 16:00
82. Sokół Ełganowo 1 - 1 Sokół Zblewo 9 kwietnia 2011 - 16:00
83. KS Grabowo 2 - 3 Szarża Krojanty 10 kwietnia 2011 - 14:00
84. Santana Wielki Klincz 0 - 0 Amator Kiełpino 10 kwietnia 2011 - 15:30
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (61) 
85. Santana Wielki Klincz 3 - 0 Kolejarz Chojnice 17 kwietnia 2011 - 16:00
niestawienie się na zawody
86. Amator Kiełpino 5 - 1 KS Grabowo 17 kwietnia 2011 - 14:00
87. Szarża Krojanty 4 - 3 Sokół Ełganowo 16 kwietnia 2011 - 16:00
88. Sokół Zblewo 0 - 1 Borowiak Czersk 16 kwietnia 2011 - 16:00
89. Cartusia II Kartuzy 5 - 0 Huragan Nowe Polaszki 17 kwietnia 2011 - 15:00
90. Grom Leśno 0 - 0 Tęcza Brusy 17 kwietnia 2011 - 14:00
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (40) 
91. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Grom Leśno 30 kwietnia 2011 - 14:00
92. Tęcza Brusy 2 - 3 Cartusia II Kartuzy 30 kwietnia 2011 - 16:00
93. Huragan Nowe Polaszki 2 - 1 Sokół Zblewo 30 kwietnia 2011 - 17:00
94. Borowiak Czersk 0 - 1 Szarża Krojanty 1 maja 2011 - 16:00
95. Sokół Ełganowo 1 - 3 Amator Kiełpino 30 kwietnia 2011 - 16:00
96. KS Grabowo 2 - 2 Santana Wielki Klincz 1 maja 2011 - 14:00
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (51) 
97. KS Grabowo 4 - 3 Kolejarz Chojnice 8 maja 2011 - 14:00
98. Santana Wielki Klincz 1 - 1 Sokół Ełganowo 8 maja 2011 - 16:00
99. Amator Kiełpino 1 - 1 Borowiak Czersk 8 maja 2011 - 14:00
100. Szarża Krojanty 3 - 0 Huragan Nowe Polaszki 7 maja 2011 - 17:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-5
101. Sokół Zblewo 0 - 3 Tęcza Brusy 7 maja 2011 - 16:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-1
102. Cartusia II Kartuzy 1 - 0 Grom Leśno 8 maja 2011 - 15:00
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (40) 
103. Kolejarz Chojnice 1 - 0 Cartusia II Kartuzy 14 maja 2011 - 14:00
104. Grom Leśno 3 - 0 Sokół Zblewo 15 maja 2011 - 14:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 0:2
105. Tęcza Brusy 1 - 0 Szarża Krojanty 15 maja 2011 - 14:00
106. Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 Amator Kiełpino 15 maja 2011 - 13:00
107. Borowiak Czersk 1 - 1 Santana Wielki Klincz 15 maja 2011 - 16:00
108. Sokół Ełganowo 0 - 2 KS Grabowo 14 maja 2011 - 16:30
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (72) 
109. Sokół Ełganowo 4 - 4 Kolejarz Chojnice 21 maja 2011 - 17:00
110. KS Grabowo 2 - 1 Borowiak Czersk 22 maja 2011 - 14:00
111. Santana Wielki Klincz 4 - 0 Huragan Nowe Polaszki 22 maja 2011 - 13:00
112. Amator Kiełpino 4 - 2 Tęcza Brusy 22 maja 2011 - 14:00
113. Szarża Krojanty 3 - 1 Grom Leśno 21 maja 2011 - 17:00
114. Sokół Zblewo 1 - 3 Cartusia II Kartuzy 21 maja 2011 - 16:00
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (56) 
115. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Sokół Zblewo 28 maja 2011 - 14:00
116. Cartusia II Kartuzy 4 - 2 Szarża Krojanty 29 maja 2011 - 15:00
117. Grom Leśno 0 - 1 Amator Kiełpino 29 maja 2011 - 14:00
118. Tęcza Brusy 3 - 2 Santana Wielki Klincz 29 maja 2011 - 14:00
119. Huragan Nowe Polaszki 4 - 1 KS Grabowo 29 maja 2011 - 13:00
120. Borowiak Czersk 6 - 0 Sokół Ełganowo 29 maja 2011 - 16:00
Kolejka 21 - 5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (56) 
121. Borowiak Czersk 2 - 2 Kolejarz Chojnice 5 czerwca 2011 - 17:00
122. Sokół Ełganowo 2 - 1 Huragan Nowe Polaszki 5 czerwca 2011 - 17:00
123. KS Grabowo 1 - 1 Tęcza Brusy 5 czerwca 2011 - 17:00
124. Santana Wielki Klincz 8 - 0 Grom Leśno 5 czerwca 2011 - 17:00
125. Amator Kiełpino 2 - 2 Cartusia II Kartuzy 5 czerwca 2011 - 17:00
126. Szarża Krojanty 3 - 1 Sokół Zblewo 5 czerwca 2011 - 17:00
Kolejka 22 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (84) 
127. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Szarża Krojanty 12 czerwca 2011 - 17:00
mecz w Pawłowie
128. Sokół Zblewo 3 - 2 Amator Kiełpino 12 czerwca 2011 - 17:00
129. Cartusia II Kartuzy 1 - 0 Santana Wielki Klincz 12 czerwca 2011 - 17:00
130. Grom Leśno 2 - 3 KS Grabowo 12 czerwca 2011 - 17:00
131. Tęcza Brusy 2 - 2 Sokół Ełganowo 12 czerwca 2011 - 17:00
132. Huragan Nowe Polaszki 1 - 1 Borowiak Czersk 12 czerwca 2011 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE