Kolejarz Chojnice 2 - 1 Grom Leśno 30 kwietnia 2011 - 14:00
Tęcza Brusy 2 - 3 Cartusia II Kartuzy 30 kwietnia 2011 - 16:00
Huragan Nowe Polaszki 2 - 1 Sokół Zblewo 30 kwietnia 2011 - 17:00
Borowiak Czersk 0 - 1 Szarża Krojanty 1 maja 2011 - 16:00
Sokół Ełganowo 1 - 3 Amator Kiełpino 30 kwietnia 2011 - 16:00
KS Grabowo 2 - 2 Santana Wielki Klincz 1 maja 2011 - 14:00

BuzZz   23.04.2011, 13:21:05
Powodzenia Grom Leśno na meczu z Kolejarzem :)
Zieloni Łąg :love:
 siedem   23.04.2011, 22:44:10
Wiadomo że najciekawiej będzie w Czersku stawiam na zacięty mecz i zwycięstwo gospodarzy 2:1
 matip   24.04.2011, 14:53:12
Najciekawiej faktycznie będzie w czersku |) jeżeli patrzymy na tabele.W przypadku kiedy Borowiak przegrałby mecz z Krojantami mogłoby w tabeli zrobic sie naprawde ciekawie.Mowi sie że borowiak ma juz pewny awans ale gdyby teraz to krojanty zdobyly w tym meczu 3 punkty to może być różnie gdyż w niedalekiej perspektywie ma jeszcze mecz z kiełpinem a to nie bedzie napewno łatwa przeprawa

GromLeśno_4ever   28.04.2011, 19:35:59
A z resztą nie ma co przewidywać przed nami jeszcze kilka kolejek spotkań i się okaże bo jak narazie prawie wszystko może się zdażyć.
 matip   29.04.2011, 01:48:44
Awans Borowiak i raczej Krojanty.To moje typy
 siedem   29.04.2011, 17:36:10
Kolejkę zaczynamy od meczu w Chojnicach pomiędzy Kolejarzem a Gromem stawiam na remis 1 : 1
 matip   29.04.2011, 21:50:44
mecz ważny dla jednych jak i drugich.Zespól który chce sie utrzymac nie moze tego meczu przegrac |)
Ale widowisko prawdziwe dopiero w niedziele mecz kolejki Borowiak Krojanty.Warto wybrac sie na mecz walka o każdy metr boiska gwarantowana :blink:
 grom007   29.04.2011, 22:45:41
a tak w ogóle ile drużyn spada?
 matip   30.04.2011, 00:25:36
podobno dwie :idea: ale głowy uciac sobie nie dam ze napewno.Cztery spadaly w zeszlym roku :D cos niesamowitego
W tym napewno 1\3 ligi nie spadnie |)
 matip   30.04.2011, 15:48:30
jaki wynik po pierwszej polowie w chojnicach?
 robaq91   30.04.2011, 21:59:08
bombeer1 tecza 3 strzeliła ale 1 do swojej :)

tecza - cartusia 2:3

p.s. szczęśliwie ale 3 pkt
 siedem   30.04.2011, 22:53:58
Dobrze że Ełganowo spadnie bo takich debili trzeba tępić szkoda słów co za drużyna, pseudo trener, pseudo kierownik i zawodnicy słabi i tylko potrafią przeklinać i sędziego wyzywać po co taka drożyna istnieje
 Kowalski   30.04.2011, 22:58:09
Po meczu w Ełganowie chciałem napisać komentarz ale szkoda słów.Ci którzy grali w Ełganowie wiedzą o co chodzi. Mam jedną prośbę do wszystkich drużyn - spuśćmy ich do B-klasy. Ps. Nie mam nic do piłkarzy ale ten trener czy trenerzy robią chłopakom tylko krzywdę. Mimo wszystko pozdrawiam.
 felek   01.05.2011, 09:41:19
jasne szkoda ze nie napiszecie ze trojka sedziów konczuła kurs sedziowski z waszym zawodnikiem jka mieliscie smród to zaraz karnego gwizdał hahaha dlatego tak wygrywacie wszedzie bo gracie wielka padline i tyle ciekawe ile z tych bramek zaaplikowali wam sedziowie moze na ten temat sie kolego wypowiesz a nie obrazasz osoby a kto kogo wyzywa to wyzywa my chociuaz mamy trenera a nie jak wy podstawiacie licencje trenerska ciekawe w ilu meczach tak juz było ??????tak trzymajcie z pomoca sedziów daleko zajdziecie bravo??????
 Cristek   01.05.2011, 09:48:30
Co do meczu w Chojnicach znowu dupy dali sędziowie. Jak mówią do zawodników Kolejarza po imieniu to wiadomo że meczmecz nie był już fair play....
Po meczu sędziowie poszli świętować z kolejarzem niesprawiedliwe zwycięstwo na grillu.
Jak sędziów da się przekupić za 2 kiełbaski z grilla to pozdro PZPN.

ps.Jeszcze 2 żółte kartki dla GROMU za nic pierwsza za to że kapitan zapytał się sędziego ile jeszcze minut a druga bo zawodnicy Kolejarza nie zdążyli sie wrócić a zawodnik Gromu już dośrodkował LOL

PZDR PZPN I NORMALNE KLUBY
 dinho   01.05.2011, 11:48:23
felek sędzie był słaby ale w dwie strony się mylił. Dostaliśmy w tym meczu czerwoną kartkę za darmo. Co do naszej gry to lepiej się nie wypowiadaj bo mieliście w całym meczu problem z przekroczeniem własnej połowy, a stworzone akcje to zrobiliście sobie systemem gry "laga do przodu i może ktoś dojdzie" :P - tak nawet krzyczał wasz pseudo trener. A o uderzeniach z łokcia bez piłki przy kryciu na przykład przy rzutach wolnych itd., chodzenia po stopach, szczypaniu to wogóle się nie wypowiadam bo to patologia jest. Tak się nie gra w piłkę panowie. Nic tylko chamstwo,
B- klasa czeka na was, a tam już was inne rzeźniki waszego pokroju przejadą!!!
 Mateo5   01.05.2011, 11:56:51
do Cristek
Jeden wielki LOL. Twoja wypowiedź jest żenująca i wyssana z dupy. I po co wznosisz takie komentarze? Jedyni, którzy dali dupy to Wy. Druga żółta kartka była dla Waszego zawodnika, bo wybił wolny przed gwizdkiem gdy sędzia odsuwał naszego zawodnika od piłki a Wasz chciał go nabić (i nie trafił). Co do grilla osobiście na nim byłem razem z innymi zawodnikami Kolejarza. Sędziowie wyszli z szatni gdzieś 15 minut po Waszym wyjeździe więc jak mogłeś widzieć, że jedzą z nami kiełbaski. Nigdy jeszcze nie doszło do takiej sytuacji.
Co do samego meczu. W pierwszej połowie nasz napastnik nie wykorzystał trzech stuprocentowych sytuacji (w tym główka na pustaka). Wy oprócz bramki mieliście jeszcze ładny strzał z dystansu, czyli do przerwy powinniście przegrywać przynajmniej dwoma bramkami. W drugiej połowie mieliście tylko farfoclowaty słupek w ostatniej minucie a tak kopaliście się po czołach. Przegraliście zasłużenie i cieszcie się, że tylko 1-2.
To prawda, my byliśmy słabi, ale Wy byliście jeszcze słabsi.
Pozdrawiam
 siedem   01.05.2011, 13:20:56
"felek"żal mi ciebie po pierwsze w naszej drużynie żaden zawodnik nie ma papierów sędziowskich a że zagraliśmy słaby mecz to fakt ale wy w ogóle nie graliście w piłkę tylko "kopnij biegnij". O dziwo wszystkie drużyny was nie lubią i za każdym razem sędziowie są przeciwko wam, naprawdę bardzo jest mi was żal...
 osa_Tęcza   01.05.2011, 16:58:42
Kartuzy miały u nas troche szcześcia xd
co nie zmienia faktu ze my gralismy słabo i nieskutecznie.

Wolinek4   01.05.2011, 20:42:21
do cristka.Facet ty chyba na innym meczu byłeś,bo w chojnicach napewno nie.Gdy do was przyjeżdzają grać to gwizdki sędziów brzmią częściej na kożyść leśna także przestań pisać bzdury.Macie dość ciekawą ekipę choć jeszcze nieograną na tym poziomie.
 David3   01.05.2011, 23:22:08
Do Cristek:

Gra była wyrównana Sędziowie robili to co zawsze ;)) I Może odpuść sobie to całe spinanie, jak chciałeś Kiełbachę wystarczało tylko powiedzieć ;P narka do B Klasy ;p Tam będziecie pasować ;)
 szczean   01.05.2011, 23:48:27
Hit tej kolejki odbył się w Czersku. :roll: :roll: Gdzie miejscowy BOROWIAK podejmował SZARŻĘ z Krojant.Mecz prawdziwej walki :O :O . Jadnak to przyjezdni z Krojant okazali sie tego dnia lepszym zespołem... :| :| :| ....A druga połowa w wykonaniu szarży to popis prawdziwej gry :blink: . Gospodarzom zostało tylko się modlić aby ten wynik został. :push: Niewykorzystanych akcji było kilka... Na drodze stawał bramkarz gospodarzy , albo poprzeczka -słupek.. :@ . Czy po następnej kolejce jest to możliwe aby pirwsze trzy drużyny miały po 37 pkt :D :D ? Myślę że tak :idea: :idea: :idea: Pozdrawiam wszystkich.
 szczean   02.05.2011, 00:09:18
Do bombeer1. Podejrzewam kolego że jesteś z Brus jak nie umiesz uczciwie napisać końcowego wyniku to nie pisz :D :D :D . Bo po Twoim wpisie że wygraliście z Cartusią to niektórzy ułożyli sobie już tabele :@ :@ :@ . Proszę uczciwie robić wpis. :puke: Pozdr.
 weoly   02.05.2011, 09:23:16
A co do meczu Borowiaka z Szarza...kto byl lepszy???
 matip   03.05.2011, 01:20:33
w tabeli naprawde zrobilo sie ciekawie.tu nic nie jest rozstrzygniete.Byłem na meczu w chojnicach i to prawda ze zespol kolejarza mogl wygrac wiecej .Faktycznie zagrali słabo ale grom to jeszcze slabsza druzyna |) wiadomo wy nigdy nie mozecie sie pogodzic z porazka :huh: przykro :D w każdym meczu nawet gdy dostajecie sromotne lanie piszecie ze to ze tamto i wogole przeciwko wam byli wszyscy...żal
pozdrawiam wszystkie normalne druzyny
 matip   03.05.2011, 01:27:46
w czersku mecz zawzienty.Od poczatku spotkania to zespól gospodarzy wydawało sie że jest zdecydowanym faworytem szczegolnie patrzac na obraz pierwszych25min.Borowiak grał madrze i szanował piłke .Po okresie pól godz zdawalo sie jakby zespol gosp opadl z sil. w drugiej połowie dominacja zespołu z krojanti dwie i jeszcze 3 barzdzo dogodne sytuacje szarzy po ktorych nie wiadomo czemu nie padaly bramki.Borowiak mial w drugich 45min jedna dogodna sytuacje.Dzieki takiemu wynikowi na szczycie robi sie bardzo ciasno i podejżewam ze walka o awans bedzie toczyla sie do ostatniej kolejki
 berti82   03.05.2011, 12:34:44
w czersku zasłużenie wygrała szarża :D .po opisie meczu przez ''matipa" nic nie trzeba dodawać.
A co sie dzieje ze Zblewem ,taka dobra drużyna czyżby odpuściła ,niewierze .może ktoś coś napisze na ten temat. :blink:
 zico22   05.05.2011, 00:42:07
matip, dużo wiesz o tej klasie i dobrze piszesz jak Ty to robisz że opisujesz kilka meczy danej kolejki.Nara.Pozdro.