O której mecz w Gdyni ?
 obserwator_baltyk   05.06.2010, 18:33:28
17.00
 kp_sopot_xD   06.06.2010, 19:41:06
kp przegralo chyba 5.1 ale bylo zamieszanie i mozliwe ze bedzie walkower dla Sopotu .
 Rabii   06.06.2010, 19:45:08
czemu vo ?
 Rabii   06.06.2010, 19:50:35
Dobra już wiem.
 Kranjcar   06.06.2010, 19:55:20
Przeciętny mecz w Gdyni, 5:1 dla miejscowych. W Bałtyku grało 6 zawodników z meczu z Arki, w tym 4 w ponad 80 minut w dwóch meczach. Brak legitymacji niektórych piłkarzy Bałtyku. Kp walczyło dobrze w drugiej połowie czego efektem była bramka na 3:1.

Pozdrawiam Sopot i Gdynię
 Rabii   06.06.2010, 19:58:29
Czyli Joell miał racje ;]
 Joell   06.06.2010, 20:26:33
Brawo Sopot :idea:
 obserwator_baltyk   06.06.2010, 20:45:27
Z Bałtyku wszyscy mieli legitymacje i nie będzie żadnego walkowera bo wszystko już jest jasne...
 Kranjcar   06.06.2010, 20:46:30

Jeszcze godzinę temu były zdjęcia jak i informacje kto ile grał z Arką II Gdynia (94) |)

Pozdrawiam Gdynię :blink:
 Rabii   06.06.2010, 20:50:58
No jakby nie patrzeć to troche to dziwne. Nagle wszystko znika z futbolowa Bałtyka i wgl ;)

Pozdro.
 kp_sopot_xD   06.06.2010, 21:49:32
`- haha bez kitu po prostu nie da sie tego oszukać ze zawodnicy ktorzy grali w sobote w meczu z Arka grali tez i dziś więc wszystko jasne ; ))
 sokrates   07.06.2010, 09:56:10
do kp sopot zamiast szukać afer to zacznijcie grać ,bo w zeszłym roku graliście lepiej .Zmieńcie może trenera bo zamiast was trenować to tylko dbał owasz świeży oddech paląc papierosa na płycie boiska -pewnietak robi teżna treningach.wygrał lepszy bo po30 min. w was została tylko ambicja kondycja ulotniła się.w bałtyku nie grają cyborgi lecz tacy sami rówieśnicy jak wy.gracie dla siebie nie dla trenera i tylko praca pomaga osiągnąc wynik a szukanie afer.trener weż się do pracy za którą płacą rodzice.
 kamilOR   07.06.2010, 11:30:25
To jak? Wynik jest pewny czy jest możliwy walkower?
 krugiel   07.06.2010, 11:36:38
to nie ladnie baltykowcy
 krugiel   07.06.2010, 12:00:40
mecz baltyk -sopot to kolejny przekret druzyny z gdyni wiem ze to nie pierwszy mecz w ktorym zawodnicy baltyku sa forsowani przez szkoleniowcow wiec pytam sedziow i opiekunow druzynczy mozna grac mecz w pelnym wymiarze czasu dzien po dniu praktycznie tym samym skladem panowie nie budujcie swojego wizerunku kosztem podopiecznych przed nimi dopiero duza pilka a rodzicom proponuje zejsc na ziemie
 jeżżżyk   07.06.2010, 13:05:33
Juniorzy Młodsi: Arka SI - Bałtyk 0:2
niedziela, 06 czerwca 2010 07:01 Zlom0
Zespół Bałtyku, w którym występują zawodnicy z rocznika 1993/94 od dłuższego czasu nie ma sobie równych w rozgrywkach PLJB. W minioną sobotę nasi juniorzy grali w roli gościa na Narodowym Stadionie Rugby, a ich przeciwnikiem była faworyzowana Arka Gdynia SI, w której występują chłopcy urodzeni w 1994 roku. Biało-niebiescy kolejny raz pokazali, że są w stanie ograć każdego, wygrywając z rywalami zza miedzy 2:0!

Obydwa zespoły rozpoczęły spotkanie z zamiarem zdobycia kompletu punktów, wkładając w mecz dużo wysiłku i zaangażowania. Po bezbramkowej pierwszej połowie, w samej końcówce spotkania Bałtyk otworzył wynik, a już chwilę później nasi juniorzy cieszyli się z dwubramkowego prowadzenia, które utrzymali do ostatniego gwizdka sędziego. Gole dla Bałtyku zdobywali: Oskar Serocki i Przemysław Białk; przed przerwą boisko opuścił kontuzjowany Tomasz Byszko, a w 79. minucie meczu za drugą żółtą kartkę do szatni zszedł Bartosz Sieradzki.
Biało-niebiescy zagrali w składzie:

DOMERADZKI - SIERADZKI (79' CZERWONA KARTKA), SEROCKI, BIŃKOWSKI, OGRODOWICZ - BYSZKO (39' SKIENDZIEL) (76' TOMECKI), BIAŁK (K), CZERWIONKA (76' MOŻEJKO), SZCZEPKOWSKI (67' KONKOLEWSKI) - ICKIEWICZ (76' KRAJNIK), MAŁACHOWSKI (60' BRUSZCZAK). Mecz trwał 2 x 40 minut.

Derby na szczeblu juniorskim przyniosły kolejne 3 punkty, a Bałtyk 1993/94 umocnił się na 5. pozycji w PLJB. Dziękujemy juniorom za walkę i zaangażowanie oraz bardzo dobrą grę w końcówce sezonu!

O kolejne zwycięstwo podopieczni Karola Złonkiewicza będą walczyć w środę, 9 czerwca, o godzinie 15.30 (tuż przed meczem seniorów z Unią Janikowo). Do Gdyni zawita KP Starogard Gdański. Powodzenia!

Rabii   07.06.2010, 15:18:32
Sokrates:
Uważamy, że nasz trener jest bardzo dobry ;]. Każdy człowiek może mieć nałóg. Jego wybór. O kondycje sie nie martw.
 riddik   07.06.2010, 15:38:30
To co robi Bałtyk to żenada.Wynik za wszelką cenę.Tak na dobrą sprwę to sami siebie oszukują. :( :( :(
 Albert   07.06.2010, 16:05:11
Kp Sopot już kombinuje zeby zdobyc te 3 pkt, bo 7 mecz z rzedu to porazka :D :D :D
 Rabii   07.06.2010, 16:13:35
Niema co kombinować, jak to bałtyk kombinował kolego ;].
 nexro   07.06.2010, 17:10:26
Wydaje mi się, że Bałtyk ma tylu graczy, aby ograć 2 mecze :P Czas pokaże :)
 remiczek   07.06.2010, 17:17:39
Nie wiem dokładnie czy to prawda z Bałtykiem ale jeżeli tak to spójrzcie na to z drugiej strony.
Piłkarze Bałtyku byli zajechani po arcytrudnym meczu z Arką więc Kp Sopot grał ze zmęczonymi zawodnikami więc teoretycznie powinien mieć łatwiej.
 Albert   07.06.2010, 17:27:39
To jest wlasnie kombinowanie Kp Sopotu o te 3 pkt. Bo jakby nie patrzec wygrali skladem Baltyckim, a to ze grali z arka to nie powinno miec jakiegos znaczenia.
 Rabii   07.06.2010, 18:08:07
Dobra, już skończ tą gadkę na temat Sopotu. Przegraliśmy i tyle. Może będzie vo, może nie.
Jak to powiedział nexro, czas pokaże i przestań wzniecać Albert nerwową sytuację ;]. Raz napisałeś i raz starczy. Po co sie powtarzasz.
 kp_sopot_xD   07.06.2010, 20:14:02
`- remiczek - teoretycznie tak . ale ci z meczu z Arka pograli 40 min na 100 % ustalili wynik do przerwy i po przerwie w puszczali tych co powinni grac od początku .

` - A do Alberta weź w końcu ucisz się bo za bardzo tu się spinasz nie chodzi o te 3 pkt tylko o to żeby udowodnić że przekręty jednak są . stwierdzając tą rundę to możecie się w 100 procentach zgadzać bo nic nie gramy i taka jest prawda . liczymy teraz na dobry obóz i w roczniku 92 postaramy się na pewno .

` - Pozdrawiam wszystkich ; )) `
 remiczek   07.06.2010, 20:34:05
Ja myślę że jak zagrali na stówę z Arką i wygrali to nie mieli sił żeby zagrać na stówę z wami. a po za tym do przerwy było tylko 2:0 a po przerwie niby Ci rezerwowi strzelili 3 bramki
 kp_sopot_xD   07.06.2010, 21:23:39
` - z tego co widzialem to po przerwie wchodzil tez pierwszy sklad tylko ci troche slabsi a dopiero potem pozostali . wgl dziwne ze sedziego na dodatek nie bylo . .
 kp_sopot_xD   07.06.2010, 21:24:41
` - Wgl to koniec tematu co bedzie to bedzie ; D `
 Rabii   07.06.2010, 21:31:21
Dokładnie. Niema sie co spinać :)
 Albert   07.06.2010, 22:18:35
Ale co wy tak na ten baltyk sie uparliscie, ze graja 2 mecze? To tylko powinno wyjsc na wasza korzysc, bo zawodnicy sa juz zmeczeni i nie dadza z siebie 100 %? To nie sa przekrety, takie jak zawodnik ze starsza data na karku..
 Rabii   07.06.2010, 22:31:39
Jak grałem w KS Olivii (zajebistej, już nie istniejącej 93), to grałem często w I i w II oby dwa z 1 składu dzień po dniu i jakoś nie byłem drugiego dnia zmęczony ;)).

Pozdr.
 kp_sopot_xD   08.06.2010, 08:43:35
` ty naprawde albert nie rozumiesz ze jeden zawodnik moze grac tylko przez 80 min nawet jak by chcial grac w 2 meczach a paru z nich gralo w pierwszym meczu 80 min i w naszym co najmniej 40 min wiec cos jest nie tak i tylko o to chodzi . nie o zadne 3 pkt czy tam ich nie lubimy .

i juz koniec bo nie chce mi sie juz pisac na ten temat zacznijmy nowy na zaleglych meczach .
 jeżżżyk   08.06.2010, 10:59:34
5. Zawodnik do lat 19 w tym samym terminie moŜe wystąpić w co najwyŜej dwóch
druŜynach tego samego klubu w wymiarze łącznym czasu odpowiadającym jednym
zawodom w klasie rozgrywkowej, do której zawodnik został zgłoszony zgodnie ze swoją
kategorią wiekową. W przypadku uprawnienia do gry w druŜynie seniorów swojego klubu
zawodnika kategorii junior B, zawodnik ten moŜe wystąpić łącznie 90 minut w dwóch