Korona Żelistrzewo - Bałtyk II Gdynia 15.05.2010 11:00
Kaszuby Połchowo - Cisowa Gdynia 15.05.2010 13:30
Gryf Wejherowo - Eko-Prod Szemud 16.05.2010 11:00
Gryf Wejherowo - Eko-Prod Szemud 1
 modo93_OR   09.05.2010, 22:26:33
Orkan Rumia - KP Jantar Sopot 1
 kaszebp   14.05.2010, 19:30:37
Kaszuby 4:3 (0:3);p Cisowa .. słaby mecz Połchowa w 1 połowie. 2 połowa to walka Połchowa, świetna gra stopera, pomocników napędzających grę, napastników którzy zachowali zimną krew i powrót głównego zawodnika na boisko złożyły się na taki wynik korzystny dla Kaszub
 modo93_OR   14.05.2010, 20:33:10
gratki ; )
 adamin   14.05.2010, 21:47:45
Dziękuję wam chłopaki za wspaniałą grę w pierwszej połowie nam nie wychodziło ale w drugiej pokazaliśmy klasę to my byliśmy górą pamiętajcie jak chcemy to umiemy

KASZUBIA POŁCHOWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love: :love: :love:
 adamin   14.05.2010, 21:54:10
chciałem powiedzieć że zawodnicy z cisowej to debile do potęgi entej !! Nie macie za grosz szacunku ani godność żeby grać w piłkę powinniście się wstydzić !!!.

Do zawodnika z cisowej o numerze 10 gościu masz szczęście że mnie tak mocno bolała ręka bo byś miał przesrane i nauczyłbyś się grać i kopać w piłkę a nie skakać po przeciwnika ręce powinnieneś się wstydzić nie masz za grosz szacunku 8)
 morgi93   15.05.2010, 09:22:19
hahah kolejny mecz połchowa na przekrętach :D:) w redzie grali taką padake a z cisową potrafili się podnieść z 0:3 ?Zaraz powiedzą że po przerwie grali nie ziemski futbol :p
 mmmmmm   15.05.2010, 10:15:24
morgi jesteś żałosny i tyle Ci powiem, był na tym meczu jeden z zawodników Korony może napisze że nic nie było na przekrętach jak to czyta..
wszyscy mówicie że na przekrętach gramy to nas sprawdźcie, to chyba nie jest wielki problem..
a zawodnicy z Cisowej mogą potwierdzić że drugą połowę zagraliśmy o wiele lepiej, nie był to wspaniały futbol , ale była walka..
a Ty morgi jak nie wiesz to się nie odzywaj bo żal mi takich dzieci jak Ty..
powodzenia dla Cisowej w meczu z Koroną ; ]
 adamin   15.05.2010, 10:28:54
Haha morgi jesteś śmieszny jeśli uwaasz że połchowo grało na przekrętach to się mocno mylisz ,co wy macie do tego połchowa zazdrościcie nam czy jak weźcie się zajmnijcie grą a nie krytyką innych zespołów, jeśli uważacie że graliśmy na przekrętach to czemu nie sprawdzacie ??? co ja wiem czemu bo to by wam gówno dało 8) 8) powiem ci morgi żal mi ciebie bo ciebie rodzice chyba nie kochają :D :D :D
 Malagut   15.05.2010, 11:12:11
wchodząc na druga połowe gralismy tym samym składem co w pierwszej. wiec nie gadajcie głupot. I morgi zastanów sie co mówisz.
 Redzianin93   15.05.2010, 11:22:53
brawo dla Połchowa z 3-0 na pewno było ciężko !!!!!! :blink:
 nexro   15.05.2010, 11:27:35
Po co sprawdzać jak dostaliście dyszkę? A przekręty u Was są, bo byłem parę razy u Was :)
 boss_cisowa   15.05.2010, 11:47:26
ja moge tylko powiedziec że 2 polowa w naszym wykonaniu nie byla wcale taka zła . Zawodnicy z połchowa mieli wiecej determinacji i szczęscia. Szkoda mi tylko że czasem gospodarze nie grali dokonca fair . o przekrętach nie ma raczej co mówić , zaden z nich nie wydawał sie ani starszy ani lepszy do pozostalych.
Powodzenia.
 KORONAZELISTRZEWO   15.05.2010, 13:05:05
Korona Żelistrzewo - Bałtyk 1 : 1
 lissek   15.05.2010, 13:06:53
Korona Żelistrzewo 1:1 (1:1) Bałtyk II Gdynia

Część spotkania przeważała jedna drużyna, a część druga.
Początek pierwszej połowy, piłka zmierzała w kierunku pustej bramki drużyny z Gdyni i niestety zatrzymała się na kałuży. Później bramka na 1:0 dla Żelistrzewa, piłka dograna se skrzydła i napastnik gospodarzy zamienił ją na bramkę. Chwile później z 35m zawodnicy przyjezdni wykonywali rzut wolny z prawej strony boiska, piłka lobem leciała w kierunku bramki i niestety wpadła, bramkarz częściowo źle ustawiony, ale nie można mieć do niego pretensji. Pierwszą połowę przeważali zawodnicy z Żelistrzewa, jedna nie zaliczona bramka, minimalny spalony i kilka innych akcji. W drugiej połowie zaczęło się szarpania zawodników z Bałtyku, ta połowa należała do nich, ale oprócz wielkiej walki obu zespołów i poprzeczek chyba dwóch przyjezdnych nic ciekawego się nie wydarzyło.
Pozdrawiamy wszystkich niedowiarków, urwaliśmy punkty liderowi, hehe :)
 nexro   15.05.2010, 13:08:25
Brawo! :idea:
 morgi93   15.05.2010, 13:22:44
mmmmm załosny to ty jesteś ale na boisku :puke: .Jakos nie nic nie pokazałes z Orletą :) :love: bravo Korona :love: graliscie znow na tym małym boisku /
 lissek   15.05.2010, 13:23:37
Ta, niestety. Też nam sie to nie podoba ; /////
Szczerze mówiąc gdyby nie ta kałuża na tym małym boisku mecz byłby wygrany, hehe :D
 mmmmmm   15.05.2010, 13:25:30
morgi moze nic nie pokazalem na boisku bo moze nie gralem w tym meczu co? ale to taki szczegol..
ciezko mi bylo pokazac o kulach. brawo dla Ciebie morgi
gratki dla Korony..
 TAG_93   15.05.2010, 13:54:46
Żal mi was połchowo...nie grales bo chodzisz o kulach ?heh i tak jestes slaby,bo gdybys umial grac w pilke to nie gral bys w Kaszubii :D wiec sie tak nie spinaj bo tu jests taki kozak a w 4 meczach straciliscie 23 bramki :huh: ( to jest twoj powod do dumy ? )
 mmmmmm   15.05.2010, 14:01:24
chcialbym z Toba pograc..
to ze gram w Kaszubach to nie znaczy ze slaby jestem..
potrafimy wygrac z Sopotem i z Gdynia wiec chyba az tak zle z nami nie jest..
moze to nasz powod do dumy..
gowno Cie to obchodzi ; p
nie wyszedl nam mecz z wami, ale przypomnij sobie wynik na jesien.. hmm ile bylo 2;2?
 mmmmmm   15.05.2010, 14:03:22
a gram w Kaszubach bo nie jest latwo dojechac z mojej miejscowosci do jakiegos miasta i tam grac, a na pewno bym sobie poradzil zreszta jak wiekszosc zawodnikow z Polchowa
 kaszebp   15.05.2010, 14:32:35
weź lepiej przyjeżdżaj na mecze i oglądaj je niż piszesz jakieś bzdury o przekrętach... ;/
 _KaszuB_   15.05.2010, 15:46:55
Połchowo zagrało dobry mecz i tyle. 8)
 kibic-KP   15.05.2010, 16:36:13
Brawo dla korony a morgi ma po ryju jak go spotkam.
 kaszebp   15.05.2010, 17:01:54
hehe chyba nie ;p
 boss_cisowa   15.05.2010, 18:05:35
KaszuB_ 15.05.2010, 15:46:55

Musze sie z Tobą nie zgodzić nie zagraliscie wcale dobrego meczu wasze bramki padly głownie po wykopach do przodu wiec nie mów że zagraliscie dobry mecz. My gralismy w pilke a wy kopaliscie ją do przodu. graliscie ambitnie i za to macie ode mnie gratulacje.

brawo dal korony widac nieźle se radzą : )
 Turek_BG   15.05.2010, 18:18:30
jak Orkan Rumia - KP Sopot ??
 karwan   15.05.2010, 19:03:46
2-0 dla Orkanu
 kp_sopot_xD   15.05.2010, 20:09:26
` - Orkan Rumia 2-0 KP Sopot .

` - Mecz (wyrównany) * ale jednak raczej my byliśmy przeważającą drużyną (Sopot) niestety bramki stracone duże szczęście gospodarzy . ` - ogólnie mecz stał na dużym poziomie czego nie było w naszych ostatnich meczach . ` - powoli wychodzimy z kryzysu i liczymy na pierwsze pkt w tym sezonie . ; ))

` - Pozdro Orkan ! . ; DD

` - KP :love:
 cisva   15.05.2010, 21:28:06
Orlęta Reda - OKS Janowo 4:2 :D mysle ze przewaga byla po stronie Redy , niestety na mecz nie dotarł sedzia .
 PionekOKSJanowo   15.05.2010, 21:38:32
Orlęta Reda - OKS Janowo 4:2(2:1)
Mecz wogle bezsensuu,mecz sędziował trener Redy i wiadomo czego było sie spodziewać i przed meczem jescze powiedział tekst"Faworyt jest tylko jeden".Więc niema o czym więcej pisać ...
 TAG_93   15.05.2010, 21:53:57
bylo 2:2 po nie bylo połowy skladu ( ale nie chce sie tym tłumaczyć) .... skoro jestes dobry to nie graj tam bo to wstyd :blink:
 cisva   15.05.2010, 21:59:29
A co by bylo gdyby byl sedzia??? mecz zakonczyl by sie tak samo albo wieksza wygrana redy ; d bo przy zadnej z bramek trener redy nie zawinil ... :puke: :puke:
 cisva   15.05.2010, 22:00:15
a co do tekstu "Faworyt jest tylko jeden" mial RACJE chyba co?? :P
 TAG_93   15.05.2010, 22:01:36
Z tym faworytem to chodzilo mu pewnie o to ze lepiej gramy i piłkę i wogule,.moze zamiast za sedziowanie bral sie bardziej za rozmowę ale to nie profesjonalny sędzia wiec mozna to zrozumiec... pozdro dla janowa bo zagrali dobry mecz i do końca nie moglismy sie czuć bezpiecznie.
 PionekOKSJanowo   15.05.2010, 22:07:02
Dobra niebd sie teraz tu spinał bo i tak po meczu.
 miszkins   15.05.2010, 22:30:12
brawo Korona ;d
 mmmmmm   15.05.2010, 22:32:59
Tag_ 93 nie bd mi mowil gdzie mam grac, mam kaprys grac w Polchowie i to moja sprawa..
 Stenek   15.05.2010, 23:21:26
Co do morgiego

Nie spinaj sie tak na to połchowo, to że wygrali z jakąś denną cisową nie oznacza ze odrazu grali na wałach, co do meczu orleta-oks, mecz śmieszny ale nie potrzebnie sprawdzaliscie naszych zawodnikow ; ).. dobrze wiecie czemu nie chce tutaj pisać bo piłka w takiej lidze to tylko zabawa.

Co do tego tam kozaka z połchowa :D , jakby któryś z nas był taki dobry za jakiego sie uważa to niegrałby w jakiejś śmiesznej lidze tylko w makro :D.

A co do Kibic-Kp, nie spinaj sie tak człowieku :D, to tylko zabawa..

I tyle, dziekuje dowidzenia :D
 cisva   15.05.2010, 23:47:01
slaby ze stenka dyplomata xD... do zobaczenia w sopocie zobaczymy kto dostanie po ryju .... i nie strasz morgielka spinatorze ;d cwaniak omg :puke: a oks nie wiem po co sprawdzaliscie kogos z orlety skoro sami pewnie na walach graliscie ... zenada . to ze ktos jest wyrosniety na swoj wiek nie oznacza ze jest starszy ... :huh: :huh: :huh: ale przynajmniej jest wiadomo ze orleta nie gra na przekretach ;D Sopot do zobaczonka za tydzien cya ;]
 Redzianin93   16.05.2010, 10:14:58
Ogień!!!!!!!!! :D :D :D :D
 miszkins   16.05.2010, 11:27:30
walka walka walka!!!
 SebaOKSJANOWO   16.05.2010, 12:17:42
Dla mnie mecz z Orlęta Reda Był jeden wielki przekręt bo przy drugiej bramce był bramkarz faulowany

Wiec wielkie Brawa dla Sędziego i Trenera Orlęty Reda za nie udany mecz ;/
 morgi93   16.05.2010, 12:45:02
Ale nawet jeśli byłby sedzia to wygralibysmy z wami :) :love: chyba nie powiesz że byliscie lepsi wczoraj?
 nexro   16.05.2010, 12:51:15
Seba jak jesteś takim dobrym sędzią to skończ grać i idź sędziować :)
 TAG_93   16.05.2010, 13:39:41
Seba zrób chociarz raz coś pożytecznego dla polskiej piłki i nie graj juz,..za sędziowanie też sie nie bierz :blink:
 Koroniarz   16.05.2010, 13:40:18

pozdrawiam |)
 Janowo93   16.05.2010, 14:29:02
Weźcie przestańcie kurde ten mecz nie powinien się odbyć. Bramka na na 2:1 to był ewidentny faul na bramkarzu OKS-u przecież w obrębie 5m bramkarz jest nietykalny a typ z orlety wje*** mu się z kolana w plecy a co sędzia-trener orląt powiedział? "przy piąstkowaniu nie ma takiej zasady" hahahaha chłopie i ty jesteś trenerem ? ahahaha. Było z 6 spalonych których pan "sędzia" nie odgwizdał . Ten mecz to był jak na podwórku kurde ;/. Haha a najlepsze że jak mieliśmy zmianę to on do naszego typa "proszę legitymację" hahahahaha a po meczu jak mu pokazaliśmy legitymację to go zatkało. Gdyby nie padała ta bramka na 1:1 to kto wie jak by było bo my też źle nie graliśmy i stworzyliśmy pare dobrych sytuacji. Tyle mam do powiedzenia na temat tego meczu . Orlęta powodzenia hahaha ;))
 Redzianin93   16.05.2010, 17:11:46
tak a jak byście wygrali to tez byście tak pisali? a i co do naszego trenera śmiejcie się z niego ale to my mamy wyniki które widać a wy 4 mecz z rzędu przegrany? :|
 PionekOKSJanowo   16.05.2010, 17:12:17
Ag_18 dla was to plus bo macie 3 pkt do przodu a my mamy o co sie przysrać w tym meczu.
 AG_18   16.05.2010, 17:29:31
I tak byscie przegrali to co za roznica zawsze z nami przegrywacie :D :P
 PionekOKSJanowo   16.05.2010, 21:30:36
Tak se wmawiaj .
Nic lepszego wymyśleć niemogłeś ..
 Albert   16.05.2010, 21:53:47
Reda przestańcie kozaków zgrywać, bo gdyby sędzia był nie wiadomo jaki by był wynik. Meczu nie widziałem, ale z tego co czytam, to mecz nie powinien sie wgl odbyć. Bo jak to wgl możliwe żeby trener drużyny grającej sędziował ..
 adamin   16.05.2010, 22:08:07
Hahaha korona szczęśliwa bo zremisowała z gdynią żal jak nic raz wam się udało i z połchowem i tak nie wygracie !!!!! połchowo da wam baty to wam odrazu odechce się grać :P
 adamin   16.05.2010, 22:09:59
Ta cisowa z połchowem gówno grała tak się cieszyli po pierwszej połowie że wygrywają 3;0 a po drugiej miny im opadły bo dostali baty a na wyjazd to wy gracie na swoim piaszczystym boisku 8)
 adamin   16.05.2010, 22:14:58
Morgi myślisz że dobrze grasz powiem ci że to nie prawda 2 letnie dziecko lepiej gra od ciebie grasz jak jakaś ciamajda i nie oceniaj innych dopuki z nim nie grałeś :D

ŻAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 miszkins   16.05.2010, 22:21:51
Janowo- nawet gdyby nie było tej bramki o której mowicie że był faul na waszym bramkarzu to i tak byście przegrali, wiec jeden gol w tą czy we w tą nie robi róznicy w tej sytuacji wiec sie nie srajcie juz o to
 Stenek   16.05.2010, 22:40:30
Ty a jest wtedy jakas mozliwosc zagrac jeszcze raz ?:D Wtedy by mozna bylo oszczedzic tych wszystkich spin przez forumowych kozaków ;d