WojciechSzmaciarz   05.10.2009, 20:40:20
Na głównej będą jedynie derby w przyszłej rundzie o ile się nie mylę:)
 Walec94_Żukowo   06.10.2009, 07:12:36
Witam !
Tak więc patrzę sobie na rywali z zeszłego sezonu i widzę , że Korona nie najlepiej . Mam nadzieję , że się podciągniecie pod koniec sezonu :] .
. ale damy rade
tez słabo w tamtym roku zagralismy pierwszy sezon .
ale trawiaste znaczy w miarę równe czy okopy? ;p

Powodzenia orlęta urwijcie im jakieś punkciki ;)
 Janowo93   07.10.2009, 20:35:07
Boisko mamy w miarę równe 8)
 nexro   07.10.2009, 20:48:37
Moim zdaniem boisko Janowa jest bardzo fajne.
 KsKoronaZZZ   07.10.2009, 21:45:27
boisko jest dobre . maja take jake nasze treningowe . ; D Tylko troche lepsza murawę
 KsKoronaZZZ   07.10.2009, 22:22:03
Jak obstawiacie tą kolejkę :D ? KS < 333
 KsKoronaZZZ   07.10.2009, 22:27:23
Gryf Wejherowo <------ OKS Janowo.. .Gryf wygra . .
Kaszuby Połchowo <------> Eko-Prod Szemud . . remis. .

Orkan Rumia -----> Bałtyk II Gdynia- .. Bałtyk!
.
Orlęta Reda -----> KP Sopot - . Sopot !

.
 kp_sopot_xD   08.10.2009, 13:26:02
ja licze na Orkan ; DDD
 boss_cisowa   09.10.2009, 21:29:39
Jutro po 3pkt do Żelistrzewa chodź wiemy że korona tanio skóry nie sprzeda :)
 WojciechSzmaciarz   10.10.2009, 10:57:13
z tego co widać liga jest wyrównana...Dlatego można spodziewać się każdego wyniku... powodzenia wszystkim;)!
 lissek   10.10.2009, 12:57:02
KS KORONA 4:3 CISOWA GDYNIA

Pozdro! =]
 KoronaKS   10.10.2009, 13:15:45
Ks Korona 4 - 3 Cisowa Gdynia . Dobry mecz w wykonaniu dwóch drużyn . Do przerwy przegrywaliśmy 3 - 1 , ale walczyliśmy do końca i w ostatniej minucie wpadła decydująca bramka . Nie potrzebne były te kłótnie na boisku . Panowie to jest tylko gra ; ))

Teraz czekamy na wieści z Połchowa...
Pozdrawiam Cisowę |) Fakt, kłótnie były niepotrzebne, ale tego nigdy nie unikniemy.

Ks :love:
 boss_cisowa   10.10.2009, 15:21:38
Ks Korona 4 - 3 Cisowa Gdynia :huh:

Gratulacje dla Korony :) , to był beznadziejny mecz w naszym wykonaniu jedynie pierwsze 10 minut graliśmy w piłkę. Mecz na słabym poziomie bardzo wyrównany, gracze korony grali bardzo duża ambicją niestety nam tego zabrakło. Dużo pojedynków i twarda gra.

Pozdrawiam |)
 bałtykowiec_   10.10.2009, 17:46:01
Orkan Rumia 1 : 2 Bałtyk Gdynia
do przerwy wynik 0:0
Bałtyk przewaga absolutna 99% posiadania piłki lecz jak zwykle wykorzystywanie sytuacji podbramkowych było marne.
W 1 połowie bałtyk oddał z 15 strzałów(niestety żaden nie zamieniony na bramkę) i spokojnie kontrolował grę.
w 2 na początku kontra gospodarzy która zakończyła się bramką,później atakowaliśmy i w końcu udało się strzelic 2 bramki.
Mimo tego orkan 2 razy wybijaj piłke z lini bramkowej 1 słupek i poprzeczka ;)
Pzdr.
 mmmmmm   10.10.2009, 18:12:38
Kaszuby Połchowo 3;3 Szemud
mecz dosyć wyrównany. Od 60 minuty Szemud grał w dziesiątkę, wtedy Kaszuby zaczęły bardziej atakować.
2 minuty przed końcem meczu została nieuznana prawidłowo strzelona bramka dla Połchowa ; //
 adamin   10.10.2009, 19:08:43
Taaaaa niestety sędzia tego nie zaliczył i do tego zarobiłem kartkę :unsure:
 KsKoronaZZZ   10.10.2009, 22:47:54
u nas trochę sie żółtych posypało .
Ks :love:
 KsKoronaZZZ   10.10.2009, 22:49:43
Szemud macie jakaś własna strone klubu ?
 AdrianGKS   10.10.2009, 23:09:58
Brawo Korona :idea:

A my niestety porażka ale z liderem :unsure: :unsure:

ale gramy dalej pzdr .
 KsKoronaZZZ   10.10.2009, 23:46:49
. . dzieki ziomus . wydaje mi sie ze Cisowa była pewna ze wywiezie jakis pkt. z Żelistrzewa a na własnym boisku gramy dobrze bo są bardzo dobre warunki ,
. Bałtyk bedzie liderem do konca szanują bardzo piłkę .
 BR_KP_Sopot   10.10.2009, 23:48:59
Ahh...

Szkoda, że Bałtyk wygrał, a liczyłem na małą niespodziankę. No cóż, jutro mecz Orlęta Reda : KP Sopot.

Tylko KP Sopot :love: :love: :love:
 BR_KP_Sopot   10.10.2009, 23:51:42
Jeszcze mam pytanko. Kto broni w Bałtyku ??
 KsKoronaZZZ   10.10.2009, 23:51:42
 KsKoronaZZZ   10.10.2009, 23:52:17
Szemud podajcie jakas własna strone klubu .
 KsKoronaZZZ   10.10.2009, 23:53:29
jak narazie moje typ sie sprawdzaja .
 baltyk_   11.10.2009, 10:16:22
BR_KP_Sopot: a skad takie pytanie ? ;]
 daginho10   11.10.2009, 11:30:32
nie zgodzil bym sie troche z obrazem meczu, ktory przedstawil bałtykowiec_@ ale nie ważne
 nexro   11.10.2009, 13:11:35
Orlęta Reda 2 : 1 KP Sopot. Mecz bardzo wyrównany. Dzięki za mecz :) :)
 KsKoronaZZZ   11.10.2009, 13:13:34
w tej grupie spodziewam sie juz wszystkich wyników bardzo wyrównana grupa . Ciekawe jak tam Sopot . ? podawajcie wyniki .. ; D
 miszkins   11.10.2009, 13:25:11
Orlęta Reda 2 : 1 KP Sopot
 Janowo93   11.10.2009, 14:03:47
Gryf-Janowo 1:1 Mecz bardzo wyrównany mo i wynik sprawiedliwy pozdro :D
 BR_KP_Sopot   11.10.2009, 14:45:59
O żal !!! Po nudnym i beznadziejnym meczu Orlęta Reda 2:1 KP Sopot (1:0). Pierwsza porażka w tym sezonie ;( Po prostu brak mi słów. Boisko koszmarne, ponieważ graliśmy na bocznym, na dodatek fatalna pogoda. Lało jak scebra !! Kilka osób ma wątpliwości, co do sędziego, że podobno sprzedany, bo mówił sobie z trenerem Orlęty na "ty", no i nieprawidłowy karny. To wszystko mówi samo za siebie. Słaba skuteczność, ogólnie drużyny nic specjalnego nie prezentowały. Wszystko wynikło z tak zwanego "cwaniactwa piłkarskiego", które lepiej wykorzystała Orlęta.

Dzięki za mecz i zapraszamy do Nas w rundzie wiosennej.

KP Sopot :| :| :|
 BR_KP_Sopot   11.10.2009, 14:49:18
Do baltyk_ :

No, bo chce wiedzieć, jestem ciekawy. Czy to bedzie "Turek", czy ten taki blondyn, przy sobie ;]]
 bałtykowiec_   11.10.2009, 15:14:00
Wszystko poszło po mojej myśli Sopot przegrał my wygraliśmy ;)
 nexro   11.10.2009, 15:21:24
haha, ale Wy jestescie zalosni.
 nexro   11.10.2009, 15:23:31
Zobacz z naszej strony, bodajże 2 sytuacjie sam na sam gwizdnał, gdzie spalonego nie bylo ;)

ziomek93OR   11.10.2009, 17:47:12
BR_KP_Sopot po 1 karny w 100% prawidłowy, boisko nie było złe wiec za dużo wymówek nie macie, nie umiecie sie przyznać ,że porostu byliście słabsi ...
 Artur666   11.10.2009, 18:06:46
A wiecie kiedy Kp Sopot mają treningi? bo jestem zainteresowany grą w tym klubie poniewaz teraz nigdzie niegram, i chcialbym sie dowiedziec jakie macie treningi , itd ;) Pozdro
 BR_KP_Sopot   11.10.2009, 18:36:02
Do Artur666:

Jak chcesz dowiedzieć się więcej to napisz do mnie na gg 8478533
 Cisva_AG   11.10.2009, 19:56:47
nie rozsmieszaj mnie BR_KP_Sopot ze mecz by sprzedany,a co do karnego był ewidentny po tym starciu z waszym obrońcom odniosłem kontuzje wiec nie mow ze sedzia pomógł nam wygrac ten mecz bo to jest zalosne po prostu nie umiesz przegrywac,...powodzenia ale dla normalnej czescie druzyny z Sopotu ;)
 miszkins   11.10.2009, 20:12:34
nikt nie był sprzedany w tym meczu.. poprostu nie umiecie przegrywac a my się pniemy w góre... szukasz wymówek ktore nie istnieja;) pozdro
 kp_sopot_xD   11.10.2009, 20:44:49
` nie badzcie tacy madrzy Zapraszamy do Sopotu ; DD

` pogramy na prostym boisku a nie ze chwilowo sie podchodzilo pod gorke xDD

` pozdro dla was zobaczymy pewniakow jak dostana od Bałtyku zajarani po dzisiejszej wygranej i odrazu gwiazdy ; pp

KsKoronaZZZ   11.10.2009, 20:46:17
kibicgryfu1 - a ty myslisz ze u nas jest inaczej ?
 nexro   11.10.2009, 20:47:28
Chyba wy przyjechaliscie zbyt pewni siebie ;)
 ziomek93OR   11.10.2009, 20:55:16
nie martw sie przyjedziemy cwaniaczki, tak tak wmawiaj sobie ze było złe boisko i zasłaniaj sie Bałtykiem, wygraliście kilka meczy i odrazu pany pomorza :D:D; POZDRO i weź odmul hah ;]
 KsKoronaZZZ   11.10.2009, 20:55:30
ajjj a co zrobisz dobra cisza , .

sopot tak jak zagraliscie u nas to napewno przegraliscie bo w pierwszej połowie moglismy wygrywac 5-0 na pewno.

A warunki mieliscie bardzo dobre

Pozdro i ma byc już cisza . ; ) było mineło . .

KS < 33 . ! :love:

Ks korona ma nowa strone 94 `

wchodzic !
 miszkins   11.10.2009, 20:57:32
jak sam dzisaj zauważyłeś że wyniki mogą być różne;P a z bałtykiem też można wygrać (oczywiście nie mowie że mamy duże szanse) no ale liczy się walka!;P
jak macie lepsze boisko to już może być tylko lepiej;D
 kurcze_blade   11.10.2009, 21:47:16
Mecz Orlęta Reda - Kp Sopot był dość wyrównany i nie było wyraźnej przewagi z którejś ze stron. Obie drużyny miały sytuacje ale to Reda strzeliła o jedną bramkę więcej. Nie ma co zwalać winy za przegraną na sędziego czy na boisko a tym bardziej na warunki pogodowe bo takie same były dla obu drużyn tylko podziękować sobie za mecz. Pozdro dla Redy.
 Cisva_AG   12.10.2009, 17:56:33
jakie gwiazdy?ktos z naszej drozyny sie spinal albo chwalił tym zwyciestwem? to ty zaczełeś sie czepiać...a kazdy jest do ogrania wiec nie zasłaniaj sie teraz baltykiem ze sie zrewanzyja za was....teraz troche cos z historii pamietam kiedys bylem u was na meczu w sopocie to nie dosc ze dostaliscie 8:0 czy 9:0 to nie mieliscie szatni nawet,a boisko to nie bylo pole jak na wimbledonie wiec nie mow ze mielismy slabe boisko poprostu byla zla pogoda