MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orkan Rumia 18 39 12 3 3 48 - 25
2. Bałtyk II Gdynia 18 38 11 5 2 51 - 17
3. Gryf Wejherowo 18 35 10 5 3 51 - 21
4. Orlęta Reda 18 33 10 3 5 55 - 29
5. OKS Janowo 18 23 7 2 9 37 - 44
6. Eko-Prod Szemud 18 19 6 1 11 34 - 47
7. Korona Żelistrzewo 18 19 5 4 9 35 - 50
8. KP Sopot 18 18 5 3 10 32 - 35
9. Cisowa Gdynia 18 17 5 2 11 29 - 52
10. Kaszuby Połchowo 18 14 4 2 12 29 - 81
Ostatni komentarz dodał seba1111 03.07.2010, 05:33:37



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (86) 
1. Bałtyk II Gdynia 4 - 0 OKS Janowo
2. Cisowa Gdynia 0 - 2 KP Sopot
3. Eko-Prod Szemud 2 - 0 Orlęta Reda 9 września 2009 - 16:00
4. Gryf Wejherowo 1 - 1 Orkan Rumia
5. Kaszuby Połchowo 6 - 2 Korona Żelistrzewo
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (83) 
6. OKS Janowo 5 - 4 Korona Żelistrzewo
7. Orkan Rumia 5 - 2 Kaszuby Połchowo
8. Orlęta Reda 3 - 1 Gryf Wejherowo
9. KP Sopot 3 - 1 Eko-Prod Szemud
10. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 Cisowa Gdynia
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (66) 
11. Cisowa Gdynia 2 - 1 OKS Janowo
12. Eko-Prod Szemud 0 - 7 Bałtyk II Gdynia
13. Gryf Wejherowo 1 - 1 KP Sopot
14. Kaszuby Połchowo 2 - 2 Orlęta Reda
15. Korona Żelistrzewo 0 - 4 Orkan Rumia
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (26) 
16. OKS Janowo 3 - 4 Orkan Rumia
17. Orlęta Reda 7 - 2 Korona Żelistrzewo
18. KP Sopot 5 - 2 Kaszuby Połchowo
19. Bałtyk II Gdynia 2 - 2 Gryf Wejherowo
20. Cisowa Gdynia 2 - 1 Eko-Prod Szemud
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (32) 
21. Eko-Prod Szemud 3 - 4 OKS Janowo
22. Gryf Wejherowo 5 - 0 Cisowa Gdynia
23. Kaszuby Połchowo 1 - 3 Bałtyk II Gdynia
24. Korona Żelistrzewo 2 - 2 KP Sopot
25. Orkan Rumia 2 - 1 Orlęta Reda
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (43) 
26. OKS Janowo 1 - 8 Orlęta Reda
27. KP Sopot 6 - 1 Orkan Rumia
28. Bałtyk II Gdynia 4 - 1 Korona Żelistrzewo
29. Cisowa Gdynia 6 - 1 Kaszuby Połchowo
30. Eko-Prod Szemud 3 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
31. Gryf Wejherowo 1 - 1 OKS Janowo
32. Kaszuby Połchowo 3 - 3 Eko-Prod Szemud
33. Korona Żelistrzewo 4 - 3 Cisowa Gdynia
34. Orkan Rumia 1 - 2 Bałtyk II Gdynia
35. Orlęta Reda 2 - 1 KP Sopot
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (56) 
36. OKS Janowo 1 - 0 KP Sopot
37. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Orlęta Reda
38. Cisowa Gdynia 0 - 1 Orkan Rumia
39. Eko-Prod Szemud 0 - 3 Korona Żelistrzewo
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:0
40. Gryf Wejherowo 7 - 1 Kaszuby Połchowo
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (38) 
41. Kaszuby Połchowo 0 - 3 OKS Janowo
42. Korona Żelistrzewo 1 - 6 Gryf Wejherowo
43. Orkan Rumia 3 - 1 Eko-Prod Szemud
44. Orlęta Reda 2 - 2 Cisowa Gdynia
45. KP Sopot 0 - 0 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (62) 
46. OKS Janowo 1 - 2 Bałtyk II Gdynia 12 maja 2010 - 19:00
47. KP Sopot 4 - 2 Cisowa Gdynia
48. Orlęta Reda 1 - 4 Eko-Prod Szemud
49. Orkan Rumia 3 - 3 Gryf Wejherowo
50. Korona Żelistrzewo 5 - 0 Kaszuby Połchowo
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (40) 
51. Korona Żelistrzewo 2 - 2 OKS Janowo
52. Kaszuby Połchowo 0 - 7 Orkan Rumia
53. Gryf Wejherowo 3 - 1 Orlęta Reda
54. Eko-Prod Szemud 5 - 4 KP Sopot
55. Cisowa Gdynia 2 - 1 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (59) 
56. OKS Janowo 2 - 3 Cisowa Gdynia
57. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Eko-Prod Szemud
58. KP Sopot 0 - 2 Gryf Wejherowo
59. Orlęta Reda 10 - 0 Kaszuby Połchowo
60. Orkan Rumia 3 - 0 Korona Żelistrzewo 24 kwietnia 2010 - 13:00
Kolejka 13 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
61. Orkan Rumia 3 - 0 OKS Janowo
62. Korona Żelistrzewo 1 - 2 Orlęta Reda
63. Kaszuby Połchowo 2 - 0 KP Sopot
64. Gryf Wejherowo 2 - 0 Bałtyk II Gdynia 26 maja 2010 - 17:00
65. Eko-Prod Szemud 3 - 0 Cisowa Gdynia
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 14 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (50) 
66. OKS Janowo 0 - 1 Eko-Prod Szemud
67. Cisowa Gdynia 0 - 6 Gryf Wejherowo
68. Bałtyk II Gdynia 10 - 1 Kaszuby Połchowo
69. KP Sopot 0 - 1 Korona Żelistrzewo
70. Orlęta Reda 2 - 1 Orkan Rumia
Kolejka 15 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (71) 
71. Orlęta Reda 4 - 2 OKS Janowo
72. Orkan Rumia 2 - 0 KP Sopot
73. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Bałtyk II Gdynia
74. Kaszuby Połchowo 4 - 3 Cisowa Gdynia 14 maja 2010 - 17:30
75. Gryf Wejherowo 5 - 1 Eko-Prod Szemud
Kolejka 16 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (22) 
76. OKS Janowo 2 - 1 Gryf Wejherowo
77. Eko-Prod Szemud 1 - 3 Kaszuby Połchowo
78. Cisowa Gdynia 1 - 1 Korona Żelistrzewo
79. Bałtyk II Gdynia 1 - 1 Orkan Rumia
80. KP Sopot 2 - 3 Orlęta Reda
Kolejka 17 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (72) 
81. KP Sopot 1 - 3 OKS Janowo 2 czerwca 2010 - 17:00
82. Orlęta Reda 0 - 0 Bałtyk II Gdynia
83. Orkan Rumia 3 - 1 Cisowa Gdynia
84. Korona Żelistrzewo 4 - 2 Eko-Prod Szemud
85. Kaszuby Połchowo 0 - 3 Gryf Wejherowo 28 maja 2010 - 13:30
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (58) 
86. OKS Janowo 6 - 1 Kaszuby Połchowo
87. Gryf Wejherowo 2 - 1 Korona Żelistrzewo
88. Eko-Prod Szemud 2 - 3 Orkan Rumia
89. Cisowa Gdynia 1 - 6 Orlęta Reda
90. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 KP Sopot




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE