Grom Kleszczewo 1 - 3 Wisła Korzeniewo 12 sierpnia 2006 - 17:00
Wisła Tczew 4 - 3 Pomezania Malbork 12 sierpnia 2006 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Kolejarz Chojnice 12 sierpnia 2006 - 18:00
Osiczanka Osice 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 13 sierpnia 2006 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Borowiak Czersk 12 sierpnia 2006 - 17:00
Powiśle Stary Targ 3 - 0 Wda Lipusz 12 sierpnia 2006 - 17:00
vo (na boisku 0-1. W zespole Wdy grał nieuprawniony zawodnik)
Subkowia Subkowy 1 - 3 Unia Tczew 12 sierpnia 2006 - 17:00

MLKS (niezalogowany)  01.08.2006, 20:21:24
wi?c ju? w 2 kolejce mecz o prymat w powiecie !!!!Borowiak-Chojniczanka !!!! mam nadzieje ?e w rewan?u w Czersku ju? nie b?dzie takich incydentów jak w poprzednim sezonie !!!! :D 8) :roll: :) |) :weirdo: :blink: :P :idea: pozdro dla wszystkich klubów naszej ligi wraz z Chojniczank? - akurat z Chojniczank? to ?artowa?em :D
 Andy (niezalogowany)  03.08.2006, 10:47:35
W 2. kolejce Wis?a Tczew podejmuje Pomezani? Malbork w sobot? 12 sierpnia o godz. 17:00
 MKS (niezalogowany)   04.08.2006, 13:58:23
jak ju? to MKS-Borowiak, my jeste?my gospodarzami
A co do was to jeste?cie dzie?mi z neta, napinacze internetowi
Pozdro
 MLKS (niezalogowany)  04.08.2006, 15:40:00
poprawka: wi?c ju? w 2 kolejce mecz o prymat w powiecie !!!!Chojniczanka - Borowiak!!!! mam nadzieje ?e w rewan?u w Czersku ju? nie b?dzie takich incydentów jak w poprzednim sezonie !!!! :D 8) :roll: :) |) :weirdo: :blink: :P :idea: pozdro dla wszystkich klubów naszej ligi wraz z Chojniczank? - akurat z Chojniczank? to ?artowa?em :D

pasuje ??
 borowiak (niezalogowany)  04.08.2006, 16:15:13
nie wypowiada? si? Czerszczaki o Chojniczance!!! bo znowu b?d? mieli jakie? w?ty, ka?dy wie jak by?o
 kibol (niezalogowany)  07.08.2006, 10:53:15
Mecz kolejki: Subkowia-Unia. Mecz na no?e. Derby powiatu. Zaprzyja?nione dru?yny? Nic z tych rzeczy! Subkowia do boju!

b?dzie ciekawie (niezalogowany)  07.08.2006, 16:15:53
Na pierwszy plan w tej kolejce wysuwaj? si? a? 3 spotkania: derby powiatu tczewskiego Subkowia-Unia, derby powiatu chojnickiego Chojniczanka-Borowiak oraz pojedynek tczewsko-malborski Wis?a-Pomezania :roll:
 Krystian168 (niezalogowany)  07.08.2006, 16:24:24
to by? ?art :)
 ja (niezalogowany)  07.08.2006, 20:58:54
niewatpliwie najciekawszy meczem prawie pod kazdym wzgledem bedzie Wis?a Tczew-Pomezania Malbork
 kibic kolejarza (niezalogowany)   07.08.2006, 22:00:14
teraz chojnicznka pojegnie i kolejarz wygra a borowiakiem znowu (seniorami) rzadzi PRUSZAK :( nienie
 heh (niezalogowany)  07.08.2006, 22:56:42
:D hej wiadomo ze awansuje Pomezania jezeli tylko zostana wszyscy zawodnicy to bylo pewne po tym jak grali ich juniorzy sezon temu.... juz po pierwszym meczu sa liderem hehe :D
 szneko (niezalogowany)  08.08.2006, 15:47:07
witam!w meczu z chojniczanka jako beniaminek pokazalismy dobry otwarty futbol i pokazlismy ?e kazdy musi sie z nami liczy? nawet najlepsi.w lipuszu jest dla kogo gra? na m ecze chodzi 400 kibiców a na wyjazdy ok.100 nas wspomaga,tak?e wielkie dzi?ki za niedziele i zapraszamy do starego targu.a co do chojniczanki to ?wietnie pouk?adana druzyna i najwi?kszy mój faworyt do awansu.a my jako beniaminek nie jednej dru?ynie napsujemy krwi i w tabeli namieszamy.szkoda tylko ?e dla mnie mecz z chojniczank? ju? w 8 min.sie zako?czy? ale nie mam ?adnych pretensji do kolegi z chojnic o ta kose bo pi?ka to gra walki i kontaktowa i tak samo on móg? sko?czy? jak ja,ARKA GDYNIA-KO??IErzyna- i WDA LIPUSZ razem trzyma!!!!!!!!!!!
 borowiak (niezalogowany)  11.08.2006, 11:28:17
bojan a wy czasem nie gracie w 5 lidze grupie 1 ??? wi?c tu nie za?miecaj !!!!
 fan pomki (niezalogowany)  11.08.2006, 22:17:34
pomka sie bardzo wzmocnila cicherskim jest o klase lepszy niz ratajczyk
 kibic (niezalogowany)  12.08.2006, 10:54:04
 xxx (niezalogowany)   12.08.2006, 17:21:04
Wis?a Tczew - Pomezania Malbork 0:1 po 15 minutach
 Krystian (niezalogowany)  12.08.2006, 17:31:22
zna kto? aktualny wynik meczu Chojniczanka - Borowiak ??
 xxx (niezalogowany)   12.08.2006, 17:46:00
Wis?a Tczew - Pomezania Malbork 0:2 w 44 minucie z karnego Papu?y?ski.
 hahaha (niezalogowany)  12.08.2006, 17:49:41
jacie w pomezanii gra Roberto Carlos,tak napisal jakis analfabeta (ol,hehe)
 do xxx (niezalogowany)  12.08.2006, 17:50:21
dzieki bardzo xxx
 lolek (niezalogowany)  12.08.2006, 17:52:21
a kto strzelil 1bramke dla Pomezanii
?
 pomezanczyk (niezalogowany)  12.08.2006, 17:55:23
wie ktos moze w jakim skladzie gra pomka???
 xxx (niezalogowany)   12.08.2006, 18:07:52
Niestety nie mam poj?cia kto strzeli? pierwsz? bramke. Mam info, ?e Pomka przewa?a?a w 1 po?owie zdecydowanie. Pozdrawiam
 do xxx (niezalogowany)  12.08.2006, 18:33:43
dzi?ki, pozdrawiam. Podaj ko?cowy wynik
 Malbork (niezalogowany)  12.08.2006, 19:02:20
Zna ktos moze koncowy wynik Wisla - Pomezania ? Bylbym wdzieczny ..... No jezeli jakies inne wyniki sa juz znane to tez bylbym zainteresowany :) :roll:

Malbork (niezalogowany)  12.08.2006, 19:23:47
U pewnej osoby na gg dosc zaufanej pojawil sie w opisie wynik Wisla - Pomezania 4-3 ale nie moge w to uwierzyc to jakis koszmar ;/ :(
 Krystian168 (niezalogowany)  12.08.2006, 19:28:07
jaki wynik meczu Chojniczanka-Borowiak ?????

MKS CHOJNICZANKA CHOJNICE!!!!!!!!!!!!

aha i bym zapomia? :D wasi zawodnicy nic nie grali przez 90 minut 2 strza?y nie celne ani razu nie zagrozili naszej bramce!!!!!!!!!! hehehehehehe siara i gdyby nie s?dzia...
No cwaniaki z Czerska komentowa?!
 pomezanczyk (niezalogowany)  12.08.2006, 19:39:33
potwierdzam 4-3 dla Wisly,
 jhk (niezalogowany)  12.08.2006, 19:40:41
zulawy po 80min 3-0
 borowiak (niezalogowany)  12.08.2006, 19:59:57
sam jeste? cwaniaczek, prawda, ?e Chojniczanka przewa?a?a, ale Borowiak mia? strza?y na bramk?, wy gracie juniorami ju? drugi sezon, a nasi dopiero zaczynaj?, ?adnych karnych nie by?o, w czersku si? zrewan?ujemy, koniec tematu
 zulawy!! (niezalogowany)  12.08.2006, 20:17:50
mitrz mistrz zylawy!!:) 3:0 z kolejarzem...:)
 xxx (niezalogowany)   12.08.2006, 20:21:21
W dzisiejszym meczu Pomezania uleg?a Wi?le Tczew 4:3. Pierwsz? bramk? w 15 minucie zdoby? Haftkowski przy asyscie G?bickiego. W 40 minucie na 0:2 podwy?szy? Papu?y?ski z rzutu karnego. Kontaktow? bramk? Zdoby? Michnik w 43 minucie. Juz minut? pó?niej po strzale ?ukowskiego pad?o wyrównanie. W 58 minucie Pomezanie na prowadzenie wyprowadzi? Woli?ski. W 68 minucie Woli?ski fauluje zawodnika Wis?y w polu karnym. Karnego na bramk? zamienia Chy?a. Od 80 minuty Pomezania bez przerwy atakuje. W 90 minucie po kontrataku Wis?y bramk? zdobywa Matusiak. Minut? pó?niej s?dzia konczy mecz
 sfgdf (niezalogowany)  12.08.2006, 20:32:01
a co z wietcis????
  do xxx (niezalogowany)  12.08.2006, 20:35:45
podziekowania z malborka za relacje.pozdrawiam
 Krystian168 (niezalogowany)  12.08.2006, 20:37:58
nie umiesz czyta? wietcisa gra jutro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 sz (niezalogowany)  12.08.2006, 20:44:09
Cieszy dobra postawa Chojniczanki. Za rok 4 liga :)
 zulawy!! (niezalogowany)  12.08.2006, 20:49:39
zulawy tez za rok w 4 lidze :) z tak gra co dzisiaj to napewno!:P
 wi?lak (niezalogowany)  12.08.2006, 21:35:01
ja tez moge napisac Wisla Tczew IV liga ale to nie o to chodzi ludzie opanujcie sie
 Wyniu (niezalogowany)  12.08.2006, 21:37:12
Korzeniewo wko?cu pierwsze 3 pkt!!!! hehe
 klo (niezalogowany)  12.08.2006, 21:50:42
do Zu?awy: co Ty, kleszczewo awansuje do 4 ligi, co mo?e nie!? :s
 GREY (niezalogowany)  12.08.2006, 22:18:47
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :roll: :roll: :roll: :roll: WDA LIPUSZ GRATULACJE!!!!!!!!A POWISLE NIE UMIE PRZEGRYWAC I TRZODE ROBI SPRAWDZA KARTY I PO CO !!!!!!! LIPUSZ MA 20 ZAWODNIKóW I KAZDY CHCE GRAC !!!!!A LEWIZNY TO MOZE W POWISLU!!! JESLI KTOS PRZEGRYWA? NIE P[OTRAFI TO PO CO KOMUALIEMU 5 LIGA!!!!MOGLI WPU?CI? CERAMIK ?UBIANA PO CO UTRZYMALI SIE W TEJ LIDZE!!!
 MKSfan (niezalogowany)  12.08.2006, 22:19:31
Chojniczanka zagra?a na prawde dobry mecz. Borowiak nie istnia?, 3:0 to najmniejszy wymiar kary dla dru?yny z Czerska. Cieszy zw?aszcza postawa m?odych zawodników, oby tak dalej. Chojniczanka mo?e urwa? punkty ka?dej dru?ynie i w??czy? si? do walki o awans.
 trik (niezalogowany)  12.08.2006, 22:37:28
znacie wynik subkowi z unia
 KIBIC (niezalogowany)  12.08.2006, 22:55:07
8) 8) 8) 8) GRATULACJE WDA LIPUSZ SZOK BENIAMINEK TAK PIEKNIE SIE WPROWADZI? DO 5 LIGI!!!OBY TAK DALEJ!!!

t (niezalogowany)  13.08.2006, 07:51:56
Tczew to najwieksze miasto z tych ktore wystepuja w 5 lidze,i Ty nazywasz ich wiesniakami?
 kibic (niezalogowany)  13.08.2006, 13:00:02
CO ZTEGO ZE TCZEW TO NAJWIEKSZA MIEJSCOWOSC Z vligowych,najwieksza nie znaczy najlepsza i najmadrzejsza,a do tego wiselka jest biedna jak mysz koscielna,na wioskach ksiadz wiecej zbiera na tace niz ma wisla,
 norman (niezalogowany)   13.08.2006, 13:47:42
ch?opie zastanow sie co piszesz!!!INTERNETOWI NAPINACZE-SMIESZY MNIE TO!!!
 mah (niezalogowany)  13.08.2006, 14:04:35
do grey.............. to nie nasz zawodnik zosta? zmieniony w drugiej po?owie i pojecha? do domu dziwne wiedzzadz ze beda sprawdzane karty... dostaniemy walkower... jak macie tylku zawodnikow to po co kombinujecie.... idiotyzm zw?aszcza ze ten zawodnik co ubra? czapke niewidke nic nie wniós? do gry...pozdrawiam
 pepe (niezalogowany)  13.08.2006, 15:08:25
nasz zawodnik o ktorego macie jakies podejrzenia by? na sprawdzaniu kart! wasz kapitan powiedzia? ze nie ma do niego zastrzezeni (bo i o co ?) i na tym sie skonczy?o ! a ze jakis facet od was ktory nir mog? pogodzic sie z porazkaze ca?y czas m?ci? ze chce tego zawodnika zobaczyc ,sam sie pogubi? w zeznaniach! ie gralismy na lewo a nasz zawodnik o ktroego mieliscie pretensje by? na sprawdzaniu co potwierdzi? sedzia a ze po tym pojecha? do domu to mia? pe?ne prawo bo zosta? sprawdzony!gralismy w 14 i tyle kart zosta?o sprawdzonych! dzieki!
 kalu (niezalogowany)  13.08.2006, 18:37:09
Osiczanka Osice 0-0 Wietcisa Skarszewy
 obecny (niezalogowany)  13.08.2006, 19:44:06
mecz w osicach byl dosc "dziwny" jesli mozna to tak ujac; najbardziej przerazajacy byl fakt ze zawodnik Wietcisy zostal powaznie zraniony w glowe a nikt nawet nie zareagowal:/ krew mu sie z glowy lala a trenera to nawet nie obeszlo...z bandazem na glowie gral jeszcze dalej przez krotki czas. a faul na nim nawet niczym nie zostal ukarany gdzie w przypadku faulu Rafala ?wiadka na rywalu sedzia surowie go ukaral zolta kartka..to moje zdannie..po prostu tragedia.
 jaroszy (niezalogowany)  13.08.2006, 19:55:21
kto jest trenerem smiesznego lipusza??????? a i czy w lipuszu gra jeszcze Tomek ?wieczkowski???
 klo (niezalogowany)  13.08.2006, 20:14:36
Pawe? Janas
 :) (niezalogowany)  13.08.2006, 20:15:34
huj cie obchodzi kto jest trenerem i nie wiem czy swieca jeszcze gra! przyjedz i zobacz smieszny jaroszu! i przedstaw sie kibicom ! gwarantuje ze juz nie bedziesz taki kozak :D
 nn (niezalogowany)  13.08.2006, 20:35:54
do obecny to ty jeszcze melo wiesz o osicach i ich ukladach cuda na kiju wiem to z a klasy zreszta zobacz jak odbyl sie awans
 *** (niezalogowany)  13.08.2006, 21:30:55
Piszcie sk?ady swoich dru?yn (na ten sezon)
 DO POWISLA STARY TARG (niezalogowany)  13.08.2006, 22:10:21
POWI?LE NIE MOZE SIE POGODZI? Z PORAZK? NA W?ASNYM BOISKU!!!!MA?O I TO JESZCZE Z BENIAMINKIEM!!!!PANOWIE Z POWI?LA MYSLCIE NAJPIERW NA TEMAT WASZEJ GRY A NIE NAD ZAWODNIKAMI KTóRZY GRAJA!!!W DRU?YNIE I SZUKACIE CZEGOS
I MONCI? JAK NIE MACIE WYNIKU DLA SIEBIE KORZYSTNEGO!!!WD? MOZECIE SPRAWDZA? ZAWSZE I NIE TYLKO WY BO U NAS NIKT I NIGDY NIE BDZIE GRA? NA LEWO!!!MAMY KADR? SZEROKA I KAZDY CHCE GRAC!!!A JEZELI BOLI PORAZKA TO PROSZE ZALE PO PORA?CE SPEDZIC PRZY PIWIE A NIE ROBI? PRZEDSTAWIENIE PO PRZEGRANYM MECZU!!!JEDNYM S?OWEM PORAZKA BOLI!~!!!!!!WDA LIPUSZ JEST I B?DZIE ZAWSZE ZESPO?EM WALKI AMBICJI I Z CHARAKTEREM!!!!
 DO JAROSZEGO (niezalogowany)  13.08.2006, 22:18:40
?MIESZNY LIPUSZ TO NIE JEST TO DRU?YNA WALKI AMBICJI ZESPó? Z CHARAKTEREM!!A ?MIESZNY TO TY CHYBA JESTE?.!!!A ?WIECA GRA JAK CHCIA?BYS WIEDZIEC U NAS!!!MO?E CIE TO BOLI!!
 MKS!!! (niezalogowany)  13.08.2006, 23:47:46
TYLKO WIS?A!!!!!!!! WIS?A FLEXTRONICS TCZEW POT?GA TEJ ?MIESZNEJ LIGI...
 xxx (niezalogowany)  14.08.2006, 03:13:54
Tylko Wisla ,zgadza sie ale Korzeniewo
 xxx (niezalogowany)  14.08.2006, 03:17:40
wisla tczew potega-gdyby byla potega to by nie gral w tej lidze ,gra w lidze do jakiej pasuje .W sobote poznacie gdzie wasze miejsce.
 hmmmmm (niezalogowany)  14.08.2006, 09:29:52
Brawo Wda!!! Wyjazd do powi?la uda? si? w 100%. To co bylo do strzelenia zosta?o strzelone a dzieki konsekwentnemu ustawieniu w obronie powisle dochodzi?o tylko do 20 metra i dalej nic nic i nic(czasami jakie? pi?ki dochodzily na pole karne). Nie by?o to jakies emocjonuj?ce spotkanie ale wiadomo...wda grala na wyje?dzie a powisle mysla?o ?e b?dzie ?atwo i przyjemnie. I jeszcze prosba do Krzysia Knopika!!! zacznij grac bo narazie to gramy tylko boysem z przodu