MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Unia Tczew 30 71 22 5 3 91 - 20
2. Pomezania Malbork 30 68 22 2 6 65 - 32
3. Chojniczanka Chojnice 30 61 18 7 5 62 - 29
4. Subkowia Subkowy 30 57 17 6 7 57 - 39
5. Powiśle Stary Targ 30 51 16 3 11 54 - 34
6. Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 47 14 5 11 50 - 37
7. Wisła Tczew 30 46 13 7 10 62 - 48
8. Grom Kleszczewo 30 38 12 2 16 44 - 58
9. Wda Lipusz 30 35 10 5 15 29 - 48
10. Borowiak Czersk 30 33 10 3 17 35 - 56
11. Pogoń Prabuty 30 32 9 5 16 34 - 57
12. Wisła Korzeniewo 30 31 9 4 17 44 - 70
13. Kolejarz Chojnice 30 30 7 9 14 36 - 54
14. Wietcisa Skarszewy 30 30 8 6 16 30 - 49
15. Błękitni Stare Pole 30 30 8 6 16 22 - 47
16. Osiczanka Osice 30 19 4 7 19 30 - 67
Ostatni komentarz dodał slasher 13.07.2007, 22:25:12



Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (83) 
1. Subkowia Subkowy 3 - 1 Grom Kleszczewo 5 sierpnia 2006 - 17:00
2. Unia Tczew 4 - 1 Powiśle Stary Targ 5 sierpnia 2006 - 17:00
3. Wda Lipusz 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 6 sierpnia 2006 - 17:00
4. Borowiak Czersk 3 - 1 Osiczanka Osice 6 sierpnia 2006 - 17:00
5. Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 sierpnia 2006 - 17:00
6. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Pogoń Prabuty 5 sierpnia 2006 - 17:00
7. Błękitni Stare Pole 1 - 1 Wisła Tczew 5 sierpnia 2006 - 17:00
8. Pomezania Malbork 4 - 0 Wisła Korzeniewo 5 sierpnia 2006 - 17:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (87) 
9. Grom Kleszczewo 1 - 3 Wisła Korzeniewo 12 sierpnia 2006 - 17:00
10. Wisła Tczew 4 - 3 Pomezania Malbork 12 sierpnia 2006 - 17:00
11. Pogoń Prabuty 1 - 0 Błękitni Stare Pole
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Kolejarz Chojnice 12 sierpnia 2006 - 18:00
13. Osiczanka Osice 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 13 sierpnia 2006 - 16:00
14. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Borowiak Czersk 12 sierpnia 2006 - 17:00
15. Powiśle Stary Targ 3 - 0 Wda Lipusz 12 sierpnia 2006 - 17:00
vo (na boisku 0-1. W zespole Wdy grał nieuprawniony zawodnik)
16. Subkowia Subkowy 1 - 3 Unia Tczew 12 sierpnia 2006 - 17:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (13) 
17. Unia Tczew 3 - 1 Grom Kleszczewo 19 sierpnia 2006 - 17:00
18. Wda Lipusz 2 - 2 Subkowia Subkowy 20 sierpnia 2006 - 14:00
19. Borowiak Czersk 0 - 2 Powiśle Stary Targ 20 sierpnia 2006 - 16:00
20. Wietcisa Skarszewy 0 - 6 Chojniczanka Chojnice 19 sierpnia 2006 - 17:00
21. Kolejarz Chojnice 3 - 2 Osiczanka Osice 19 sierpnia 2006 - 17:00
22. Błękitni Stare Pole 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 sierpnia 2006 - 16:00
23. Pomezania Malbork 5 - 1 Pogoń Prabuty 19 sierpnia 2006 - 17:00
24. Wisła Korzeniewo 2 - 3 Wisła Tczew 19 sierpnia 2006 - 18:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
25. Grom Kleszczewo 2 - 0 Wisła Tczew 26 sierpnia 2006 - 17:00
26. Pogoń Prabuty 1 - 4 Wisła Korzeniewo 26 sierpnia 2006 - 17:00
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Pomezania Malbork 26 sierpnia 2006 - 18:00
28. Osiczanka Osice 0 - 3 Błękitni Stare Pole 27 sierpnia 2006 - 16:00
29. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Kolejarz Chojnice 26 sierpnia 2006 - 11:00
30. Powiśle Stary Targ 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 26 sierpnia 2006 - 17:00
31. Subkowia Subkowy 1 - 0 Borowiak Czersk 26 sierpnia 2006 - 17:00
32. Unia Tczew 6 - 0 Wda Lipusz 26 sierpnia 2006 - 17:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (33) 
33. Wda Lipusz 0 - 1 Grom Kleszczewo 3 września 2006 - 14:00
34. Borowiak Czersk 0 - 5 Unia Tczew 3 września 2006 - 16:00
35. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Subkowia Subkowy 2 września 2006 - 17:00
36. Kolejarz Chojnice 1 - 4 Powiśle Stary Targ 3 września 2006 - 17:00
37. Błękitni Stare Pole 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 2 września 2006 - 16:00
38. Pomezania Malbork 8 - 2 Osiczanka Osice 2 września 2006 - 17:00
39. Wisła Korzeniewo 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 września 2006 - 11:00
40. Wisła Tczew 1 - 1 Pogoń Prabuty 2 września 2006 - 12:00
Kolejka 6 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (37) 
41. Grom Kleszczewo 1 - 0 Pogoń Prabuty
42. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Wisła Tczew 9 września 2006 - 17:00
43. Osiczanka Osice 1 - 0 Wisła Korzeniewo 10 września 2006 - 16:00
44. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Pomezania Malbork 9 września 2006 - 17:00
45. Powiśle Stary Targ 3 - 0 Błękitni Stare Pole 9 września 2006 - 11:00
46. Subkowia Subkowy 3 - 1 Kolejarz Chojnice 9 września 2006 - 17:00
47. Unia Tczew 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 9 września 2006 - 17:00
48. Wda Lipusz 4 - 1 Borowiak Czersk 10 września 2006 - 14:00
Kolejka 7 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (14) 
49. Borowiak Czersk 3 - 0 Grom Kleszczewo 17 września 2006 - 15:00
vo
50. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Wda Lipusz 16 września 2006 - 17:00
51. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Unia Tczew 16 września 2006 - 17:00
52. Błękitni Stare Pole 0 - 0 Subkowia Subkowy 16 września 2006 - 16:00
53. Pomezania Malbork 1 - 0 Powiśle Stary Targ 16 września 2006 - 16:00
54. Wisła Korzeniewo 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
55. Wisła Tczew 5 - 1 Osiczanka Osice 16 września 2006 - 12:00
56. Pogoń Prabuty 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 września 2006 - 16:00
Kolejka 8 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (51) 
57. Grom Kleszczewo 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
58. Osiczanka Osice 1 - 1 Pogoń Prabuty 24 września 2006 - 16:00
59. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Wisła Tczew 24 września 2006 - 11:00
60. Powiśle Stary Targ 4 - 0 Wisła Korzeniewo 23 września 2006 - 16:00
61. Subkowia Subkowy 2 - 2 Pomezania Malbork 23 września 2006 - 16:00
62. Unia Tczew 10 - 0 Błękitni Stare Pole 23 września 2006 - 16:00
63. Wda Lipusz 0 - 0 Kolejarz Chojnice 24 września 2006 - 14:00
64. Borowiak Czersk 0 - 1 Wietcisa Skarszewy 24 września 2006 - 15:00
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
65. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Grom Kleszczewo 30 września 2006 - 16:30
66. Kolejarz Chojnice 1 - 3 Borowiak Czersk 30 września 2006 - 16:00
67. Błękitni Stare Pole 1 - 0 Wda Lipusz 30 września 2006 - 15:30
68. Pomezania Malbork 2 - 1 Unia Tczew 30 września 2006 - 16:00
69. Wisła Korzeniewo 2 - 3 Subkowia Subkowy
70. Wisła Tczew 3 - 2 Powiśle Stary Targ 30 września 2006 - 12:00
71. Pogoń Prabuty 3 - 6 Chojniczanka Chojnice 30 września 2006 - 15:00
72. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Osiczanka Osice 30 września 2006 - 16:00
Kolejka 10 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (25) 
73. Grom Kleszczewo 1 - 0 Osiczanka Osice
74. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 października 2006 - 16:00
75. Powiśle Stary Targ 0 - 1 Pogoń Prabuty 7 października 2006 - 15:00
76. Subkowia Subkowy 3 - 1 Wisła Tczew 7 października 2006 - 15:30
77. Unia Tczew 6 - 1 Wisła Korzeniewo 7 października 2006 - 15:00
78. Wda Lipusz 4 - 2 Pomezania Malbork 8 października 2006 - 14:00
79. Borowiak Czersk 1 - 2 Błękitni Stare Pole 8 października 2006 - 15:00
80. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Kolejarz Chojnice 7 października 2006 - 16:30
Kolejka 11 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
81. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Grom Kleszczewo 14 października 2006 - 14:00
82. Błękitni Stare Pole 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 14 października 2006 - 15:00
83. Pomezania Malbork 3 - 2 Borowiak Czersk 14 października 2006 - 15:00
84. Wisła Korzeniewo 1 - 0 Wda Lipusz
85. Wisła Tczew 0 - 0 Unia Tczew 14 października 2006 - 12:00
86. Pogoń Prabuty 2 - 1 Subkowia Subkowy 14 października 2006 - 14:00
87. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Powiśle Stary Targ 14 października 2006 - 15:00
88. Osiczanka Osice 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 15 października 2006 - 15:00
Kolejka 12 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (31) 
89. Grom Kleszczewo 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
90. Powiśle Stary Targ 5 - 1 Osiczanka Osice 21 października 2006 - 15:00
91. Subkowia Subkowy 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 października 2006 - 15:00
92. Unia Tczew 3 - 0 Pogoń Prabuty 21 października 2006 - 15:00
93. Wda Lipusz 0 - 3 Wisła Tczew 22 października 2006 - 14:00
94. Borowiak Czersk 2 - 3 Wisła Korzeniewo 22 października 2006 - 14:00
95. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Pomezania Malbork 21 października 2006 - 16:00
96. Kolejarz Chojnice 1 - 0 Błękitni Stare Pole 21 października 2006 - 13:00
Kolejka 13 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (31) 
97. Błękitni Stare Pole 1 - 0 Grom Kleszczewo 28 października 2006 - 13:00
98. Pomezania Malbork 2 - 0 Kolejarz Chojnice 28 października 2006 - 15:00
99. Wisła Korzeniewo 3 - 2 Wietcisa Skarszewy
100. Wisła Tczew 5 - 0 Borowiak Czersk 28 października 2006 - 12:00
101. Pogoń Prabuty 1 - 0 Wda Lipusz 28 października 2006 - 14:00
102. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Unia Tczew 28 października 2006 - 14:00
103. Osiczanka Osice 2 - 3 Subkowia Subkowy 28 października 2006 - 14:00
104. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Powiśle Stary Targ 28 października 2006 - 15:00
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (44) 
105. Grom Kleszczewo 0 - 1 Powiśle Stary Targ 4 listopada 2006 - 14:00
106. Subkowia Subkowy 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 26 listopada 2006 - 12:00
107. Unia Tczew 3 - 1 Osiczanka Osice 4 listopada 2006 - 14:00
108. Wda Lipusz 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 listopada 2006 - 14:00
109. Borowiak Czersk 2 - 0 Pogoń Prabuty 5 listopada 2006 - 13:00
110. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Wisła Tczew 4 listopada 2006 - 14:00
111. Kolejarz Chojnice 3 - 2 Wisła Korzeniewo 4 listopada 2006 - 13:00
112. Błękitni Stare Pole 1 - 2 Pomezania Malbork 26 listopada 2006 - 12:00
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (27) 
113. Pomezania Malbork 3 - 0 Grom Kleszczewo 11 listopada 2006 - 14:00
114. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Błękitni Stare Pole
115. Wisła Tczew 4 - 0 Kolejarz Chojnice 11 listopada 2006 - 12:00
116. Pogoń Prabuty 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 11 listopada 2006 - 13:00
117. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Borowiak Czersk 11 listopada 2006 - 13:00
118. Osiczanka Osice 3 - 0 Wda Lipusz 11 listopada 2006 - 14:00
119. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Unia Tczew 11 listopada 2006 - 11:00
120. Powiśle Stary Targ 0 - 3 Subkowia Subkowy 11 listopada 2006 - 13:00
Kolejka 16 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (135) 
121. Grom Kleszczewo 2 - 3 Subkowia Subkowy 18 marca 2007 - 16:00
122. Powiśle Stary Targ 3 - 0 Unia Tczew 17 marca 2007 - 15:00
123. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Wda Lipusz 17 marca 2007 - 16:00
124. Osiczanka Osice 0 - 1 Borowiak Czersk 18 marca 2007 - 15:00
125. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 17 marca 2007 - 14:00
126. Pogoń Prabuty 1 - 0 Kolejarz Chojnice 17 marca 2007 - 15:00
127. Wisła Tczew 5 - 0 Błękitni Stare Pole 17 marca 2007 - 12:00
128. Wisła Korzeniewo 1 - 2 Pomezania Malbork 17 marca 2007 - 11:00
Kolejka 17 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (86) 
129. Wisła Korzeniewo 4 - 3 Grom Kleszczewo 24 marca 2007 - 11:00
130. Pomezania Malbork 3 - 1 Wisła Tczew 24 marca 2007 - 14:00
131. Błękitni Stare Pole 2 - 0 Pogoń Prabuty 24 marca 2007
132. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 marca 2007 - 11:30
133. Wietcisa Skarszewy 0 - 0 Osiczanka Osice 24 marca 2007 - 16:00
134. Borowiak Czersk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 9 maja 2007 - 17:30
odwołany
135. Wda Lipusz 1 - 1 Powiśle Stary Targ 24 marca 2007 - 16:00
136. Unia Tczew 1 - 0 Subkowia Subkowy 24 marca 2007 - 15:00
Kolejka 18 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (43) 
137. Grom Kleszczewo 0 - 3 Unia Tczew 31 marca 2007 - 16:00
138. Subkowia Subkowy 3 - 0 Wda Lipusz 31 marca 2007 - 16:00
vo (drużyna gości nie stawi?a się na spotkanie)
139. Powiśle Stary Targ 0 - 0 Borowiak Czersk 31 marca 2007 - 15:00
140. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 31 marca 2007
141. Osiczanka Osice 0 - 2 Kolejarz Chojnice 1 kwietnia 2007 - 16:00
142. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Błękitni Stare Pole 1 kwietnia 2007 - 15:00
143. Pogoń Prabuty 0 - 1 Pomezania Malbork 31 marca 2007 - 15:00
144. Wisła Tczew 3 - 3 Wisła Korzeniewo 31 marca 2007 - 15:00
Kolejka 19 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (38) 
145. Wisła Tczew 1 - 2 Grom Kleszczewo 7 kwietnia 2007 - 15:00
146. Wisła Korzeniewo 1 - 0 Pogoń Prabuty 7 kwietnia 2007 - 15:00
147. Pomezania Malbork 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 kwietnia 2007 - 14:00
148. Błękitni Stare Pole 3 - 1 Osiczanka Osice 7 kwietnia 2007
149. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 7 kwietnia 2007 - 15:00
150. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Powiśle Stary Targ 7 kwietnia 2007 - 16:00
151. Borowiak Czersk 0 - 3 Subkowia Subkowy 7 kwietnia 2007 - 15:00
152. Wda Lipusz 0 - 1 Unia Tczew 7 kwietnia 2007 - 17:00
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (42) 
153. Grom Kleszczewo 2 - 1 Wda Lipusz 14 kwietnia 2007 - 17:00
154. Unia Tczew 4 - 1 Borowiak Czersk 14 kwietnia 2007 - 16:00
155. Subkowia Subkowy 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 15 kwietnia 2007 - 13:00
156. Powiśle Stary Targ 1 - 0 Kolejarz Chojnice 14 kwietnia 2007 - 16:00
157. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Błękitni Stare Pole 14 kwietnia 2007 - 16:00
158. Osiczanka Osice 2 - 0 Pomezania Malbork 15 kwietnia 2007 - 16:00
159. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Wisła Korzeniewo 14 kwietnia 2007 - 16:00
160. Pogoń Prabuty 1 - 1 Wisła Tczew 14 kwietnia 2007 - 16:00
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (75) 
161. Pogoń Prabuty 4 - 2 Grom Kleszczewo 21 kwietnia 2007 - 16:00
162. Wisła Tczew 1 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 kwietnia 2007 - 15:00
163. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Osiczanka Osice 21 kwietnia 2007 - 11:00
164. Pomezania Malbork 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 21 kwietnia 2007 - 16:00
165. Błękitni Stare Pole 1 - 0 Powiśle Stary Targ
166. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Subkowia Subkowy 21 kwietnia 2007 - 16:00
167. Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Unia Tczew 21 kwietnia 2007 - 17:00
168. Borowiak Czersk 2 - 0 Wda Lipusz 22 kwietnia 2007 - 15:00
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
169. Grom Kleszczewo 3 - 1 Borowiak Czersk 28 kwietnia 2007
170. Wda Lipusz 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 29 kwietnia 2007 - 16:00
171. Unia Tczew 5 - 1 Kolejarz Chojnice 28 kwietnia 2007 - 16:00
172. Subkowia Subkowy 1 - 0 Błękitni Stare Pole 28 kwietnia 2007
173. Powiśle Stary Targ 0 - 2 Pomezania Malbork 28 kwietnia 2007 - 17:00
174. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Wisła Korzeniewo 28 kwietnia 2007
175. Osiczanka Osice 1 - 4 Wisła Tczew 29 kwietnia 2007 - 16:00
176. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Pogoń Prabuty 28 kwietnia 2007 - 17:00
Kolejka 23 - 3. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (47) 
177. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 3 Grom Kleszczewo 3 maja 2007 - 14:00
178. Pogoń Prabuty 3 - 0 Osiczanka Osice 3 maja 2007 - 16:00
179. Wisła Tczew 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 3 maja 2007 - 11:00
180. Wisła Korzeniewo 0 - 6 Powiśle Stary Targ 3 maja 2007 - 15:30
181. Pomezania Malbork 1 - 0 Subkowia Subkowy 3 maja 2007 - 16:00
182. Błękitni Stare Pole 0 - 1 Unia Tczew 3 maja 2007
183. Kolejarz Chojnice 5 - 0 Wda Lipusz 3 maja 2007 - 16:00
184. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Borowiak Czersk 3 maja 2007 - 16:00
Kolejka 24 - 6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (43) 
185. Grom Kleszczewo 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
186. Borowiak Czersk 3 - 0 Kolejarz Chojnice 6 maja 2007 - 15:00
187. Wda Lipusz 3 - 1 Błękitni Stare Pole 6 maja 2007 - 10:00
188. Unia Tczew 0 - 0 Pomezania Malbork 6 maja 2007 - 13:00
189. Subkowia Subkowy 3 - 1 Wisła Korzeniewo
190. Powiśle Stary Targ 0 - 2 Wisła Tczew 6 maja 2007 - 14:00
191. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Pogoń Prabuty
192. Osiczanka Osice 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 maja 2007 - 16:00
Kolejka 25 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (79) 
193. Osiczanka Osice 1 - 2 Grom Kleszczewo 13 maja 2007 - 16:00
194. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 12 maja 2007 - 17:00
195. Pogoń Prabuty 2 - 2 Powiśle Stary Targ 12 maja 2007 - 16:00
196. Wisła Tczew 0 - 3 Subkowia Subkowy 12 maja 2007 - 15:00
197. Wisła Korzeniewo 0 - 5 Unia Tczew 12 maja 2007 - 15:30
198. Pomezania Malbork 2 - 1 Wda Lipusz 12 maja 2007 - 16:00
199. Błękitni Stare Pole 1 - 1 Borowiak Czersk
200. Kolejarz Chojnice 3 - 3 Wietcisa Skarszewy 12 maja 2007 - 16:00
Kolejka 26 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (66) 
201. Grom Kleszczewo 2 - 1 Kolejarz Chojnice
202. Wietcisa Skarszewy 0 - 0 Błękitni Stare Pole 19 maja 2007 - 17:00
203. Borowiak Czersk 1 - 2 Pomezania Malbork 20 maja 2007 - 15:00
204. Wda Lipusz 1 - 0 Wisła Korzeniewo
205. Unia Tczew 0 - 0 Wisła Tczew 19 maja 2007 - 17:00
206. Subkowia Subkowy 3 - 4 Pogoń Prabuty
207. Powiśle Stary Targ 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 maja 2007 - 17:00
208. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Osiczanka Osice
Kolejka 27 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (46) 
209. Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Grom Kleszczewo 26 maja 2007
210. Osiczanka Osice 1 - 2 Powiśle Stary Targ 27 maja 2007 - 16:00
211. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Subkowia Subkowy 26 maja 2007 - 17:00
212. Pogoń Prabuty 0 - 7 Unia Tczew 26 maja 2007 - 16:00
213. Wisła Tczew 1 - 3 Wda Lipusz 26 maja 2007 - 15:00
214. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Borowiak Czersk 26 maja 2007 - 16:00
215. Pomezania Malbork 3 - 1 Wietcisa Skarszewy 26 maja 2007 - 16:00
216. Błękitni Stare Pole 1 - 1 Kolejarz Chojnice 26 maja 2007
Kolejka 28 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (32) 
217. Grom Kleszczewo 1 - 0 Błękitni Stare Pole
218. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Pomezania Malbork 2 czerwca 2007 - 16:00
219. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Wisła Korzeniewo 2 czerwca 2007 - 17:00
vo, na boisku 2-0
220. Borowiak Czersk 0 - 1 Wisła Tczew 3 czerwca 2007 - 15:00
221. Wda Lipusz 1 - 0 Pogoń Prabuty 2 czerwca 2007 - 17:00
222. Unia Tczew 4 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 czerwca 2007 - 16:00
223. Subkowia Subkowy 2 - 2 Osiczanka Osice
224. Powiśle Stary Targ 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 czerwca 2007 - 17:00
Kolejka 29 - 7. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
225. Powiśle Stary Targ 4 - 3 Grom Kleszczewo 7 czerwca 2007 - 16:00
226. Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Subkowia Subkowy 7 czerwca 2007 - 16:00
227. Osiczanka Osice 1 - 6 Unia Tczew 7 czerwca 2007 - 16:00
228. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Wda Lipusz 7 czerwca 2007 - 16:00
229. Pogoń Prabuty 0 - 2 Borowiak Czersk 7 czerwca 2007 - 16:00
230. Wisła Tczew 5 - 1 Wietcisa Skarszewy 7 czerwca 2007 - 16:00
231. Wisła Korzeniewo 1 - 3 Kolejarz Chojnice 7 czerwca 2007 - 16:00
232. Pomezania Malbork 3 - 0 Błękitni Stare Pole 7 czerwca 2007 - 16:00
vo, na boisku 1-0
Kolejka 30 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (127) 
233. Grom Kleszczewo 1 - 3 Pomezania Malbork 10 czerwca 2007 - 11:00
234. Błękitni Stare Pole 0 - 3 Wisła Korzeniewo 10 czerwca 2007 - 11:00
vo, na boisku 4-1, pierwotnie obustronny vo
235. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Wisła Tczew 10 czerwca 2007 - 11:00
236. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Pogoń Prabuty 10 czerwca 2007 - 11:00
vo, na boisku 2-2
237. Borowiak Czersk 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 czerwca 2007 - 11:00
238. Wda Lipusz 1 - 0 Osiczanka Osice 10 czerwca 2007 - 11:00
239. Unia Tczew 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 10 czerwca 2007 - 11:00
240. Subkowia Subkowy 2 - 1 Powiśle Stary Targ 10 czerwca 2007 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE