8. Grom Kleszczewo 30 38 12 2 16 44 - 58
10. Borowiak Czersk 30 33 10 3 17 35 - 56
12. Wisła Korzeniewo 30 31 9 4 17 44 - 70
13. Kolejarz Chojnice 30 30 7 9 14 36 - 54
14. Wietcisa Skarszewy 30 30 8 6 16 30 - 49
15. Błękitni Stare Pole 30 30 8 6 16 22 - 47
16. Osiczanka Osice 30 19 4 7 19 30 - 67
Ostatni komentarz dodał slasher 13.07.2007, 22:25:12

Kolejka 10 - 7/8. października 2006

Grom Kleszczewo 1 - 0 Osiczanka Osice
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 października 2006 - 16:00

Wyniu   06.10.2006, 18:52:45
Hm... Do Tej Kolejki to si? nie wypowiem heh ale mam nadziej? ?e chocia? remis wywieziemy z Uni Tczew Pozdro 4 All
 ktosiek-1   06.10.2006, 20:55:16
Nie ma to jak super-optymizm i poczucie humoru!!!!
 Wyniu   07.10.2006, 18:59:15
Cholera pocz?tek spotkania zapowiada? si? ciekawie gra by?a wyrównana 1:1 pierwsza po?owa. . . . ale druga po?owa to ju? ?miech na sali w wykonaniu naszego bramkarza grrrr 6:1 dla uni tczew ja pitole co za pora?ka ;/;/ Pozdro 4 all
 jankos lolo   07.10.2006, 21:10:36
Wyniu niue ma si? co dziwi?! Jak szcz??liwie wygrali?cie z Gromem chocia? by? lepszy to wy chcecie :P
 maho   07.10.2006, 21:54:31
wieszczu prabucki ..na tym dnie pojawi? sie schodek powisle 0:1 pogon .. pozdro
 bigi-13   07.10.2006, 22:17:24
Wietcisa Skarszewy-Kolejarz Chojnice 2:0 !!!!!!!!! :D

WIETCISA SZALEJE!!!!!!!!!!!!!!
 cichy85   08.10.2006, 01:47:34
panowie nie wietcisa szaleje tylko to jedna z lepszych duzyn uwazam iz subkowia poniosla porazke z unia i to byl ich slaby mecz i zremisowala z wietcisa a reszte meczy moga miec wygranych np wda albo blekitni ale coz taka pilka a zreszta po co w subkowach 4 liga wstyd byloby miastop tczew i chojnice pozdro dla kibicow z wisly w porownaniu do kibicow z uni to kultura panowie tak dalej
 Krasnal-Prabuty   08.10.2006, 14:01:20
Pogo? zmieni?a trenera, dosz?o paru zawodników :D i odrazu zwyci?ztwo ;) tak dalej... :) podobno Pogo? zagra?a bardzo dobry mecz... prawda to? ;]
 mateusz2332   08.10.2006, 16:16:52
Lipusz: Pomezania 4:2!!! :D
 Gacek1   08.10.2006, 16:28:10
O je je je je Lipusz szaleje!!! 4:2 z Pomezani?.
 mateusz2332   08.10.2006, 16:34:49
Malbork podbity!!! A zajmowali 3 miejsce!!! :D
 mateusz2332   08.10.2006, 16:36:17
ile by?o w meczu Borowiak z b?ekitnymi??????
 mateusz2332   08.10.2006, 16:38:34
 ktosiek-1   08.10.2006, 18:05:41
No i Wda faktycznie sie rozszla?a. Gratuluj? zwyci?zcom!!!
- zgodnie z zasad?, której ho?duj? -" NIECH WYGRYWA LEPSZY" a Wda okaza?a si? je?eli nawet nia lepsza pi?karsko (meczu nie widzia?em), to z ca?? pewno?ci? skuteczniejsza. BRAWO LIPUSZANIE!!! A odno?nie 3-miejsca, to mimo porazki nadal je bedzie zajmowa?. Nie ma tragedii.
 ktosiek-1   08.10.2006, 18:11:26
Borowiak niestety przegra? z B??kitnymi 1:2.
 mateusz2332   08.10.2006, 19:38:56
Dzi?ki Ktosiek-1 :D . Mecz nawet na wysokim poziomie! Ca?kiem na pocz?tku lipusz strzeli? bramk? :D ale potem pomezania zacz??a szybko odrabia? straty i po 40 minutach sta?o si? 1:2 dla pomezani, ale lipusz strzeli? pomezani bramk? do szatni :D . Po przerwie lipusz wykorzysta? b??dy pomezani w obroni i sta?o si? 3:2 :D , i 4:2 (BRAVO BOYS). Potem pomezania zacz??a cisn?? wde ale wynik si? nie zmieni? :D
 dolar   08.10.2006, 21:21:55
blekitni do przerwy powinni strzelic 4 bramki, a ze nie strzelili to w koncowce byla newroweczka:) pozdro dla czerska, do zobaczenianna wiosne:)
 borowiak   09.10.2006, 16:37:01
do dolar: Borowiak móg? tez strzeli? kilka bramek do przerwy, a to Borowiak mia? przewag?, tylko Wam wysz?y dwie kontry, tak poza tym 3 akcje wybroni? nasz bramarz sam na sam, a ostatnie 20 minut meczu, to tylko kopali?cie pi?ki na auty i na w?asnej po?owie siedzieli?cie
 Grabcio   09.10.2006, 19:04:15
do Borowiak : nie napinaj sie tak co z tego ze siedzieliscie na nas skoro 3 punkty pojechaly do Starego Pola przyjedziecie na wiosne to bedziecie mogli udowodnic jacy jestescie wielcy pozdro !!! Kto wygral mecz B?ekit kto B?ekit kto B?ekit B?ekit B?ekit do boju ...