IV liga - pomorska - sezon 2021/2022
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI
22. stycznia 2022:
Grom Nowy Staw - Wietcisa Skarszewy
Lechia II Gdańsk - Pomezania Malbork (11:00)
Czarni Pruszcz Gdański - Olimpia Sztum (11:00)
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo (12:00)
Jantar Ustka - Sława Sławno (12:00)
KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk (13:00)
Bałtyk Gdynia - Borowiak Czersk (13:00)
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin (13:30)
Czarni Pruszcz Gdański - GTS Rotmanka (13:30)
KS Chwaszczyno - Wikęd Luzino (15:00)

POPRZEDNIE WYNIKI
21. stycznia 2022 (piątek):
Anioły Garczegorze - Wieża Postomino
20. stycznia 2022 (czwartek):
Pomezania Malbork 2-0 Kaszubia Kościerzyna (1)
19. stycznia 2022 (środa):
Jaguar Gdańsk 6-1 Arka II Gdynia
18. stycznia 2022 (wtorek):
Lechia Gdańsk 0-2 Czernomorec Odessa
15. stycznia 2022 (sobota):
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 Pomezania Malbork (2)
Gwiazda Karsin 5-3 Borowiak Czersk (1)
Gedania Gdańsk 3-1 GKS Przodkowo
Radunia Stężyca 4-2 Jaguar Gdańsk
Stolem Gniewino 3-1 Wikęd Luzino
Grom Nowy Staw 5-0 Błękitni Stare Pole
Chojniczanka II Chojnice 0-0 Elana Toruń
NASTĘPNE SPARINGI
23. stycznia 2022 (niedziela):
Gryf Wejherowo - Korona Wilkowice (12:00 Gniewino)
Chojniczanka II Chojnice - Bytovia Bytów (13:00 Bytów)
26. stycznia 2022 (środa):
Lechia II Gdańsk - Korona Wilkowice (11:00 Sopot)
29. stycznia 2022 (sobota):
Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk (AWFiS Gdańsk)
Chojniczanka II Chojnice - Wda Świecie
Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin
Borowiak Czersk - Kolejarz Chojnice
Pogoń Lębork - Jantar Ustka
GTS Mokry Dwór - GKS Kowale
Gryf Wejherowo - Orkan Rumia MKS
MKS Władysławowo - Orlęta Reda (Cetniewo)
Radunia II Stężyca - Wikęd Luzino (11:00 Stężyca)
Jaguar Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna (11:00 )
Czarni Pruszcz Gdański - Zatoka Braniewo (11:00 )
Darłovia Darłowo - Gryf Słupsk (12:00 Darłowo)
Gryf Słupsk KS - Anioły Garczegorze (12:00 Słupsk)
Bytovia Bytów - Stolem Gniewino (13:00 Bytów)
Czarni Pruszcz Gdański - Pomorzanin Banino (13:30 )
5. lutego 2022 (sobota):
Chojniczanka II Chojnice - MKP Szczecinek
MKS Władysławowo - Bałtyk Gdynia
Borowiak Czersk - Tucholanka Tuchola
Pogoń Lębork - Start Miastko
Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń (Tczew)
GLKS Różyny - Kaszubia Kościerzyna (11:00 )
Czarni Pruszcz Gdański - Jaguar II Gdańsk (11:00 )
Gryf Słupsk KS - Jantar Ustka (12:00 Słupsk)
Wieża Postomino - Bytovia Bytów (13:00 Ustka)
Czarni Pruszcz Gdański - Gedania II Gdańsk (13:30 )
Gryf Słupsk - Sparta Sycewice (14:00 Słupsk)
Anioły Garczegorze - Gryf Wejherowo (14:30 Lębork)
Concordia Elbląg - Wierzyca Pelplin (16:00 Elbląg)
9. lutego 2022 (środa):
Borowiak Czersk - Kaszubia Kościerzyna
12. lutego 2022 (sobota):
Chojniczanka II Chojnice - Start Pruszcz
Bałtyk Gdynia - Lechia II Gdańsk
Pogoń Lębork - Gryf Wejherowo
MKS Władysławowo - KS Chwaszczyno
Orkan Rumia MKS - Orlęta Reda
GTS Goszyn - GKS Kowale
Wda Świecie - Wierzyca Pelplin
Arka II Gdynia - Pomezania Malbork (11:00 Gdynia)
KP Starogard Gdański - Jaguar Gdańsk (11:00 )
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna (11:00 )
Czarni Pruszcz Gdański - Arka II Gdynia (11:00 )
Jantar Ustka - Stolem Gniewino (12:00 Ustka)
Czarni Pruszcz Gdański - GTS Pruszcz Gdański (13:30 )
Gryf Słupsk - Wieża Postomino (14:00 Słupsk)
Anioły Garczegorze - Sokół Bożepole Wielkie (14:30 Lębork)
15. lutego 2022 (wtorek):
Jantar Ustka - Wikęd Luzino (18:30 Ustka)
18. lutego 2022 (piątek):
Pogoń Lębork - Wikęd Luzino
19. lutego 2022 (sobota):
Chojniczanka II Chojnice - Pogoń Łobżenica
Orkan Rumia MKS - MKS Władysławowo
Gryf Wejherowo - Zenit Łęczyce
Wda Świecie - Grom Nowy Staw
Jaguar Gdańsk - Pomezania Malbork (11:00 Gdańsk)
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin (11:00 )
Czarni Pruszcz Gdański - Wietcisa Skarszewy (11:00 )
Akademia Sportu Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna (11:00 )
Jantar Ustka - Wieża Postomino (12:00 Ustka)
Anioły Garczegorze - Sparta Sycewice (12:30 Lębork)
Czarni Pruszcz Gdański - GTS Mokry Dwór (13:30 )
Gryf Słupsk - MKP Szczecinek (14:00 Słupsk)
Radunia II Stężyca - Bytovia Bytów (16:00 Stężyca)
23. lutego 2022 (środa):
Borowiak Czersk - MKS Debrzno (20:00 Tuchola)
26. lutego 2022 (sobota):
Chojniczanka II Chojnice - Stolem Gniewino
Radunia II Stężyca - Czarni Pruszcz Gdański (Stężyca)
Borowiak Czersk - Orzeł Subkowy
Pogoń Lębork - Sokół Bożepole Wielkie
MKS Władysławowo - Gryf Wejherowo
Bałtyk Koszalin - Jantar Ustka (Koszalin)
Arka II Gdynia - Orlęta Reda
Zawisza Borzytuchom - Bytovia Bytów (juniorzy)
Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin (11:00 Malbork)
KP Starogard Gdański - GKS Kowale (11:00 )
Lechia II Gdańsk - Concordia Elbląg (11:00 Sopot)
Czarni Pruszcz Gdański - Lechia Gdańsk (juniorzy) (13:30 )
Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze (14:00 Słupsk)
Bytovia Bytów - Dolina Gałąźnia Wielka (15:00 Bytów)
5. marca 2022 (sobota):
KP Starogard Gdański - Kaszubia Kościerzyna