IV liga - pomorska - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Sparta Sycewice 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Arka II Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Wierzyca Pelplin 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Wikęd Luzino 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Borowiak Czersk 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Pogoń Lębork 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Orkan Rumia MKS 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Kaszubia Kościerzyna 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Czarni Pruszcz Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Grom Nowy Staw 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Bytovia Bytów 0 0 0 0 0 0 - 0
13. GKS Kowale 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Anioły Garczegorze 0 0 0 0 0 0 - 0
15. MKS Władysławowo 0 0 0 0 0 0 - 0
16. Gedania Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
17. Gryf Wejherowo 0 0 0 0 0 0 - 0
18. Gryf Słupsk 0 0 0 0 0 0 - 0
19. Jaguar Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
20. Chojniczanka II Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0
21. Lechia II Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Sycewice - Chojniczanka II Chojnice 7 sierpnia 2021 - 14:00
Arka II Gdynia - Jaguar Gdańsk 8 sierpnia 2021 - 17:00
Wierzyca Pelplin - Gryf Słupsk 7 sierpnia 2021 - 17:00
Wikęd Luzino - Gryf Wejherowo 7 sierpnia 2021 - 17:00
Borowiak Czersk - Gedania Gdańsk 8 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Lębork - MKS Władysławowo 7 sierpnia 2021 - 17:00
Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze 8 sierpnia 2021 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale 6 sierpnia 2021 - 18:00
Czarni Pruszcz Gdański - Bytovia Bytów 7 sierpnia 2021 - 13:00
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 7 sierpnia 2021 - 14:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Grom Nowy Staw 14 sierpnia 2021 - 17:00
GKS Kowale - Czarni Pruszcz Gdański 14 sierpnia 2021 - 11:00
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 14 sierpnia 2021 - 11:00
MKS Władysławowo - Orkan Rumia MKS 14 sierpnia 2021 - 17:00
Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork 15 sierpnia 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo - Borowiak Czersk
Gryf Słupsk - Wikęd Luzino 14 sierpnia 2021 - 17:00
Jaguar Gdańsk - Wierzyca Pelplin 14 sierpnia 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Arka II Gdynia 15 sierpnia 2021 - 17:00
Jantar Ustka - Sparta Sycewice
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia - Jantar Ustka
Wierzyca Pelplin - Chojniczanka II Chojnice 21 sierpnia 2021 - 11:00
Wikęd Luzino - Jaguar Gdańsk 21 sierpnia 2021 - 17:00
Borowiak Czersk - Gryf Słupsk 22 sierpnia 2021 - 14:00
Pogoń Lębork - Gryf Wejherowo 21 sierpnia 2021 - 17:00
Orkan Rumia MKS - Gedania Gdańsk 22 sierpnia 2021 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna - MKS Władysławowo 21 sierpnia 2021 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański - Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw - GKS Kowale
Lechia II Gdańsk - Bytovia Bytów 21 sierpnia 2021 - 11:00
Pauza: Sparta Sycewice,
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale - Lechia II Gdańsk 28 sierpnia 2021 - 11:00
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 28 sierpnia 2021 - 16:00
MKS Władysławowo - Czarni Pruszcz Gdański 28 sierpnia 2021 - 17:00
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 28 sierpnia 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo - Orkan Rumia MKS
Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 28 sierpnia 2021 - 17:00
Jaguar Gdańsk - Borowiak Czersk 28 sierpnia 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Wikęd Luzino 29 sierpnia 2021 - 11:00
Jantar Ustka - Wierzyca Pelplin
Sparta Sycewice - Arka II Gdynia 28 sierpnia 2021 - 14:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - Sparta Sycewice 4 września 2021 - 17:00
Wikęd Luzino - Jantar Ustka
Borowiak Czersk - Chojniczanka II Chojnice 5 września 2021 - 17:00
Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk 4 września 2021 - 17:00
Orkan Rumia MKS - Gryf Słupsk 5 września 2021 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna - Gryf Wejherowo 5 września 2021 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański - Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw - MKS Władysławowo
Lechia II Gdańsk - Anioły Garczegorze 4 września 2021 - 11:00
Bytovia Bytów - GKS Kowale 4 września 2021 - 16:00
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Anioły Garczegorze - Bytovia Bytów 12 września 2021 - 14:00
MKS Władysławowo - Lechia II Gdańsk 11 września 2021 - 15:00
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 11 września 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo - Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 11 września 2021 - 16:00
Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS 11 września 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Pogoń Lębork 12 września 2021 - 11:00
Jantar Ustka - Borowiak Czersk
Sparta Sycewice - Wikęd Luzino 11 września 2021 - 14:00
Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wikęd Luzino - Arka II Gdynia 18 września 2021 - 16:00
Borowiak Czersk - Sparta Sycewice 19 września 2021 - 12:00
Pogoń Lębork - Jantar Ustka 18 września 2021 - 16:00
Orkan Rumia MKS - Chojniczanka II Chojnice 19 września 2021 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk 18 września 2021 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański - Gryf Słupsk
Grom Nowy Staw - Gryf Wejherowo
Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk 19 września 2021 - 11:00
Bytovia Bytów - MKS Władysławowo 18 września 2021 - 16:00
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 19 września 2021 - 13:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Władysławowo - GKS Kowale 25 września 2021 - 14:00
Gedania Gdańsk - Bytovia Bytów 25 września 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo - Lechia II Gdańsk
Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw 25 września 2021 - 15:00
Jaguar Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 25 września 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Kaszubia Kościerzyna 26 września 2021 - 11:00
Jantar Ustka - Orkan Rumia MKS
Sparta Sycewice - Pogoń Lębork 25 września 2021 - 14:00
Arka II Gdynia - Borowiak Czersk
Wierzyca Pelplin - Wikęd Luzino
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk - Wierzyca Pelplin 3 października 2021 - 14:00
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 2 października 2021 - 15:00
Orkan Rumia MKS - Sparta Sycewice 3 października 2021 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 2 października 2021 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański - Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk
Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 2 października 2021 - 11:00
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo 2 października 2021 - 18:00
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 3 października 2021 - 13:00
Anioły Garczegorze - MKS Władysławowo 2 października 2021 - 15:00
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 9 października 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo - GKS Kowale
Gryf Słupsk - Bytovia Bytów 9 października 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk - Lechia II Gdańsk 9 października 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Grom Nowy Staw 10 października 2021 - 11:00
Jantar Ustka - Czarni Pruszcz Gdański
Sparta Sycewice - Kaszubia Kościerzyna 9 października 2021 - 14:00
Arka II Gdynia - Orkan Rumia MKS
Wierzyca Pelplin - Pogoń Lębork
Wikęd Luzino - Borowiak Czersk 9 października 2021 - 15:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Lębork - Wikęd Luzino 16 października 2021 - 14:00
Orkan Rumia MKS - Wierzyca Pelplin 17 października 2021 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 16 października 2021 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański - Sparta Sycewice
Grom Nowy Staw - Jantar Ustka
Lechia II Gdańsk - Chojniczanka II Chojnice 16 października 2021 - 11:00
Bytovia Bytów - Jaguar Gdańsk 16 października 2021 - 16:00
GKS Kowale - Gryf Słupsk 17 października 2021 - 13:00
Anioły Garczegorze - Gryf Wejherowo 16 października 2021 - 14:00
MKS Władysławowo - Gedania Gdańsk 16 października 2021 - 13:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo - MKS Władysławowo
Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze 23 października 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk - GKS Kowale 23 października 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Bytovia Bytów 24 października 2021 - 11:00
Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk
Sparta Sycewice - Grom Nowy Staw 23 października 2021 - 14:00
Arka II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański
Wierzyca Pelplin - Kaszubia Kościerzyna
Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS 23 października 2021 - 15:00
Borowiak Czersk - Pogoń Lębork 23 października 2021 - 14:30
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 13 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS - Borowiak Czersk 27 października 2021 - 15:30
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 27 października 2021 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański - Wierzyca Pelplin
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia
Lechia II Gdańsk - Sparta Sycewice 27 października 2021 - 15:00
Bytovia Bytów - Jantar Ustka 30 października 2021 - 16:00
GKS Kowale - Chojniczanka II Chojnice
Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk 27 października 2021 - 15:00
MKS Władysławowo - Gryf Słupsk 27 października 2021 - 15:00
Gedania Gdańsk - Gryf Wejherowo 30 października 2021 - 11:00
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 6 listopada 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk - MKS Władysławowo 6 listopada 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Anioły Garczegorze 7 listopada 2021 - 11:00
Jantar Ustka - GKS Kowale
Sparta Sycewice - Bytovia Bytów 6 listopada 2021 - 14:00
Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk
Wierzyca Pelplin - Grom Nowy Staw
Wikęd Luzino - Czarni Pruszcz Gdański 6 listopada 2021 - 14:00
Borowiak Czersk - Kaszubia Kościerzyna 7 listopada 2021 - 13:00
Pogoń Lębork - Orkan Rumia MKS 6 listopada 2021 - 13:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 13 listopada 2021 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański - Borowiak Czersk
Grom Nowy Staw - Wikęd Luzino
Lechia II Gdańsk - Wierzyca Pelplin 13 listopada 2021 - 11:00
Bytovia Bytów - Arka II Gdynia 13 listopada 2021 - 16:00
GKS Kowale - Sparta Sycewice 14 listopada 2021 - 13:00
Anioły Garczegorze - Jantar Ustka 14 listopada 2021 - 13:00
MKS Władysławowo - Chojniczanka II Chojnice 13 listopada 2021 - 13:00
Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk 13 listopada 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo - Gryf Słupsk
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Gryf Wejherowo 20 listopada 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Gedania Gdańsk 21 listopada 2021 - 11:00
Jantar Ustka - MKS Władysławowo
Sparta Sycewice - Anioły Garczegorze 20 listopada 2021 - 14:00
Arka II Gdynia - GKS Kowale
Wierzyca Pelplin - Bytovia Bytów
Wikęd Luzino - Lechia II Gdańsk 20 listopada 2021 - 14:00
Borowiak Czersk - Grom Nowy Staw 20 listopada 2021 - 13:00
Pogoń Lębork - Czarni Pruszcz Gdański 20 listopada 2021 - 13:00
Orkan Rumia MKS - Kaszubia Kościerzyna 21 listopada 2021 - 12:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 17 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański - Orkan Rumia MKS
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork
Lechia II Gdańsk - Borowiak Czersk
Bytovia Bytów - Wikęd Luzino
GKS Kowale - Wierzyca Pelplin
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia
MKS Władysławowo - Sparta Sycewice
Gedania Gdańsk - Jantar Ustka
Gryf Wejherowo - Chojniczanka II Chojnice
Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 18 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka II Chojnice - Gryf Słupsk
Jantar Ustka - Gryf Wejherowo
Sparta Sycewice - Gedania Gdańsk
Arka II Gdynia - MKS Władysławowo
Wierzyca Pelplin - Anioły Garczegorze
Wikęd Luzino - GKS Kowale
Borowiak Czersk - Bytovia Bytów
Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna - Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 19 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk - Orkan Rumia MKS
Bytovia Bytów - Pogoń Lębork
GKS Kowale - Borowiak Czersk
Anioły Garczegorze - Wikęd Luzino
MKS Władysławowo - Wierzyca Pelplin
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia
Gryf Wejherowo - Sparta Sycewice
Gryf Słupsk - Jantar Ustka
Jaguar Gdańsk - Chojniczanka II Chojnice
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 20 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk
Sparta Sycewice - Gryf Słupsk
Arka II Gdynia - Gryf Wejherowo
Wierzyca Pelplin - Gedania Gdańsk
Wikęd Luzino - MKS Władysławowo
Borowiak Czersk - Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork - GKS Kowale
Orkan Rumia MKS - Bytovia Bytów
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański - Grom Nowy Staw
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 21 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia II Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański
Bytovia Bytów - Kaszubia Kościerzyna
GKS Kowale - Orkan Rumia MKS
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork
MKS Władysławowo - Borowiak Czersk
Gedania Gdańsk - Wikęd Luzino
Gryf Wejherowo - Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk - Arka II Gdynia
Jaguar Gdańsk - Sparta Sycewice
Chojniczanka II Chojnice - Jantar Ustka
Pauza: Grom Nowy Staw, .