Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Victoria Kaliska |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Radunia II Stężyca |
7 sierpnia 2021
7.08 - 18:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
7 sierpnia 2021
7.08 - 15:00 |
Tęcza Brusy |
0 - 3 |
Olimpia Sztum |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
vo, na boisku 4-2 |
Wisła Tczew |
2 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 sierpnia 2021
7.08 - 12:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 0 |
Gwiazda Karsin |
7 sierpnia 2021
7.08 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
5 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 sierpnia 2021
7.08 - 14:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
7 sierpnia 2021
7.08 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 0 |
Meteor Pinczyn |
7 sierpnia 2021
7.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Olimpia Sztum |
0 - 4 |
Meteor Pinczyn |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 2 |
Styna Godziszewo |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
Wietcisa Skarszewy |
6 - 1 |
Wisła Tczew |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Radunia II Stężyca |
6 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
14 sierpnia 2021
14.08 - 13:00 |
Victoria Kaliska |
1 - 7 |
Pomezania Malbork |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
14 sierpnia 2021
14.08 - 12:00 |
Tęcza Brusy |
0 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Powiśle Dzierzgoń |
8 - 0 |
Tęcza Brusy |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 0 |
Olimpia Sztum |
22 sierpnia 2021
22.08 - 12:00 |
Pomezania Malbork |
8 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
20 sierpnia 2021
20.08 - 18:00 |
Wisła Korzeniewo |
6 - 1 |
Victoria Kaliska |
21 sierpnia 2021
21.08 - 12:00 |
Wisła Tczew |
0 - 4 |
Radunia II Stężyca |
21 sierpnia 2021
21.08 - 12:00 |
vo, na boisku 1-4 |
Styna Godziszewo |
0 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
22 sierpnia 2021
22.08 - 18:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 3 |
Gwiazda Karsin |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
21 sierpnia 2021
21.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 0 |
Meteor Pinczyn |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
1 września 2021
1.09 - 18:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Radunia II Stężyca |
4 - 1 |
Styna Godziszewo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 13:00 |
Victoria Kaliska |
2 - 4 |
Wisła Tczew |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:30 |
Tęcza Brusy |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 0 |
Olimpia Sztum |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 1 |
Tęcza Brusy |
4 września 2021
4.09 - 15:00 |
Wisła Tczew |
3 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 2 |
Victoria Kaliska |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Radunia II Stężyca |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 września 2021
4.09 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Gwiazda Karsin |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 3 |
Pomezania Malbork |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
14 września 2021
14.09 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 2 |
Meteor Pinczyn |
13 października 2021
13.10 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
2 - 4 |
Orzeł Subkowy |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Victoria Kaliska |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 2 |
Styna Godziszewo |
11 września 2021
11.09 - 12:00 |
Tęcza Brusy |
5 - 2 |
Wisła Tczew |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
8 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 4 |
Gwiazda Karsin |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Pomezania Malbork |
9 - 0 |
Olimpia Sztum |
17 września 2021
17.09 - 19:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
18 września 2021
18.09 - 14:30 |
Wisła Tczew |
0 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 2 |
Tęcza Brusy |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Błękitni Stare Pole |
7 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
5 - 3 |
Victoria Kaliska |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 1 |
Radunia II Stężyca |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 1 |
Wisła Tczew |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Gwiazda Karsin |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
3 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Victoria Kaliska |
0 - 0 |
Meteor Pinczyn |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 1 |
Orzeł Subkowy |
25 września 2021
25.09 - 12:00 |
Tęcza Brusy |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Kolejarz Chojnice |
2 - 0 |
Styna Godziszewo |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 5 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
24 września 2021
24.09 - 19:00 |
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Orzeł Subkowy |
2 - 4 |
Tęcza Brusy |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
4 - 3 |
Olimpia Sztum |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Wisła Tczew |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
2 października 2021
2.10 - 12:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 1 |
Victoria Kaliska |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 0 |
Radunia II Stężyca |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Tęcza Brusy |
4 - 5 |
Meteor Pinczyn |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 1 |
Orzeł Subkowy |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 1 |
Wisła Tczew |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 7 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Radunia II Stężyca |
1 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
Victoria Kaliska |
1 - 3 |
Gwiazda Karsin |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 5 |
Wietcisa Skarszewy |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Styna Godziszewo |
2 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 4 |
Powiśle Dzierzgoń |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Meteor Pinczyn |
1 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Tęcza Brusy |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
5 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 1 |
Victoria Kaliska |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 2 |
Radunia II Stężyca |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Wisła Tczew |
5 - 0 |
Olimpia Sztum |
16 października 2021
16.10 - 12:00 |
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 2 |
Meteor Pinczyn |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 0 |
Tęcza Brusy |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
22 października 2021
22.10 - 19:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
23 października 2021
23.10 - 13:00 |
Wisła Tczew |
1 - 3 |
Styna Godziszewo |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Victoria Kaliska |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 4 |
Radunia II Stężyca |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 27. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Błękitni Stare Pole |
3 - 4 |
Wisła Tczew |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 |
Tęcza Brusy |
27 października 2021
27.10 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
27 października 2021
27.10 - 18:00 |
Radunia II Stężyca |
2 - 1 |
Victoria Kaliska |
27 października 2021
27.10 - 18:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 3 |
Olimpia Sztum |
27 października 2021
27.10 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 3 |
Wisła Korzeniewo |
27 października 2021
27.10 - 15:30 |
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Tęcza Brusy |
2 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
6 listopada 2021
6.11 - 15:00 |
Olimpia Sztum |
7 - 2 |
Victoria Kaliska |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 5 |
Radunia II Stężyca |
6 listopada 2021
6.11 - 14:30 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 listopada 2021
6.11 - 18:00 |
Wisła Korzeniewo |
4 - 2 |
Meteor Pinczyn |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Wisła Tczew |
3 - 1 |
Orzeł Subkowy |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Orzeł Subkowy |
5 - 0 |
Styna Godziszewo |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
13 listopada 2021
13.11 - 12:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 4 |
Pomezania Malbork |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Radunia II Stężyca |
1 - 1 |
Tęcza Brusy |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Victoria Kaliska |
2 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 0 |
Wisła Tczew |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Olimpia Sztum |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
20 listopada 2021
20.11 - 13:45 |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
20 listopada 2021
20.11 - 16:00 |
Wisła Korzeniewo |
5 - 1 |
Gwiazda Karsin |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
Wisła Tczew |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 2 |
Meteor Pinczyn |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 1 |
Orzeł Subkowy |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Kolejarz Chojnice |
4 - 2 |
Radunia II Stężyca |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Tęcza Brusy |
5 - 1 |
Victoria Kaliska |
20 listopada 2021
20.11 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
Kolejka 17 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Gwiazda Karsin |
3 - 0 |
Wisła Tczew |
27 listopada 2021
27.11 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 5 |
Wisła Korzeniewo |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 6 |
Pomezania Malbork |
28 listopada 2021
28.11 - 13:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 - 0 |
Radunia II Stężyca |
27 listopada 2021
27.11 - 11:00 |
Victoria Kaliska |
1 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
27 listopada 2021
27.11 - 13:30 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 1 |
Tęcza Brusy |
27 listopada 2021
27.11 - 12:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Olimpia Sztum |
27 listopada 2021
27.11 - 12:00 |
Meteor Pinczyn |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 4 |
Styna Godziszewo |
27 listopada 2021
27.11 - 13:30 |
Kolejka 18 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Victoria Kaliska |
0 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
5 marca 2022
5.03 - 15:00 |
Radunia II Stężyca |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
5 marca 2022
5.03 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
6 marca 2022
6.03 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 2 |
Tęcza Brusy |
5 marca 2022
5.03 - 12:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
6 - 0 |
Wisła Tczew |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
0 - 1 |
Styna Godziszewo |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
5 marca 2022
5.03 - 12:00 |
Meteor Pinczyn |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Kolejka 19 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Meteor Pinczyn |
0 - 1 |
Olimpia Sztum |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 2 |
Gwiazda Karsin |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Wisła Tczew |
3 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
12 marca 2022
12.03 - 12:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
Radunia II Stężyca |
13 marca 2022
13.03 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
9 - 0 |
Victoria Kaliska |
12 marca 2022
12.03 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 1 |
Tęcza Brusy |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 |
Kolejka 20 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Tęcza Brusy |
0 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 6 |
Kolejarz Chojnice |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
19 marca 2022
19.03 - 11:00 |
Victoria Kaliska |
4 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
19 marca 2022
19.03 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
5 - 1 |
Wisła Tczew |
19 marca 2022
19.03 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Styna Godziszewo |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 2 |
Meteor Pinczyn |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Kolejka 21 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 0 |
Olimpia Sztum |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
3 - 4 |
Gwiazda Karsin |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Błękitni Stare Pole |
0 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Styna Godziszewo |
0 - 4 |
Radunia II Stężyca |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Wisła Tczew |
1 - 2 |
Victoria Kaliska |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Tęcza Brusy |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Olimpia Sztum |
1 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 kwietnia 2022
2.04 - 18:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
2 kwietnia 2022
2.04 - 17:00 |
Tęcza Brusy |
4 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 4 |
Wisła Tczew |
2 kwietnia 2022
2.04 - 12:00 |
Victoria Kaliska |
1 - 2 |
Styna Godziszewo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
8 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
2 kwietnia 2022
2.04 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 1 |
Meteor Pinczyn |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
0 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 kwietnia 2022
2.04 - 14:00 |
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Radunia II Stężyca |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Victoria Kaliska |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
0 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Wisła Tczew |
3 - 3 |
Tęcza Brusy |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Wisła Korzeniewo |
1 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:30 |
Gwiazda Karsin |
3 - 1 |
Olimpia Sztum |
9 kwietnia 2022
9.04 - 14:00 |
Kolejka 24 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Olimpia Sztum |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
13 kwietnia 2022
13.04 - 19:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 2 |
Wisła Tczew |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:30 |
Tęcza Brusy |
1 - 2 |
Styna Godziszewo |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:30 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:00 |
Victoria Kaliska |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Radunia II Stężyca |
6 - 0 |
Meteor Pinczyn |
13 kwietnia 2022
13.04 - 18:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 1 |
Gwiazda Karsin |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:30 |
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Wisła Tczew |
1 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 3 |
Radunia II Stężyca |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 2 |
Victoria Kaliska |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 1 |
Tęcza Brusy |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:30 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 6 |
Pomezania Malbork |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Tęcza Brusy |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Olimpia Sztum |
0 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
6 - 1 |
Wisła Tczew |
30 kwietnia 2022
30.04 - 18:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 1 |
Styna Godziszewo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 4 |
Meteor Pinczyn |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Victoria Kaliska |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
6 - 0 |
Gwiazda Karsin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Kolejka 27 - 3. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Błękitni Stare Pole |
1 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 0 |
Tęcza Brusy |
3 maja 2022
3.05 - 12:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
|
Styna Godziszewo |
1 - 7 |
Pomezania Malbork |
3 maja 2022
3.05 - 13:00 |
Wisła Tczew |
7 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
3 maja 2022
3.05 - 12:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:15 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 0 |
Radunia II Stężyca |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Gwiazda Karsin |
4 - 1 |
Victoria Kaliska |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 1 |
Olimpia Sztum |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Wisła Korzeniewo |
1 - 0 |
Styna Godziszewo |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Kolejarz Chojnice |
4 - 1 |
Meteor Pinczyn |
17 maja 2022
17.05 - 18:00 |
Tęcza Brusy |
0 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 3 |
Gwiazda Karsin |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Victoria Kaliska |
1 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
7 maja 2022
7.05 - 13:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 5 |
Wisła Tczew |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Kolejka 29 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Meteor Pinczyn |
0 - 0 |
Powiśle Dzierzgoń |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Tęcza Brusy |
2 - 0 |
Gwiazda Karsin |
14 maja 2022
14.05 - 18:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Błękitni Stare Pole |
4 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 5 |
Wisła Tczew |
15 maja 2022
15.05 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
6 - 3 |
Victoria Kaliska |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Radunia II Stężyca |
7 - 0 |
Olimpia Sztum |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
Kolejka 30 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Wisła Tczew |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Meteor Pinczyn |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
0 - 0 |
Gwiazda Karsin |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Tęcza Brusy |
0 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Victoria Kaliska |
2 - 5 |
Radunia II Stężyca |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 1 |
Styna Godziszewo |
20 maja 2022
20.05 - 18:00 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Kolejka 31 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Gwiazda Karsin |
0 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Tęcza Brusy |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Victoria Kaliska |
5 - 3 |
Olimpia Sztum |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Radunia II Stężyca |
4 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
28 maja 2022
28.05 - 13:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 4 |
Pomezania Malbork |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Wisła Tczew |
|
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Styna Godziszewo |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Styna Godziszewo |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Wisła Korzeniewo |
2 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:15 |
Pomezania Malbork |
6 - 0 |
Gwiazda Karsin |
3 czerwca 2022
3.06 - 19:00 |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
3 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Tęcza Brusy |
2 - 3 |
Radunia II Stężyca |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 0 |
Victoria Kaliska |
4 czerwca 2022
4.06 - 14:00 |
Wisła Tczew |
1 - 0 |
Meteor Pinczyn |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 4 |
Błękitni Stare Pole |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Gwiazda Karsin |
7 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 3 |
Wisła Tczew |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 2 |
Styna Godziszewo |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
|
Radunia II Stężyca |
1 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
Victoria Kaliska |
0 - 3 |
Tęcza Brusy |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
4 - 1 |
Olimpia Sztum |
12 czerwca 2022
12.06 - 12:00 |
Kolejka 34 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Wisła Tczew |
0 - 3 |
Gwiazda Karsin |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
6 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Radunia II Stężyca |
2 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Kolejarz Chojnice |
7 - 0 |
Victoria Kaliska |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:30 |
Tęcza Brusy |
2 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Błękitni Stare Pole |
1 - 2 |
Meteor Pinczyn |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
|