V liga - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2021/2022
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI
22. stycznia 2022:
Grom Nowy Staw - Wietcisa Skarszewy
Lechia II Gdańsk - Pomezania Malbork (11:00)
Jeziorak Iława - Powiśle Dzierzgoń (11:00)
Czarni Pruszcz Gdański - Olimpia Sztum (11:00)
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin (13:30)
Concordia Elbląg - Błękitni Stare Pole (16:00)

POPRZEDNIE WYNIKI
21. stycznia 2022 (piątek):
Ogniwo Sopot - Żuławy Nowy Dwór Gdański
20. stycznia 2022 (czwartek):
Pomezania Malbork 2-0 Kaszubia Kościerzyna (1)
15. stycznia 2022 (sobota):
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 Pomezania Malbork (2)
Gwiazda Karsin 5-3 Borowiak Czersk (1)
Grom Nowy Staw 5-0 Błękitni Stare Pole
NASTĘPNE SPARINGI
23. stycznia 2022 (niedziela):
Korona Cedry Małe - Styna Godziszewo (14:00 Tczew)
29. stycznia 2022 (sobota):
Borowiak Czersk - Kolejarz Chojnice
Orzeł Trąbki Wielkie - Wietcisa Skarszewy
Orzeł Subkowy - Victoria Kaliska (Tczew)
Radunia II Stężyca - Wikęd Luzino (11:00 Stężyca)
Ossa Biskupiec Pomorski - Powiśle Dzierzgoń (16:00 Iława)
5. lutego 2022 (sobota):
Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń (Tczew)
Orzeł Subkowy - GKS Bobowo (Tczew)
GTS Goszyn - Wisła Tczew
Osiczanka Osice - Styna Godziszewo
Błękitni Stare Miasto - Wisła Korzeniewo
Radunia II Stężyca - Wietcisa Skarszewy (11:00 Stężyca)
KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork (11:00 Starogard Gdański)
MKS Debrzno - Kolejarz Chojnice (19:00 Tuchola)
8. lutego 2022 (wtorek):
Gryf Tczew KP - Orzeł Subkowy (19:30 Tczew)
9. lutego 2022 (środa):
Pomezania Malbork - Stoczniowiec Gdańsk (19:00 Malbork)
12. lutego 2022 (sobota):
Centrum Pelplin - Wietcisa Skarszewy
GTS Mokry Dwór - Meteor Pinczyn
Orzeł Subkowy - Korona Cedry Małe
Osiczanka Osice - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Błękitni Stare Miasto - Spójnia Sadlinki
Wisła Korzeniewo - Olimpia Sztum
Arka II Gdynia - Pomezania Malbork (11:00 Gdynia)
Radunia II Stężyca - Unia Solec Kujawski (13:00 Stężyca)
Olimpia II Elbląg - Powiśle Dzierzgoń (14:00 Elbląg)
16. lutego 2022 (środa):
Pomezania Malbork - Mady Ostaszewo (19:00 Malbork)
19. lutego 2022 (sobota):
GTS Goszyn - Styna Godziszewo
Wisła Korzeniewo - Czarni Przemysław
Jaguar Gdańsk - Pomezania Malbork (11:00 Gdańsk)
Czarni Pruszcz Gdański - Wietcisa Skarszewy (11:00 )
Radunia II Stężyca - Bytovia Bytów (16:00 Stężyca)
Concordia Elbląg - Żuławy Nowy Dwór Gdański (16:00 Elbląg)
20. lutego 2022 (niedziela):
Pogoń Prabuty - Powiśle Dzierzgoń (14:00 Iława)
25. lutego 2022 (piątek):
Osiczanka Osice - Żuławy Nowy Dwór Gdański (20:15 Tczew)
26. lutego 2022 (sobota):
Radunia II Stężyca - Czarni Pruszcz Gdański (Stężyca)
Borowiak Czersk - Orzeł Subkowy
GLKS Różyny - Wietcisa Skarszewy
Brda Przechlewo - Kolejarz Chojnice
Orzeł Subkowy - GTS Mokry Dwór
Wisła Korzeniewo - Pogoń Prabuty
Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin (11:00 Malbork)
Huragan Morąg - Powiśle Dzierzgoń (14:00 Iława)