V liga - grupa Słupsk - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Sycewice 30 77 24 5 1 117 - 35
2. Lipniczanka Lipnica 30 62 19 5 6 94 - 43 2 2 0 2 0 1 - 1
3. Myśliwiec Tuchomie 30 62 18 8 4 77 - 43 2 2 0 2 0 1 - 1
4. Start Miastko 30 56 17 5 8 82 - 45
5. Gryf Słupsk KS 30 53 16 5 9 67 - 42
6. Sokół Wyczechy 30 48 15 3 12 97 - 70
7. Kaszubia Studzienice 30 47 14 5 11 71 - 66
8. Bytovia II Bytów 30 46 14 4 12 84 - 49 2 3 1 0 1 6 - 5
9. MKS Debrzno 30 46 13 7 10 87 - 65 2 3 1 0 1 5 - 6
10. Jantaria Pobłocie 30 42 12 6 12 54 - 50

11. Piast Człuchów 30 50 15 5 10 86 - 70
12. Czarni Czarne 30 45 12 9 9 58 - 56
13. KS Włynkówko 30 41 12 5 13 43 - 52 2 3 1 0 1 2 - 1
14. GTS Czarna Dąbrówka 30 41 12 5 13 48 - 60 2 3 1 0 1 1 - 2
15. Zawisza Borzytuchom 30 29 7 8 15 51 - 66 2 3 1 0 1 3 - 3
16. Wybrzeże Objazda 30 29 9 2 19 43 - 99 2 3 1 0 1 3 - 3
17. Echo Biesowice 30 25 7 4 19 60 - 71
18. Leśnik Cewice 30 20 6 2 22 38 - 103
19. Barton Barcino 30 18 5 3 22 45 - 91
20. Chrobry Charbrowo 30 15 5 0 25 32 - 158
Ostatni komentarz dodał Jan1955 15.07.2021, 20:37:13


Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (33) 
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 5 Bytovia II Bytów 2 sierpnia 2020 - 13:00
Piast Człuchów 3 - 6 Sokół Wyczechy 1 sierpnia 2020 - 15:00
Leśnik Cewice 0 - 2 Jantaria Pobłocie 2 sierpnia 2020 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 4 - 1 Kaszubia Studzienice 2 sierpnia 2020 - 18:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 2 Lipniczanka Lipnica 1 sierpnia 2020 - 16:00
Wybrzeże Objazda 3 - 1 Chrobry Charbrowo 2 sierpnia 2020 - 17:00
Czarni Czarne 0 - 0 MKS Debrzno 1 sierpnia 2020 - 16:00
Gryf Słupsk KS 1 - 1 KS Włynkówko 1 sierpnia 2020 - 11:00
Barton Barcino 2 - 5 Sparta Sycewice 1 sierpnia 2020 - 17:00
Echo Biesowice 0 - 2 Start Miastko 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (27) 
Bytovia II Bytów 0 - 1 Start Miastko 9 sierpnia 2020 - 11:00
Sparta Sycewice 2 - 1 Echo Biesowice 8 sierpnia 2020 - 13:00
KS Włynkówko 2 - 1 Barton Barcino 9 sierpnia 2020 - 17:00
MKS Debrzno 1 - 6 Gryf Słupsk KS 9 sierpnia 2020 - 17:30
Chrobry Charbrowo 1 - 2 Czarni Czarne 8 sierpnia 2020 - 17:00
Lipniczanka Lipnica 6 - 0 Wybrzeże Objazda 9 sierpnia 2020 - 17:00
Kaszubia Studzienice 5 - 4 Zawisza Borzytuchom 9 sierpnia 2020 - 17:00
Jantaria Pobłocie 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie 9 sierpnia 2020 - 13:00
Sokół Wyczechy 4 - 1 Leśnik Cewice 8 sierpnia 2020 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 Piast Człuchów 9 sierpnia 2020 - 13:00
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (19) 
Piast Człuchów 0 - 7 Bytovia II Bytów 15 sierpnia 2020 - 15:00
Leśnik Cewice 3 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 16 sierpnia 2020 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Sokół Wyczechy 15 sierpnia 2020 - 17:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 1 Jantaria Pobłocie 15 sierpnia 2020 - 16:00
Wybrzeże Objazda 1 - 5 Kaszubia Studzienice 16 sierpnia 2020 - 17:00
Czarni Czarne 0 - 3 Lipniczanka Lipnica 15 sierpnia 2020 - 16:00
Gryf Słupsk KS 6 - 1 Chrobry Charbrowo 15 sierpnia 2020 - 11:00
Barton Barcino 4 - 4 MKS Debrzno 15 sierpnia 2020 - 16:00
Echo Biesowice 2 - 0 KS Włynkówko 15 sierpnia 2020 - 17:00
Start Miastko 0 - 5 Sparta Sycewice 15 sierpnia 2020 - 12:00
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (22) 
Bytovia II Bytów 0 - 1 Sparta Sycewice 23 sierpnia 2020 - 18:30
KS Włynkówko 0 - 1 Start Miastko 22 sierpnia 2020 - 17:00
MKS Debrzno 3 - 2 Echo Biesowice 23 sierpnia 2020 - 17:00
Chrobry Charbrowo 2 - 1 Barton Barcino 22 sierpnia 2020 - 17:00
Lipniczanka Lipnica 4 - 0 Gryf Słupsk KS 22 sierpnia 2020 - 17:00
Kaszubia Studzienice 4 - 2 Czarni Czarne 23 sierpnia 2020 - 17:00
Jantaria Pobłocie 2 - 0 Wybrzeże Objazda 23 sierpnia 2020 - 13:00
Sokół Wyczechy 5 - 2 Zawisza Borzytuchom 22 sierpnia 2020 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie 23 sierpnia 2020 - 13:00
Piast Człuchów 3 - 0 Leśnik Cewice 22 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (23) 
Leśnik Cewice 1 - 3 Bytovia II Bytów 26 sierpnia 2020 - 18:00
Myśliwiec Tuchomie 4 - 0 Piast Człuchów 26 sierpnia 2020 - 18:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 26 sierpnia 2020 - 18:00
Wybrzeże Objazda 2 - 5 Sokół Wyczechy 26 sierpnia 2020 - 18:00
Czarni Czarne 3 - 2 Jantaria Pobłocie 26 sierpnia 2020 - 16:00
Gryf Słupsk KS 1 - 2 Kaszubia Studzienice 26 sierpnia 2020 - 16:00
Barton Barcino 1 - 4 Lipniczanka Lipnica 26 sierpnia 2020 - 18:00
Echo Biesowice 12 - 1 Chrobry Charbrowo 26 sierpnia 2020 - 17:00
Start Miastko 1 - 1 MKS Debrzno 26 sierpnia 2020 - 18:00
Sparta Sycewice 4 - 0 KS Włynkówko 26 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (22) 
Bytovia II Bytów 3 - 0 KS Włynkówko 30 sierpnia 2020 - 11:00
MKS Debrzno 2 - 4 Sparta Sycewice 30 sierpnia 2020 - 17:30
Chrobry Charbrowo 2 - 6 Start Miastko 29 sierpnia 2020 - 17:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Echo Biesowice 30 sierpnia 2020 - 14:00
Kaszubia Studzienice 4 - 2 Barton Barcino 30 sierpnia 2020 - 16:00
Jantaria Pobłocie 1 - 1 Gryf Słupsk KS 30 sierpnia 2020 - 13:00
Sokół Wyczechy 3 - 3 Czarni Czarne 30 sierpnia 2020 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Wybrzeże Objazda 30 sierpnia 2020 - 13:00
Piast Człuchów 2 - 2 Zawisza Borzytuchom 29 sierpnia 2020 - 15:00
Leśnik Cewice 1 - 7 Myśliwiec Tuchomie 30 sierpnia 2020 - 14:00
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (31) 
Myśliwiec Tuchomie 0 - 4 Bytovia II Bytów 5 września 2020 - 17:00
Zawisza Borzytuchom 3 - 0 Leśnik Cewice 5 września 2020 - 16:00
Wybrzeże Objazda 5 - 1 Piast Człuchów 6 września 2020 - 17:00
Czarni Czarne 0 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 5 września 2020 - 16:00
Gryf Słupsk KS 4 - 2 Sokół Wyczechy 5 września 2020 - 12:00
Barton Barcino 0 - 4 Jantaria Pobłocie 5 września 2020 - 16:00
Echo Biesowice 2 - 3 Kaszubia Studzienice 5 września 2020 - 16:00
Start Miastko 4 - 5 Lipniczanka Lipnica 5 września 2020 - 12:00
Sparta Sycewice 3 - 0 Chrobry Charbrowo 6 września 2020 - 16:00
goście nie przyjechali
KS Włynkówko 3 - 5 MKS Debrzno 5 września 2020 - 16:00
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (24) 
Bytovia II Bytów 3 - 0 MKS Debrzno 13 września 2020 - 11:00
Chrobry Charbrowo 0 - 1 KS Włynkówko 12 września 2020 - 16:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 4 Sparta Sycewice 12 września 2020 - 17:00
Kaszubia Studzienice 0 - 0 Start Miastko 13 września 2020 - 13:00
Jantaria Pobłocie 3 - 2 Echo Biesowice 12 września 2020 - 11:00
Sokół Wyczechy 7 - 2 Barton Barcino 12 września 2020 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Gryf Słupsk KS 13 września 2020 - 13:00
Piast Człuchów 2 - 2 Czarni Czarne 12 września 2020 - 15:00
Leśnik Cewice 1 - 0 Wybrzeże Objazda 13 września 2020 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 7 - 1 Zawisza Borzytuchom 13 września 2020 - 16:30
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (34) 
Zawisza Borzytuchom 1 - 4 Bytovia II Bytów 19 września 2020 - 16:00
Wybrzeże Objazda 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 20 września 2020 - 16:00
Czarni Czarne 3 - 1 Leśnik Cewice 19 września 2020 - 16:00
Gryf Słupsk KS 5 - 1 Piast Człuchów 30 września 2020 - 15:30
Barton Barcino 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 19 września 2020 - 16:00
Echo Biesowice 3 - 7 Sokół Wyczechy 19 września 2020 - 16:00
Start Miastko 2 - 0 Jantaria Pobłocie 30 września 2020 - 16:00
Sparta Sycewice 4 - 2 Kaszubia Studzienice 18 września 2020 - 18:00
KS Włynkówko 1 - 0 Lipniczanka Lipnica 20 września 2020 - 16:30
MKS Debrzno 10 - 0 Chrobry Charbrowo 20 września 2020 - 16:00
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (48) 
Bytovia II Bytów 15 - 0 Chrobry Charbrowo 27 września 2020 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 6 - 1 MKS Debrzno 27 września 2020 - 14:00
Kaszubia Studzienice 4 - 2 KS Włynkówko 27 września 2020 - 13:00
Jantaria Pobłocie 1 - 8 Sparta Sycewice 27 września 2020 - 13:00
Sokół Wyczechy 4 - 1 Start Miastko 26 września 2020 - 16:30
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Echo Biesowice 27 września 2020 - 13:00
Piast Człuchów 5 - 1 Barton Barcino 26 września 2020 - 15:00
Leśnik Cewice 0 - 5 Gryf Słupsk KS 26 września 2020 - 12:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 3 Czarni Czarne 27 września 2020 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 0 Wybrzeże Objazda 26 września 2020 - 16:00
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (35) 
Wybrzeże Objazda 1 - 12 Bytovia II Bytów 4 października 2020 - 14:00
Czarni Czarne 1 - 1 Zawisza Borzytuchom 3 października 2020 - 15:00
Gryf Słupsk KS 0 - 2 Myśliwiec Tuchomie 3 października 2020 - 12:00
Barton Barcino 5 - 2 Leśnik Cewice 3 października 2020 - 15:00
Echo Biesowice 0 - 2 Piast Człuchów 3 października 2020 - 16:00
Start Miastko 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 4 października 2020 - 12:00
Sparta Sycewice 8 - 2 Sokół Wyczechy 3 października 2020 - 13:00
KS Włynkówko 1 - 1 Jantaria Pobłocie 3 października 2020 - 15:00
MKS Debrzno 0 - 0 Kaszubia Studzienice 4 października 2020 - 15:30
Chrobry Charbrowo 0 - 6 Lipniczanka Lipnica 3 października 2020 - 15:00
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (31) 
Bytovia II Bytów 1 - 2 Lipniczanka Lipnica 11 października 2020 - 11:00
Kaszubia Studzienice 9 - 0 Chrobry Charbrowo 28 października 2020 - 15:00
Jantaria Pobłocie 0 - 3 MKS Debrzno 11 października 2020 - 13:00
Sokół Wyczechy 6 - 0 KS Włynkówko 10 października 2020 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 2 Sparta Sycewice 11 października 2020 - 13:00
Piast Człuchów 1 - 0 Start Miastko 10 października 2020 - 15:00
Leśnik Cewice 0 - 7 Echo Biesowice 11 października 2020 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 Barton Barcino 11 października 2020 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 2 Gryf Słupsk KS 10 października 2020 - 16:00
Wybrzeże Objazda 1 - 2 Czarni Czarne 11 października 2020 - 14:00
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (12) 
Czarni Czarne 0 - 3 Bytovia II Bytów 17 października 2020 - 15:00
Gryf Słupsk KS 4 - 0 Wybrzeże Objazda 17 października 2020 - 12:00
Barton Barcino 1 - 1 Zawisza Borzytuchom 17 października 2020 - 15:00
Echo Biesowice 2 - 3 Myśliwiec Tuchomie 18 października 2020 - 15:00
Start Miastko 6 - 2 Leśnik Cewice 17 października 2020 - 14:00
Sparta Sycewice 4 - 1 Piast Człuchów 17 października 2020 - 13:00
KS Włynkówko 0 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 17 października 2020 - 14:00
MKS Debrzno 3 - 1 Sokół Wyczechy 18 października 2020 - 15:00
Chrobry Charbrowo 1 - 8 Jantaria Pobłocie 17 października 2020 - 15:00
Lipniczanka Lipnica 5 - 3 Kaszubia Studzienice 18 października 2020 - 15:00
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (22) 
Bytovia II Bytów 1 - 2 Kaszubia Studzienice 25 października 2020 - 11:00
Jantaria Pobłocie 1 - 4 Lipniczanka Lipnica 25 października 2020 - 13:00
Sokół Wyczechy 7 - 0 Chrobry Charbrowo 25 października 2020 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 5 MKS Debrzno 25 października 2020 - 14:00
Piast Człuchów 2 - 2 KS Włynkówko 24 października 2020 - 14:00
Leśnik Cewice 1 - 7 Sparta Sycewice 25 października 2020 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 Start Miastko 25 października 2020 - 12:00
Zawisza Borzytuchom 3 - 3 Echo Biesowice 24 października 2020 - 15:00
Wybrzeże Objazda 3 - 1 Barton Barcino 25 października 2020 - 14:00
Czarni Czarne 3 - 0 Gryf Słupsk KS 24 października 2020 - 15:00
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (22) 
Gryf Słupsk KS 2 - 2 Bytovia II Bytów 31 października 2020 - 14:00
Barton Barcino 3 - 0 Czarni Czarne 31 października 2020 - 13:00
Echo Biesowice 2 - 0 Wybrzeże Objazda 31 października 2020 - 14:30
Start Miastko 2 - 0 Zawisza Borzytuchom 31 października 2020 - 13:00
Sparta Sycewice 3 - 1 Myśliwiec Tuchomie 31 października 2020 - 13:00
KS Włynkówko 3 - 2 Leśnik Cewice 31 października 2020 - 14:00
MKS Debrzno 1 - 2 Piast Człuchów 31 października 2020 - 14:00
Chrobry Charbrowo 0 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 31 października 2020 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 0 Sokół Wyczechy 31 października 2020 - 14:00
Kaszubia Studzienice 3 - 1 Jantaria Pobłocie 31 października 2020 - 13:30
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (20) 
Bytovia II Bytów 1 - 1 Jantaria Pobłocie 8 listopada 2020 - 11:00
Sokół Wyczechy 3 - 0 Kaszubia Studzienice 7 listopada 2020 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 6 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 26 listopada 2020 - 18:00
Piast Człuchów 15 - 0 Chrobry Charbrowo 29 listopada 2020 - 12:00
Leśnik Cewice 2 - 6 MKS Debrzno 8 listopada 2020 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 KS Włynkówko 8 listopada 2020 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 5 Sparta Sycewice 8 listopada 2020 - 13:00
Wybrzeże Objazda 2 - 10 Start Miastko 8 listopada 2020 - 14:00
Czarni Czarne 4 - 1 Echo Biesowice 28 listopada 2020 - 13:00
Gryf Słupsk KS 3 - 1 Barton Barcino 7 listopada 2020 - 12:00
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (13) 
Barton Barcino 0 - 1 Bytovia II Bytów 11 listopada 2020 - 13:00
Echo Biesowice 0 - 0 Gryf Słupsk KS 11 listopada 2020 - 14:00
Start Miastko 2 - 2 Czarni Czarne 11 listopada 2020 - 12:00
Sparta Sycewice 9 - 1 Wybrzeże Objazda 11 listopada 2020 - 14:00
KS Włynkówko 1 - 2 Zawisza Borzytuchom 11 listopada 2020 - 12:00
MKS Debrzno 2 - 3 Myśliwiec Tuchomie 11 listopada 2020 - 14:00
Chrobry Charbrowo 3 - 2 Leśnik Cewice 11 listopada 2020 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 8 - 1 Piast Człuchów 13 grudnia 2020 - 12:00
Kaszubia Studzienice 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 29 listopada 2020 - 13:00
Jantaria Pobłocie 3 - 5 Sokół Wyczechy 11 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 18 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (26) 
Bytovia II Bytów 1 - 1 Sokół Wyczechy 15 listopada 2020 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Jantaria Pobłocie 15 listopada 2020 - 13:00
Piast Człuchów 3 - 2 Kaszubia Studzienice 6 grudnia 2020 - 12:00
Leśnik Cewice 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 15 listopada 2020 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 9 - 1 Chrobry Charbrowo 15 listopada 2020 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 5 MKS Debrzno 15 listopada 2020 - 13:00
Wybrzeże Objazda 2 - 2 KS Włynkówko 15 listopada 2020 - 14:00
Czarni Czarne 2 - 2 Sparta Sycewice 14 listopada 2020 - 14:00
Gryf Słupsk KS 0 - 2 Start Miastko 14 listopada 2020 - 11:00
Barton Barcino 1 - 1 Echo Biesowice 15 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 19 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (23) 
Echo Biesowice 2 - 3 Bytovia II Bytów 21 listopada 2020 - 13:00
Start Miastko 7 - 1 Barton Barcino 22 listopada 2020 - 12:00
Sparta Sycewice 6 - 0 Gryf Słupsk KS 20 listopada 2020 - 18:00
KS Włynkówko 4 - 1 Czarni Czarne 21 listopada 2020 - 13:00
MKS Debrzno 8 - 0 Wybrzeże Objazda 22 listopada 2020 - 13:30
Chrobry Charbrowo 2 - 1 Zawisza Borzytuchom 21 listopada 2020 - 13:00
Lipniczanka Lipnica 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie 22 listopada 2020 - 13:00
Kaszubia Studzienice 2 - 1 Leśnik Cewice 21 listopada 2020 - 13:00
Jantaria Pobłocie 5 - 1 Piast Człuchów 22 listopada 2020 - 13:00
Sokół Wyczechy 6 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 22 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 20 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (10) 
Bytovia II Bytów 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 7 marca 2021 - 15:00
Sokół Wyczechy 3 - 2 Piast Człuchów 6 marca 2021 - 14:00
Jantaria Pobłocie 6 - 0 Leśnik Cewice 7 marca 2021 - 13:00
Kaszubia Studzienice 0 - 5 Myśliwiec Tuchomie 7 marca 2021 - 13:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 7 marca 2021 - 13:00
Chrobry Charbrowo 1 - 2 Wybrzeże Objazda 6 marca 2021 - 15:00
MKS Debrzno 1 - 1 Czarni Czarne 6 marca 2021 - 15:00
KS Włynkówko 0 - 2 Gryf Słupsk KS 6 marca 2021 - 15:00
Sparta Sycewice 4 - 0 Barton Barcino 6 marca 2021 - 17:00
Start Miastko 4 - 1 Echo Biesowice 6 marca 2021 - 14:30
Kolejka 21 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (7) 
Start Miastko 3 - 1 Bytovia II Bytów 24 kwietnia 2021 - 17:00
Echo Biesowice 3 - 4 Sparta Sycewice 12 marca 2021 - 15:45
Barton Barcino 1 - 2 KS Włynkówko 28 kwietnia 2021 - 17:30
Gryf Słupsk KS 3 - 1 MKS Debrzno 12 marca 2021 - 20:00
Czarni Czarne 4 - 2 Chrobry Charbrowo 12 marca 2021 - 15:30
Wybrzeże Objazda 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 24 kwietnia 2021 - 17:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 1 Kaszubia Studzienice 12 marca 2021 - 15:30
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Jantaria Pobłocie 24 kwietnia 2021 - 17:00
Leśnik Cewice 2 - 1 Sokół Wyczechy 24 kwietnia 2021 - 17:00
Piast Człuchów 0 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 24 kwietnia 2021 - 17:00
Kolejka 22 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (10) 
Sparta Sycewice 0 - 0 Jantaria Pobłocie 1 maja 2021 - 13:00
MKS Debrzno 5 - 0 Lipniczanka Lipnica 1 maja 2021 - 17:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Gryf Słupsk KS 1 maja 2021 - 17:00
Start Miastko 4 - 0 Kaszubia Studzienice 1 maja 2021 - 14:00
Bytovia II Bytów 3 - 1 Sokół Wyczechy 1 maja 2021 - 13:00
Chrobry Charbrowo 1 - 5 Piast Człuchów 1 maja 2021 - 11:00
Wybrzeże Objazda 0 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 1 maja 2021 - 17:00
Czarni Czarne 1 - 2 KS Włynkówko 1 maja 2021 - 15:00
Echo Biesowice 1 - 4 Leśnik Cewice 1 maja 2021 - 16:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 0 Barton Barcino 1 maja 2021 - 14:00
Kolejka 23 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Jantaria Pobłocie 1 - 0 Start Miastko 9 maja 2021 - 13:00
Bytovia II Bytów 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 9 maja 2021 - 12:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Sokół Wyczechy 9 maja 2021 - 14:00
Kaszubia Studzienice 2 - 2 Sparta Sycewice 8 maja 2021 - 15:00
Gryf Słupsk KS 3 - 1 MKS Debrzno 9 maja 2021 - 16:00
Barton Barcino 8 - 3 Chrobry Charbrowo 8 maja 2021 - 16:00
Leśnik Cewice 0 - 5 Zawisza Borzytuchom 9 maja 2021 - 17:00
Echo Biesowice 2 - 3 Czarni Czarne 8 maja 2021 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 2 KS Włynkówko 9 maja 2021 - 12:00
Piast Człuchów 5 - 0 Wybrzeże Objazda 8 maja 2021 - 15:00
Kolejka 24 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (10) 
Jantaria Pobłocie 1 - 0 Kaszubia Studzienice 16 maja 2021 - 13:00
Sokół Wyczechy 0 - 2 Gryf Słupsk KS 15 maja 2021 - 13:00
MKS Debrzno 5 - 3 Bytovia II Bytów 16 maja 2021 - 18:00
Sparta Sycewice 2 - 2 Start Miastko 15 maja 2021 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 15 maja 2021 - 17:00
KS Włynkówko 1 - 0 Chrobry Charbrowo 15 maja 2021 - 18:00
Wybrzeże Objazda 2 - 3 Echo Biesowice 16 maja 2021 - 17:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 0 Piast Człuchów 16 maja 2021 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Barton Barcino 16 maja 2021 - 12:00
Leśnik Cewice 2 - 3 Czarni Czarne 15 maja 2021 - 12:00
Kolejka 25 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (17) 
Sokół Wyczechy 4 - 1 Jantaria Pobłocie 22 maja 2021 - 13:00
Bytovia II Bytów 1 - 1 Kaszubia Studzienice 21 maja 2021 - 19:00
Start Miastko 0 - 2 Gryf Słupsk KS 22 maja 2021 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 MKS Debrzno 23 maja 2021 - 17:00
Sparta Sycewice 3 - 0 Lipniczanka Lipnica 21 maja 2021 - 19:00
Chrobry Charbrowo 1 - 5 Echo Biesowice 22 maja 2021 - 17:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 3 KS Włynkówko 23 maja 2021 - 15:00
Barton Barcino 3 - 2 Wybrzeże Objazda 23 maja 2021 - 12:00
Leśnik Cewice 2 - 5 Piast Człuchów 22 maja 2021 - 12:00
Czarni Czarne 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 22 maja 2021 - 15:00
Kolejka 26 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (12) 
Jantaria Pobłocie 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 30 maja 2021 - 13:00
Lipniczanka Lipnica 5 - 1 Start Miastko 30 maja 2021 - 14:30
Sparta Sycewice 4 - 1 Bytovia II Bytów 29 maja 2021 - 13:00
Sokół Wyczechy 2 - 3 MKS Debrzno 29 maja 2021 - 16:00
Kaszubia Studzienice 3 - 4 Gryf Słupsk KS 29 maja 2021 - 16:00
Zawisza Borzytuchom 5 - 1 Chrobry Charbrowo 29 maja 2021 - 16:30
Echo Biesowice 1 - 0 Barton Barcino 29 maja 2021 - 18:30
Leśnik Cewice 2 - 1 KS Włynkówko 30 maja 2021 - 14:00
Czarni Czarne 3 - 1 Wybrzeże Objazda 29 maja 2021 - 17:00
Piast Człuchów 5 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 3 czerwca 2021 - 13:00
Kolejka 27 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (10) 
MKS Debrzno 0 - 2 Jantaria Pobłocie 3 czerwca 2021 - 17:00
Gryf Słupsk KS 0 - 3 Sparta Sycewice 2 czerwca 2021 - 18:00
Kaszubia Studzienice 4 - 3 Lipniczanka Lipnica 3 czerwca 2021 - 13:00
Sokół Wyczechy 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie 3 czerwca 2021 - 16:00
Start Miastko 5 - 1 Bytovia II Bytów 3 czerwca 2021 - 15:00
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (12) 
Lipniczanka Lipnica 1 - 0 Jantaria Pobłocie 6 czerwca 2021 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Sparta Sycewice 6 czerwca 2021 - 17:00
MKS Debrzno 2 - 2 Start Miastko 6 czerwca 2021 - 17:00
Bytovia II Bytów 0 - 4 Gryf Słupsk KS 6 czerwca 2021 - 15:00
Kaszubia Studzienice 3 - 0 Sokół Wyczechy 6 czerwca 2021 - 12:00
vo, na boisku 1-2
Czarni Czarne 3 - 0 Chrobry Charbrowo 5 czerwca 2021 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Leśnik Cewice 6 czerwca 2021 - 12:00
Barton Barcino 1 - 5 Piast Człuchów 5 czerwca 2021 - 16:00
Wybrzeże Objazda 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 6 czerwca 2021 - 17:00
KS Włynkówko 1 - 1 Echo Biesowice 5 czerwca 2021 - 17:00
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (30) 
Jantaria Pobłocie 3 - 0 Bytovia II Bytów 13 czerwca 2021 - 13:00
Start Miastko 4 - 2 Sokół Wyczechy 12 czerwca 2021 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Kaszubia Studzienice 13 czerwca 2021 - 19:00
Gryf Słupsk KS 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 12 czerwca 2021 - 13:00
Sparta Sycewice 5 - 1 MKS Debrzno 12 czerwca 2021 - 17:00
Chrobry Charbrowo 1 - 2 Wybrzeże Objazda 12 czerwca 2021 - 17:00
KS Włynkówko 1 - 2 Piast Człuchów 12 czerwca 2021 - 17:00
Echo Biesowice 0 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 12 czerwca 2021 - 16:00
Zawisza Borzytuchom 1 - 1 Czarni Czarne 13 czerwca 2021 - 15:00
Leśnik Cewice 1 - 0 Barton Barcino 13 czerwca 2021 - 14:00
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (46) 
Gryf Słupsk KS 4 - 0 Jantaria Pobłocie 19 czerwca 2021 - 17:00
Kaszubia Studzienice 4 - 6 MKS Debrzno 19 czerwca 2021 - 17:00
Sokół Wyczechy 6 - 3 Sparta Sycewice 19 czerwca 2021 - 17:00
Lipniczanka Lipnica 6 - 0 Bytovia II Bytów 19 czerwca 2021 - 17:00
Start Miastko 5 - 0 Myśliwiec Tuchomie 19 czerwca 2021 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Chrobry Charbrowo 20 czerwca 2021 - 12:00
Piast Człuchów 4 - 0 Czarni Czarne 19 czerwca 2021 - 15:00
Wybrzeże Objazda 3 - 1 Leśnik Cewice 20 czerwca 2021 - 17:00
Barton Barcino 0 - 4 KS Włynkówko 19 czerwca 2021 - 16:00
Echo Biesowice 0 - 3 Zawisza Borzytuchom 19 czerwca 2021 - 16:00
Kolejka 31 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (2) 
Chrobry Charbrowo 5 - 2 Leśnik Cewice 27 czerwca 2021 - 17:00
Czarni Czarne 5 - 0 Barton Barcino 27 czerwca 2021 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Zawisza Borzytuchom 27 czerwca 2021 - 17:00
Piast Człuchów 6 - 0 Echo Biesowice 27 czerwca 2021 - 17:00
KS Włynkówko 2 - 1 Wybrzeże Objazda 27 czerwca 2021 - 17:00