V liga - grupa Słupsk - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Sycewice 30 77 24 5 1 117 - 35
2. Lipniczanka Lipnica 30 62 19 5 6 94 - 43 2 2 0 2 0 1 - 1
3. Myśliwiec Tuchomie 30 62 18 8 4 77 - 43 2 2 0 2 0 1 - 1
4. Start Miastko 30 56 17 5 8 82 - 45
5. Gryf Słupsk KS 30 53 16 5 9 67 - 42
6. Sokół Wyczechy 30 48 15 3 12 97 - 70
7. Kaszubia Studzienice 30 47 14 5 11 71 - 66
8. Bytovia II Bytów 30 46 14 4 12 84 - 49 2 3 1 0 1 6 - 5
9. MKS Debrzno 30 46 13 7 10 87 - 65 2 3 1 0 1 5 - 6
10. Jantaria Pobłocie 30 42 12 6 12 54 - 50

11. Piast Człuchów 29 47 14 5 10 80 - 70
12. Czarni Czarne 29 42 11 9 9 53 - 56
13. KS Włynkówko 29 38 11 5 13 41 - 51 2 3 1 0 1 2 - 1
14. GTS Czarna Dąbrówka 29 38 11 5 13 45 - 58 2 3 1 0 1 1 - 2
15. Zawisza Borzytuchom 29 29 7 8 14 49 - 63 2 3 1 0 1 3 - 3
16. Wybrzeże Objazda 29 29 9 2 18 42 - 97 2 3 1 0 1 3 - 3
17. Echo Biesowice 29 25 7 4 18 60 - 65
18. Leśnik Cewice 29 20 6 2 21 36 - 98
19. Barton Barcino 29 18 5 3 21 45 - 86
20. Chrobry Charbrowo 29 12 4 0 25 27 - 156
Ostatni komentarz dodał Bausher 22.06.2021, 22:45:42



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 20 - 6/7. marca 2021


Bytovia II Bytów 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 7 marca 2021 - 15:00
Sokół Wyczechy 3 - 2 Piast Człuchów 6 marca 2021 - 14:00
Jantaria Pobłocie 6 - 0 Leśnik Cewice 7 marca 2021 - 13:00
Kaszubia Studzienice 0 - 5 Myśliwiec Tuchomie 7 marca 2021 - 13:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 7 marca 2021 - 13:00
Chrobry Charbrowo 1 - 2 Wybrzeże Objazda 6 marca 2021 - 15:00
MKS Debrzno 1 - 1 Czarni Czarne 6 marca 2021 - 15:00
KS Włynkówko 0 - 2 Gryf Słupsk KS 6 marca 2021 - 15:00
Sparta Sycewice 4 - 0 Barton Barcino 6 marca 2021 - 17:00
Start Miastko 4 - 1 Echo Biesowice 6 marca 2021 - 14:30

Komentarze:



 Komodo   07.02.2021, 12:34:59
Witam, jeszcze miesiąc i rusza liga.
A jak tam sparingi?
 sebo74   08.02.2021, 11:56:37
31 stycznia, sztuczne boisko w Chojnicach: MKS Debrzno- Myśliwiec Tuchomie 5:1 (2:0) Jakub Kuliński 11, 35, Michał Pacholik 48, 69, Martin Romanek 82 - Volodymyr Kaydrovych 65

7 lutego, boisko sztuczne w Chojnicach: MKS Debrzno- GLKS Wysoka 4:4 (3:3) Bartłomiej Lica 17, Jakub Kuliński 39, Gracjan Wenda 41, Krzysztof Szawarniak 80 - Mateusz Stereńczak 12, Szymon Bieda 35, Wojciech Marzec 44 (samobójcza), Patryk Pisula 83

 sebo74   14.02.2021, 14:05:18
13 lutego, sztuczne boisko w Tucholi: MKS Debrzno- Rawys Raciąż 5:4 (3:2) Krzysztof Szawarniak 7, 9, Sebastian Stalka 28, Jakub Nykiel 50, Gracjan Wenda 79 - Damian Rybacki 4, 43, 48, Tobiasz Mocek 47. W 62 min. Damian Rybacki nie wykorzystał rzutu karnego (nie trafił w bramkę).
 sebo74   21.02.2021, 18:19:11
21 lutego, sztuczne boisko w Tucholi: MKS Debrzno- Iskra Krajenka 0:1 (0:1) Jakub Karpiński (43)
 BUCEK   21.02.2021, 22:24:35
Wyniki meczów sparingowych drużyn słupskiej klasy okręgowej rozegranych w weekend 21/22 lutego:

Darłovia Darłowo - Sparta Sycewice 3:4
Lipniczanka Lipnica - Myśliwiec Tuchomie 2:6
Lipniczanka Lipnica - Start Miastko 4:2
Bytovia II Bytów - Zawisza Borzytuchom 2:3
Sokół Wyczechy - Hubertus Biały Bór 8:6
Kaszubia Studzienice - KS Skorzewo 3:1
MKS Debrzno - Iskra Krajenka 0:1
Jantar Ustka - KS Gryf Słupsk 2:0
Jantaria Pobłocie - Sokół Szczypkowice (odwołany)
Czarni Czarne - Piast Skic 2:1
Piast Człuchów - Tęcza Brusy 2:1
GTS Czarna Dąbrówka - Stal Jezierzyce 6:1
KS Włynkówko - Unison Machiwino 5:3
Wybrzeże Objazda - Skotawia Dębnica Kaszubska 1:3
Echo Biesowice - Arkadia Malechowo 1:7
Barton Barcino - Diament Trzebielino 2:1
Chrobry Charbrowo - Polonez Bobrowniki 1:4
Leśnik Cewice - ŁKS Łebunia 6:3
 stopaweza   22.02.2021, 23:20:00
Dzięki "Bucek" oby więcej takich jak ty na forum info a wnioski każdy sam wyciągnie &#128512;
 BUCEK   28.02.2021, 14:10:33
Wyniki meczów sparingowych drużyn słupskiej klasy okręgowej rozegranych w weekend 27 lutego:

Jantar Ustka - Start Miastko 4:1
Kaszubia Studzienice - Grom Nakla 7:1
Gryf/SMS Słupsk - Skotawia Dębnica Kaszubska 0:1
GKS Sierakowice - Jantaria Pobłocie 4:5
Chojniczanka II Chojnice - Piast Człuchów 1:1
KS Włynkówko - Stal Jezierzyce 6:0
Wikęd II Luzino - Leśnik Cewice 2:0
 kucov   06.03.2021, 15:59:47
Sokół-Piast 3:2 :idea:
R E K L A M A
 sebo74   06.03.2021, 18:12:25
MKS DEBRZNO- Czarni Czarne 1:1 (1:1) Jakub Kuliński 11- Kacper Kaczmarek 43 (karny)
 Zenitowiec   07.03.2021, 16:29:31
Jantaria 6:0 Leśnik
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła