V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Borowiak Czersk 19 50 16 2 1 49 - 17
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 42 13 3 3 70 - 19
3. Radunia II Stężyca 19 37 11 4 4 51 - 24
4. Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 36 10 6 3 37 - 25
5. Pomezania Malbork 19 35 10 5 4 52 - 28
6. Wietcisa Skarszewy 18 34 10 4 4 56 - 35
7. Orzeł Subkowy 19 31 9 4 6 39 - 31
8. Olimpia Sztum 19 23 6 5 8 37 - 36

9. Wisła Tczew 19 25 7 4 8 38 - 39
10. Meteor Pinczyn 19 23 6 5 8 33 - 32
11. Tęcza Brusy 18 22 6 4 8 35 - 48
12. Spójnia Sadlinki 18 20 5 5 8 32 - 35
13. Victoria Kaliska 19 19 5 4 10 34 - 53
14. Czarni Przemysław 19 14 4 2 13 28 - 80 3 9 3 0 0 15 - 6
15. Pogoń Prabuty 19 14 4 2 13 33 - 56 2 1 0 1 1 3 - 4
16. Relax Ryjewo 19 14 4 2 13 29 - 68 3 1 0 1 2 7 - 15
17. Mady Ostaszewo 19 9 2 3 14 19 - 46
Ostatni komentarz dodał orchis 15.05.2021, 13:48:03


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (22) 
Borowiak Czersk 5 - 1 Relax Ryjewo 2 sierpnia 2020 - 18:00
Olimpia Sztum 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 sierpnia 2020 - 15:00
Pogoń Prabuty 0 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 sierpnia 2020 - 17:00
Mady Ostaszewo 2 - 4 Wisła Tczew 1 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia II Stężyca 2 - 1 Tęcza Brusy 1 sierpnia 2020 - 11:00
Spójnia Sadlinki 0 - 0 Meteor Pinczyn 1 sierpnia 2020 - 12:00
Pomezania Malbork 7 - 1 Czarni Przemysław 4 sierpnia 2020 - 18:00
Victoria Kaliska 1 - 3 Orzeł Subkowy 2 sierpnia 2020 - 12:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (17) 
Orzeł Subkowy 6 - 1 Wietcisa Skarszewy 8 sierpnia 2020 - 17:00
Czarni Przemysław 1 - 4 Victoria Kaliska 9 sierpnia 2020 - 16:00
Meteor Pinczyn 2 - 2 Pomezania Malbork 8 sierpnia 2020 - 15:00
Tęcza Brusy 2 - 4 Spójnia Sadlinki 8 sierpnia 2020 - 17:00
Wisła Tczew 5 - 2 Radunia II Stężyca 8 sierpnia 2020 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Mady Ostaszewo 7 sierpnia 2020 - 18:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Pogoń Prabuty 8 sierpnia 2020 - 17:30
Borowiak Czersk 2 - 1 Olimpia Sztum 9 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Relax Ryjewo,
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (23) 
Olimpia Sztum 3 - 2 Relax Ryjewo 15 sierpnia 2020 - 11:00
Pogoń Prabuty 0 - 2 Borowiak Czersk 16 sierpnia 2020 - 17:00
Mady Ostaszewo 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia II Stężyca 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Wisła Tczew 15 sierpnia 2020 - 12:00
Pomezania Malbork 5 - 1 Tęcza Brusy 15 sierpnia 2020 - 18:00
Victoria Kaliska 1 - 1 Meteor Pinczyn 16 sierpnia 2020 - 12:00
Wietcisa Skarszewy 11 - 1 Czarni Przemysław 15 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (26) 
Relax Ryjewo 2 - 1 Orzeł Subkowy 22 sierpnia 2020 - 17:00
Meteor Pinczyn 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 22 sierpnia 2020 - 13:00
Tęcza Brusy 3 - 1 Victoria Kaliska 22 sierpnia 2020 - 18:00
Wisła Tczew 1 - 4 Pomezania Malbork 22 sierpnia 2020 - 18:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Spójnia Sadlinki 22 sierpnia 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Radunia II Stężyca 22 sierpnia 2020 - 18:00
Borowiak Czersk 3 - 1 Mady Ostaszewo 23 sierpnia 2020 - 17:00
Olimpia Sztum 3 - 0 Pogoń Prabuty 22 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (11) 
Pogoń Prabuty 2 - 2 Relax Ryjewo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Mady Ostaszewo 0 - 2 Olimpia Sztum 26 sierpnia 2020 - 18:00
Radunia II Stężyca 1 - 0 Borowiak Czersk 26 sierpnia 2020 - 17:00
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 sierpnia 2020 - 17:30
Pomezania Malbork 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 sierpnia 2020 - 18:00
Victoria Kaliska 2 - 4 Wisła Tczew 26 sierpnia 2020 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Tęcza Brusy 14 listopada 2020 - 13:00
Orzeł Subkowy 5 - 0 Czarni Przemysław 26 sierpnia 2020 - 17:30
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (18) 
Relax Ryjewo 3 - 8 Czarni Przemysław 29 sierpnia 2020 - 17:00
Meteor Pinczyn 4 - 2 Orzeł Subkowy 29 sierpnia 2020 - 15:00
Wisła Tczew 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 29 sierpnia 2020 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 0 Victoria Kaliska 29 sierpnia 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Pomezania Malbork 30 sierpnia 2020 - 14:00
Borowiak Czersk 2 - 0 Spójnia Sadlinki 30 sierpnia 2020 - 17:00
Olimpia Sztum 0 - 0 Radunia II Stężyca 29 sierpnia 2020 - 15:00
Pogoń Prabuty 3 - 0 Mady Ostaszewo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (20) 
Mady Ostaszewo 1 - 3 Relax Ryjewo 5 września 2020 - 16:00
Radunia II Stężyca 5 - 1 Pogoń Prabuty 5 września 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki 1 - 2 Olimpia Sztum 5 września 2020 - 15:00
Pomezania Malbork 2 - 3 Borowiak Czersk 5 września 2020 - 17:00
Victoria Kaliska 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 września 2020 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 4 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 września 2020 - 16:00
Orzeł Subkowy 4 - 2 Tęcza Brusy 5 września 2020 - 11:00
Czarni Przemysław 0 - 1 Meteor Pinczyn 6 września 2020 - 15:00
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (26) 
Relax Ryjewo 3 - 2 Meteor Pinczyn 12 września 2020 - 11:00
Tęcza Brusy 3 - 1 Czarni Przemysław 12 września 2020 - 17:00
Wisła Tczew 0 - 1 Orzeł Subkowy 12 września 2020 - 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 12 września 2020 - 16:00
Borowiak Czersk 2 - 0 Victoria Kaliska 13 września 2020 - 17:00
Olimpia Sztum 3 - 3 Pomezania Malbork 12 września 2020 - 15:00
Pogoń Prabuty 5 - 2 Spójnia Sadlinki 12 września 2020 - 16:00
Mady Ostaszewo 2 - 2 Radunia II Stężyca 12 września 2020 - 11:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (18) 
Radunia II Stężyca 5 - 1 Relax Ryjewo 19 września 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki 1 - 0 Mady Ostaszewo 19 września 2020 - 12:00
Pomezania Malbork 2 - 1 Pogoń Prabuty 19 września 2020 - 17:00
Victoria Kaliska 3 - 3 Olimpia Sztum 19 września 2020 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Borowiak Czersk 19 września 2020 - 16:00
Orzeł Subkowy 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 września 2020 - 16:00
Czarni Przemysław 3 - 2 Wisła Tczew 20 września 2020 - 16:00
Meteor Pinczyn 1 - 3 Tęcza Brusy 19 września 2020 - 15:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (28) 
Relax Ryjewo 1 - 5 Tęcza Brusy 26 września 2020 - 14:00
Wisła Tczew 3 - 1 Meteor Pinczyn 26 września 2020 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Czarni Przemysław 26 września 2020 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Orzeł Subkowy 27 września 2020 - 13:00
Olimpia Sztum 3 - 4 Wietcisa Skarszewy 26 września 2020 - 15:00
Pogoń Prabuty 4 - 6 Victoria Kaliska 26 września 2020 - 15:00
Mady Ostaszewo 2 - 4 Pomezania Malbork 27 września 2020 - 16:00
Radunia II Stężyca 5 - 1 Spójnia Sadlinki 26 września 2020 - 14:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (28) 
Spójnia Sadlinki 6 - 1 Relax Ryjewo 3 października 2020 - 12:00
Pomezania Malbork 2 - 2 Radunia II Stężyca 3 października 2020 - 16:00
Victoria Kaliska 0 - 2 Mady Ostaszewo 4 października 2020 - 12:00
Wietcisa Skarszewy 5 - 1 Pogoń Prabuty 3 października 2020 - 15:00
Orzeł Subkowy 1 - 5 Borowiak Czersk 3 października 2020 - 11:00
Czarni Przemysław 1 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 października 2020 - 15:00
Meteor Pinczyn 0 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 października 2020 - 15:00
Tęcza Brusy 1 - 2 Wisła Tczew 3 października 2020 - 15:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (63) 
Relax Ryjewo 2 - 1 Wisła Tczew 10 października 2020 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 0 Tęcza Brusy 10 października 2020 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Meteor Pinczyn 11 października 2020 - 12:00
Borowiak Czersk 3 - 2 Czarni Przemysław 11 października 2020 - 16:00
Olimpia Sztum 1 - 2 Orzeł Subkowy 10 października 2020 - 15:00
Mady Ostaszewo 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 11 października 2020 - 14:00
Radunia II Stężyca 5 - 1 Victoria Kaliska 10 października 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki 0 - 2 Pomezania Malbork 10 października 2020 - 12:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (42) 
Pomezania Malbork 4 - 0 Relax Ryjewo 17 października 2020 - 16:00
Victoria Kaliska 3 - 1 Spójnia Sadlinki 17 października 2020 - 15:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Radunia II Stężyca 17 października 2020 - 15:00
Orzeł Subkowy 4 - 3 Pogoń Prabuty 17 października 2020 - 15:00
Czarni Przemysław 0 - 4 Olimpia Sztum 18 października 2020 - 15:00
Meteor Pinczyn 0 - 2 Borowiak Czersk 17 października 2020 - 15:00
Tęcza Brusy 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 października 2020 - 15:00
Wisła Tczew 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 października 2020 - 15:00
Pauza: Mady Ostaszewo,
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (43) 
Relax Ryjewo 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 października 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 3 Wisła Tczew 24 października 2020 - 15:00
Borowiak Czersk 3 - 0 Tęcza Brusy 24 października 2020 - 15:00
Olimpia Sztum 1 - 1 Meteor Pinczyn 25 października 2020 - 12:00
Pogoń Prabuty 1 - 2 Czarni Przemysław 24 października 2020 - 14:00
Mady Ostaszewo 1 - 1 Orzeł Subkowy 25 października 2020 - 11:00
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 24 października 2020 - 14:30
Pomezania Malbork 7 - 0 Victoria Kaliska 24 października 2020 - 15:00
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (65) 
Victoria Kaliska 6 - 0 Relax Ryjewo 31 października 2020 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 4 Pomezania Malbork 31 października 2020 - 14:00
Orzeł Subkowy 0 - 1 Radunia II Stężyca 31 października 2020 - 14:00
Czarni Przemysław 2 - 2 Mady Ostaszewo 31 października 2020 - 15:00
Meteor Pinczyn 2 - 3 Pogoń Prabuty 31 października 2020 - 14:00
Tęcza Brusy 3 - 3 Olimpia Sztum 31 października 2020 - 15:00
Wisła Tczew 2 - 3 Borowiak Czersk 31 października 2020 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 października 2020 - 14:00
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (40) 
Relax Ryjewo 3 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 listopada 2020 - 13:00
Borowiak Czersk 3 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 listopada 2020 - 12:00
Olimpia Sztum 5 - 2 Wisła Tczew 7 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Prabuty 2 - 2 Tęcza Brusy 8 listopada 2020 - 13:00
Mady Ostaszewo 0 - 4 Meteor Pinczyn 8 listopada 2020 - 11:00
Radunia II Stężyca 8 - 0 Czarni Przemysław 7 listopada 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki 2 - 3 Orzeł Subkowy 7 listopada 2020 - 14:00
Victoria Kaliska 2 - 5 Wietcisa Skarszewy 8 listopada 2020 - 12:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (34) 
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Relax Ryjewo 21 listopada 2020 - 12:00
Orzeł Subkowy 3 - 0 Pomezania Malbork 11 listopada 2020 - 14:00
Czarni Przemysław 0 - 4 Spójnia Sadlinki 11 listopada 2020 - 14:00
Meteor Pinczyn 2 - 0 Radunia II Stężyca 11 listopada 2020 - 14:00
Tęcza Brusy 2 - 1 Mady Ostaszewo 11 listopada 2020 - 14:00
Wisła Tczew 2 - 3 Pogoń Prabuty 11 listopada 2020 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Olimpia Sztum 28 listopada 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Borowiak Czersk 11 listopada 2020 - 13:00
Pauza: Victoria Kaliska,
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (21) 
Relax Ryjewo 1 - 1 Borowiak Czersk 21 kwietnia 2021 - 18:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Olimpia Sztum 6 marca 2021 - 15:15
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Pogoń Prabuty 6 marca 2021 - 12:00
Wisła Tczew 2 - 1 Mady Ostaszewo 24 kwietnia 2021 - 14:00
Tęcza Brusy 1 - 5 Radunia II Stężyca 6 marca 2021 - 13:00
Meteor Pinczyn 1 - 1 Spójnia Sadlinki 24 kwietnia 2021 - 15:00
Czarni Przemysław 1 - 1 Pomezania Malbork 7 marca 2021 - 14:00
Orzeł Subkowy 1 - 1 Victoria Kaliska 24 kwietnia 2021 - 16:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 19 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (11) 
Borowiak Czersk 1 - 0 Pomezania Malbork 2 maja 2021 - 11:00
Radunia II Stężyca 2 - 0 Orzeł Subkowy 2 maja 2021 - 13:00
Olimpia Sztum 1 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 maja 2021 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 maja 2021 - 12:00
Wisła Tczew 1 - 1 Victoria Kaliska 1 maja 2021 - 12:00
Relax Ryjewo 1 - 5 Spójnia Sadlinki 1 maja 2021 - 17:00
Meteor Pinczyn 8 - 0 Czarni Przemysław 1 maja 2021 - 11:00
Pogoń Prabuty 2 - 4 Mady Ostaszewo 1 maja 2021 - 15:00
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 20 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (22) 
Orzeł Subkowy 1 - 4 Borowiak Czersk 8 maja 2021 - 15:00
Pomezania Malbork 2 - 1 Olimpia Sztum 8 maja 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Radunia II Stężyca 8 maja 2021 - 16:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 5 Wietcisa Skarszewy 8 maja 2021 - 15:00
Victoria Kaliska 2 - 0 Meteor Pinczyn 8 maja 2021 - 17:00
Mady Ostaszewo 0 - 2 Tęcza Brusy 9 maja 2021 - 15:00
Pogoń Prabuty 1 - 2 Wisła Tczew 8 maja 2021 - 17:00
Czarni Przemysław 5 - 2 Relax Ryjewo 9 maja 2021 - 11:00
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 21 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (6) 
Borowiak Czersk - Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 maja 2021 - 17:00
Wietcisa Skarszewy - Olimpia Sztum 15 maja 2021 - 18:00
Orzeł Subkowy - Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 maja 2021 - 15:00
Radunia II Stężyca - Pomezania Malbork 15 maja 2021 - 17:30
Pogoń Prabuty - Relax Ryjewo 15 maja 2021 - 17:00
Wisła Tczew - Mady Ostaszewo 15 maja 2021 - 12:00
Tęcza Brusy - Meteor Pinczyn 15 maja 2021 - 17:00
Spójnia Sadlinki - Victoria Kaliska 15 maja 2021 - 16:30
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 22 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Borowiak Czersk 22 maja 2021 - 11:00
Radunia II Stężyca - Wietcisa Skarszewy 22 maja 2021 - 17:00
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 maja 2021 - 17:00
Olimpia Sztum - Orzeł Subkowy 22 maja 2021 - 15:00
Czarni Przemysław - Wisła Tczew
Tęcza Brusy - Pogoń Prabuty 22 maja 2021 - 17:00
Mady Ostaszewo - Victoria Kaliska 23 maja 2021 - 15:00
Meteor Pinczyn - Spójnia Sadlinki 22 maja 2021 - 15:00
Pauza: Relax Ryjewo,
Kolejka 23 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk - Radunia II Stężyca 29 maja 2021 - 18:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 29 maja 2021 - 17:00
Wietcisa Skarszewy - Orzeł Subkowy 29 maja 2021 - 18:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Olimpia Sztum 29 maja 2021 - 16:00
Mady Ostaszewo - Czarni Przemysław 29 maja 2021 - 16:00
Relax Ryjewo - Meteor Pinczyn 29 maja 2021 - 17:00
Wisła Tczew - Spójnia Sadlinki 29 maja 2021 - 12:00
Victoria Kaliska - Tęcza Brusy
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Sztum - Borowiak Czersk 5 czerwca 2021 - 15:00
Orzeł Subkowy - Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 czerwca 2021 - 15:00
Pomezania Malbork - Wietcisa Skarszewy 5 czerwca 2021 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Radunia II Stężyca 5 czerwca 2021 - 16:00
Tęcza Brusy - Relax Ryjewo 5 czerwca 2021 - 17:00
Victoria Kaliska - Czarni Przemysław
Spójnia Sadlinki - Pogoń Prabuty 5 czerwca 2021 - 11:00
Meteor Pinczyn - Mady Ostaszewo 5 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 25 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk - Wietcisa Skarszewy 12 czerwca 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 czerwca 2021 - 17:00
Radunia II Stężyca - Olimpia Sztum 12 czerwca 2021 - 17:00
Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 12 czerwca 2021 - 17:00
Spójnia Sadlinki - Tęcza Brusy 12 czerwca 2021 - 16:00
Meteor Pinczyn - Wisła Tczew 12 czerwca 2021 - 15:00
Relax Ryjewo - Mady Ostaszewo 12 czerwca 2021 - 17:00
Czarni Przemysław - Pogoń Prabuty
Pauza: Victoria Kaliska,
Kolejka 26 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Prabuty - Meteor Pinczyn
Spójnia Sadlinki - Czarni Przemysław 19 czerwca 2021 - 11:00
Relax Ryjewo - Victoria Kaliska
Tęcza Brusy - Wisła Tczew 19 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Mady Ostaszewo,
Kolejka 27 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Mady Ostaszewo - Spójnia Sadlinki 27 czerwca 2021 - 17:00
Victoria Kaliska - Pogoń Prabuty 27 czerwca 2021 - 17:00
Czarni Przemysław - Tęcza Brusy 27 czerwca 2021 - 17:00
Wisła Tczew - Relax Ryjewo 27 czerwca 2021 - 17:00
Pauza: Meteor Pinczyn, .