V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Borowiak Czersk 24 55 17 4 3 58 - 27
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 52 16 4 4 77 - 23
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 48 14 6 4 49 - 31
4. Wietcisa Skarszewy 23 45 13 6 4 67 - 41
5. Pomezania Malbork 24 44 13 5 6 65 - 35
6. Radunia II Stężyca 24 38 11 5 8 56 - 38
7. Olimpia Sztum 24 32 9 5 10 47 - 47
8. Orzeł Subkowy 24 31 9 4 11 43 - 44

9. Tęcza Brusy 25 38 11 5 9 48 - 57
10. Wisła Tczew 25 36 10 6 9 52 - 47
11. Victoria Kaliska 25 31 9 4 12 50 - 68
12. Meteor Pinczyn 25 30 8 6 11 41 - 39
13. Spójnia Sadlinki 25 26 6 8 11 40 - 47
14. Pogoń Prabuty 25 23 7 2 16 48 - 64
15. Mady Ostaszewo 25 22 6 4 15 36 - 53
16. Relax Ryjewo 25 17 5 2 18 38 - 91
17. Czarni Przemysław 25 16 4 4 17 34 - 97
Ostatni komentarz dodał PiotreckiPiotr 08.07.2021, 18:41:41



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2021


Olimpia Sztum 3 - 2 Borowiak Czersk 5 czerwca 2021 - 15:00
Orzeł Subkowy 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 czerwca 2021 - 15:00
Pomezania Malbork 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 5 czerwca 2021 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Radunia II Stężyca 5 czerwca 2021 - 16:00
Tęcza Brusy 4 - 2 Relax Ryjewo 5 czerwca 2021 - 17:00
Victoria Kaliska 3 - 2 Czarni Przemysław 5 czerwca 2021 - 15:00
Spójnia Sadlinki 1 - 0 Pogoń Prabuty 5 czerwca 2021 - 11:00
Meteor Pinczyn 1 - 2 Mady Ostaszewo 5 czerwca 2021 - 15:00
Pauza: Wisła Tczew,

Komentarze:



 ad-niem   30.05.2021, 16:22:33
Tabele rundy finałowej :

# grupa A #
1. Beniaminek ... 5 ... 4-1-0 ... 13-6 ... 13 pkt.
2. Wietcisa ........ 5 ... 3-2-0 ... 14-7 ... 11 pkt.
3. Borowiak ....... 5 ... 3-1-1 ... 11-7 ... 10 pkt.
4. Pomezania .... 5 ... 3-0-2 ..... 9-5 ..... 9 pkt.
5. Żuławy ........... 5 ... 2-1-2 ... 10-10 ... 7 pkt.
6. Radunia II ...... 5 ... 1-1-3 ..... 6-11 .... 4 pkt.
7. Olimpia .......... 5 ... 1-0-4 ..... 7-16 .... 3 pkt.
8. Orzeł .............. 5 ... 0-0-5 ..... 3-11 .... 0 pkt.

# grupa B #
1. Mady ...... 5 ... 3-1-1 ... 14-5 ... 10 pkt.
2. Victoria ... 5 ... 3-1-1 ... 12-9 ... 10 pkt.
3. Tęcza ...... 4 ... 3-0-1 ..... 5-5 ..... 9 pkt.
4. Wisła ....... 5 ... 2-2-1 ... 10-7 ..... 8 pkt.
5. Meteor .... 5 ... 2-1-2 .....12-4 .... 7 pkt.
6. Spójnia .... 4 ... 1-2-1 ...... 9-6 .... 5 pkt.
7. Czarni ...... 4 ... 1-1-2 ..... 5-16 ... 4 pkt.
8. Pogoń ...... 5 ... 1-0-4 ..... 10-8 ... 3 pkt.
9. Relax ........ 4 ... 0-0-4 ...... 3-20 .. 0 pkt.
 Kamkuchar   05.06.2021, 15:49:23
Jak tam Orzeł z Beniaminkiem?
 PyrtasST   05.06.2021, 16:16:30
W Sztumie puki co 3:1
 ad-niem   05.06.2021, 16:21:38
W N. Dworze od 19 min. 1-0 ...
 Kamkuchar   05.06.2021, 16:30:03
Żuławy 2:0
 ad-niem   05.06.2021, 16:31:04
... 28 min. i Żuławy 2-0 Radunia II.
 ad-niem   05.06.2021, 16:47:35
Po pierwszej połowie Żuławy - Radunia II 2-0.
 PyrtasST   05.06.2021, 16:55:31
3:2 koniec
R E K L A M A
 ad-niem   05.06.2021, 17:31:25
... 73 min., 3-0 w N. Dworze.
 Ostaszewiak   05.06.2021, 17:32:23
Meteor -MADY 1-2...Koniec.
 KrystianCzersk   05.06.2021, 17:34:06
Olimpia - Borowiak 3:2
 ad-niem   05.06.2021, 17:41:46
... 86 min i 4-0 ...
 ad-niem   05.06.2021, 17:46:23
Żuławy - Radunia II 4-0, koniec.
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła