Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GLKS Różyny 28 64 20 4 4 82 - 37
2. GTS Mokry Dwór 28 63 20 3 5 80 - 31
3. KS Mściszewice 28 61 19 4 5 85 - 34
4. Wisła Długie Pole 28 53 17 2 9 62 - 52
5. Amator Kiełpino 28 50 16 2 10 65 - 48
6. GTS Goszyn 28 48 14 6 8 69 - 39
7. Osiczanka Osice 28 46 14 4 10 71 - 52
8. Orzeł Straszyn 28 44 13 5 10 52 - 43
9. KS Sulmin 28 37 10 7 11 64 - 66
10. Gryf Goręczyno 28 36 11 3 14 59 - 53
11. GKS II Kolbudy 28 34 10 4 14 70 - 103
12. GKS Trąbki Wielkie 28 19 5 4 19 31 - 81
13. Sokół Ełganowo 28 18 5 3 20 30 - 75 2 4 1 1 0 2 - 1
14. GKS II Sierakowice 28 18 4 6 18 40 - 79 2 1 0 1 1 1 - 2
15. GKS Żukowo 28 10 3 1 24 38 - 105
Ostatni komentarz dodał maka165 28.06.2019, 13:35:38


Kolejka 1 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
GKS II Kolbudy 3 - 1 Amator Kiełpino 15 sierpnia 2018 - 17:00
GKS II Sierakowice 0 - 0 Sokół Ełganowo 15 sierpnia 2018 - 15:00
Orzeł Straszyn 0 - 0 Osiczanka Osice 15 sierpnia 2018 - 17:00
Wisła Długie Pole 2 - 0 GKS Żukowo 15 sierpnia 2018 - 17:00
KS Mściszewice 6 - 1 GLKS Różyny 15 sierpnia 2018 - 15:00
GKS Trąbki Wielkie 2 - 2 KS Sulmin 15 sierpnia 2018 - 12:00
GTS Mokry Dwór 1 - 6 GTS Goszyn 29 sierpnia 2018 - 18:00
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
KS Sulmin 0 - 4 GTS Mokry Dwór 18 sierpnia 2018 - 16:30
GLKS Różyny 2 - 1 GKS Trąbki Wielkie 19 sierpnia 2018 - 16:00
GKS Żukowo 0 - 3 KS Mściszewice 19 sierpnia 2018 - 16:00
Osiczanka Osice 2 - 3 Wisła Długie Pole 18 sierpnia 2018 - 17:00
Sokół Ełganowo 3 - 2 Orzeł Straszyn 19 sierpnia 2018 - 16:00
Amator Kiełpino 2 - 1 GKS II Sierakowice 18 sierpnia 2018 - 16:00
Gryf Goręczyno 2 - 1 GKS II Kolbudy 18 sierpnia 2018 - 16:00
Pauza: GTS Goszyn,
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
GKS II Sierakowice 0 - 3 Gryf Goręczyno 26 sierpnia 2018 - 14:00
Orzeł Straszyn 2 - 0 Amator Kiełpino 25 sierpnia 2018 - 16:00
Wisła Długie Pole 1 - 0 Sokół Ełganowo 26 sierpnia 2018 - 17:00
KS Mściszewice 0 - 1 Osiczanka Osice 25 sierpnia 2018 - 17:00
GKS Trąbki Wielkie 1 - 0 GKS Żukowo 26 sierpnia 2018 - 12:00
GTS Mokry Dwór 1 - 0 GLKS Różyny 26 sierpnia 2018 - 17:00
GTS Goszyn 5 - 1 KS Sulmin 25 sierpnia 2018 - 16:00
Pauza: GKS II Kolbudy,
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
GLKS Różyny 2 - 1 GTS Goszyn 1 września 2018 - 16:00
GKS Żukowo 1 - 3 GTS Mokry Dwór 2 września 2018 - 16:00
Osiczanka Osice 2 - 1 GKS Trąbki Wielkie 1 września 2018 - 11:00
Sokół Ełganowo 1 - 1 KS Mściszewice 2 września 2018 - 14:30
Amator Kiełpino 0 - 3 Wisła Długie Pole 1 września 2018 - 16:00
Gryf Goręczyno 3 - 1 Orzeł Straszyn 2 września 2018 - 13:00
GKS II Kolbudy 5 - 1 GKS II Sierakowice 2 września 2018 - 13:00
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Orzeł Straszyn 5 - 1 GKS II Kolbudy 8 września 2018 - 16:00
Wisła Długie Pole 1 - 3 Gryf Goręczyno 8 września 2018 - 11:00
KS Mściszewice 5 - 2 Amator Kiełpino 8 września 2018 - 14:30
GKS Trąbki Wielkie 1 - 1 Sokół Ełganowo 8 września 2018 - 17:00
GTS Mokry Dwór 3 - 1 Osiczanka Osice 9 września 2018 - 14:00
GTS Goszyn 7 - 0 GKS Żukowo 8 września 2018 - 16:00
KS Sulmin 3 - 1 GLKS Różyny 8 września 2018 - 16:30
Pauza: GKS II Sierakowice,
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
GKS Żukowo 2 - 6 KS Sulmin 15 września 2018 - 16:00
Osiczanka Osice 0 - 1 GTS Goszyn 15 września 2018 - 11:30
Sokół Ełganowo 0 - 3 GTS Mokry Dwór 16 września 2018 - 16:00
Amator Kiełpino 2 - 2 GKS Trąbki Wielkie 15 września 2018 - 16:00
Gryf Goręczyno 3 - 5 KS Mściszewice 15 września 2018 - 16:00
GKS II Kolbudy 2 - 2 Wisła Długie Pole 15 września 2018 - 15:00
GKS II Sierakowice 2 - 2 Orzeł Straszyn 16 września 2018 - 14:00
Pauza: GLKS Różyny,
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wisła Długie Pole 3 - 2 GKS II Sierakowice 23 września 2018 - 14:00
KS Mściszewice 7 - 2 GKS II Kolbudy 22 września 2018 - 14:00
GKS Trąbki Wielkie 1 - 2 Gryf Goręczyno 23 września 2018 - 12:00
GTS Mokry Dwór 1 - 1 Amator Kiełpino 22 września 2018 - 16:00
GTS Goszyn 4 - 3 Sokół Ełganowo 22 września 2018 - 16:00
KS Sulmin 2 - 2 Osiczanka Osice 22 września 2018 - 16:30
GLKS Różyny 5 - 0 GKS Żukowo 22 września 2018 - 12:00
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
Osiczanka Osice 0 - 5 GLKS Różyny 30 września 2018 - 13:00
Sokół Ełganowo 3 - 1 KS Sulmin 30 września 2018 - 16:00
Amator Kiełpino 0 - 2 GTS Goszyn 29 września 2018 - 16:00
Gryf Goręczyno 2 - 3 GTS Mokry Dwór 29 września 2018 - 16:00
GKS II Kolbudy 2 - 5 GKS Trąbki Wielkie 29 września 2018 - 15:00
GKS II Sierakowice 1 - 1 KS Mściszewice 30 września 2018 - 14:00
Orzeł Straszyn 3 - 2 Wisła Długie Pole 29 września 2018 - 16:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Mściszewice 3 - 1 Orzeł Straszyn 6 października 2018 - 14:00
GKS Trąbki Wielkie 0 - 3 GKS II Sierakowice 7 października 2018 - 15:00
GTS Mokry Dwór 10 - 5 GKS II Kolbudy 6 października 2018 - 15:30
GTS Goszyn 4 - 2 Gryf Goręczyno 6 października 2018 - 16:00
KS Sulmin 1 - 4 Amator Kiełpino 6 października 2018 - 16:30
GLKS Różyny 6 - 1 Sokół Ełganowo 6 października 2018 - 16:00
GKS Żukowo 2 - 2 Osiczanka Osice 7 października 2018 - 16:00
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 1 - 0 GKS Żukowo 14 października 2018 - 15:00
Amator Kiełpino 4 - 0 GLKS Różyny 13 października 2018 - 16:00
Gryf Goręczyno 2 - 3 KS Sulmin 13 października 2018 - 15:00
GKS II Kolbudy 2 - 2 GTS Goszyn 13 października 2018 - 15:00
GKS II Sierakowice 0 - 3 GTS Mokry Dwór 13 października 2018 - 16:00
Orzeł Straszyn 2 - 3 GKS Trąbki Wielkie 14 października 2018 - 12:00
Wisła Długie Pole 1 - 0 KS Mściszewice 13 października 2018 - 16:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
GKS Trąbki Wielkie 2 - 2 Wisła Długie Pole 21 października 2018 - 12:00
GTS Mokry Dwór 3 - 2 Orzeł Straszyn 21 października 2018 - 11:00
GTS Goszyn 3 - 0 GKS II Sierakowice 20 października 2018 - 14:00
KS Sulmin 3 - 3 GKS II Kolbudy 20 października 2018 - 16:30
GLKS Różyny 2 - 1 Gryf Goręczyno 20 października 2018 - 16:00
GKS Żukowo 1 - 5 Amator Kiełpino 21 października 2018 - 15:00
Osiczanka Osice 6 - 1 Sokół Ełganowo 20 października 2018 - 11:00
Pauza: KS Mściszewice,
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
Amator Kiełpino 3 - 2 Osiczanka Osice 27 października 2018 - 15:00
Gryf Goręczyno 9 - 2 GKS Żukowo 27 października 2018 - 15:00
GKS II Kolbudy 0 - 8 GLKS Różyny 27 października 2018 - 14:00
GKS II Sierakowice 1 - 4 KS Sulmin 28 października 2018 - 14:00
Orzeł Straszyn 0 - 2 GTS Goszyn 28 października 2018 - 12:00
Wisła Długie Pole 0 - 3 GTS Mokry Dwór 27 października 2018 - 15:00
KS Mściszewice 3 - 0 GKS Trąbki Wielkie 27 października 2018 - 12:00
vo, goście nie przyjechali
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
GTS Mokry Dwór 3 - 0 KS Mściszewice 4 listopada 2018 - 11:00
GTS Goszyn 2 - 3 Wisła Długie Pole 3 listopada 2018 - 14:00
KS Sulmin 2 - 1 Orzeł Straszyn 4 listopada 2018 - 12:00
GLKS Różyny 3 - 0 GKS II Sierakowice 4 listopada 2018 - 12:00
GKS Żukowo 3 - 5 GKS II Kolbudy 4 listopada 2018 - 14:30
Osiczanka Osice 0 - 1 Gryf Goręczyno 3 listopada 2018 - 11:00
Sokół Ełganowo 0 - 3 Amator Kiełpino 4 listopada 2018 - 14:00
Pauza: GKS Trąbki Wielkie,
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
Gryf Goręczyno 3 - 2 Sokół Ełganowo 11 listopada 2018 - 13:00
GKS II Kolbudy 5 - 3 Osiczanka Osice 10 listopada 2018 - 14:00
GKS II Sierakowice 5 - 2 GKS Żukowo 11 listopada 2018 - 14:00
Orzeł Straszyn 1 - 3 GLKS Różyny 11 listopada 2018 - 12:00
Wisła Długie Pole 1 - 0 KS Sulmin 10 listopada 2018 - 13:30
KS Mściszewice 3 - 4 GTS Goszyn 10 listopada 2018 - 12:00
GKS Trąbki Wielkie 1 - 0 GTS Mokry Dwór 11 listopada 2018 - 12:00
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
GTS Goszyn 3 - 1 GKS Trąbki Wielkie 17 listopada 2018 - 13:00
KS Sulmin 1 - 2 KS Mściszewice 18 listopada 2018 - 12:00
GLKS Różyny 9 - 0 Wisła Długie Pole 18 listopada 2018 - 12:00
GKS Żukowo 1 - 3 Orzeł Straszyn 18 listopada 2018 - 14:00
Osiczanka Osice 3 - 0 GKS II Sierakowice 17 listopada 2018 - 13:00
Sokół Ełganowo 0 - 1 GKS II Kolbudy 18 listopada 2018 - 14:00
Amator Kiełpino 2 - 1 Gryf Goręczyno 17 listopada 2018 - 14:30
Pauza: GTS Mokry Dwór,
Kolejka 16 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
Amator Kiełpino 4 - 2 GKS II Kolbudy 9 marca 2019 - 15:00
Sokół Ełganowo 2 - 1 GKS II Sierakowice 10 marca 2019 - 14:00
Osiczanka Osice 0 - 2 Orzeł Straszyn 10 marca 2019 - 15:00
GKS Żukowo 1 - 3 Wisła Długie Pole 10 marca 2019 - 11:00
GLKS Różyny 3 - 3 KS Mściszewice 10 marca 2019 - 13:00
KS Sulmin 3 - 1 GKS Trąbki Wielkie 10 marca 2019 - 12:00
GTS Goszyn 1 - 2 GTS Mokry Dwór 9 marca 2019 - 15:00
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 17 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
GTS Mokry Dwór 4 - 0 KS Sulmin 17 marca 2019 - 11:00
GKS Trąbki Wielkie 0 - 2 GLKS Różyny 17 marca 2019 - 12:00
KS Mściszewice 4 - 0 GKS Żukowo 17 marca 2019 - 13:00
Wisła Długie Pole 4 - 1 Osiczanka Osice 16 marca 2019 - 15:00
Orzeł Straszyn 1 - 0 Sokół Ełganowo 17 marca 2019 - 12:00
GKS II Sierakowice 3 - 5 Amator Kiełpino 17 marca 2019 - 15:30
GKS II Kolbudy 4 - 3 Gryf Goręczyno 10 kwietnia 2019 - 17:00
Pauza: GTS Goszyn,
Kolejka 18 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
Gryf Goręczyno 0 - 0 GKS II Sierakowice 23 marca 2019 - 15:00
Amator Kiełpino 1 - 0 Orzeł Straszyn 23 marca 2019 - 16:00
Sokół Ełganowo 1 - 3 Wisła Długie Pole 24 marca 2019 - 14:00
Osiczanka Osice 2 - 1 KS Mściszewice 24 marca 2019 - 15:00
GKS Żukowo 3 - 0 GKS Trąbki Wielkie 24 marca 2019 - 14:30
GLKS Różyny 1 - 1 GTS Mokry Dwór 23 marca 2019 - 15:00
KS Sulmin 1 - 1 GTS Goszyn 24 marca 2019 - 12:00
Pauza: GKS II Kolbudy,
Kolejka 19 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
GTS Goszyn 2 - 2 GLKS Różyny 30 marca 2019 - 16:00
GTS Mokry Dwór 4 - 1 GKS Żukowo 31 marca 2019 - 11:00
GKS Trąbki Wielkie 1 - 3 Osiczanka Osice 31 marca 2019 - 12:00
KS Mściszewice 2 - 1 Sokół Ełganowo 31 marca 2019 - 13:00
Wisła Długie Pole 0 - 2 Amator Kiełpino 30 marca 2019 - 16:00
Orzeł Straszyn 2 - 1 Gryf Goręczyno 31 marca 2019 - 12:00
GKS II Sierakowice 6 - 3 GKS II Kolbudy 31 marca 2019 - 14:00
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
GKS II Kolbudy 1 - 4 Orzeł Straszyn 7 kwietnia 2019 - 14:00
Gryf Goręczyno 1 - 3 Wisła Długie Pole 6 kwietnia 2019 - 16:00
Amator Kiełpino 0 - 4 KS Mściszewice 6 kwietnia 2019 - 16:00
Sokół Ełganowo 0 - 2 GKS Trąbki Wielkie 7 kwietnia 2019 - 14:00
Osiczanka Osice 1 - 0 GTS Mokry Dwór 6 kwietnia 2019 - 14:00
GKS Żukowo 0 - 6 GTS Goszyn 7 kwietnia 2019 - 14:30
GLKS Różyny 2 - 2 KS Sulmin 6 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: GKS II Sierakowice,
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (13) 
KS Sulmin 6 - 0 GKS Żukowo 13 kwietnia 2019 - 16:00
GTS Goszyn 3 - 4 Osiczanka Osice 13 kwietnia 2019 - 16:00
GTS Mokry Dwór 7 - 1 Sokół Ełganowo 14 kwietnia 2019 - 11:00
GKS Trąbki Wielkie 0 - 3 Amator Kiełpino 14 kwietnia 2019 - 12:00
KS Mściszewice 3 - 1 Gryf Goręczyno 14 kwietnia 2019 - 13:00
Wisła Długie Pole 2 - 0 GKS II Kolbudy 13 kwietnia 2019 - 16:00
Orzeł Straszyn 3 - 1 GKS II Sierakowice 14 kwietnia 2019 - 12:00
Pauza: GLKS Różyny,
Kolejka 22 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
GKS II Sierakowice 1 - 2 Wisła Długie Pole 20 kwietnia 2019 - 16:30
GKS II Kolbudy 1 - 2 KS Mściszewice 17 kwietnia 2019 - 17:00
Gryf Goręczyno 3 - 1 GKS Trąbki Wielkie 17 kwietnia 2019 - 17:00
Amator Kiełpino 0 - 1 GTS Mokry Dwór 17 kwietnia 2019 - 17:45
Sokół Ełganowo 1 - 0 GTS Goszyn 17 kwietnia 2019 - 17:30
Osiczanka Osice 3 - 2 KS Sulmin 17 kwietnia 2019 - 18:00
GKS Żukowo 1 - 2 GLKS Różyny 17 kwietnia 2019 - 18:00
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
GLKS Różyny 4 - 2 Osiczanka Osice 27 kwietnia 2019 - 16:00
KS Sulmin 1 - 0 Sokół Ełganowo 27 kwietnia 2019 - 16:30
GTS Goszyn 1 - 0 Amator Kiełpino 28 kwietnia 2019 - 18:00
GTS Mokry Dwór 3 - 1 Gryf Goręczyno 28 kwietnia 2019 - 11:00
GKS Trąbki Wielkie 2 - 5 GKS II Kolbudy 28 kwietnia 2019 - 12:00
KS Mściszewice 4 - 0 GKS II Sierakowice 27 kwietnia 2019 - 15:00
Wisła Długie Pole 1 - 2 Orzeł Straszyn 27 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 24 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
Orzeł Straszyn 2 - 2 KS Mściszewice 5 maja 2019 - 12:00
GKS II Sierakowice 2 - 0 GKS Trąbki Wielkie 5 maja 2019 - 14:00
GKS II Kolbudy 0 - 4 GTS Mokry Dwór 5 maja 2019 - 14:00
Gryf Goręczyno 0 - 0 GTS Goszyn 4 maja 2019 - 16:00
Amator Kiełpino 4 - 3 KS Sulmin 5 maja 2019 - 15:00
Sokół Ełganowo 0 - 2 GLKS Różyny 5 maja 2019 - 14:00
Osiczanka Osice 6 - 1 GKS Żukowo 5 maja 2019 - 14:00
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 25 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
GKS Żukowo 4 - 2 Sokół Ełganowo 11 maja 2019 - 17:00
GLKS Różyny 5 - 3 Amator Kiełpino 11 maja 2019 - 16:00
KS Sulmin 2 - 0 Gryf Goręczyno 11 maja 2019 - 16:30
GTS Goszyn 1 - 2 GKS II Kolbudy 11 maja 2019 - 16:00
GTS Mokry Dwór 1 - 1 GKS II Sierakowice 12 maja 2019 - 11:00
GKS Trąbki Wielkie 0 - 2 Orzeł Straszyn 12 maja 2019 - 14:00
KS Mściszewice 4 - 1 Wisła Długie Pole 11 maja 2019 - 15:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 26 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wisła Długie Pole 10 - 1 GKS Trąbki Wielkie 18 maja 2019 - 16:00
Orzeł Straszyn 2 - 1 GTS Mokry Dwór 19 maja 2019 - 12:00
GKS II Sierakowice 1 - 1 GTS Goszyn 18 maja 2019 - 17:00
GKS II Kolbudy 4 - 4 KS Sulmin 19 maja 2019 - 14:00
Gryf Goręczyno 0 - 1 GLKS Różyny 18 maja 2019 - 16:00
Amator Kiełpino 2 - 1 GKS Żukowo 18 maja 2019 - 16:00
Sokół Ełganowo 1 - 3 Osiczanka Osice 19 maja 2019 - 15:00
Pauza: KS Mściszewice,
Kolejka 27 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (12) 
Osiczanka Osice 2 - 1 Amator Kiełpino 26 maja 2019 - 14:00
GKS Żukowo 0 - 4 Gryf Goręczyno 26 maja 2019 - 14:30
GLKS Różyny 4 - 1 GKS II Kolbudy 25 maja 2019 - 16:00
KS Sulmin 5 - 3 GKS II Sierakowice 25 maja 2019 - 16:30
GTS Goszyn 1 - 1 Orzeł Straszyn 25 maja 2019 - 16:00
GTS Mokry Dwór 4 - 0 Wisła Długie Pole 25 maja 2019 - 17:00
GKS Trąbki Wielkie 0 - 8 KS Mściszewice 26 maja 2019 - 12:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 28 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (24) 
KS Mściszewice 2 - 0 GTS Mokry Dwór 1 czerwca 2019 - 14:00
Wisła Długie Pole 3 - 2 GTS Goszyn 1 czerwca 2019 - 16:00
Orzeł Straszyn 2 - 2 KS Sulmin 2 czerwca 2019 - 12:00
GKS II Sierakowice 2 - 3 GLKS Różyny 2 czerwca 2019 - 16:00
GKS II Kolbudy 5 - 1 GKS Żukowo 1 czerwca 2019 - 17:00
Gryf Goręczyno 2 - 2 Osiczanka Osice 1 czerwca 2019 - 16:00
Amator Kiełpino 7 - 1 Sokół Ełganowo 1 czerwca 2019 - 16:30
Pauza: GKS Trąbki Wielkie,
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
Sokół Ełganowo 1 - 5 Gryf Goręczyno 9 czerwca 2019 - 15:00
Osiczanka Osice 11 - 0 GKS II Kolbudy 9 czerwca 2019 - 16:30
GKS Żukowo 9 - 0 GKS II Sierakowice 9 czerwca 2019 - 14:30
GLKS Różyny 2 - 0 Orzeł Straszyn 8 czerwca 2019 - 16:00
KS Sulmin 2 - 5 Wisła Długie Pole 9 czerwca 2019 - 16:00
GTS Goszyn 0 - 3 KS Mściszewice 8 czerwca 2019 - 16:00
GTS Mokry Dwór 7 - 1 GKS Trąbki Wielkie 8 czerwca 2019 - 17:00
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (20) 
GKS Trąbki Wielkie 1 - 4 GTS Goszyn 15 czerwca 2019 - 15:00
KS Mściszewice 4 - 2 KS Sulmin 15 czerwca 2019 - 15:00
Wisła Długie Pole 1 - 2 GLKS Różyny 15 czerwca 2019 - 15:00
Orzeł Straszyn 4 - 2 GKS Żukowo 15 czerwca 2019 - 15:00
GKS II Sierakowice 3 - 7 Osiczanka Osice 15 czerwca 2019 - 15:00
GKS II Kolbudy 5 - 3 Sokół Ełganowo 15 czerwca 2019 - 15:00
Gryf Goręczyno 1 - 4 Amator Kiełpino 15 czerwca 2019 - 15:00
Pauza: GTS Mokry Dwór, .