Kolejka 1 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (23) |
GKS II Kolbudy |
3 - 1 |
Amator Kiełpino |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 0 |
Sokół Ełganowo |
15 sierpnia 2018
15.08 - 15:00 |
Orzeł Straszyn |
0 - 0 |
Osiczanka Osice |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
Wisła Długie Pole |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
KS Mściszewice |
6 - 1 |
GLKS Różyny |
15 sierpnia 2018
15.08 - 15:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
2 - 2 |
KS Sulmin |
15 sierpnia 2018
15.08 - 12:00 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 6 |
GTS Goszyn |
29 sierpnia 2018
29.08 - 18:00 |
Pauza: Gryf Goręczyno, |
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
KS Sulmin |
0 - 4 |
GTS Mokry Dwór |
18 sierpnia 2018
18.08 - 16:30 |
GLKS Różyny |
2 - 1 |
GKS Trąbki Wielkie |
19 sierpnia 2018
19.08 - 16:00 |
GKS Żukowo |
0 - 3 |
KS Mściszewice |
19 sierpnia 2018
19.08 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 3 |
Wisła Długie Pole |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Sokół Ełganowo |
3 - 2 |
Orzeł Straszyn |
19 sierpnia 2018
19.08 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 1 |
GKS II Sierakowice |
18 sierpnia 2018
18.08 - 16:00 |
Gryf Goręczyno |
2 - 1 |
GKS II Kolbudy |
18 sierpnia 2018
18.08 - 16:00 |
Pauza: GTS Goszyn, |
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
Gryf Goręczyno |
26 sierpnia 2018
26.08 - 14:00 |
Orzeł Straszyn |
2 - 0 |
Amator Kiełpino |
25 sierpnia 2018
25.08 - 16:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 0 |
Sokół Ełganowo |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
KS Mściszewice |
0 - 1 |
Osiczanka Osice |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
GKS Żukowo |
26 sierpnia 2018
26.08 - 12:00 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 0 |
GLKS Różyny |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
GTS Goszyn |
5 - 1 |
KS Sulmin |
25 sierpnia 2018
25.08 - 16:00 |
Pauza: GKS II Kolbudy, |
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GLKS Różyny |
2 - 1 |
GTS Goszyn |
1 września 2018
1.09 - 16:00 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
2 września 2018
2.09 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 1 |
GKS Trąbki Wielkie |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 1 |
KS Mściszewice |
2 września 2018
2.09 - 14:30 |
Amator Kiełpino |
0 - 3 |
Wisła Długie Pole |
1 września 2018
1.09 - 16:00 |
Gryf Goręczyno |
3 - 1 |
Orzeł Straszyn |
2 września 2018
2.09 - 13:00 |
GKS II Kolbudy |
5 - 1 |
GKS II Sierakowice |
2 września 2018
2.09 - 13:00 |
Pauza: KS Sulmin, |
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Orzeł Straszyn |
5 - 1 |
GKS II Kolbudy |
8 września 2018
8.09 - 16:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 3 |
Gryf Goręczyno |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
KS Mściszewice |
5 - 2 |
Amator Kiełpino |
8 września 2018
8.09 - 14:30 |
GKS Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
Sokół Ełganowo |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
GTS Mokry Dwór |
3 - 1 |
Osiczanka Osice |
9 września 2018
9.09 - 14:00 |
GTS Goszyn |
7 - 0 |
GKS Żukowo |
8 września 2018
8.09 - 16:00 |
KS Sulmin |
3 - 1 |
GLKS Różyny |
8 września 2018
8.09 - 16:30 |
Pauza: GKS II Sierakowice, |
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GKS Żukowo |
2 - 6 |
KS Sulmin |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
0 - 1 |
GTS Goszyn |
15 września 2018
15.09 - 11:30 |
Sokół Ełganowo |
0 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
16 września 2018
16.09 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 2 |
GKS Trąbki Wielkie |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
Gryf Goręczyno |
3 - 5 |
KS Mściszewice |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
GKS II Kolbudy |
2 - 2 |
Wisła Długie Pole |
15 września 2018
15.09 - 15:00 |
GKS II Sierakowice |
2 - 2 |
Orzeł Straszyn |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
Pauza: GLKS Różyny, |
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Wisła Długie Pole |
3 - 2 |
GKS II Sierakowice |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
KS Mściszewice |
7 - 2 |
GKS II Kolbudy |
22 września 2018
22.09 - 14:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Gryf Goręczyno |
23 września 2018
23.09 - 12:00 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 1 |
Amator Kiełpino |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
GTS Goszyn |
4 - 3 |
Sokół Ełganowo |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
KS Sulmin |
2 - 2 |
Osiczanka Osice |
22 września 2018
22.09 - 16:30 |
GLKS Różyny |
5 - 0 |
GKS Żukowo |
22 września 2018
22.09 - 12:00 |
Pauza: Orzeł Straszyn, |
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Osiczanka Osice |
0 - 5 |
GLKS Różyny |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Sokół Ełganowo |
3 - 1 |
KS Sulmin |
30 września 2018
30.09 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 2 |
GTS Goszyn |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Gryf Goręczyno |
2 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
GKS II Kolbudy |
2 - 5 |
GKS Trąbki Wielkie |
29 września 2018
29.09 - 15:00 |
GKS II Sierakowice |
1 - 1 |
KS Mściszewice |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
Orzeł Straszyn |
3 - 2 |
Wisła Długie Pole |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Mściszewice |
3 - 1 |
Orzeł Straszyn |
6 października 2018
6.10 - 14:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
GKS II Sierakowice |
7 października 2018
7.10 - 15:00 |
GTS Mokry Dwór |
10 - 5 |
GKS II Kolbudy |
6 października 2018
6.10 - 15:30 |
GTS Goszyn |
4 - 2 |
Gryf Goręczyno |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
KS Sulmin |
1 - 4 |
Amator Kiełpino |
6 października 2018
6.10 - 16:30 |
GLKS Różyny |
6 - 1 |
Sokół Ełganowo |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
GKS Żukowo |
2 - 2 |
Osiczanka Osice |
7 października 2018
7.10 - 16:00 |
Pauza: Wisła Długie Pole, |
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
1 - 0 |
GKS Żukowo |
14 października 2018
14.10 - 15:00 |
Amator Kiełpino |
4 - 0 |
GLKS Różyny |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Gryf Goręczyno |
2 - 3 |
KS Sulmin |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
GKS II Kolbudy |
2 - 2 |
GTS Goszyn |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
GKS II Sierakowice |
0 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Orzeł Straszyn |
2 - 3 |
GKS Trąbki Wielkie |
14 października 2018
14.10 - 12:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 0 |
KS Mściszewice |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Pauza: Osiczanka Osice, |
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GKS Trąbki Wielkie |
2 - 2 |
Wisła Długie Pole |
21 października 2018
21.10 - 12:00 |
GTS Mokry Dwór |
3 - 2 |
Orzeł Straszyn |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
GTS Goszyn |
3 - 0 |
GKS II Sierakowice |
20 października 2018
20.10 - 14:00 |
KS Sulmin |
3 - 3 |
GKS II Kolbudy |
20 października 2018
20.10 - 16:30 |
GLKS Różyny |
2 - 1 |
Gryf Goręczyno |
20 października 2018
20.10 - 16:00 |
GKS Żukowo |
1 - 5 |
Amator Kiełpino |
21 października 2018
21.10 - 15:00 |
Osiczanka Osice |
6 - 1 |
Sokół Ełganowo |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Pauza: KS Mściszewice, |
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Amator Kiełpino |
3 - 2 |
Osiczanka Osice |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
Gryf Goręczyno |
9 - 2 |
GKS Żukowo |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
GKS II Kolbudy |
0 - 8 |
GLKS Różyny |
27 października 2018
27.10 - 14:00 |
GKS II Sierakowice |
1 - 4 |
KS Sulmin |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Orzeł Straszyn |
0 - 2 |
GTS Goszyn |
28 października 2018
28.10 - 12:00 |
Wisła Długie Pole |
0 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
KS Mściszewice |
3 - 0 |
GKS Trąbki Wielkie |
27 października 2018
27.10 - 12:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: Sokół Ełganowo, |
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GTS Mokry Dwór |
3 - 0 |
KS Mściszewice |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
GTS Goszyn |
2 - 3 |
Wisła Długie Pole |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
KS Sulmin |
2 - 1 |
Orzeł Straszyn |
4 listopada 2018
4.11 - 12:00 |
GLKS Różyny |
3 - 0 |
GKS II Sierakowice |
4 listopada 2018
4.11 - 12:00 |
GKS Żukowo |
3 - 5 |
GKS II Kolbudy |
4 listopada 2018
4.11 - 14:30 |
Osiczanka Osice |
0 - 1 |
Gryf Goręczyno |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 3 |
Amator Kiełpino |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 |
Pauza: GKS Trąbki Wielkie, |
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Gryf Goręczyno |
3 - 2 |
Sokół Ełganowo |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 |
GKS II Kolbudy |
5 - 3 |
Osiczanka Osice |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
GKS II Sierakowice |
5 - 2 |
GKS Żukowo |
11 listopada 2018
11.11 - 14:00 |
Orzeł Straszyn |
1 - 3 |
GLKS Różyny |
11 listopada 2018
11.11 - 12:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 0 |
KS Sulmin |
10 listopada 2018
10.11 - 13:30 |
KS Mściszewice |
3 - 4 |
GTS Goszyn |
10 listopada 2018
10.11 - 12:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
11 listopada 2018
11.11 - 12:00 |
Pauza: Amator Kiełpino, |
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (24) |
GTS Goszyn |
3 - 1 |
GKS Trąbki Wielkie |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
KS Sulmin |
1 - 2 |
KS Mściszewice |
18 listopada 2018
18.11 - 12:00 |
GLKS Różyny |
9 - 0 |
Wisła Długie Pole |
18 listopada 2018
18.11 - 12:00 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Orzeł Straszyn |
18 listopada 2018
18.11 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
3 - 0 |
GKS II Sierakowice |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 1 |
GKS II Kolbudy |
18 listopada 2018
18.11 - 14:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 1 |
Gryf Goręczyno |
17 listopada 2018
17.11 - 14:30 |
Pauza: GTS Mokry Dwór, |
Kolejka 16 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Amator Kiełpino |
4 - 2 |
GKS II Kolbudy |
9 marca 2019
9.03 - 15:00 |
Sokół Ełganowo |
2 - 1 |
GKS II Sierakowice |
10 marca 2019
10.03 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
0 - 2 |
Orzeł Straszyn |
10 marca 2019
10.03 - 15:00 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Wisła Długie Pole |
10 marca 2019
10.03 - 11:00 |
GLKS Różyny |
3 - 3 |
KS Mściszewice |
10 marca 2019
10.03 - 13:00 |
KS Sulmin |
3 - 1 |
GKS Trąbki Wielkie |
10 marca 2019
10.03 - 12:00 |
GTS Goszyn |
1 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
9 marca 2019
9.03 - 15:00 |
Pauza: Gryf Goręczyno, |
Kolejka 17 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GTS Mokry Dwór |
4 - 0 |
KS Sulmin |
17 marca 2019
17.03 - 11:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
0 - 2 |
GLKS Różyny |
17 marca 2019
17.03 - 12:00 |
KS Mściszewice |
4 - 0 |
GKS Żukowo |
17 marca 2019
17.03 - 13:00 |
Wisła Długie Pole |
4 - 1 |
Osiczanka Osice |
16 marca 2019
16.03 - 15:00 |
Orzeł Straszyn |
1 - 0 |
Sokół Ełganowo |
17 marca 2019
17.03 - 12:00 |
GKS II Sierakowice |
3 - 5 |
Amator Kiełpino |
17 marca 2019
17.03 - 15:30 |
GKS II Kolbudy |
4 - 3 |
Gryf Goręczyno |
10 kwietnia 2019
10.04 - 17:00 |
Pauza: GTS Goszyn, |
Kolejka 18 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Gryf Goręczyno |
0 - 0 |
GKS II Sierakowice |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Amator Kiełpino |
1 - 0 |
Orzeł Straszyn |
23 marca 2019
23.03 - 16:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 3 |
Wisła Długie Pole |
24 marca 2019
24.03 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 1 |
KS Mściszewice |
24 marca 2019
24.03 - 15:00 |
GKS Żukowo |
3 - 0 |
GKS Trąbki Wielkie |
24 marca 2019
24.03 - 14:30 |
GLKS Różyny |
1 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
KS Sulmin |
1 - 1 |
GTS Goszyn |
24 marca 2019
24.03 - 12:00 |
Pauza: GKS II Kolbudy, |
Kolejka 19 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GTS Goszyn |
2 - 2 |
GLKS Różyny |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
4 - 1 |
GKS Żukowo |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
1 - 3 |
Osiczanka Osice |
31 marca 2019
31.03 - 12:00 |
KS Mściszewice |
2 - 1 |
Sokół Ełganowo |
31 marca 2019
31.03 - 13:00 |
Wisła Długie Pole |
0 - 2 |
Amator Kiełpino |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Orzeł Straszyn |
2 - 1 |
Gryf Goręczyno |
31 marca 2019
31.03 - 12:00 |
GKS II Sierakowice |
6 - 3 |
GKS II Kolbudy |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
Pauza: KS Sulmin, |
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GKS II Kolbudy |
1 - 4 |
Orzeł Straszyn |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Gryf Goręczyno |
1 - 3 |
Wisła Długie Pole |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 4 |
KS Mściszewice |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 2 |
GKS Trąbki Wielkie |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
6 kwietnia 2019
6.04 - 14:00 |
GKS Żukowo |
0 - 6 |
GTS Goszyn |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:30 |
GLKS Różyny |
2 - 2 |
KS Sulmin |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Pauza: GKS II Sierakowice, |
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (13) |
KS Sulmin |
6 - 0 |
GKS Żukowo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
GTS Goszyn |
3 - 4 |
Osiczanka Osice |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
7 - 1 |
Sokół Ełganowo |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
Amator Kiełpino |
14 kwietnia 2019
14.04 - 12:00 |
KS Mściszewice |
3 - 1 |
Gryf Goręczyno |
14 kwietnia 2019
14.04 - 13:00 |
Wisła Długie Pole |
2 - 0 |
GKS II Kolbudy |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Orzeł Straszyn |
3 - 1 |
GKS II Sierakowice |
14 kwietnia 2019
14.04 - 12:00 |
Pauza: GLKS Różyny, |
Kolejka 22 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GKS II Sierakowice |
1 - 2 |
Wisła Długie Pole |
20 kwietnia 2019
20.04 - 16:30 |
GKS II Kolbudy |
1 - 2 |
KS Mściszewice |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Gryf Goręczyno |
3 - 1 |
GKS Trąbki Wielkie |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:45 |
Sokół Ełganowo |
1 - 0 |
GTS Goszyn |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:30 |
Osiczanka Osice |
3 - 2 |
KS Sulmin |
17 kwietnia 2019
17.04 - 18:00 |
GKS Żukowo |
1 - 2 |
GLKS Różyny |
17 kwietnia 2019
17.04 - 18:00 |
Pauza: Orzeł Straszyn, |
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GLKS Różyny |
4 - 2 |
Osiczanka Osice |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
KS Sulmin |
1 - 0 |
Sokół Ełganowo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:30 |
GTS Goszyn |
1 - 0 |
Amator Kiełpino |
28 kwietnia 2019
28.04 - 18:00 |
GTS Mokry Dwór |
3 - 1 |
Gryf Goręczyno |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
2 - 5 |
GKS II Kolbudy |
28 kwietnia 2019
28.04 - 12:00 |
KS Mściszewice |
4 - 0 |
GKS II Sierakowice |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 2 |
Orzeł Straszyn |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 24 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Orzeł Straszyn |
2 - 2 |
KS Mściszewice |
5 maja 2019
5.05 - 12:00 |
GKS II Sierakowice |
2 - 0 |
GKS Trąbki Wielkie |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
GKS II Kolbudy |
0 - 4 |
GTS Mokry Dwór |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
Gryf Goręczyno |
0 - 0 |
GTS Goszyn |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
4 - 3 |
KS Sulmin |
5 maja 2019
5.05 - 15:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 2 |
GLKS Różyny |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
6 - 1 |
GKS Żukowo |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
Pauza: Wisła Długie Pole, |
Kolejka 25 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GKS Żukowo |
4 - 2 |
Sokół Ełganowo |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
GLKS Różyny |
5 - 3 |
Amator Kiełpino |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
KS Sulmin |
2 - 0 |
Gryf Goręczyno |
11 maja 2019
11.05 - 16:30 |
GTS Goszyn |
1 - 2 |
GKS II Kolbudy |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 1 |
GKS II Sierakowice |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
0 - 2 |
Orzeł Straszyn |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
KS Mściszewice |
4 - 1 |
Wisła Długie Pole |
11 maja 2019
11.05 - 15:00 |
Pauza: Osiczanka Osice, |
Kolejka 26 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Wisła Długie Pole |
10 - 1 |
GKS Trąbki Wielkie |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
Orzeł Straszyn |
2 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
19 maja 2019
19.05 - 12:00 |
GKS II Sierakowice |
1 - 1 |
GTS Goszyn |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
GKS II Kolbudy |
4 - 4 |
KS Sulmin |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 |
Gryf Goręczyno |
0 - 1 |
GLKS Różyny |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 1 |
GKS Żukowo |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 3 |
Osiczanka Osice |
19 maja 2019
19.05 - 15:00 |
Pauza: KS Mściszewice, |
Kolejka 27 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Osiczanka Osice |
2 - 1 |
Amator Kiełpino |
26 maja 2019
26.05 - 14:00 |
GKS Żukowo |
0 - 4 |
Gryf Goręczyno |
26 maja 2019
26.05 - 14:30 |
GLKS Różyny |
4 - 1 |
GKS II Kolbudy |
25 maja 2019
25.05 - 16:00 |
KS Sulmin |
5 - 3 |
GKS II Sierakowice |
25 maja 2019
25.05 - 16:30 |
GTS Goszyn |
1 - 1 |
Orzeł Straszyn |
25 maja 2019
25.05 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
4 - 0 |
Wisła Długie Pole |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
GKS Trąbki Wielkie |
0 - 8 |
KS Mściszewice |
26 maja 2019
26.05 - 12:00 |
Pauza: Sokół Ełganowo, |
Kolejka 28 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (24) |
KS Mściszewice |
2 - 0 |
GTS Mokry Dwór |
1 czerwca 2019
1.06 - 14:00 |
Wisła Długie Pole |
3 - 2 |
GTS Goszyn |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:00 |
Orzeł Straszyn |
2 - 2 |
KS Sulmin |
2 czerwca 2019
2.06 - 12:00 |
GKS II Sierakowice |
2 - 3 |
GLKS Różyny |
2 czerwca 2019
2.06 - 16:00 |
GKS II Kolbudy |
5 - 1 |
GKS Żukowo |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
Gryf Goręczyno |
2 - 2 |
Osiczanka Osice |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:00 |
Amator Kiełpino |
7 - 1 |
Sokół Ełganowo |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:30 |
Pauza: GKS Trąbki Wielkie, |
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Sokół Ełganowo |
1 - 5 |
Gryf Goręczyno |
9 czerwca 2019
9.06 - 15:00 |
Osiczanka Osice |
11 - 0 |
GKS II Kolbudy |
9 czerwca 2019
9.06 - 16:30 |
GKS Żukowo |
9 - 0 |
GKS II Sierakowice |
9 czerwca 2019
9.06 - 14:30 |
GLKS Różyny |
2 - 0 |
Orzeł Straszyn |
8 czerwca 2019
8.06 - 16:00 |
KS Sulmin |
2 - 5 |
Wisła Długie Pole |
9 czerwca 2019
9.06 - 16:00 |
GTS Goszyn |
0 - 3 |
KS Mściszewice |
8 czerwca 2019
8.06 - 16:00 |
GTS Mokry Dwór |
7 - 1 |
GKS Trąbki Wielkie |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 |
Pauza: Amator Kiełpino, |
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (20) |
GKS Trąbki Wielkie |
1 - 4 |
GTS Goszyn |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
KS Mściszewice |
4 - 2 |
KS Sulmin |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 2 |
GLKS Różyny |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
Orzeł Straszyn |
4 - 2 |
GKS Żukowo |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
GKS II Sierakowice |
3 - 7 |
Osiczanka Osice |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
GKS II Kolbudy |
5 - 3 |
Sokół Ełganowo |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
Gryf Goręczyno |
1 - 4 |
Amator Kiełpino |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
Pauza: GTS Mokry Dwór, . |
|