Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GLKS Różyny 28 64 20 4 4 82 - 37
2. GTS Mokry Dwór 28 63 20 3 5 80 - 31
3. KS Mściszewice 28 61 19 4 5 85 - 34
4. Wisła Długie Pole 28 53 17 2 9 62 - 52
5. Amator Kiełpino 28 50 16 2 10 65 - 48
6. GTS Goszyn 28 48 14 6 8 69 - 39
7. Osiczanka Osice 28 46 14 4 10 71 - 52
8. Orzeł Straszyn 28 44 13 5 10 52 - 43
9. KS Sulmin 28 37 10 7 11 64 - 66
10. Gryf Goręczyno 28 36 11 3 14 59 - 53
11. GKS II Kolbudy 28 34 10 4 14 70 - 103
12. GKS Trąbki Wielkie 28 19 5 4 19 31 - 81
13. Sokół Ełganowo 28 18 5 3 20 30 - 75 2 4 1 1 0 2 - 1
14. GKS II Sierakowice 28 18 4 6 18 40 - 79 2 1 0 1 1 1 - 2
15. GKS Żukowo 28 10 3 1 24 38 - 105
Ostatni komentarz dodał maka165 28.06.2019, 13:35:38



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 16 - 9/10. marca 2019


Amator Kiełpino 4 - 2 GKS II Kolbudy 9 marca 2019 - 15:00
Sokół Ełganowo 2 - 1 GKS II Sierakowice 10 marca 2019 - 14:00
Osiczanka Osice 0 - 2 Orzeł Straszyn 10 marca 2019 - 15:00
GKS Żukowo 1 - 3 Wisła Długie Pole 10 marca 2019 - 11:00
GLKS Różyny 3 - 3 KS Mściszewice 10 marca 2019 - 13:00
KS Sulmin 3 - 1 GKS Trąbki Wielkie 10 marca 2019 - 12:00
GTS Goszyn 1 - 2 GTS Mokry Dwór 9 marca 2019 - 15:00
Pauza: Gryf Goręczyno,

Komentarze:



 majkello   04.01.2019, 10:06:44
Strzelcy:

10 &#8211; Mateusz Miłosz (Amator Kiełpino), Marcin Rendzio (GTS Mokry Dwór), Kewin Sidor (KS Mściszewice)

9 &#8211; Michał Jelionek (GTS Zielke Goszyn), Krzysztof Rusinek (GTS Zielke Goszyn), Arkadiusz Jeka (GLKS Różyny), Mariusz Dywicki (GKS Trąbki Wielkie)

8 &#8211; Jakub Jost (Wisła Długie Pole), Dawid Gliwa (Gryf Goręczyno), Rafał Rzepecki (GKS II Kolbudy), Damian Liedtke (GTS Mokry Dwór), Maciej Szajerski (Osiczanka Osice)

7 &#8211; Tomasz Ciecholewski (GTS Zielke Goszyn), Kacper Kiełdanowicz (Amator Kiełpino), Błażej Kluge (Gryf Goręczyno), Łukasz Boroń (GKS II Kolbudy), Michał Engler (GLKS Różyny), Karol Majchrzak (KS Sulmin)

6 &#8211; Dawid Groszek (GTS Zielke Goszyn), Jakub Piotrowski (Sokół Ełganowo), David Olivan Buil (GTS Mokry Dwór), Radosław Bakulski (KS Mściszewice), Mateusz Wólczyński (GLKS Różyny), Michał Banasik (Orzeł Straszyn)
 Simon73   07.03.2019, 15:15:47
Za komunikatem KdsR:
Amator Kiełpino-GKS II KolbudyDnia 09.03.2019 godz. 15:15, Żukowo, Książąt Pomorskich (zmiana godziny i miejsca rozegrania spotkania).
 Simon73   07.03.2019, 15:18:26
Amator Kiełpino - GKS II Kolbudy, Dnia 09.03.2019 godz. 15:15, Żukowo, Książąt Pomorskich (zmiana godziny i miejsca rozegrania spotkania)
 skater1   10.03.2019, 12:58:31
Żukowo 1-3 Wisla DP
 misiek_glks   10.03.2019, 16:10:13
Różyny - Mściszewice 3:3 (0:3)
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła