MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Wybrzeże Objazda | 13 | 33 | 10 | 3 | 0 | 59 - 15 | ||||||
2. | KS Włynkówko | 13 | 30 | 10 | 0 | 3 | 28 - 18 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 |
3. | KS Damnica | 13 | 30 | 9 | 3 | 1 | 46 - 17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 |
4. | Stal Jezierzyce | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 39 - 17 | ||||||
5. | Błękitni Główczyce | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 23 - 25 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 - 2 |
6. | Słupia Kobylnica | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 49 - 28 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 |
7. | Garbarnia Kępice | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 33 - 30 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 - 2 |
8. | Rowokół Smołdzino | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 29 - 49 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 - 5 |
9. | Unison Machowino | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 22 - 29 | ||||||
10. | Słupia Charnowo | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 35 - 51 | ||||||
11. | Pomorze Potęgowo | 13 | 12 | 4 | 0 | 9 | 30 - 46 | ||||||
12. | Sokół Szczypkowice | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 24 - 40 | ||||||
13. | Szansa Siemianice | 13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 21 - 50 | ||||||
14. | Polonez Bobrowniki | 13 | 6 | 2 | 0 | 11 | 16 - 39 |
KS Włynkówko | 1 - 3 | Garbarnia Kępice | 7 września 2019 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki | 1 - 2 | Pomorze Potęgowo | 7 września 2019 - 16:00 |
Słupia Kobylnica | 1 - 3 | Wybrzeże Objazda | 7 września 2019 - 16:00 |
Błękitni Główczyce | 1 - 1 | KS Damnica | 7 września 2019 - 17:00 |
Stal Jezierzyce | 7 - 2 | Rowokół Smołdzino | 8 września 2019 - 17:00 |
Słupia Charnowo | 4 - 3 | Sokół Szczypkowice | 7 września 2019 - 14:00 |
Szansa Siemianice | 2 - 1 | Unison Machowino | 7 września 2019 - 16:00 |
Lukasz26021990 | 02.09.2019, 21:32:17 |
Moje typy :
KS Włynkówko - Garbarnia Kępice X Polonez Bobrowniki - Pomorze Potęgowo 2 Błękitni Główczyce- KS Damnica 2 Stal Jezierzyce - Rowokół Smołdzino 1 Słupia Charnowo - Sokół Szczypkowice 1 Szansa Sięmianice - Unison Machowino 1 Słupia Kobylnica - Wybrzeże Objazda 1 | |
fejkowe | 06.09.2019, 12:40:37 |
a) Kary dyscyplinarne nałożone na działaczy, trenerów oraz kluby - za wstawienie nieuprawnionych
zawodników. KS „Słupia” Kobylnica – MKS „Piast” Człuchów z dnia 18.06.2019r. - SKO Klub KS „Słupia” Kobylnica – kara pieniężna w wysokości 1.000zł., na podstawie art.5 §1 w zw. z art.13 §1 pkt.3 w zw. z art.102 pkt.1 w zw. z art.103 pkt.3 lit.a RD - za niedopełnienie innych obowiązków określonych przepisami o rozgrywkach – poświadczenie nieprawdy przez kierownika drużyny w protokole zawodów, wstawienie do gry nieuprawnionego zawodnika, pod obcym nazwiskiem. Kara biegnie od dnia 05.09.2019r. Kierownik/asystent trenera – Kazimierczak Norbert (KS „Słupia” Kobylnica) – kara zasadnicza: dyskwalifikacji w wymiarze 1(jednego) roku, z zawieszeniem wykonania kary na okres 3(trzech) lat oraz kara dodatkowa: kara pieniężna w wysokości 2.000zł.,na podstawie art.5 §1 w zw. art.13 §2 pkt.7 z art.103 pkt.3 lit.c w zw. z art.19 pkt.3 w zw. z art.46 §1 lit.a, h w związku z art.14 §1 w zw. z art.102 pkt.2 lit.c RD – za niedopełnienie innych obowiązków określonych przepisami o rozgrywkach – poświadczenie nieprawdy w protokole zawodów, wyrażenie zgody na grę nieuprawnionego zawodnika, występującego razem z nim na boisku, pod obcym nazwiskiem. Kara biegnie od dnia 05.09.2019r. Trener/kapitan drużyny – Waleszczyk Paweł(KS „Słupia” Kobylnica) - kara zasadnicza: dyskwalifikacji w wymiarze 1(jednego) roku, z zawieszeniem wykonania kary na okres 3(trzech) lat oraz kara dodatkowa; kara pieniężna w wysokości 1.000zł., na podstawie art.5 §1 w zw. art.13 §2 pkt.7 z art.103 pkt.3 lit.c w zw. z art.19 pkt.1, 3 w zw. z art.46 §1 lit.a, h w związku z art.14 §1 w zw. z art.102 pkt.2 lit.c w związku z art.137 §1, 2, 4 RD - za niedopełnienie innych obowiązków określonych przepisami o rozgrywkach – brak podpisu w protokole zawodów, jako kapitana drużyny, brak kontroli nad swoją licencją trenera, brak reakcji na grę nieuprawnionego zawodnika, występującego razem z nim na boisku, pod obcym nazwiskiem.Dobrowolne poddanie się odpowiedzialności dyscyplinarnej.Kara biegnie od dnia 05.09.2019r. to niezłe kary. Co tam się wydarzyło w czerwcu dokładnie? | |
mytych | 07.09.2019, 18:09:23 |
Słupia Kobylnica - Wybrzeze Objazda 1 - 3 (1-1) | |
Kxpers1 | 07.09.2019, 18:29:54 |
Polonez-Pomorze 1-2 (1-1) | |
Kxpers1 | 07.09.2019, 18:37:39 |
Słupia Charnowo-Sokół 4-3 | |
JantarU | 07.09.2019, 19:03:08 |
Szansa Siemianice - Unison Machowino 2:1 | |
JezierzyceStal | 08.09.2019, 17:46:52 |
Stal-Rowokól 4:1 45 min | |
JezierzyceStal | 08.09.2019, 18:51:31 |
Stal-Rowokół 7:2 Koniec! | |