MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Wybrzeże Objazda | 13 | 33 | 10 | 3 | 0 | 59 - 15 | ||||||
2. | KS Włynkówko | 13 | 30 | 10 | 0 | 3 | 28 - 18 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 |
3. | KS Damnica | 13 | 30 | 9 | 3 | 1 | 46 - 17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 |
4. | Stal Jezierzyce | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 39 - 17 | ||||||
5. | Błękitni Główczyce | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 23 - 25 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 - 2 |
6. | Słupia Kobylnica | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 49 - 28 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 |
7. | Garbarnia Kępice | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 33 - 30 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 - 2 |
8. | Rowokół Smołdzino | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 29 - 49 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 - 5 |
9. | Unison Machowino | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 22 - 29 | ||||||
10. | Słupia Charnowo | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 35 - 51 | ||||||
11. | Pomorze Potęgowo | 13 | 12 | 4 | 0 | 9 | 30 - 46 | ||||||
12. | Sokół Szczypkowice | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 24 - 40 | ||||||
13. | Szansa Siemianice | 13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 21 - 50 | ||||||
14. | Polonez Bobrowniki | 13 | 6 | 2 | 0 | 11 | 16 - 39 |
Szansa Siemianice | 0 - 1 | KS Włynkówko | 31 sierpnia 2019 - 16:00 |
Unison Machowino | 2 - 1 | Słupia Charnowo | 31 sierpnia 2019 - 16:30 |
Sokół Szczypkowice | 1 - 2 | Stal Jezierzyce | 31 sierpnia 2019 - 17:00 |
Rowokół Smołdzino | 3 - 1 | Błękitni Główczyce | 31 sierpnia 2019 - 17:00 |
KS Damnica | 3 - 1 | Słupia Kobylnica | 31 sierpnia 2019 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda | 2 - 1 | Polonez Bobrowniki | 1 września 2019 - 14:00 |
Pomorze Potęgowo | 3 - 1 | Garbarnia Kępice | 1 września 2019 - 15:00 |
Lukasz26021990 | 28.08.2019, 22:34:41 |
Szansa Siemianice vs. KS Włynkówko 1
Unison Machowino vs Słupia Charnowo X Sokół Szczypkowice vs Stał Jezierzyce X Rowokół Smołdzino vs Błękitni Główczyce 2 KS Damnica vs Słupia Kobylnica 1 Wybrzeże Objazda vs Polonez Bobrowniki 1 Pomorze Potęgowo vs Garbarnia Kępice 1 | |
armin1111 | 31.08.2019, 17:53:03 |
Szansa Siemianice-Ks Włynkówko 0-1 | |
pomorski12 | 31.08.2019, 19:31:47 |
Błąd w wyniku : KsD - Słupia Kobylnica 3:1 ( 1:1 ) | |
Kxpers1 | 01.09.2019, 17:42:49 |
Wybrzeże-Polonez 2-1
Pomorze-Garbarnia 3-1 | |