ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 23.11.2019 (SOBOTA) - 1 WOLNE MIEJSCE
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 30.11.2019 (SOBOTA) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 01.12.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

V liga - grupa Słupsk - sezon 2009/2010 - Klasyfikacja strzelców



Strzelcy wg drużyn

26 - Michał Podedworny (Jantar Ustka)

19 - Tomasz Beger (Diament Trzebielino)

14 - Dawid Fusiek (Bytovia II Bytów)

13 - Mariusz Feretycki (Echo Biesowice), Piotr Jadłowski (Jantar Ustka), Daniel Sitarczyk (Sparta Sycewice)

12 - Paweł Chałubiński (Sparta Sycewice)

11 - Jarosław Górczyński (Karol Pęplino)

10 - Szymon Czarnotta (Brda Przechlewo), Paweł Dorawa (Echo Biesowice), Łukasz Jarosiewicz (Jantar Ustka), Marcin Krzyżanowski (Chrobry Charbrowo), Tomasz Perkowski (Polonez Bobrowniki), Radosław Raniowski (Granit Koczała)

9 - Łukasz Chmielewski (Pogoń Lębork), Marcin Staszczuk (Polonez Bobrowniki)

8 - Janusz Cieślak (Karol Pęplino), Kamil Grabowski (Urania Udorpie), Damian Mielewczyk (Pogoń Lębork), Jacek Rubinowicz (Diament Trzebielino), Adrian Szamal (Polonez Bobrowniki)

7 - Bartosz Jarmułowicz (Polonez Bobrowniki), Cezary Plichta (Anioły Garczegorze), Adrian Solczak (Jantar Ustka), Piotr Szul (Anioły Garczegorze), Radosław Terefenko (Jantar Ustka), Krzysztof Witkowski (Pogoń Lębork)

6 - Dawid Giszka (Polonez Bobrowniki), Adam Gołąb (Karol Pęplino), Sebastian Jabłoński (Anioły Garczegorze), Michał Król (Brda Przechlewo), Piotr Kwidziński (Chrobry Charbrowo), Łukasz Łapigrowski (Anioły Garczegorze), Karol Narloch (Diament Trzebielino), Radosław Piotrowski (Chrobry Charbrowo), Piotr Pituch (Urania Udorpie), Maciej Sikorski (Piast Człuchów), Mateusz Stankiewicz (Pogoń Lębork), Jan Syldatk (Anioły Garczegorze), Dariusz Szopiński (Brda Przechlewo), Marcin Tomaszewski (Karol Pęplino), Krzysztof Zblewski (Urania Udorpie)

5 - Bartłomiej Czarnuch (Polonez Bobrowniki), Dariusz Fila (Jantar Ustka), Marcin Gaffke (Chrobry Charbrowo), Patryk Kitowski (Granit Koczała), Tomasz Piechowski (Bytovia II Bytów), Mateusz Tomas (Jantar Ustka), Radosław Wypych (Karol Pęplino), Tomasz Żółć (Anioły Garczegorze)

4 - Piotr Bachman (Granit Koczała), Łukasz Czarnowski (Piast Człuchów), Tomasz Gąsecki (Granit Koczała), Leszek Hładuniuk (Jantar Ustka), Damian Jarowski (Jantar Ustka), Rafał Kępa (Diament Trzebielino), Krzysztof Kiełpiński (Urania Udorpie), Wiesław Kwiatkowski (Anioły Garczegorze), Patryk Nitsche (Sparta Sycewice), Karol Petrus (Karol Pęplino), Grzegorz Rzadkiewicz (Diament Trzebielino), Dawid Stefański (Chrobry Charbrowo), Tomasz Szada-Borzyszkowski (Bytovia II Bytów), Mateusz Śmigiel (Bytovia II Bytów), Maciej Świadek (Piast Człuchów), Tomasz Trocki (Piast Człuchów), Krzysztof Wasilewski (Echo Biesowice), Daniel Ziembiński (Karol Pęplino), Przemysław Żarnowski (Brda Przechlewo)

3 - Miłosz Augustynowicz (Urania Udorpie), Bartosz Białek (Sparta Sycewice), Jakub Bronka (Bytovia II Bytów), Bogdan Dułak (Urania Udorpie), Radosław Gostomski (Granit Koczała), Przemysław Iwański (Jantar Ustka), Karol Kiełtyka (Chrobry Charbrowo), Tomasz Kolberg (Brda Przechlewo), Dawid Lis (Anioły Garczegorze), Kacper Markowski (Bytovia II Bytów), Ryszard Mądzelewski (Urania Udorpie), Cyprian Nowocień (Anioły Garczegorze), Łukasz Orłowski (Brda Przechlewo), Dawid Petryszyn (Urania Udorpie), Maciej Pietruszewski (Polonez Bobrowniki), Mariusz Stefaniak (Chrobry Charbrowo), Marcin Szopiński (Brda Przechlewo), Radosław Walkusz (Anioły Garczegorze), Marek Wasiak (Sparta Sycewice), Rafał Wasiak (Sparta Sycewice)

2 - Jarosław Adamowicz (Bytovia II Bytów), Jakub Bojk (Piast Człuchów), Łukasz Borkowski (Jantar Ustka), Łukasz Chylewski (Bytovia II Bytów), Patrycjusz Gaffke (Pogoń Lębork), Daniel Garus (Brda Przechlewo), Łukasz Itrych (Diament Trzebielino), Dawid Jędrzejak (Jantar Ustka), Mariusz Kaźmierczak (Piast Człuchów), Grzegorz Kowalski (Bytovia II Bytów), Paweł Mackiewicz (Granit Koczała), Maciej Malinowski (Piast Człuchów), Grzegorz Michta (Pogoń Lębork), Jarosław Pietrzykowski (Granit Koczała), Artur Pilarski (Echo Biesowice), Dawid Płotka (Bytovia II Bytów), Janusz Prądziński (Brda Przechlewo), Arkadiusz Próchnicki (Jantar Ustka), Michał Stawikowski (Pogoń Lębork), Mateusz Strześniewski (Anioły Garczegorze), Maciej Syldatk (Anioły Garczegorze), Krzysztof Szymański (Brda Przechlewo), Rafał Wasilewski (Echo Biesowice), Dariusz Wasiniewski (Granit Koczała), Mariusz Władyka (Pogoń Lębork), Łukasz Wojciechowski (Echo Biesowice), Rafał Wólczyński (Echo Biesowice), Kamil Zeszutek (Echo Biesowice)

1 - Łukasz Adamski (Bytovia II Bytów), Tomasz Adkonis (Sparta Sycewice), Mariusz Bednarek (Echo Biesowice), Piotr Bokacz (Karol Pęplino), Szymon Budziński (Jantar Ustka), Jarosław Bukowski (Granit Koczała), Mariusz Dorawa (Granit Koczała), Damian Głębocki (Sparta Sycewice), Robert Grzonka (Piast Człuchów), Eliasz Iwosa (Pogoń Lębork), Tomasz Jakubiec (Diament Trzebielino), Oskar Jasiński (Pogoń Lębork), Rafał Jaszewski (Bytovia II Bytów), Mateusz Kachelski (Chrobry Charbrowo), Artur Kacprzak (Echo Biesowice), Grzegorz Kądziela (Piast Człuchów), Robert Kąkol (Chrobry Charbrowo), Bartosz Klimowicz (Piast Człuchów), Maciej Kloskowski (Piast Człuchów), Łukasz Kluk (Bytovia II Bytów), Piotr Kopot (Brda Przechlewo), Andrzej Korniak (Diament Trzebielino), Dawid Kowalewski (Jantar Ustka), Krzysztof Kozłowski (Polonez Bobrowniki), Dariusz Kozub (Karol Pęplino), Gracjan Kuik-Studziński (Granit Koczała), Tomasz Łukaszuk (Piast Człuchów), Daniel Malek (Pogoń Lębork), Bartłomiej Mettel (Karol Pęplino), Krzysztof Miąskowski (Urania Udorpie), Tomasz Mielewczyk (Bytovia II Bytów), Mariusz Misiak (Anioły Garczegorze), Marcin Moszczyński (Polonez Bobrowniki), Karol Myszka (Granit Koczała), Bartosz Nartowski (Piast Człuchów), Michał Nejman (Karol Pęplino), Mariusz Olszewski (Anioły Garczegorze), Krzysztof Paraficz (Bytovia II Bytów), Damian Partyka (Anioły Garczegorze), Ariel Rapita (Diament Trzebielino), Sylwester Rudnik (Brda Przechlewo), Dawid Rynkiewicz (Echo Biesowice), Krystian Semeniuk (Urania Udorpie), Grzegorz Skórcz (Polonez Bobrowniki), Paweł Sławski (Sparta Sycewice), Rafał Soldatke (Urania Udorpie), Ariel Sudół (Sparta Sycewice), Maciej Szczepaniak (Piast Człuchów), Mariusz Szmidke (Bytovia II Bytów), Sebastian Szynkielewski (Diament Trzebielino), Adrian Świderski (Bytovia II Bytów), Marek Tomasiewicz (Anioły Garczegorze), Bartosz Urbaniak (Piast Człuchów), Tomasz Wicki (Chrobry Charbrowo), Marcin Wosik (Granit Koczała), Bartłomiej Wójcik (Piast Człuchów), Adam Żuchowski (Pogoń Lębork), Grzegorz Żurowski (Polonez Bobrowniki)
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE