Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (153) |
Granit Koczała |
2 - 1 |
Brda Przechlewo |
16 sierpnia 2009
16.08 - 14:00 |
Jantar Ustka |
4 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Echo Biesowice |
2 - 1 |
Piast Człuchów |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 5 |
Karol Pęplino |
15 sierpnia 2009
15.08 - 14:30 |
Urania Udorpie |
1 - 3 |
Bytovia II Bytów |
15 sierpnia 2009
15.08 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
15 sierpnia 2009
15.08 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
15 sierpnia 2009
15.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Brda Przechlewo |
0 - 4 |
Pogoń Lębork |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 0 |
Sparta Sycewice |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 2 |
Diament Trzebielino |
23 sierpnia 2009
23.08 - 11:00 |
Karol Pęplino |
4 - 0 |
Urania Udorpie |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
Piast Człuchów |
5 - 2 |
Anioły Garczegorze |
22 sierpnia 2009
22.08 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
4 - 1 |
Echo Biesowice |
23 sierpnia 2009
23.08 - 13:00 |
Granit Koczała |
0 - 4 |
Jantar Ustka |
23 sierpnia 2009
23.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Jantar Ustka |
2 - 0 |
Brda Przechlewo |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Granit Koczała |
29 sierpnia 2009
29.08 - 15:00 |
Anioły Garczegorze |
4 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
30 sierpnia 2009
30.08 - 14:30 |
Urania Udorpie |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
29 sierpnia 2009
29.08 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 2 |
Karol Pęplino |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
6 - 1 |
Bytovia II Bytów |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
30 sierpnia 2009
30.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 4/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (79) |
Brda Przechlewo |
0 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
5 września 2009
5.09 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
6 września 2009
6.09 - 11:00 |
Karol Pęplino |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Piast Człuchów |
2 - 4 |
Diament Trzebielino |
5 września 2009
5.09 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 2 |
Urania Udorpie |
6 września 2009
6.09 - 13:00 |
Granit Koczała |
2 - 5 |
Anioły Garczegorze |
6 września 2009
6.09 - 14:00 |
Jantar Ustka |
7 - 0 |
Echo Biesowice |
4 września 2009
4.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (86) |
Echo Biesowice |
1 - 0 |
Brda Przechlewo |
13 września 2009
13.09 - 16:00 |
Anioły Garczegorze |
2 - 4 |
Jantar Ustka |
13 września 2009
13.09 - 14:30 |
Urania Udorpie |
4 - 0 |
Granit Koczała |
12 września 2009
12.09 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 0 |
Piast Człuchów |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
13 września 2009
13.09 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 0 |
Bytovia II Bytów |
12 września 2009
12.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Brda Przechlewo |
0 - 2 |
Bytovia II Bytów |
19 września 2009
19.09 - 15:00 |
Karol Pęplino |
4 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Piast Człuchów |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 0 |
Sparta Sycewice |
20 września 2009
20.09 - 13:00 |
Granit Koczała |
3 - 6 |
Diament Trzebielino |
20 września 2009
20.09 - 14:00 |
Jantar Ustka |
5 - 1 |
Urania Udorpie |
19 września 2009
19.09 - 16:00 |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Anioły Garczegorze |
20 września 2009
20.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (94) |
Anioły Garczegorze |
4 - 3 |
Brda Przechlewo |
27 września 2009
27.09 - 14:30 |
Urania Udorpie |
3 - 1 |
Echo Biesowice |
26 września 2009
26.09 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 4 |
Jantar Ustka |
26 września 2009
26.09 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
6 - 0 |
Granit Koczała |
26 września 2009
26.09 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
27 września 2009
27.09 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
26 września 2009
26.09 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 3 |
Karol Pęplino |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (89) |
Brda Przechlewo |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
3 października 2009
3.10 - 14:00 |
Piast Człuchów |
0 - 1 |
Bytovia II Bytów |
3 października 2009
3.10 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
4 października 2009
4.10 - 13:00 |
Granit Koczała |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
Jantar Ustka |
5 - 1 |
Sparta Sycewice |
3 października 2009
3.10 - 15:00 |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Diament Trzebielino |
4 października 2009
4.10 - 16:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 0 |
Urania Udorpie |
4 października 2009
4.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (154) |
Urania Udorpie |
3 - 3 |
Brda Przechlewo |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
0 - 1 |
Anioły Garczegorze |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 4 |
Echo Biesowice |
10 października 2009
10.10 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 1 |
Jantar Ustka |
11 października 2009
11.10 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Granit Koczała |
10 października 2009
10.10 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
11 października 2009
11.10 - 11:00 |
Karol Pęplino |
2 - 0 |
Piast Człuchów |
10 października 2009
10.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Brda Przechlewo |
2 - 0 |
Piast Człuchów |
17 października 2009
17.10 - 13:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 4 |
Karol Pęplino |
18 października 2009
18.10 - 13:00 |
Granit Koczała |
2 - 5 |
Bytovia II Bytów |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
17 października 2009
17.10 - 15:00 |
Echo Biesowice |
0 - 2 |
Pogoń Lębork |
18 października 2009
18.10 - 16:00 |
Anioły Garczegorze |
2 - 1 |
Sparta Sycewice |
18 października 2009
18.10 - 14:00 |
Urania Udorpie |
2 - 2 |
Diament Trzebielino |
17 października 2009
17.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (76) |
Diament Trzebielino |
3 - 2 |
Brda Przechlewo |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Anioły Garczegorze |
25 października 2009
25.10 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 1 |
Echo Biesowice |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
0 - 5 |
Jantar Ustka |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
Karol Pęplino |
4 - 0 |
Granit Koczała |
24 października 2009
24.10 - 15:00 |
Piast Człuchów |
2 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
24 października 2009
24.10 - 14:30 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (77) |
Brda Przechlewo |
0 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
7 listopada 2009
7.11 - 12:00 |
Granit Koczała |
3 - 3 |
Piast Człuchów |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Jantar Ustka |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
7 listopada 2009
7.11 - 13:00 |
Echo Biesowice |
0 - 0 |
Bytovia II Bytów |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
2 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 |
Urania Udorpie |
0 - 4 |
Pogoń Lębork |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 11. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (213) |
Sparta Sycewice |
4 - 1 |
Brda Przechlewo |
11 listopada 2009
11.11 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 3 |
Diament Trzebielino |
11 listopada 2009
11.11 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 1 |
Urania Udorpie |
11 listopada 2009
11.11 - 12:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 3 |
Anioły Garczegorze |
11 listopada 2009
11.11 - 11:00 |
Karol Pęplino |
4 - 1 |
Echo Biesowice |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Piast Człuchów |
0 - 0 |
Jantar Ustka |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 0 |
Granit Koczała |
11 listopada 2009
11.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] | Komentarze (242) |
Brda Przechlewo |
7 - 2 |
Granit Koczała |
27 marca 2010
27.03 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 0 |
Jantar Ustka |
28 marca 2010
28.03 - 14:30 |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Echo Biesowice |
27 marca 2010
27.03 - 16:00 |
Karol Pęplino |
2 - 0 |
Anioły Garczegorze |
27 marca 2010
27.03 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 0 |
Urania Udorpie |
28 marca 2010
28.03 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Diament Trzebielino |
27 marca 2010
27.03 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Sparta Sycewice |
27 marca 2010
27.03 - 16:00 |
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Pogoń Lębork |
3 - 2 |
Brda Przechlewo |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
2 - 3 |
Bytovia II Bytów |
3 kwietnia 2010
3.04 - 15:30 |
Urania Udorpie |
1 - 3 |
Karol Pęplino |
3 kwietnia 2010
3.04 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 2 |
Piast Człuchów |
3 kwietnia 2010
3.04 - 13:00 |
Echo Biesowice |
1 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
3 kwietnia 2010
3.04 - 14:00 |
Jantar Ustka |
0 - 1 |
Granit Koczała |
3 kwietnia 2010
3.04 - 12:00 |
Kolejka 16 - 21. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (60) |
Brda Przechlewo |
0 - 4 |
Jantar Ustka |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Granit Koczała |
5 - 6 |
Echo Biesowice |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 2 |
Anioły Garczegorze |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Piast Człuchów |
0 - 1 |
Urania Udorpie |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Karol Pęplino |
3 - 1 |
Diament Trzebielino |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
2 - 0 |
Sparta Sycewice |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:00 |
Kolejka 17 - 16. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Chrobry Charbrowo |
2 - 2 |
Brda Przechlewo |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Pogoń Lębork |
0 - 1 |
Bytovia II Bytów |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Sparta Sycewice |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Diament Trzebielino |
0 - 4 |
Piast Człuchów |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Urania Udorpie |
3 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Anioły Garczegorze |
6 - 1 |
Granit Koczała |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Echo Biesowice |
2 - 2 |
Jantar Ustka |
16 czerwca 2010
16.06 - 17:30 |
Kolejka 18 - 21/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Brda Przechlewo |
1 - 0 |
Echo Biesowice |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Jantar Ustka |
5 - 1 |
Anioły Garczegorze |
24 kwietnia 2010
24.04 - 17:00 |
Granit Koczała |
0 - 1 |
Urania Udorpie |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 3 |
Diament Trzebielino |
25 kwietnia 2010
25.04 - 14:30 |
Piast Człuchów |
1 - 0 |
Sparta Sycewice |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
25 kwietnia 2010
25.04 - 11:00 |
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
2 maja 2010
2.05 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 0 |
Karol Pęplino |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Piast Człuchów |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
0 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
3 - 1 |
Granit Koczała |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 |
Urania Udorpie |
0 - 6 |
Jantar Ustka |
1 maja 2010
1.05 - 13:00 |
Anioły Garczegorze |
4 - 1 |
Echo Biesowice |
1 maja 2010
1.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Brda Przechlewo |
1 - 5 |
Anioły Garczegorze |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Echo Biesowice |
3 - 3 |
Urania Udorpie |
9 maja 2010
9.05 - 14:00 |
Jantar Ustka |
5 - 1 |
Diament Trzebielino |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Granit Koczała |
4 - 2 |
Sparta Sycewice |
8 maja 2010
8.05 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 2 |
Pogoń Lębork |
9 maja 2010
9.05 - 14:30 |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Bytovia II Bytów |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Brda Przechlewo |
15 maja 2010
15.05 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
16 maja 2010
16.05 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 4 |
Polonez Bobrowniki |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
5 - 0 |
Granit Koczała |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 7 |
Jantar Ustka |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 1 |
Echo Biesowice |
15 maja 2010
15.05 - 16:00 |
Urania Udorpie |
3 - 0 |
Anioły Garczegorze |
16 maja 2010
16.05 - 15:00 |
Kolejka 22 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (81) |
Brda Przechlewo |
6 - 3 |
Urania Udorpie |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Anioły Garczegorze |
4 - 3 |
Diament Trzebielino |
22 maja 2010
22.05 - 14:00 |
Echo Biesowice |
1 - 6 |
Sparta Sycewice |
23 maja 2010
23.05 - 16:00 |
Jantar Ustka |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Granit Koczała |
2 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
2 czerwca 2010
2.06 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
Bytovia II Bytów |
22 maja 2010
22.05 - 17:00 |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Karol Pęplino |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 |
Kolejka 23 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (106) |
Piast Człuchów |
4 - 2 |
Brda Przechlewo |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
Karol Pęplino |
4 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
7 - 1 |
Granit Koczała |
30 maja 2010
30.05 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
0 - 1 |
Anioły Garczegorze |
29 maja 2010
29.05 - 17:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 2 |
Urania Udorpie |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (126) |
Brda Przechlewo |
5 - 2 |
Diament Trzebielino |
5 czerwca 2010
5.06 - 16:00 |
Urania Udorpie |
3 - 2 |
Sparta Sycewice |
5 czerwca 2010
5.06 - 16:00 |
Anioły Garczegorze |
4 - 1 |
Pogoń Lębork |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:30 |
Echo Biesowice |
2 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
6 czerwca 2010
6.06 - 16:00 |
Jantar Ustka |
1 - 0 |
Bytovia II Bytów |
5 czerwca 2010
5.06 - 17:00 |
Granit Koczała |
0 - 2 |
Karol Pęplino |
5 czerwca 2010
5.06 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
4 - 1 |
Piast Człuchów |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:30 |
Kolejka 25 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Polonez Bobrowniki |
4 - 1 |
Brda Przechlewo |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
Piast Człuchów |
0 - 1 |
Granit Koczała |
12 czerwca 2010
12.06 - 16:00 |
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Jantar Ustka |
12 czerwca 2010
12.06 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 4 |
Echo Biesowice |
12 czerwca 2010
12.06 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 0 |
Anioły Garczegorze |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Urania Udorpie |
12 czerwca 2010
12.06 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Diament Trzebielino |
12 czerwca 2010
12.06 - 16:00 |
Kolejka 26 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (158) |
Brda Przechlewo |
2 - 0 |
Sparta Sycewice |
19 czerwca 2010
19.06 - 16:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
19 czerwca 2010
19.06 - 16:00 |
Urania Udorpie |
1 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
19 czerwca 2010
19.06 - 16:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 1 |
Bytovia II Bytów |
19 czerwca 2010
19.06 - 16:00 |
Echo Biesowice |
3 - 1 |
Karol Pęplino |
19 czerwca 2010
19.06 - 16:00 |
Jantar Ustka |
0 - 0 |
Piast Człuchów |
19 czerwca 2010
19.06 - 16:00 |
Granit Koczała |
5 - 7 |
Polonez Bobrowniki |
19 czerwca 2010
19.06 - 16:00 |
|