PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2008 I MŁODSI - 01.05.2019
PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2010 I MŁODSI - 03.05.2019
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019 - Klasyfikacja strzelców



Strzelcy wg drużyn

26 - Piotr Drzewicki (Victoria Kaliska)

21 - Rafał Stolz (GKS Bobowo)

17 - Wojciech Kobierzyński (KS Skorzewo), Dawid Ziegert (Radunia II Stężyca)

16 - Radosław Migawski (Meteor Pinczyn)

14 - Jakub Meca (Meteor Pinczyn)

13 - Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo)

11 - Mateusz Zasada (Styna Godziszewo)

10 - Sebastian Lis (Kolejarz Chojnice)

9 - Rafał Biedrzycki (Victoria Kaliska), Mateusz Janowski (Styna Godziszewo), Tomasz Kwiatkowski (Meteor Pinczyn), Adrian Loryński (MKP Szlachta), Kamil Stanuch (Meteor Pinczyn), Krystian Zarach (KS Skorzewo)

8 - Remigiusz Behrendt (GKS Bobowo), Bartosz Stencel (Radunia II Stężyca)

7 - Damian Begier (Victoria Kaliska), Bartosz Bławat (KS Skorzewo), Krzysztof Cichosz (Radunia II Stężyca), Mikołaj Gwizdała (Jantar Pawłowo), Łukasz Imianowski (KS Grabowo), Szymon Nadolski (Wierzyca Stara Kiszewa), Władysław Nawrocki (Meteor Pinczyn), Dawid Suchewicz (Meteor Pinczyn), Paweł Węglewski (Jantar Pawłowo)

6 - Krystian Borzyszkowski (Jantar Pawłowo), Mateusz Chyła (Jantar Pawłowo), trzebiatowski Jutrzenka Szymon (Jantar Pawłowo), Marcin Potrac (KS Skorzewo), Paweł Rybacki (Wda Czarna Woda), Piotr Sikora (Korona Rywałd), Filip Urban (KS Grabowo)

5 - Bogdan Czaja (MKP Szlachta), Łukasz Czapiewski (Wierzyca Stara Kiszewa), Kamil Maśliński (Victoria Kaliska), Denis Mocek (Brda Rytel)

4 - Szymon Baska (Radunia II Stężyca), Jakub Błaszkowski (Kolejarz Chojnice), Dariusz Frost (Styna Godziszewo), Hieronim Groth (GKS Bobowo), Kacper Imianowski (KS Grabowo), Szymon Karasiński (Jantar Pawłowo), Marcin Knitter (Styna Godziszewo), Marcin Rajch (Radunia II Stężyca), Mikołaj Rekowski (Wierzyca Stara Kiszewa), Krzysztof Sztormowski (Wda Czarna Woda), Marcin Wyrkowski (Brda Rytel), Kamil Zieliński (KS Skorzewo)

3 - Mateusz Czaja (MKP Szlachta), Chrystian Domaschke (Radunia II Stężyca), Filip Ferdynus (Wierzyca Stara Kiszewa), Przemysław Gełdon (Wda Czarna Woda), Kacper Górak (Radunia II Stężyca), Michał Grefka (Wda Czarna Woda), Michał Kamiński (Victoria Kaliska), Łukasz Kamrowski (Styna Godziszewo), Piotr Karasiński (Radunia II Stężyca), Andrzej Kaszuba (Radunia II Stężyca), Piotr Kościelny (Korona Rywałd), Przemysław Lorbiecki (Jantar Pawłowo), Alan Mikołajski (Meteor Pinczyn), Patryk Naczyk (GKS Bobowo), Łukasz Pawełek (Jantar Pawłowo), Patryk Pobłocki (Wierzyca Stara Kiszewa), Adrian Polański (Radunia II Stężyca), Tobiasz Sawa (Kolejarz Chojnice), Filip Smuczynski (Victoria Kaliska), Piotr Sych (Wierzyca Stara Kiszewa), Damian Synak (KS Skorzewo), Dawid Wesołowski (GKS Bobowo), Mateusz Wittstock (Meteor Pinczyn), Maciej Woźniak (Meteor Pinczyn)

2 - Mateusz Adamczyk (Wierzyca Stara Kiszewa), Bartłomiej Biber (KS Skorzewo), Błażej Birna (Wda Czarna Woda), Daniel Błaszkowski (Kolejarz Chojnice), Kamil Fomin (MKP Szlachta), Patryk Gaszkowski (Wda Czarna Woda), Damian Godlewski (Kolejarz Chojnice), Aleks Hendryk (Radunia II Stężyca), Dominik Igel (KS Skorzewo), Kacper Jakusz (Wierzyca Stara Kiszewa), Patryk Jasnoch (Brda Rytel), Jakub Jędrzejewski (Kolejarz Chojnice), Maciej Kloskowski (Brda Rytel), Jakub Kłosowski (Radunia II Stężyca), Paweł Kręcki (MKP Szlachta), Sebastian Kulas (Wierzyca Stara Kiszewa), Mikołaj Leyk (Radunia II Stężyca), Mateusz Marocki (GKS Bobowo), Michał Mejer (Radunia II Stężyca), Dominik Naczk (Radunia II Stężyca), Piotr Nalewaj (Kolejarz Chojnice), Dariusz Nowaczyk (Brda Rytel), Jacek Pozorski (Victoria Kaliska), Robert Pruszak (MKP Szlachta), Dawid Przytarski (MKP Szlachta), Adrian Remiszka (Jantar Pawłowo), Daniel Różański (Meteor Pinczyn), Kacer Stachewicz (Jantar Pawłowo), Wojciech Stanek (Korona Rywałd), Moritz Stepnakowski (Styna Godziszewo), Radosław Stolc (Victoria Kaliska), Łukasz Talarek (Korona Rywałd), Sebastian Turzyński (Radunia II Stężyca), Mateusz Widera (Wda Czarna Woda), Dawid Wieczorek (GKS Bobowo), Arkadiusz Wołyńczuk (Victoria Kaliska)

1 - Artur Baranowski (Brda Rytel), Łukasz Borzyszkowski (Wierzyca Stara Kiszewa), Maciej Bruski (Brda Rytel), Dominik Czarnecki (MKP Szlachta), Patryk Dorau (Wda Czarna Woda), Dawid Frost (Styna Godziszewo), Patryk Gierszewski (Wierzyca Stara Kiszewa), Daniel Gołuński (Brda Rytel), Kacper Kinowski (KS Skorzewo), Adam Kłodziński (Kolejarz Chojnice), Michał Koszałka (Radunia II Stężyca), Łukasz Kowalka (KS Skorzewo), Mateusz Kropidłowski (Wda Czarna Woda), Patryk Krzykowski (Meteor Pinczyn), Mikołaj Kwiatkowski (Brda Rytel), Mateusz Lemański (GKS Bobowo), Dawid Loryński (MKP Szlachta), Oskar Łakatyszewski (Korona Rywałd), Kacper Mączyński (Styna Godziszewo), Arkadiusz Mechliński (Victoria Kaliska), Łukasz Moczadło (Wda Czarna Woda), Daniel Naczyk (GKS Bobowo), Oktawian Niemczyk (MKP Szlachta), Tomasz Piesik (MKP Szlachta), Jarosław Pietrzyk (Korona Rywałd), Konrad Plata (Victoria Kaliska), Bartosz Pobłocki (KS Skorzewo), Sylweriusz Ronkowski (Wierzyca Stara Kiszewa), Szymon Różański (Meteor Pinczyn), Michał Sagan (Kolejarz Chojnice), Dawid Sarek (MKP Szlachta), Dawid Sikorski (Brda Rytel), Bartosz Skowronowski (Victoria Kaliska), Marcin Synoradzki (Brda Rytel), Adrian Szopiński (GKS Bobowo), Karol Szramka (MKP Szlachta), Błażej Tuszkowski (Wda Czarna Woda), Krzysztof Wańdzio (Radunia II Stężyca), Mateusz Weyna (Brda Rytel), Paweł Wiczkowski (Radunia II Stężyca), Mateusz Wiśnicki (GKS Bobowo), Artur Wołoszyk (KS Skorzewo), Michał Zaborowski (Wierzyca Stara Kiszewa), Konrad Zwara (KS Grabowo), Patryk Zyntek (Korona Rywałd), Szymon Żynda (KS Grabowo)
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE