ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Victoria Kaliska 13 32 10 2 1 50 - 16 1 3 1 0 0 4 - 2
2. Meteor Pinczyn 13 32 10 2 1 57 - 15 1 0 0 0 1 2 - 4
3. Radunia II Stężyca 13 27 8 3 2 49 - 19
4. Styna Godziszewo 13 25 8 1 4 37 - 19
5. Jantar Pawłowo 13 23 7 2 4 30 - 27
6. GKS Bobowo 13 19 6 1 6 28 - 39
7. Wierzyca Stara Kiszewa 13 18 5 3 5 24 - 23
8. KS Skorzewo 13 17 4 5 4 33 - 33
9. MKP Szlachta 13 16 5 1 7 25 - 36
10. Kolejarz Chojnice 13 14 4 2 7 20 - 33
11. Wda Czarna Woda 13 11 3 2 8 21 - 32
12. KS Grabowo 13 10 3 1 9 18 - 56
13. Brda Rytel 13 7 1 4 8 17 - 34 1 1 0 1 0 3 - 3
14. Korona Rywałd 13 7 2 1 10 14 - 41 1 1 0 1 0 3 - 3
Ostatni komentarz dodał Prezes69 16.11.2018, 18:00:26




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (51) 
1. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 4 Styna Godziszewo 18 sierpnia 2018 - 16:00
2. Wda Czarna Woda 2 - 4 Radunia II Stężyca 18 sierpnia 2018 - 11:00
3. Victoria Kaliska 5 - 0 GKS Bobowo 19 sierpnia 2018 - 12:00
4. MKP Szlachta 0 - 3 Jantar Pawłowo 18 sierpnia 2018 - 11:00
5. Brda Rytel 4 - 1 Kolejarz Chojnice 18 sierpnia 2018 - 17:00
6. KS Grabowo 0 - 6 Meteor Pinczyn 19 sierpnia 2018 - 17:00
7. Korona Rywałd 2 - 0 KS Skorzewo 18 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
8. Styna Godziszewo 2 - 2 KS Skorzewo 25 sierpnia 2018 - 12:00
9. Meteor Pinczyn 5 - 0 Korona Rywałd 25 sierpnia 2018 - 15:00
10. Kolejarz Chojnice 2 - 0 KS Grabowo 25 sierpnia 2018 - 15:00
11. Jantar Pawłowo 4 - 1 Brda Rytel 25 sierpnia 2018 - 17:00
12. GKS Bobowo 2 - 5 MKP Szlachta 26 sierpnia 2018 - 16:00
13. Radunia II Stężyca 5 - 0 Victoria Kaliska 26 sierpnia 2018 - 15:00
14. Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 1 Wda Czarna Woda 25 sierpnia 2018 - 11:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
15. Wda Czarna Woda 1 - 4 Styna Godziszewo 1 września 2018 - 17:00
16. Victoria Kaliska 3 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 1 września 2018 - 17:00
17. MKP Szlachta 1 - 4 Radunia II Stężyca 1 września 2018 - 17:00
18. Brda Rytel 0 - 2 GKS Bobowo 1 września 2018 - 17:00
19. KS Grabowo 0 - 5 Jantar Pawłowo 2 września 2018 - 17:00
20. Korona Rywałd 2 - 1 Kolejarz Chojnice 1 września 2018 - 17:00
21. KS Skorzewo 0 - 8 Meteor Pinczyn 2 września 2018 - 14:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (41) 
22. Styna Godziszewo 2 - 4 Meteor Pinczyn 9 września 2018 - 14:00
23. Kolejarz Chojnice 2 - 2 KS Skorzewo 9 września 2018 - 14:00
24. Jantar Pawłowo 2 - 0 Korona Rywałd 9 września 2018 - 12:30
25. GKS Bobowo 6 - 1 KS Grabowo 8 września 2018 - 17:00
26. Radunia II Stężyca 4 - 2 Brda Rytel 9 września 2018 - 13:00
27. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 3 MKP Szlachta 8 września 2018 - 16:00
28. Wda Czarna Woda 2 - 2 Victoria Kaliska 8 września 2018 - 17:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
29. Victoria Kaliska 3 - 0 Styna Godziszewo 16 września 2018 - 12:00
30. MKP Szlachta 2 - 0 Wda Czarna Woda 16 września 2018 - 15:00
31. Brda Rytel 0 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 15 września 2018 - 16:00
32. KS Grabowo 0 - 13 Radunia II Stężyca 15 września 2018 - 17:00
33. Korona Rywałd 0 - 1 GKS Bobowo 15 września 2018 - 16:00
34. KS Skorzewo 3 - 0 Jantar Pawłowo 15 września 2018 - 17:00
35. Meteor Pinczyn 6 - 1 Kolejarz Chojnice 16 września 2018 - 13:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (22) 
36. Styna Godziszewo 0 - 1 Kolejarz Chojnice 23 września 2018 - 12:00
37. Jantar Pawłowo 2 - 2 Meteor Pinczyn 22 września 2018 - 16:00
38. GKS Bobowo 3 - 2 KS Skorzewo 22 września 2018 - 16:00
39. Radunia II Stężyca 4 - 0 Korona Rywałd 23 września 2018 - 13:00
40. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 1 KS Grabowo 22 września 2018 - 16:00
41. Wda Czarna Woda 2 - 0 Brda Rytel 22 września 2018 - 17:00
42. Victoria Kaliska 3 - 1 MKP Szlachta 22 września 2018 - 17:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
43. MKP Szlachta 4 - 1 Styna Godziszewo 29 września 2018 - 16:00
44. Brda Rytel 0 - 6 Victoria Kaliska 29 września 2018 - 16:00
45. KS Grabowo 3 - 0 Wda Czarna Woda 29 września 2018 - 16:00
46. Korona Rywałd 1 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 30 września 2018 - 16:00
47. KS Skorzewo 3 - 3 Radunia II Stężyca 30 września 2018 - 15:00
48. Meteor Pinczyn 7 - 1 GKS Bobowo 29 września 2018 - 15:00
49. Kolejarz Chojnice 1 - 4 Jantar Pawłowo 30 września 2018 - 14:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (32) 
50. Styna Godziszewo 5 - 0 Jantar Pawłowo 6 października 2018 - 15:00
51. GKS Bobowo 4 - 2 Kolejarz Chojnice 7 października 2018 - 16:00
52. Radunia II Stężyca 1 - 4 Meteor Pinczyn 7 października 2018 - 18:00
53. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 1 KS Skorzewo 6 października 2018 - 15:00
54. Wda Czarna Woda 4 - 0 Korona Rywałd 6 października 2018 - 16:00
55. Victoria Kaliska 3 - 1 KS Grabowo 6 października 2018 - 16:00
56. MKP Szlachta 2 - 2 Brda Rytel 6 października 2018 - 16:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (20) 
57. Brda Rytel 0 - 2 Styna Godziszewo 13 października 2018 - 15:30
58. KS Grabowo 3 - 2 MKP Szlachta 13 października 2018 - 16:00
59. Korona Rywałd 0 - 3 Victoria Kaliska 13 października 2018 - 15:00
60. KS Skorzewo 3 - 3 Wda Czarna Woda 14 października 2018 - 14:00
61. Meteor Pinczyn 4 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 13 października 2018 - 15:00
62. Kolejarz Chojnice 1 - 5 Radunia II Stężyca 13 października 2018 - 15:00
63. Jantar Pawłowo 6 - 1 GKS Bobowo 13 października 2018 - 16:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (26) 
64. Styna Godziszewo 5 - 1 GKS Bobowo 20 października 2018 - 15:00
65. Radunia II Stężyca 1 - 1 Jantar Pawłowo 21 października 2018 - 17:00
66. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 0 Kolejarz Chojnice 20 października 2018 - 15:00
67. Wda Czarna Woda 1 - 2 Meteor Pinczyn 20 października 2018 - 15:00
68. Victoria Kaliska 7 - 1 KS Skorzewo 21 października 2018 - 12:00
69. MKP Szlachta 5 - 2 Korona Rywałd 20 października 2018 - 15:00
70. Brda Rytel 2 - 2 KS Grabowo 20 października 2018 - 15:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
71. KS Grabowo 1 - 5 Styna Godziszewo 28 października 2018 - 14:00
72. Korona Rywałd 3 - 3 Brda Rytel 27 października 2018 - 15:00
73. KS Skorzewo 7 - 0 MKP Szlachta 27 października 2018 - 15:00
74. Meteor Pinczyn 2 - 4 Victoria Kaliska 27 października 2018 - 15:00
75. Kolejarz Chojnice 4 - 2 Wda Czarna Woda 27 października 2018 - 15:00
76. Jantar Pawłowo 2 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 27 października 2018 - 15:00
77. GKS Bobowo 2 - 3 Radunia II Stężyca 27 października 2018 - 14:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
78. Styna Godziszewo 2 - 1 Radunia II Stężyca 3 listopada 2018 - 14:00
79. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 2 GKS Bobowo 3 listopada 2018 - 14:00
80. Wda Czarna Woda 2 - 0 Jantar Pawłowo 3 listopada 2018 - 14:00
81. Victoria Kaliska 1 - 1 Kolejarz Chojnice 4 listopada 2018 - 12:00
82. MKP Szlachta 0 - 5 Meteor Pinczyn 3 listopada 2018 - 13:00
83. Brda Rytel 1 - 3 KS Skorzewo 3 listopada 2018 - 14:00
84. KS Grabowo 5 - 3 Korona Rywałd 4 listopada 2018 - 15:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (33) 
85. Korona Rywałd 1 - 5 Styna Godziszewo 10 listopada 2018 - 14:00
86. KS Skorzewo 6 - 1 KS Grabowo 10 listopada 2018 - 14:00
87. Meteor Pinczyn 2 - 2 Brda Rytel 10 listopada 2018 - 14:00
88. Kolejarz Chojnice 3 - 0 MKP Szlachta 11 listopada 2018 - 14:00
89. Jantar Pawłowo 1 - 10 Victoria Kaliska 11 listopada 2018 - 12:00
90. GKS Bobowo 3 - 1 Wda Czarna Woda 10 listopada 2018 - 14:00
91. Radunia II Stężyca 1 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 11 listopada 2018 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE