MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Meteor Pinczyn 22 56 18 2 2 91 - 18
2. Victoria Kaliska 22 54 17 3 2 81 - 29
3. Styna Godziszewo 22 44 14 2 6 61 - 34 1 3 1 0 0 2 - 1
4. Radunia II Stężyca 22 44 13 5 4 77 - 32 1 0 0 0 1 1 - 2
5. Jantar Pawłowo 22 41 12 5 5 53 - 41
6. KS Skorzewo 22 33 9 6 7 69 - 60 2 3 1 0 1 9 - 6
7. GKS Bobowo 22 33 10 3 9 53 - 63 2 3 1 0 1 6 - 9
8. Wierzyca Stara Kiszewa 22 28 8 4 10 42 - 46 1 3 1 0 0 3 - 0
9. Kolejarz Chojnice 22 28 8 4 10 35 - 46 1 0 0 0 1 0 - 3
10. Wda Czarna Woda 22 24 7 3 12 40 - 54
11. MKP Szlachta 22 19 6 1 15 40 - 70
12. KS Grabowo 22 13 4 1 17 30 - 94
13. Brda Rytel 22 11 2 5 15 31 - 59 1 1 0 1 0 3 - 3
14. Korona Rywałd 22 11 3 2 17 23 - 80 1 1 0 1 0 3 - 3
Ostatni komentarz dodał styna90 20.05.2019, 18:59:46




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (21) 
1. Styna Godziszewo 4 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 23 marca 2019 - 15:00
2. Radunia II Stężyca 4 - 1 Wda Czarna Woda 24 marca 2019 - 13:00
3. GKS Bobowo 2 - 4 Victoria Kaliska 23 marca 2019 - 14:00
4. Jantar Pawłowo 6 - 2 MKP Szlachta 23 marca 2019 - 16:00
5. Kolejarz Chojnice 1 - 0 Brda Rytel 23 marca 2019 - 14:00
6. Meteor Pinczyn 5 - 0 KS Grabowo 23 marca 2019 - 15:00
7. KS Skorzewo 11 - 2 Korona Rywałd 24 marca 2019 - 14:00
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
8. KS Skorzewo 5 - 3 Styna Godziszewo 30 marca 2019 - 16:30
9. Korona Rywałd 0 - 4 Meteor Pinczyn 30 marca 2019 - 16:00
10. KS Grabowo 2 - 4 Kolejarz Chojnice 8 maja 2019 - 19:00
11. Brda Rytel 0 - 1 Jantar Pawłowo 30 marca 2019 - 16:00
12. MKP Szlachta 2 - 4 GKS Bobowo 30 marca 2019 - 15:00
13. Victoria Kaliska 3 - 3 Radunia II Stężyca 31 marca 2019 - 15:00
14. Wda Czarna Woda 0 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 30 marca 2019 - 16:00
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (12) 
15. Styna Godziszewo 3 - 1 Wda Czarna Woda 7 kwietnia 2019 - 16:00
16. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 1 Victoria Kaliska 7 kwietnia 2019 - 16:00
17. Radunia II Stężyca 4 - 1 MKP Szlachta 7 kwietnia 2019 - 13:00
18. GKS Bobowo 3 - 2 Brda Rytel 6 kwietnia 2019 - 15:00
19. Jantar Pawłowo 3 - 0 KS Grabowo 6 kwietnia 2019 - 16:00
20. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Korona Rywałd 6 kwietnia 2019 - 15:00
21. Meteor Pinczyn 2 - 3 KS Skorzewo 6 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
22. Meteor Pinczyn 4 - 0 Styna Godziszewo 13 kwietnia 2019 - 15:00
23. KS Skorzewo 2 - 3 Kolejarz Chojnice 13 kwietnia 2019 - 17:00
24. Korona Rywałd 0 - 3 Jantar Pawłowo 13 kwietnia 2019 - 17:00
vo, na boisku 2:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (brak dokumentu tożsamości)
25. KS Grabowo 2 - 3 GKS Bobowo 14 kwietnia 2019 - 17:30
26. Brda Rytel 1 - 1 Radunia II Stężyca 13 kwietnia 2019 - 16:00
27. MKP Szlachta 1 - 5 Wierzyca Stara Kiszewa 13 kwietnia 2019 - 16:00
28. Victoria Kaliska 5 - 0 Wda Czarna Woda 14 kwietnia 2019 - 12:00
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
29. Styna Godziszewo 2 - 0 Victoria Kaliska 17 kwietnia 2019 - 17:00
30. Wda Czarna Woda 4 - 0 MKP Szlachta 17 kwietnia 2019 - 17:00
31. Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 3 Brda Rytel 17 kwietnia 2019 - 17:00
32. Radunia II Stężyca 9 - 0 KS Grabowo 17 kwietnia 2019 - 18:00
33. GKS Bobowo 7 - 1 Korona Rywałd 20 kwietnia 2019 - 17:00
34. Jantar Pawłowo 6 - 1 KS Skorzewo 20 kwietnia 2019 - 11:00
35. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Meteor Pinczyn 20 kwietnia 2019 - 13:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
36. Kolejarz Chojnice 2 - 3 Styna Godziszewo 27 kwietnia 2019 - 17:00
37. Meteor Pinczyn 7 - 0 Jantar Pawłowo 27 kwietnia 2019 - 13:00
38. KS Skorzewo 7 - 3 GKS Bobowo 27 kwietnia 2019 - 17:00
39. Korona Rywałd 2 - 1 Radunia II Stężyca 27 kwietnia 2019 - 17:00
40. KS Grabowo 5 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 28 kwietnia 2019 - 16:00
41. Brda Rytel 3 - 4 Wda Czarna Woda 27 kwietnia 2019 - 16:00
42. MKP Szlachta 3 - 4 Victoria Kaliska 27 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Styna Godziszewo 3 - 1 MKP Szlachta 4 maja 2019 - 16:00
44. Victoria Kaliska 4 - 1 Brda Rytel 5 maja 2019 - 12:00
45. Wda Czarna Woda 5 - 2 KS Grabowo 5 maja 2019 - 16:00
46. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 2 Korona Rywałd 4 maja 2019 - 13:30
47. Radunia II Stężyca 4 - 1 KS Skorzewo 5 maja 2019 - 17:00
48. GKS Bobowo 0 - 3 Meteor Pinczyn 1 maja 2019 - 18:00
49. Jantar Pawłowo 1 - 1 Kolejarz Chojnice 4 maja 2019 - 16:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
50. Jantar Pawłowo 1 - 1 Styna Godziszewo 11 maja 2019 - 17:00
51. Kolejarz Chojnice 1 - 1 GKS Bobowo 11 maja 2019 - 16:30
52. Meteor Pinczyn 4 - 0 Radunia II Stężyca 11 maja 2019 - 15:00
53. KS Skorzewo 4 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 12 maja 2019 - 12:00
54. Korona Rywałd 0 - 2 Wda Czarna Woda 11 maja 2019 - 17:00
55. KS Grabowo 0 - 4 Victoria Kaliska 12 maja 2019 - 16:00
56. Brda Rytel 3 - 2 MKP Szlachta 11 maja 2019 - 16:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
57. Styna Godziszewo 5 - 1 Brda Rytel 18 maja 2019 - 16:00
58. MKP Szlachta 3 - 1 KS Grabowo 18 maja 2019 - 15:00
59. Victoria Kaliska 6 - 2 Korona Rywałd 19 maja 2019 - 12:00
60. Wda Czarna Woda 2 - 2 KS Skorzewo 18 maja 2019 - 17:00
61. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Meteor Pinczyn 18 maja 2019 - 16:00
62. Radunia II Stężyca 2 - 0 Kolejarz Chojnice 19 maja 2019 - 11:00
63. GKS Bobowo 2 - 2 Jantar Pawłowo 18 maja 2019 - 18:00
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Bobowo - Styna Godziszewo 25 maja 2019 - 18:00
65. Jantar Pawłowo - Radunia II Stężyca 25 maja 2019 - 16:00
66. Kolejarz Chojnice - Wierzyca Stara Kiszewa 25 maja 2019 - 14:00
67. Meteor Pinczyn - Wda Czarna Woda 25 maja 2019 - 15:00
68. KS Skorzewo - Victoria Kaliska 25 maja 2019 - 17:00
69. Korona Rywałd - MKP Szlachta 25 maja 2019 - 17:30
70. KS Grabowo - Brda Rytel 26 maja 2019 - 16:00
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Styna Godziszewo - KS Grabowo 2 czerwca 2019 - 11:00
72. Brda Rytel - Korona Rywałd 1 czerwca 2019 - 17:00
73. MKP Szlachta - KS Skorzewo 1 czerwca 2019 - 15:00
74. Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn 2 czerwca 2019 - 12:00
75. Wda Czarna Woda - Kolejarz Chojnice 1 czerwca 2019 - 17:00
76. Wierzyca Stara Kiszewa - Jantar Pawłowo 1 czerwca 2019 - 16:00
77. Radunia II Stężyca - GKS Bobowo 2 czerwca 2019 - 13:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Radunia II Stężyca - Styna Godziszewo 9 czerwca 2019 - 13:00
79. GKS Bobowo - Wierzyca Stara Kiszewa 8 czerwca 2019 - 18:00
80. Jantar Pawłowo - Wda Czarna Woda 8 czerwca 2019 - 17:00
81. Kolejarz Chojnice - Victoria Kaliska 8 czerwca 2019 - 16:30
82. Meteor Pinczyn - MKP Szlachta 8 czerwca 2019 - 16:30
83. KS Skorzewo - Brda Rytel 8 czerwca 2019 - 17:30
84. Korona Rywałd - KS Grabowo 8 czerwca 2019 - 17:30
Kolejka 26 - 15. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Styna Godziszewo - Korona Rywałd 15 czerwca 2019 - 15:00
86. KS Grabowo - KS Skorzewo 15 czerwca 2019 - 15:00
87. Brda Rytel - Meteor Pinczyn 15 czerwca 2019 - 15:00
88. MKP Szlachta - Kolejarz Chojnice 15 czerwca 2019 - 15:00
89. Victoria Kaliska - Jantar Pawłowo 15 czerwca 2019 - 15:00
90. Wda Czarna Woda - GKS Bobowo 15 czerwca 2019 - 15:00
91. Wierzyca Stara Kiszewa - Radunia II Stężyca 15 czerwca 2019 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE