ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2012 i MŁODSI - 27.01.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 02.02.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2005 i MŁODSI - 03.02.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Victoria Kaliska 13 32 10 2 1 50 - 16 1 3 1 0 0 4 - 2
2. Meteor Pinczyn 13 32 10 2 1 57 - 15 1 0 0 0 1 2 - 4
3. Radunia II Stężyca 13 27 8 3 2 49 - 19
4. Styna Godziszewo 13 25 8 1 4 37 - 19
5. Jantar Pawłowo 13 23 7 2 4 30 - 27
6. GKS Bobowo 13 19 6 1 6 28 - 39
7. Wierzyca Stara Kiszewa 13 18 5 3 5 24 - 23
8. KS Skorzewo 13 17 4 5 4 33 - 33
9. MKP Szlachta 13 16 5 1 7 25 - 36
10. Kolejarz Chojnice 13 14 4 2 7 20 - 33
11. Wda Czarna Woda 13 11 3 2 8 21 - 32
12. KS Grabowo 13 10 3 1 9 18 - 56
13. Brda Rytel 13 7 1 4 8 17 - 34 1 1 0 1 0 3 - 3
14. Korona Rywałd 13 7 2 1 10 14 - 41 1 1 0 1 0 3 - 3
Ostatni komentarz dodał hoolin 20.12.2018, 08:49:04




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Styna Godziszewo - Wierzyca Stara Kiszewa
2. Radunia II Stężyca - Wda Czarna Woda
3. GKS Bobowo - Victoria Kaliska
4. Jantar Pawłowo - MKP Szlachta
5. Kolejarz Chojnice - Brda Rytel
6. Meteor Pinczyn - KS Grabowo
7. KS Skorzewo - Korona Rywałd
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KS Skorzewo - Styna Godziszewo
9. Korona Rywałd - Meteor Pinczyn
10. KS Grabowo - Kolejarz Chojnice
11. Brda Rytel - Jantar Pawłowo
12. MKP Szlachta - GKS Bobowo
13. Victoria Kaliska - Radunia II Stężyca
14. Wda Czarna Woda - Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Styna Godziszewo - Wda Czarna Woda
16. Wierzyca Stara Kiszewa - Victoria Kaliska
17. Radunia II Stężyca - MKP Szlachta
18. GKS Bobowo - Brda Rytel
19. Jantar Pawłowo - KS Grabowo
20. Kolejarz Chojnice - Korona Rywałd
21. Meteor Pinczyn - KS Skorzewo
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Meteor Pinczyn - Styna Godziszewo
23. KS Skorzewo - Kolejarz Chojnice
24. Korona Rywałd - Jantar Pawłowo
25. KS Grabowo - GKS Bobowo
26. Brda Rytel - Radunia II Stężyca
27. MKP Szlachta - Wierzyca Stara Kiszewa
28. Victoria Kaliska - Wda Czarna Woda
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Styna Godziszewo - Victoria Kaliska
30. Wda Czarna Woda - MKP Szlachta
31. Wierzyca Stara Kiszewa - Brda Rytel
32. Radunia II Stężyca - KS Grabowo
33. GKS Bobowo - Korona Rywałd
34. Jantar Pawłowo - KS Skorzewo
35. Kolejarz Chojnice - Meteor Pinczyn
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Kolejarz Chojnice - Styna Godziszewo
37. Meteor Pinczyn - Jantar Pawłowo
38. KS Skorzewo - GKS Bobowo
39. Korona Rywałd - Radunia II Stężyca
40. KS Grabowo - Wierzyca Stara Kiszewa
41. Brda Rytel - Wda Czarna Woda
42. MKP Szlachta - Victoria Kaliska
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Styna Godziszewo - MKP Szlachta
44. Victoria Kaliska - Brda Rytel
45. Wda Czarna Woda - KS Grabowo
46. Wierzyca Stara Kiszewa - Korona Rywałd
47. Radunia II Stężyca - KS Skorzewo
48. GKS Bobowo - Meteor Pinczyn
49. Jantar Pawłowo - Kolejarz Chojnice
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jantar Pawłowo - Styna Godziszewo
51. Kolejarz Chojnice - GKS Bobowo
52. Meteor Pinczyn - Radunia II Stężyca
53. KS Skorzewo - Wierzyca Stara Kiszewa
54. Korona Rywałd - Wda Czarna Woda
55. KS Grabowo - Victoria Kaliska
56. Brda Rytel - MKP Szlachta
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Styna Godziszewo - Brda Rytel
58. MKP Szlachta - KS Grabowo
59. Victoria Kaliska - Korona Rywałd
60. Wda Czarna Woda - KS Skorzewo
61. Wierzyca Stara Kiszewa - Meteor Pinczyn
62. Radunia II Stężyca - Kolejarz Chojnice
63. GKS Bobowo - Jantar Pawłowo
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Bobowo - Styna Godziszewo
65. Jantar Pawłowo - Radunia II Stężyca
66. Kolejarz Chojnice - Wierzyca Stara Kiszewa
67. Meteor Pinczyn - Wda Czarna Woda
68. KS Skorzewo - Victoria Kaliska
69. Korona Rywałd - MKP Szlachta
70. KS Grabowo - Brda Rytel
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Styna Godziszewo - KS Grabowo
72. Brda Rytel - Korona Rywałd
73. MKP Szlachta - KS Skorzewo
74. Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn
75. Wda Czarna Woda - Kolejarz Chojnice
76. Wierzyca Stara Kiszewa - Jantar Pawłowo
77. Radunia II Stężyca - GKS Bobowo
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Radunia II Stężyca - Styna Godziszewo
79. GKS Bobowo - Wierzyca Stara Kiszewa
80. Jantar Pawłowo - Wda Czarna Woda
81. Kolejarz Chojnice - Victoria Kaliska
82. Meteor Pinczyn - MKP Szlachta
83. KS Skorzewo - Brda Rytel
84. Korona Rywałd - KS Grabowo
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Styna Godziszewo - Korona Rywałd
86. KS Grabowo - KS Skorzewo
87. Brda Rytel - Meteor Pinczyn
88. MKP Szlachta - Kolejarz Chojnice
89. Victoria Kaliska - Jantar Pawłowo
90. Wda Czarna Woda - GKS Bobowo
91. Wierzyca Stara Kiszewa - Radunia II Stężyca


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE