ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2019/2020
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI
23. lutego 2020:
Jurand Lasowice - Ruch Gościszewo (13:00)
WKS Lignowy Szlacheckie - Pogoń Smętowo (13:00)
Błyskawica Postolin - Rodło Trzciano (14:00)
Błyskawica Postolin - Ruch Gościszewo (14:30) (1)
Mady Ostaszewo - Delta Miłoradz (15:00)

POPRZEDNIE WYNIKI
22. lutego 2020 (sobota):
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole (1)
Jurand Lasowice - Ruch Gościszewo (1)
Rodło Kwidzyn - KP Wandowo
19. lutego 2020 (środa):
Wisła Tczew 1-2 Olimpia Sztum
16. lutego 2020 (niedziela):
Błękitni Stare Pole 1-7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Świt Radostowo 3-7 KP Wandowo
15. lutego 2020 (sobota):
LKS Waplewo 7-1 Ruch Gościszewo
Rodło Kwidzyn 8-3 GKS Straszewo (1)
Nogat Malbork 1-3 Delta Miłoradz
Rodło Trzciano 4-3 Orzeł Borkowo
Wisła Korzeniewo - Wisła Nowe (1)
GKS Gardeja 2-3 Wisła Grudziądz
Olimpia Sztum 2-2 Spójnia Sadlinki
9. lutego 2020 (niedziela):
Pogoń Prabuty 3-0 KP Wandowo
Pogoń Smętowo 8-1 Centrum Pelplin
8. lutego 2020 (sobota):
Tęcza Szropy 3-7 Ruch Gościszewo
Olimpia Sztum 2-5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Nogat Malbork 0-1 Agat Jegłownik
Pogoń Prabuty 3-0 KP Wandowo
Delta Miłoradz 0-0 Relax Ryjewo
Wisła Nowe 1-3 Rodło Kwidzyn
GKS Gardeja 4-2 Spójnia Sadlinki
2. lutego 2020 (niedziela):
Ruch Gościszewo 4-6 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Rodło Kwidzyn 4-1 Relax Ryjewo
1. lutego 2020 (sobota):
Olimpia Sztum 6-0 Agat Jegłownik
26. stycznia 2020 (niedziela):
Pomezania Malbork (juniorzy) 1-3 Ruch Gościszewo (1)
15. stycznia 2020 (środa):
Pomezania Malbork 3-0 Ruch Gościszewo
10. sierpnia 2019 (sobota):
GKS Gardeja 5-4 Rodło Kwidzyn
Świt Radostowo 1-4 Pogoń Smętowo
LKS Waplewo 7-1 Real Myszewo
Keramzyt Szprudowo 1-0 Mewa Gniew
9. sierpnia 2019 (piątek):
Pomezania Malbork 2-0 Olimpia Sztum (1)
Błękitni Stare Pole 3-0 Ruch Gościszewo
4. sierpnia 2019 (niedziela):
Rodło Trzciano 4-5 Błyskawica Postolin
3. sierpnia 2019 (sobota):
Rodło Kwidzyn 2-4 Keramzyt Szprudowo
LKS Waplewo 2-2 Delta Miłoradz
Świt Radostowo 7-2 WKS Lignowy Szlacheckie
2. sierpnia 2019 (piątek):
Real Myszewo 3-0 Ruch Gościszewo
31. lipca 2019 (środa):
Olimpia Sztum 8-0 KS Czernin
Powiśle II Dzierzgoń 10-0 Ruch Gościszewo
28. lipca 2019 (niedziela):
Pogoń Smętowo 5-3 Powiśle Pawlice-Rakowiec
27. lipca 2019 (sobota):
Rodło Kwidzyn 2-4 Olimpia Sztum
Spójnia Sadlinki 0-4 LKS Waplewo
Powiśle II Dzierzgoń 6-1 Błękitni Stare Pole
Nogat Malbork 0-3 Real Myszewo
21. lipca 2019 (niedziela):
Pogoń Smętowo 8-4 WKS Lignowy Szlacheckie
20. lipca 2019 (sobota):
Pomezania Malbork 0-0 Delta Miłoradz (1)
LKS Waplewo 3-0 Nogat Malbork
Mady Ostaszewo 13-0 Skra Kończewice
Rodło Kwidzyn 5-4 Pogoń Smętowo
Supra Kwidzyn 9-1 Rodło Trzciano
19. lipca 2019 (piątek):
Olimpia Sztum 4-0 Relax Ryjewo
Spójnia Sadlinki 4-1 GKS Gardeja
17. lipca 2019 (środa):
Nogat Malbork 0-10 Pomezania Malbork (1)
13. lipca 2019 (sobota):
Powiśle Pawlice-Rakowiec 6-4 Rodło Trzciano
7. lipca 2019 (niedziela):
Olimpia Sztum 9-0 Skra Kończewice
NASTĘPNE SPARINGI
29. lutego 2020 (sobota):
Pogoń Prabuty - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Błyskawica Postolin - Ruch Gościszewo
Wisła Nowe - Pogoń Smętowo
Świt Radostowo - LZS Bytonia
7. marca 2020 (sobota):
Victoria Kaliska - Rodło Kwidzyn
Zalew Frombork - Ruch Gościszewo
Świt Radostowo - Wisła Długie Pole
14. marca 2020 (sobota):
Świt Radostowo - Styna Godziszewo
15. marca 2020 (niedziela):
Pogoń Smętowo - KP Wandowo
21. marca 2020 (sobota):
KS Czernin - Ruch Gościszewo

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE