ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (STYCZEŃ - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Prabuty 14 36 12 0 2 49 - 13
2. Olimpia Sztum 14 32 10 2 2 61 - 22
3. Wisła Korzeniewo 14 30 10 0 4 57 - 20
4. LKS Waplewo 14 29 9 2 3 43 - 24
5. Błękitni Stare Pole 14 28 9 1 4 34 - 23 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Delta Miłoradz 14 28 9 1 4 37 - 20 1 0 0 0 1 1 - 2
7. Pogoń Smętowo 14 20 6 2 6 28 - 32 1 3 1 0 0 2 - 0
8. Świt Radostowo 14 20 6 2 6 30 - 30 1 0 0 0 1 0 - 2
9. Rodło Kwidzyn 14 19 6 1 7 38 - 26
10. Mewa Gniew 14 16 5 1 8 33 - 39
11. Ruch Gościszewo 14 15 5 0 9 26 - 53 1 3 1 0 0 3 - 2
12. GKS Gardeja 14 15 4 3 7 20 - 29 1 0 0 0 1 2 - 3
13. Nogat Malbork 14 9 2 3 9 12 - 44
14. Skra Kończewice 14 6 2 0 12 17 - 58
15. Rodło Trzciano 14 3 1 0 13 13 - 65
Ostatni komentarz dodał Buzała_20 13.01.2020, 14:06:52

 Baner


Kolejka 16 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
2. Błękitni Stare Pole - Delta Miłoradz
3. Świt Radostowo - GKS Gardeja
4. Wisła Korzeniewo - Nogat Malbork
5. Rodło Trzciano - Pogoń Smętowo
6. Mewa Gniew - Skra Kończewice
7. Rodło Kwidzyn - LKS Waplewo
8. Pogoń Prabuty - Olimpia Sztum
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 17 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Olimpia Sztum - Rodło Kwidzyn
11. LKS Waplewo - Mewa Gniew
12. Skra Kończewice - Rodło Trzciano
13. Pogoń Smętowo - Wisła Korzeniewo
14. Nogat Malbork - Świt Radostowo
15. GKS Gardeja - Błękitni Stare Pole
16. Delta Miłoradz - Ruch Gościszewo
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 18 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
18. Ruch Gościszewo - GKS Gardeja
19. Błękitni Stare Pole - Nogat Malbork
20. Świt Radostowo - Pogoń Smętowo
21. Wisła Korzeniewo - Skra Kończewice
22. Rodło Trzciano - LKS Waplewo
23. Mewa Gniew - Olimpia Sztum
24. Rodło Kwidzyn - Pogoń Prabuty
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 19 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Pogoń Prabuty - Mewa Gniew
27. Olimpia Sztum - Rodło Trzciano
28. LKS Waplewo - Wisła Korzeniewo
29. Skra Kończewice - Świt Radostowo
30. Pogoń Smętowo - Błękitni Stare Pole
31. Nogat Malbork - Ruch Gościszewo
32. GKS Gardeja - Delta Miłoradz
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 20 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
34. Delta Miłoradz - Nogat Malbork
35. Ruch Gościszewo - Pogoń Smętowo
36. Błękitni Stare Pole - Skra Kończewice
37. Świt Radostowo - LKS Waplewo
38. Wisła Korzeniewo - Olimpia Sztum
39. Rodło Trzciano - Pogoń Prabuty
40. Mewa Gniew - Rodło Kwidzyn
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 21 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. Rodło Kwidzyn - Rodło Trzciano
43. Pogoń Prabuty - Wisła Korzeniewo
44. Olimpia Sztum - Świt Radostowo
45. LKS Waplewo - Błękitni Stare Pole
46. Skra Kończewice - Ruch Gościszewo
47. Pogoń Smętowo - Delta Miłoradz
48. Nogat Malbork - GKS Gardeja
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 22 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. GKS Gardeja - Pogoń Smętowo
51. Delta Miłoradz - Skra Kończewice
52. Ruch Gościszewo - LKS Waplewo
53. Błękitni Stare Pole - Olimpia Sztum
54. Świt Radostowo - Pogoń Prabuty
55. Wisła Korzeniewo - Rodło Kwidzyn
56. Rodło Trzciano - Mewa Gniew
Pauza: Nogat Malbork,
Kolejka 23 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Mewa Gniew - Wisła Korzeniewo
59. Rodło Kwidzyn - Świt Radostowo
60. Pogoń Prabuty - Błękitni Stare Pole
61. Olimpia Sztum - Ruch Gościszewo
62. LKS Waplewo - Delta Miłoradz
63. Skra Kończewice - GKS Gardeja
64. Pogoń Smętowo - Nogat Malbork
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 24 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Nogat Malbork - Skra Kończewice
67. GKS Gardeja - LKS Waplewo
68. Olimpia Sztum - Delta Miłoradz
69. Ruch Gościszewo - Pogoń Prabuty
70. Błękitni Stare Pole - Rodło Kwidzyn
71. Świt Radostowo - Mewa Gniew
72. Wisła Korzeniewo - Rodło Trzciano
Pauza: Pogoń Smętowo,
Kolejka 25 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Rodło Trzciano - Świt Radostowo
75. Mewa Gniew - Błękitni Stare Pole
76. Ruch Gościszewo - Rodło Kwidzyn
77. Pogoń Prabuty - Delta Miłoradz
78. Olimpia Sztum - GKS Gardeja
79. LKS Waplewo - Nogat Malbork
80. Skra Kończewice - Pogoń Smętowo
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 26 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Pogoń Smętowo - LKS Waplewo
83. Olimpia Sztum - Nogat Malbork
84. GKS Gardeja - Pogoń Prabuty
85. Delta Miłoradz - Rodło Kwidzyn
86. Ruch Gościszewo - Mewa Gniew
87. Błękitni Stare Pole - Rodło Trzciano
88. Świt Radostowo - Wisła Korzeniewo
Pauza: Skra Kończewice,
Kolejka 27 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Wisła Korzeniewo - Błękitni Stare Pole
91. Rodło Trzciano - Ruch Gościszewo
92. Mewa Gniew - Delta Miłoradz
93. Rodło Kwidzyn - GKS Gardeja
94. Pogoń Prabuty - Nogat Malbork
95. Olimpia Sztum - Pogoń Smętowo
96. LKS Waplewo - Skra Kończewice
Pauza: Świt Radostowo,
Kolejka 28 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Skra Kończewice - Olimpia Sztum
99. Pogoń Smętowo - Pogoń Prabuty
100. Nogat Malbork - Rodło Kwidzyn
101. GKS Gardeja - Mewa Gniew
102. Delta Miłoradz - Rodło Trzciano
103. Ruch Gościszewo - Wisła Korzeniewo
104. Błękitni Stare Pole - Świt Radostowo
Pauza: LKS Waplewo,
Kolejka 29 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Świt Radostowo - Ruch Gościszewo
107. Wisła Korzeniewo - Delta Miłoradz
108. Rodło Trzciano - GKS Gardeja
109. Mewa Gniew - Nogat Malbork
110. Rodło Kwidzyn - Pogoń Smętowo
111. Pogoń Prabuty - Skra Kończewice
112. Olimpia Sztum - LKS Waplewo
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 30 - 21. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. LKS Waplewo - Pogoń Prabuty
115. Skra Kończewice - Rodło Kwidzyn
116. Pogoń Smętowo - Mewa Gniew
117. Nogat Malbork - Rodło Trzciano
118. GKS Gardeja - Wisła Korzeniewo
119. Delta Miłoradz - Świt Radostowo
120. Ruch Gościszewo - Błękitni Stare Pole


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE