MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. LKS Waplewo 2 6 2 0 0 9 - 3
2. Wisła Korzeniewo 2 6 2 0 0 6 - 1
3. Błękitni Stare Pole 2 6 2 0 0 4 - 2
4. Pogoń Prabuty 1 3 1 0 0 4 - 0 1 3 1 0 0 4 - 0
5. Pogoń Smętowo 2 3 1 0 1 4 - 5 1 3 1 0 0 4 - 1
6. Rodło Trzciano 2 3 1 0 1 4 - 4 2 3 1 0 1 4 - 4
7. Delta Miłoradz 2 3 1 0 1 7 - 2
8. Nogat Malbork 2 3 1 0 1 3 - 3
9. Skra Kończewice 2 3 1 0 1 3 - 5 1 0 0 0 1 0 - 3
10. Olimpia Sztum 2 3 1 0 1 4 - 4 1 0 0 0 1 0 - 4
11. Świt Radostowo 2 1 0 1 1 2 - 3 1 1 0 1 0 1 - 1
12. GKS Gardeja 2 1 0 1 1 2 - 3 1 1 0 1 0 1 - 1
13. Mewa Gniew 2 0 0 0 2 3 - 8
14. Rodło Kwidzyn 2 0 0 0 2 2 - 8
15. Ruch Gościszewo 1 0 0 0 1 0 - 6
Ostatni komentarz dodał NiebieskiWieloryb 23.08.2019, 15:56:54




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (33) 
2. Delta Miłoradz 1 - 2 Błękitni Stare Pole 15 sierpnia 2019 - 12:00
3. GKS Gardeja 1 - 1 Świt Radostowo 15 sierpnia 2019 - 16:00
4. Nogat Malbork 1 - 2 Wisła Korzeniewo 15 sierpnia 2019 - 16:00
5. Pogoń Smętowo 4 - 1 Rodło Trzciano 15 sierpnia 2019 - 14:00
6. Skra Kończewice 3 - 2 Mewa Gniew 15 sierpnia 2019 - 14:30
7. LKS Waplewo 4 - 2 Rodło Kwidzyn 14 sierpnia 2019 - 18:30
8. Olimpia Sztum 0 - 4 Pogoń Prabuty 14 sierpnia 2019 - 18:30
Pauza: Ruch Gościszewo,
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (15) 
10. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Olimpia Sztum 18 sierpnia 2019 - 18:00
11. Mewa Gniew 1 - 5 LKS Waplewo 18 sierpnia 2019 - 14:00
12. Rodło Trzciano 3 - 0 Skra Kończewice 18 sierpnia 2019 - 14:00
13. Wisła Korzeniewo 4 - 0 Pogoń Smętowo 17 sierpnia 2019 - 16:00
14. Świt Radostowo 1 - 2 Nogat Malbork 18 sierpnia 2019 - 16:00
15. Błękitni Stare Pole 2 - 1 GKS Gardeja 18 sierpnia 2019 - 16:00
16. Ruch Gościszewo 0 - 6 Delta Miłoradz 18 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
18. GKS Gardeja - Ruch Gościszewo 25 sierpnia 2019 - 16:00
19. Nogat Malbork - Błękitni Stare Pole 24 sierpnia 2019 - 16:00
20. Pogoń Smętowo - Świt Radostowo 25 sierpnia 2019 - 14:00
21. Skra Kończewice - Wisła Korzeniewo 25 sierpnia 2019 - 14:00
22. LKS Waplewo - Rodło Trzciano 24 sierpnia 2019 - 16:00
23. Olimpia Sztum - Mewa Gniew 24 sierpnia 2019 - 15:00
24. Pogoń Prabuty - Rodło Kwidzyn 24 sierpnia 2019 - 17:00
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Mewa Gniew - Pogoń Prabuty 31 sierpnia 2019 - 16:00
27. Rodło Trzciano - Olimpia Sztum 1 września 2019 - 16:00
28. Wisła Korzeniewo - LKS Waplewo 31 sierpnia 2019 - 15:30
29. Świt Radostowo - Skra Kończewice 31 sierpnia 2019 - 16:00
30. Błękitni Stare Pole - Pogoń Smętowo 1 września 2019 - 16:00
31. Ruch Gościszewo - Nogat Malbork 31 sierpnia 2019 - 15:00
32. Delta Miłoradz - GKS Gardeja 31 sierpnia 2019 - 16:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
34. Nogat Malbork - Delta Miłoradz 7 września 2019 - 16:00
35. Pogoń Smętowo - Ruch Gościszewo 8 września 2019 - 14:00
36. Skra Kończewice - Błękitni Stare Pole 7 września 2019
37. LKS Waplewo - Świt Radostowo 7 września 2019 - 16:00
38. Olimpia Sztum - Wisła Korzeniewo 7 września 2019 - 15:00
39. Pogoń Prabuty - Rodło Trzciano 7 września 2019 - 16:00
40. Rodło Kwidzyn - Mewa Gniew 7 września 2019 - 17:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. Rodło Trzciano - Rodło Kwidzyn 14 września 2019 - 16:00
43. Wisła Korzeniewo - Pogoń Prabuty 14 września 2019 - 15:30
44. Świt Radostowo - Olimpia Sztum 14 września 2019 - 16:00
45. Błękitni Stare Pole - LKS Waplewo 14 września 2019 - 16:00
46. Ruch Gościszewo - Skra Kończewice 14 września 2019 - 15:00
47. Delta Miłoradz - Pogoń Smętowo 14 września 2019 - 16:00
48. GKS Gardeja - Nogat Malbork 15 września 2019 - 15:30
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Pogoń Smętowo - GKS Gardeja 22 września 2019 - 14:00
51. Skra Kończewice - Delta Miłoradz 21 września 2019
52. LKS Waplewo - Ruch Gościszewo 21 września 2019 - 16:00
53. Olimpia Sztum - Błękitni Stare Pole 21 września 2019 - 15:00
54. Pogoń Prabuty - Świt Radostowo 21 września 2019
55. Rodło Kwidzyn - Wisła Korzeniewo 21 września 2019 - 17:00
56. Mewa Gniew - Rodło Trzciano 22 września 2019 - 14:00
Pauza: Nogat Malbork,
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Wisła Korzeniewo - Mewa Gniew 28 września 2019 - 15:30
59. Świt Radostowo - Rodło Kwidzyn 29 września 2019 - 16:00
60. Błękitni Stare Pole - Pogoń Prabuty 28 września 2019 - 15:00
61. Ruch Gościszewo - Olimpia Sztum 28 września 2019 - 15:00
62. Delta Miłoradz - LKS Waplewo 28 września 2019 - 16:00
63. GKS Gardeja - Skra Kończewice 29 września 2019 - 15:30
64. Nogat Malbork - Pogoń Smętowo 28 września 2019 - 16:00
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Skra Kończewice - Nogat Malbork 5 października 2019
67. LKS Waplewo - GKS Gardeja 5 października 2019 - 15:00
68. Olimpia Sztum - Delta Miłoradz 5 października 2019 - 15:00
69. Pogoń Prabuty - Ruch Gościszewo 5 października 2019
70. Rodło Kwidzyn - Błękitni Stare Pole 5 października 2019 - 16:00
71. Mewa Gniew - Świt Radostowo 5 października 2019 - 14:00
72. Rodło Trzciano - Wisła Korzeniewo 5 października 2019 - 15:00
Pauza: Pogoń Smętowo,
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Świt Radostowo - Rodło Trzciano 12 października 2019 - 14:00
75. Błękitni Stare Pole - Mewa Gniew 12 października 2019 - 15:00
76. Ruch Gościszewo - Rodło Kwidzyn 12 października 2019 - 15:00
77. Delta Miłoradz - Pogoń Prabuty 12 października 2019 - 15:00
78. GKS Gardeja - Olimpia Sztum 13 października 2019 - 15:00
79. Nogat Malbork - LKS Waplewo 12 października 2019 - 14:00
80. Pogoń Smętowo - Skra Kończewice 12 października 2019
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. LKS Waplewo - Pogoń Smętowo 19 października 2019 - 14:00
83. Olimpia Sztum - Nogat Malbork 19 października 2019 - 14:00
84. Pogoń Prabuty - GKS Gardeja 19 października 2019
85. Rodło Kwidzyn - Delta Miłoradz 19 października 2019 - 16:00
86. Mewa Gniew - Ruch Gościszewo 20 października 2019 - 13:00
87. Rodło Trzciano - Błękitni Stare Pole 19 października 2019 - 15:00
88. Wisła Korzeniewo - Świt Radostowo 19 października 2019 - 15:00
Pauza: Skra Kończewice,
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Błękitni Stare Pole - Wisła Korzeniewo 26 października 2019 - 14:00
91. Ruch Gościszewo - Rodło Trzciano 26 października 2019 - 14:00
92. Delta Miłoradz - Mewa Gniew 26 października 2019 - 15:00
93. GKS Gardeja - Rodło Kwidzyn 27 października 2019 - 14:00
94. Nogat Malbork - Pogoń Prabuty 26 października 2019 - 14:00
95. Pogoń Smętowo - Olimpia Sztum 26 października 2019
96. Skra Kończewice - LKS Waplewo 26 października 2019
Pauza: Świt Radostowo,
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Olimpia Sztum - Skra Kończewice 2 listopada 2019 - 13:00
99. Pogoń Prabuty - Pogoń Smętowo 2 listopada 2019
100. Rodło Kwidzyn - Nogat Malbork 2 listopada 2019 - 15:00
101. Mewa Gniew - GKS Gardeja 3 listopada 2019 - 13:00
102. Rodło Trzciano - Delta Miłoradz 2 listopada 2019 - 14:00
103. Wisła Korzeniewo - Ruch Gościszewo 2 listopada 2019 - 14:30
104. Świt Radostowo - Błękitni Stare Pole 2 listopada 2019 - 13:00
Pauza: LKS Waplewo,
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Ruch Gościszewo - Świt Radostowo 9 listopada 2019 - 13:00
107. Delta Miłoradz - Wisła Korzeniewo 9 listopada 2019 - 14:00
108. GKS Gardeja - Rodło Trzciano 10 listopada 2019 - 13:30
109. Nogat Malbork - Mewa Gniew 9 listopada 2019 - 14:00
110. Pogoń Smętowo - Rodło Kwidzyn 9 listopada 2019
111. Skra Kończewice - Pogoń Prabuty 9 listopada 2019
112. LKS Waplewo - Olimpia Sztum 9 listopada 2019 - 13:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Pogoń Prabuty - LKS Waplewo 16 listopada 2019
115. Rodło Kwidzyn - Skra Kończewice 16 listopada 2019 - 14:00
116. Mewa Gniew - Pogoń Smętowo 17 listopada 2019 - 12:00
117. Rodło Trzciano - Nogat Malbork 16 listopada 2019 - 14:00
118. Wisła Korzeniewo - GKS Gardeja 16 listopada 2019 - 14:30
119. Świt Radostowo - Delta Miłoradz 16 listopada 2019 - 13:00
120. Błękitni Stare Pole - Ruch Gościszewo 16 listopada 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE