POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - R. 1983 I STARSI - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2010 - 10.03.2018 (SOBOTA)
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2009 - 11.03.2018 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018
Sparingi





Wyślij informację o sparingu >>
DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
20. lutego 2018 (wtorek):
KS Mściszewice 3-1 Amator Kiełpino (2)
Polonia Gdańsk 2-1 Korona Cedry Małe
17. lutego 2018 (sobota):
Bałtyk II Gdynia 2-4 MKS Władysławowo (1)
GKS Kowale 0-1 Sokół Zblewo
GKS Sierakowice 6-6 Amator Kiełpino (1)
Sztorm Mosty 3-4 Wda Lipusz
Polonia Gdańsk 4-2 Osiczanka Osice (1)
Lipniczanka Lipnica 4-1 KS Mściszewice
16. lutego 2018 (piątek):
Pomezania Malbork 0-6 Wietcisa Skarszewy (1)
10. lutego 2018 (sobota):
Gedania Gdańsk 2-2 GKS Kowale (2)
Czarni Pruszcz Gdański 4-3 Jaguar Gdańsk (1)
Orkan Rumia MKS 6-1 MKS Władysławowo (1)
Gedania II Gdańsk 3-4 GTS Goszyn (3)
Bałtyk II Gdynia 5-3 Cartusia Kartuzy (1)
Wda Lipusz - KS Kamienica Królewska
Wietcisa Skarszewy 0-2 Sokół Zblewo
4. lutego 2018 (niedziela):
Wietcisa Skarszewy 4-2 Wda Lipusz (1)
3. lutego 2018 (sobota):
Sopocka Akademia Piłkarska 4-2 MKS Władysławowo (1)
Jaguar Gdańsk 2-1 GKS Kowale (1)
Polonia Gdańsk 2-2 GKS Kolbudy (1)
30. stycznia 2018 (wtorek):
Polonia Gdańsk 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański (1)
27. stycznia 2018 (sobota):
Pogoń Lębork 1-3 MKS Władysławowo (1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0-6 Wietcisa Skarszewy (1)
GKS Kowale 4-1 Sztorm Mosty (1)
26. stycznia 2018 (piątek):
Bałtyk II Gdynia - Gedania Gdańsk
21. stycznia 2018 (niedziela):
Wietcisa Skarszewy 4-2 Sławek Borzechowo (1)
20. stycznia 2018 (sobota):
MKS Władysławowo 5-3 Kaszubia Starzyno (1)
5. sierpnia 2017 (sobota):
Czarni Pruszcz Gdański 3-2 Bałtyk II Gdynia (2)
Orlęta Reda 1-5 MKS Władysławowo (1)
Polonia Gdańsk 6-2 Polonia II Gdańsk (1)
3. sierpnia 2017 (czwartek):
Sztorm Mosty 2-9 Bałtyk Gdynia
30. lipca 2017 (niedziela):
Orlęta Reda 4-4 Bałtyk Gdynia
29. lipca 2017 (sobota):
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Gedania II Gdańsk (1)
Polonia Gdańsk 1-3 Osiczanka Osice
28. lipca 2017 (piątek):
Polonia Gdańsk 2-6 Jaguar Gdańsk
26. lipca 2017 (środa):
KS Mściszewice 3-1 Amator Kiełpino (1)
Pogoń Lębork 1-2 GKS Sierakowice (1)
22. lipca 2017 (sobota):
Wietcisa Skarszewy 1-0 Gedania Gdańsk (1)
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Karlikowo Sopot (1)
GKS Sierakowice 6-2 Amator Kiełpino (1)
19. lipca 2017 (środa):
Gedania Gdańsk 5-1 Bałtyk II Gdynia
15. lipca 2017 (sobota):
Gedania Gdańsk 4-3 GKS Kowale
14. lipca 2017 (piątek):
Sztorm Mosty 3-3 KS Skorzewo
10. lipca 2017 (poniedziałek):
Radunia Stężyca 7-0 KS Kamienica Królewska
NASTĘPNE SPARINGI
24. lutego 2018 (sobota):
MKS Władysławowo - Orlęta Reda (Cetniewo)
GKS Kolbudy - GKS Kowale
KS Sulmin - KS Mściszewice
Polonia Gdańsk - Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork - GKS Sierakowice (12:00 )
Wietcisa Skarszewy - Sławek Borzechowo (13:00 Tczew)
3. marca 2018 (sobota):
Bałtyk II Gdynia - GKS Kolbudy
MKS Władysławowo - Wikęd Luzino (Cetniewo)
GKS Kowale - Orlęta Reda
Orzeł Trąbki Wielkie - Wda Lipusz
GKS Sierakowice - Cartusia Kartuzy
Wietcisa Skarszewy - Gedania Gdańsk (Skarszewy)
Polonia Gdańsk - Potok Pszczółki
10. marca 2018 (sobota):
Bałtyk II Gdynia - Lechia Gdańsk (juniorzy) (Gdynia)
MKS Władysławowo - Sparta Sycewice (Cetniewo)
Beniaminek 03 Starogard Gdański - GKS Kowale (Starogard Gdański)
Polonia Gdańsk - GTS Goszyn
Czarni Przemysław - Orzeł Trąbki Wielkie
Potok Pszczółki - Kamionka Sopot
KP Starogard Gdański (juniorzy) - Wietcisa Skarszewy (13:00 Starogard Gdański)

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE