ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018
Sparingi







Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
10. marca 2018 (sobota):
Polonia Gdańsk 5-0 GTS Goszyn (2)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-2 GKS Kowale
MKS Władysławowo 2-4 Sparta Sycewice
KP Starogard Gdański (juniorzy) 0-6 Wietcisa Skarszewy (1)
Bałtyk II Gdynia - Lechia Gdańsk (juniorzy)
Czarni Przemysław 4-3 Orzeł Trąbki Wielkie (1)
Potok Pszczółki 11-1 Kamionka Sopot
6. marca 2018 (wtorek):
Polonia Gdańsk 4-3 Potok Pszczółki (1)
3. marca 2018 (sobota):
MKS Władysławowo 0-0 Wikęd Luzino (2)
Bałtyk II Gdynia 2-4 GKS Kolbudy (1)
GKS Kowale 7-1 Orlęta Reda
Orzeł Trąbki Wielkie 2-2 Wda Lipusz
GKS Sierakowice 4-2 KS Skorzewo
Wietcisa Skarszewy 1-4 Gedania Gdańsk
Sokół Zblewo 6-3 Czarni Pruszcz Gdański
28. lutego 2018 (środa):
Bałtyk Gdynia 5-2 Orlęta Reda
24. lutego 2018 (sobota):
GKS Kolbudy 4-0 GKS Kowale (2)
MKS Władysławowo 2-2 Orlęta Reda (1)
Wietcisa Skarszewy 6-4 Sławek Borzechowo (1)
Czarni Pruszcz Gdański 1-3 Powiśle Dzierzgoń
Polonia Gdańsk 1-3 Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork 2-2 GKS Sierakowice
KS Sulmin 1-7 KS Mściszewice
Styna Godziszewo 3-1 Sokół Ełganowo
20. lutego 2018 (wtorek):
KS Mściszewice 3-1 Amator Kiełpino (2)
Polonia Gdańsk 2-1 Korona Cedry Małe
17. lutego 2018 (sobota):
Bałtyk II Gdynia 2-4 MKS Władysławowo (1)
GKS Kowale 0-1 Sokół Zblewo (1)
GKS Sierakowice 6-6 Amator Kiełpino (1)
Sztorm Mosty 3-4 Wda Lipusz
Polonia Gdańsk 4-2 Osiczanka Osice (1)
Lipniczanka Lipnica 4-1 KS Mściszewice
16. lutego 2018 (piątek):
Pomezania Malbork 0-6 Wietcisa Skarszewy (1)
10. lutego 2018 (sobota):
Gedania Gdańsk 2-2 GKS Kowale (2)
Czarni Pruszcz Gdański 4-3 Jaguar Gdańsk (1)
Orkan Rumia MKS 6-1 MKS Władysławowo (1)
Gedania II Gdańsk 3-4 GTS Goszyn (3)
Bałtyk II Gdynia 5-3 Cartusia Kartuzy (1)
Wietcisa Skarszewy 0-2 Sokół Zblewo
Wda Lipusz - KS Kamienica Królewska
4. lutego 2018 (niedziela):
Wietcisa Skarszewy 4-2 Wda Lipusz (1)
3. lutego 2018 (sobota):
Sopocka Akademia Piłkarska 4-2 MKS Władysławowo (1)
Jaguar Gdańsk 2-1 GKS Kowale (1)
Polonia Gdańsk 2-2 GKS Kolbudy (1)
30. stycznia 2018 (wtorek):
Polonia Gdańsk 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański (1)
27. stycznia 2018 (sobota):
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0-6 Wietcisa Skarszewy (1)
Pogoń Lębork 1-3 MKS Władysławowo (1)
GKS Kowale 4-1 Sztorm Mosty (1)
26. stycznia 2018 (piątek):
Bałtyk II Gdynia - Gedania Gdańsk
21. stycznia 2018 (niedziela):
Wietcisa Skarszewy 4-2 Sławek Borzechowo (1)
20. stycznia 2018 (sobota):
MKS Władysławowo 5-3 Kaszubia Starzyno (1)
5. sierpnia 2017 (sobota):
Polonia Gdańsk 6-2 Polonia II Gdańsk (1)
Orlęta Reda 1-5 MKS Władysławowo (1)
Czarni Pruszcz Gdański 3-2 Bałtyk II Gdynia (2)
3. sierpnia 2017 (czwartek):
Sztorm Mosty 2-9 Bałtyk Gdynia
30. lipca 2017 (niedziela):
Orlęta Reda 4-4 Bałtyk Gdynia
29. lipca 2017 (sobota):
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Gedania II Gdańsk (1)
Polonia Gdańsk 1-3 Osiczanka Osice
28. lipca 2017 (piątek):
Polonia Gdańsk 2-6 Jaguar Gdańsk
26. lipca 2017 (środa):
KS Mściszewice 3-1 Amator Kiełpino (1)
Pogoń Lębork 1-2 GKS Sierakowice (1)
22. lipca 2017 (sobota):
Wietcisa Skarszewy 1-0 Gedania Gdańsk (1)
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Karlikowo Sopot (1)
GKS Sierakowice 6-2 Amator Kiełpino (1)
19. lipca 2017 (środa):
Gedania Gdańsk 5-1 Bałtyk II Gdynia
15. lipca 2017 (sobota):
Gedania Gdańsk 4-3 GKS Kowale
14. lipca 2017 (piątek):
Sztorm Mosty 3-3 KS Skorzewo
10. lipca 2017 (poniedziałek):
Radunia Stężyca 7-0 KS Kamienica Królewska
NASTĘPNE SPARINGI

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE